Зе кредит

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 7000 грн
Термін кредиту 7 дн.

Вартість кредиту онлайн в Зе кредит

Перша Наступна
Сума: 7000 грн 7000 грн
Час: 7 дн. 7 дн.
Вартість: грн 1225 грн
До оплати: 7000 грн 8225 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Вас не влаштовують ставки й умови кредитної компанії? Навіщо мучитися і переплачувати, адже на фінансовому ринку ще стільки організацій! Нова компанія - Зе Кредит (ZeCredit) недавно виникла в Україні та є всі шанси завоювати любов українських позичальників.

Кредит онлайн - зручний і сучасний спосіб розв'язання фінансової проблеми не залишаючи дому. Прямо зі смартфона або ноутбука можна заповнити заявку і отримати кошти на банківську картку. Вся процедура настільки проста, що її можуть виконати як молоді й впевнені користувачі комп'ютерних систем, так і люди похилого вiку.

Перший безкоштовний кредит: До 10 000 гривень на 30 днiв
Способи отримання кредиту: На банківську карту через офіційний портал 
Швидкість оформлення кредиту: 5 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ є як пролонгація, так і дострокове повернення коштів
Головна перевага: Багато позитивних відгуків про те, що отримати мікропозику простіше, ніж в інших організаціях
Найважливіший недолік: При простроченні позики можливі дзвінки та смс з вимогами якнайшвидше погасити борг

Зе кредит відгуки

Кредитна організація Зе Кредит - досить нова, тому відгуків про неї небагато. Але якраз через те, що компанія сучасна, вона використовує при своїй роботі тільки позитивний досвід конкурентів: хороших коментарів від задоволених клієнтів набагато більше. В основному відгуки хвалять швидке рішення по заявці й низькі вимоги до позичальників.

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Зе кредит крок за кроком:

 1. Зареєструватися на сайті
 2. Підтвердити номер телефону
 3. Заповнити заявку на позику
 4. Пройти верифікацію банківської карти
 5. Дочекатися відповіді кредитора і отримати кошти на карту

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Зе кредит:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Щоб почати користуватися послугами кредитної компанії Зе Кредит, потрібно в першу чергу зареєструватися на їх офіційному порталі з допомогою мобільного номера телефону. На цьому кроці клієнту також буде запропоновано придумати пароль. Радимо використовувати складні паролі, які складаються з великих і малих літер, чисел і знаків - таким чином ви знизите ризики злому вашого профілю і не будете виплачувати чужі борги.

Код в смс, яке приходить від компанії Зе Кредіт - своєрідна електронний підпис клієнта і підтверджує його бажання отримати кошти в борг і надати для цього всі необхідні дані організації.

Кредитні співробітники Зе Кредіт також можуть передзвонити позичальникам і з їх допомогою вислати заявку буде ще простіше і швидше. Тому не варто хвилюватися, якщо ви побачите дзвінок від невідомого номера незабаром після реєстрації на порталі.

Питання заявки на кредит онлайн прості та містять в собі основні дані про позичальника, про його місце проживання, джерелі доходу і даних про контактні особах.

Після виправляння заявки залишиться пройти верифікацію карти - вписати в спеціальні поля дані пластика і суму, яка буде тимчасово заблокована на рахунку (зазвичай не перевищує кількох гривень). Кредитор висилає відповідь по заявці дуже швидко - завдяки комп'ютерним системам, які моментально аналізують і порівнюють дані клієнта для прийняття рішення.


Способи отримання кредиту онлайн в Зе кредит

1. На банківську карту

Зе кредит належить до тих компаній, які спеціалізуються на видачі онлайн кредитів - тобто без відвідування стаціонарного офісу. Тому для своїх клієнтів вони можуть запропонувати лише один спосіб отримання грошей - перекладом на банківську карту.

Клієнти, які в інтернеті шукають спосіб отримати невелику суму в борг і так налаштовані на отримання грошей віддалено: це швидко, комфортно і зручно.

У Зе кредит перший раз можна отримати максимально 3000 гривень, а при наступних зверненнях сума може збільшитися до 10 000 гривень.

Але не варто забувати, що кредит онлайн від Зе кредит можна отримати виключно на іменну особисту банківську карту. Ця вимога пов'язана з тим, що картка також служить додатковим підтвердженням особи позичальника, і якщо на ній зазначено ім'я чужої особи, тобто ризик того, що отримати кредит хоче шахрай, скориставшись вкраденими даними.

У разі, якщо кредит неодмінно потрібен готівкою, завжди є можливість зняти гроші з карти за допомогою банкомату. При правильному виборі банкомата переведення в готівку коштів також буде безкоштовним.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. За допомогою банківської карти
 2. Через банківське відділення
 3. За допомогою терміналу Приватбанку

Багато позичальників онлайн ставиться до погашення боргу несерйозно - можуть пропускати терміни, забувати про виплату і ховатися від кредитора. Але це неправильна позиція. Сьогодні кредитні компанії зрівнялися в правах з банками та порушення умов договору може спричинити серйозні наслідки починаючи від штрафу і закінчуючи вилученням майна приставами.

