Корисні статті про фінанси і кредити онлайн - сторінка 6


Акції кредитних компаній: чи варто брати участь?

Сьогодні все більша кількість кредитних компаній пропонують клієнтам акційні кредити, а також конкурси та розіграші, пов’язані з їх оформленням. Іноді пропозиції звучать досить заманливо. Але чи варто вірити рекламі та приймати в них участь? Чи отримаєте ви ту вигоду, на яку сподіваєтесь?


Як заощадити на кредиті: 5 дієвих способів

Кредити асоціюються у нас з чим завгодно, тільки не з економією. Однак, не завжди можливо обійтись без позичання. Якщо розумно і зрівноважено підійти до питання оформлення кредиту та застосувати кілька нехитрих способів, то вдасться отримати гроші за мінімальну оплату, а в деяких випадках навіть безкоштовно.


Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

Пластикова карта – це один із найбільш популярних банківських продуктів в усьому світі. З її допомогою можливо виконувати різноманітні фінансові операції не тільки в середині своєї країни, але й за кордоном. Проте, функціонування карти та її надійність багато в чому залежить від її виду. Українські банки сьогодні випускають один з найзручніших та найбільш надійних пластикових карт – іменні карти.


Visa чи MasterCard – що вибрати?

Для більшості людей немає жодного значення, який логотип: Visa чи MasterCard розміщений на їхній платіжній карті. Адже обидва види карт працюють однаково та приймаються скрізь. Проте, відмінності, як завжди, – в деталях. У чому ж різниця? Та яку карту варто вибрати для себе?


Віртуальна карта для покупок в інтернеті – як оформити?

Тенденція здійснення покупок в інтернеті постійно збільшується. Тому банки також мусять іти в ногу з часом та вдосконалювати власні системи обслуговування. Одним з недавніх нововведень став випуск віртуальних карт для платежів в інтернеті.


Овердрафт на банківській карті – що це означає?

Наявність банківської карти з овердрафтом дає своєму власнику певну фінансову свободу. Адже дозволяє здійснювати платежі навіть після вичерпання балансу. Чим же насправді являється овердрафт? Чи існує різниця між овердрафтом та кредитом?


Як оформити кредитну карту?

Потреба у додаткових грошах трапляється дуже часто. Іноді до цього призводить затримка зарплатні або перевищення бюджету, іноді – нагальна потреба в певній покупці чи ремонті автомобіля. Але й буває так, що ми несподівано знаходимо з величезною знижкою те, що давно уже планували придбати, а в гаманці порожньо. В таких ситуаціях виручити може саме кредитна карта. Як її оформити?


Як вибрати дебетову карту?

Дебетова карта робить життя своїх власників досить зручним. Вона дає можливість швидко розрахуватись за покупку товарів та послуг в інтернеті, а також у стаціонарних магазинах та інших закладах з надання послуг. Однак варто пам’ятати, що користування картою буде справді зручним тільки у тому випадку, якщо вона вибрана правильно.


Банківська карта – основні її види

Сьогодні банки пропонують широкий вибір пластикових карт. З однієї сторони різноманітність – це дуже зручно для позичальників, а з іншої – створює труднощі при виборі відповідної карти для себе. Щоб не помилитись з вибором та оформити саме те що потрібно, варто дізнатись, як функціонує кожен вид банківської карти?


Де взяти кредит без довідки про доходи?

Більшість банків для оформлення кредиту вимагає від клієнтів надання повного пакета документів. До списку обов’язкових входить не тільки паспорт та ідентифікаційний код, але й документальне підтвердження наявності доходів. Якщо довідка про доходи відсутня, скоріш за все, банк відмовить в кредитуванні. Де ж тоді шукати тимчасову фінансову підтримку? Чи є інші альтернативні способи оформлення кредиту без довідки про доходи?


Основні види кредитів в Україні

Сьогодні люди звикли вирішувати фінансові проблеми за рахунок оформлення кредитів. Це зручно і досить вигідно, але тільки за умови отримання відповідного виду кредиту. Варто дізнатись, які кредити існують, та яка між ними різниця, щоб вибрати саме ту пропозицію, яка потрібна.


Консолідація кредитів – простий спосіб об'єднати борги

Іноді під тиском обставин людина оформлює кілька кредитів одночасно, але при цьому не бере до уваги свої фінансові можливості. А от коли кредитні кошти витрачені та надходить час вносити оплати, позичальник розуміє, що зробити це не так просто, як здавалось – грошей на погашення не вистачає або взагалі немає. Єдиним порятунком може стати консолідація кредитів.


Словник основних термінів по кредиту

Кредитні послуги завжди супроводжуються великим переліком різних формальностей та термінів, які часто не зрозумілі для звичайного позичальника. Щоб не заплутатись в цих поняттях та зрозуміти, за якою саме послугою потрібно звертатись в конкретній ситуації, ми пропонуємо ознайомитись з кількома основними термінамi по кредиту.


Як списати борг за кредитом?

В останні роки списання боргу по кредиту стало досить поширеною процедурою в кредитних установах. Клієнти перестають платити по кредитах просто тому, що не мають на це коштів. Цінне майно, яке можна було б використати для відшкодування боргу, переважно також відсутнє. Як наслідок, єдиним розв’язанням ситуації залишається прощення боргу. Що це означає для банку та для клієнта?


Кредит на погашення інших кредитів. Чи це можливо?

Іноді бувають ситуації, коли для погашення кредиту немає коштів. Що ж тоді робити? Чи є шанси отримати кредит для погашення іншого? А можливо існують альтернативні варіанти вирішення даної проблеми? Ці та інші питання ми розглянемо в сьогоднішній статті.