Фільтри

Яка сума вам потрібна? 3000 грн
На який термін? 14 дн.
Підібрати
Ваш вік 25 років
Мінімальний рейтинг 3

Показати опис

Чому обрати кредит готівкою з loando.ua простіше?

Loando.ua регулярно перевіряє й оновлює дані фінансових компаній. Наші читачі першими дізнаються про новинки, акції та бонусні пропозиції від партнерів. Ми складаємо огляди й рейтинги, враховуючи процентні ставки, терміни користування грошима і популярність.

Хочете заощадити на кредиті, отримуючи його готівкою або дізнатися більше про кредитний ринок?

Якщо є бажання отримати кредитні кошти через касу, необхідно порівняти пропозиції від фінансових компаній на loando.ua та звернутися до найближчого стаціонарне відділення кредитора. Наші статті допоможуть дізнатися про додаткові послуги й тонкощі роботи небанківських організацій в Україні. Завдяки loando.ua можна заощадити на позику і швидко отримати гроші в борг готівкою.

% Перший кредит під 0,01%
Додати до порівняння
Сума / Час: 3000 грн / 14 дн.
Вартість: 0 грн
Заповнiть заявку

Швидко Гроші

Опис:

В Швидко Гроші оформити кредит можна в кілька кліків. Достатньо заповнити заявку та пройти перевірку даних. Одразу після цього, ви отримаєте кредит онлайн на карту. 

✔️ ШвидкоГроші видають позики до 30000 гривень.
✔️ Термін повернення — 70 днів.
✔️ Відсоткова ставка — 2% на добу

Головна перевага: високий рівень схвалення заявок.

Компанія ШвидкоГроші працює на ринку з 2011 року, а відгуки клієнтів доводять, що їхні обіцянки відповідають діям.

Контактні дані:

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»

Саксаганского 133 А
01032 Київ

e-mail: info@sgroshi.com.
телефон: 0 800 50 10 20
www: sgroshi.com.ua

Переваги:

 • 200 стаціонарних відділень по всій Україні.
 • Отримати позику можна як на картку, так і готівкою.

Недоліки:

 • Взяти позику можна до 60 років.

Приклад кредиту онлайн:

Перший кредит онлайн без відсотків, сума 0 грн., річна процентна ставка 0 %, до оплати 3000 грн. Наступний кредит на суму 3000 грн. на період 14 дн.. Загальна вартість кредиту 840 грн., річна процентна ставка 0 %. Загальна сума до оплати 3840 грн.
% Перший кредит під 0,01%
Додати до порівняння
Сума / Час: 3000 грн / 14 дн.
Вартість: 0 грн
Заповнiть заявку

Кредит Касса

Опис:

Кредит онлайн в Кредит Каса можна отримати всього за 8 хвилин. До того ж без заставного майна та поручителів. Все, що потрібно зробити — заповнити заявку та підписати договір.

Умови кредитування в CreditKasa:

✔️ Перший кредит під 0,01%
✔️ Максимальна сума кредиту — 20000 гривень.
✔️ Період кредитування — до 30 днів.
✔️ Для оформлення позики потрібні лише паспорт та ідентифікаційний код.

Головна перевага: можливість взяти кредит готівкою.

Кредит Каса розпочала свою діяльність у 2013 році. Вже на початках компанія зарекомендувала себе як відповідального кредитора, який пропонує вигідні умови.

Контактні дані:

ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»

Лесі Українк 26/407
01133 Київ

e-mail: info@creditkasa.com.ua
телефон: 044 33 52 22
www: creditkasa.com.ua

Переваги:

 • Достатньо паспорта й ідентифікаційного коду.
 • Оформлення договору до 8 хвилин.

Недоліки:

 • За порушення умови договору нараховуються штрафні санкції.

Приклад кредиту онлайн:

Перший кредит онлайн без відсотків, сума 0 грн., річна процентна ставка 0 %, до оплати 3000 грн. Наступний кредит на суму 3000 грн. на період 14 дн.. Загальна вартість кредиту 840 грн., річна процентна ставка 0 %. Загальна сума до оплати 3840 грн.

Що значить кредит готівкою онлайн?

Комп'ютерні технології міцно увійшли в усі сфери нашого життя. Отримання грошових коштів без особистої присутності в офіс - нова і популярна послуга на фінансовому ринку України. Але деяким категоріям громадян простіше і звичніше отримувати кошти в борг готівкою. Реальними грошима можна оплатити покупки та послуги в тих місцях і організаціях, де ще не доступні платежі онлайн.
Позика готівкою в небанківської організації - це невелика позичка на короткий термін. У багатьох фірмах максимальна сума кредиту до видачі обмежена 15 тисячами гривень. Максимальний термін кредиту зазвичай обмежений місяцем, якщо не активувати окрему послугу продовження терміну платежу. Річна ставка у кожної компанії різна, але зазвичай вона не перевищує 720%, тобто 2% за кожен день користування грошима. Новачки можуть розраховувати на перший кредит безкоштовно - таку акцію проводять багато організацій України.
Подібні фінансові організації можуть скласти конкуренцію банкам у видачі боргових зобов'язань населенню. Раніше цю фінансову сферу займали тільки ломбарди з кредитами під заставу. Сьогодні отримати невелику суму в борг можна за пів години у фінансовій організації. Крім цього, заставу, кредитний поручитель, страхування і довідка з місця роботи не знадобиться.

Переваги кредитів в готівці

 1. Оформлення кредиту готівкою в стаціонарних відділеннях кредитних компаній може бути економніше, ніж за допомогою інтернету. Переказувати фінансові кошти, отримані на банківську карту, невигідно. Банківські організації беруть високі відсотки комісії за користування їх терміналами.
 2. Мікропозики готівкою від небанківських фінансових компаній - альтернатива банківським споживчими кредитами. Такі організації пропонують менші суми в борг на короткий термін. Такі продукти також часто називають «гроші до зарплати». Через невеликих сум звертатися в банк клопітно і довго. До моменту отримання грошей вони можуть бути вже не потрібні. Комісія за видачу готівки в борг у небанківських організаціях стане зручним інструментом вирішення тимчасових труднощів з грошима.
 3. Клієнти із зіпсованою кредитною історією в фінансових компаніях знову можуть отримати невелику суму в борг. Наперекір стереотипам, небанківські організації також звертають увагу на кредитну історію, але минулі прострочення і борги не мають великого значення при аналізі заявки на кредит.

Де взяти кредит готівкою?

За фінансової нужди й термінової потреби в готівці українці може звернутися:
 • до банку.
 • до фінансової небанківської компанії.
 • до ломбарду.
 • до приватного кредитора.
Всі способи по-своєму зручні, але є нюанси в їх використанні. Самий простим і швидким способом залишається звернення до фінансової компанії.
Отримати кредит готівкою можна в представлених на сайті loando.ua організаціях або знайти кредитора самостійно. Наш сайт працює тільки з легальними компаніями, які отримали дозвіл на діяльність від Національного Комітету фінансових послуг України. Це важливо, тому що при будь-яких конфліктах і неправомірних дій фірми - можна направити скаргу в Національний Комітет або прокуратуру. Діяльність тіньових лихварів ніким не регулюється, і в роботі з ними можливі випадки шахрайства та обману.
Кредитні компанії також надають додаткові послуги позичальникам:
 1. виправлення кредитної історії,
 2. продовження боргу,
 3. перерахунок процентної ставки в разі дострокового погашення кредиту.
Всі ці фактори можуть мати значення при виборі відповідної компанії для кредитування готівкою.

Хто може оформити кредит готівкою?

Отримати кредит в небанківської організації дуже просто і доступно. Основні вимоги до позичальників - громадянство України й повноліття. Високий відсоток схвалень може створити враження, що кредити готівкою видають всім підряд, але насправді це не так, є неофіційні вимоги.
 1. Отримати мікропозик можуть особи з середнім і високим рівнем кредитоспроможності. Якщо у майбутнього клієнта кредитної компанії вже є фінансові зобов'язання, то при аналізі платоспроможності буде враховуватися боргове навантаження. Коли після укладення нового кредиту позичальникові залишається більша частина його заробітної плати на існування, то шанси на кредит великі. Також проблемою може стати наявність активних прострочених фінансових зобов'язань - кредитна компанія може запідозрити в клієнті шахрая, який не планує оплачувати борги в майбутньому.
 2. Майбутній користувач коштів повинен відповідати віковим обмеженням. Мінімальний вік починається від 18 років і обмежується 65-70.
 3. Клієнт фінансової організації повинен створити позитивне враження. При отриманні кредиту готівкою велику роль відіграє особиста зустріч з працівником компанії. Попри те, що анкета надсилається до кредитного відділу на скоринг, працівник може вплинути на схвалення або відхилення заявки. Якщо зовнішній вигляд клієнтів відштовхує - неохайний і брудний одяг, ознаки алкогольного або наркотичного сп'яніння - працівник попереджає про це кредитний відділ і вносить клієнта в чорний список. Але з іншого боку, особисте звернення та пояснення будь-яких пунктів кредитної історії може прояснити ситуацію і підвищити шанси на схвалення.
 4. Кредити готівкою в небанківських організаціях доступні всім категоріям громадян. Отримати фінансову підтримку можуть і студенти, і безробітні, і пенсіонери. На жаль, саме соціально незахищені верстви громадян найбільше схильні до фінансових проблем і труднощів і потребують термінових кредитах готівкою.

Як оформити кредит готівкою?

 1. Щоб оформити кредит готівкою, потрібно знайти кредитну організацію з відповідними умовами. Великі організації мають мережу пунктів по всій Україні. З обов'язкових документів позичальнику потрібно тільки паспорт. Додатковою умовою залишається наявність мобільного телефону - з його допомогою здійснюється контакт з клієнтом на різних стадіях фінансових відносин.
 2. У пункті кредитної організації клієнтові запропонують заповнити анкету і вказати в ній основні персональні дані: ім'я, адреса, контактні телефони, дані про місце роботи й джерела доходу. Кредитний консультант може поставити додаткові питання або попросити ще один документ для підтвердження особи: водійські права, ідентифікаційний код, закордонний паспорт. В анкеті потрібно вказувати тільки вірогідні дані - при перевірці анкети компанія може зв'язатися з роботодавцем або контактними особами та перевірити зазначену інформацію. Помилки й помилки не бажані - комп'ютерні системи можуть неправильно проаналізувати дані та кредитоспроможність позичальника.
 3. Далі клієнту запропонують почекати відповіді по заявці й в разі схвалення - видадуть готівку через касу. Кредитні компанії мають право не пояснювати причини відмови, але якщо позичальник буде слідувати рекомендаціям, то шанси на відмову мінімальні.

 

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...