Погашення кредиту онлайн така ж важлива процедура, як і будь-якого боргу. Кредитор Зе кредит пропонує 3 способи: банківською картою, за допомогою каси банківського відділення і через термінал Приватбанку. Кожен клієнт може вибрати, що йому до душі.

Якщо ви зупинитеся на способі з банківською картою, то варто лише увійти в свій профіль на сайті zecredit.com.ua й оплатити потрібну суму. Тут може використовуватися як іменна, так і будь-яка інша картка.

При виборі оплати через касу варто заздалегідь дізнатися платіжні реквізити, вони знадобляться при проведенні платежу, нарівні з паспортними даними позичальника і його ідентифікаційним номером.

Теж саме стосується оплати через термінал: слід вписати свої дані та додати комісію терміналу.

Зе кредит - дані компанії:

Свідоцтво
№13103823

Контактні дані:

ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" "ІНВЕСТРУМ"

Ярославська6
04071 Київ

e-mail: info@zecredit.com.ua

телефон: +38(044) 333 83 85

www: zecredit.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Зе кредит

Зе Кредит - одна з нових фірм, яка не боїться змінювати свої умови для зручності клієнтів. На сьогодні доступні кредити до 7000 гривень на місяць і це оптимальні суми й терміни для більшості користувачів. Отримати гроші в борг тут можуть всі українці, які відповідають віковим обмеженням (18-65 років) і мають будь-якої джерело доходу для погашення боргу.

Приклад розрахунку: Стандартна  відсоткова ставка в Zecredit складає 2,5%.

Наприклад: ви берете в кредит 1000 гривень на 7 днів.

2,5% = 25 гривень в день

25 х 7 = 175 гривень

Разом з комісією в кінці терміну ви сплатите 1175 гривень.

Як збільшити шанси на онлайн кредит?

 1. Переконайтесь, що не зробили помилок при введенні даних.
  Всю інформацію перевіряє алгоритм. Якщо, бодай, 1 цифра буде написана неправильно – система не розпізнає вашої особи.
 2. Чітко зіскануйте необхідні документи.
  Впевніться, що скан не вийшов весь в пікселях та вся інформація є читабельна.
 3. Прослідкуйте, чи всі дані по попередньо сплачених кредитах внесли у вашу кредитну історію.
  Якщо ви нещодавно погасили кредит, ці дані могли не додати до вашої КІ. Тому зателефонуйте в Бюро кредитних історій та уточніть, чи все добре.

Чи можна оформити декілька кредитів на раз?

В компанії Зе кредит одночасно можна відкрити лише 1 кредит. Наступний можна оформити тільки після погашення попереднього.

Важливо: новий кредит стане доступним як тільки Зе кредіт отримає кошти на банківський рахунок. Як правило, переказ відбувається митєво. Проте це залежить від способу оплати та швидкості вашого банку.

Якщо ви хочете взяти кредит, щоб оплатити наявну позику в Zecredit – скористайтесь краще пролонгацією. 

Таким чином ви:

 • заощадите на відсотках;
 • уникнете штрафів за несплату боргу;
 • збережете свій кредитний рейтинг.

Zecredit пролонгація: чи можна відтермінувати кредит?

 1. Зайдіть в особистий кабінет Зе кредіт.
 2. Натисніть клавішу “Продовжити”.
 3. Обрати кількість днів, на яку плануєте відтермінування.
 4. Оплатити відсотки за користування у будь-який зручний спосіб.
 5. Підписати угоду про пролонгацію.

Що робити, якщо прострочили всі терміни по кредитах?

 • Не ховайтесь та не відкладайте вирішення на завтра. Така легковажність коштуватиме вам грошей та нервів.
 • Терміново зателефонуйте на гарячу лінію Ze credit.
 • Детально опишіть ситуацію та причини несплати, і компанія обов'язково спробує вам допомогти. 

Де ще оформити кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7?

Alexcredit, CCloan, Credit7, CreditPlus, CreditUP, Dinero, E-Groshi, Eurogroshi, Gofingo, Microcash, Miloan, Money4YOU, Moneyveo, MyCredit, Soscredit, Бистрозайм та інші.

 


Переваги і недоліки Зе кредит:

Переваги:

 • Мінімум необхідних документів
 • Можливість заповнення заявки та отримання грошей віддалено
 • Низький відсоток відмов

Недоліки:

 • Максимальний вік для отримання кредиту онлайн - 65 років
 • Є тільки один спосіб отримання грошей - на банківську карту

Переваги і недоліки Зе кредит - підсумки

Кредитна компанія Зе Кредит досить популярна в мережі. Все завдяки лояльним умовам і великого відсотка виданих кредитів. Отримати тут гроші в борг дуже просто - офіційні довідки з роботи, поручителі й заставне майно не знадобиться. Після заповнення заявки чекати відповіді кредитора потрібно не більше 5 хвилин. Компанія працює цілодобово, а це значить, що якщо вам терміново знадобилися гроші вночі або у вихідний день, в Зе Кредит ви отримаєте необхідну фінансову підтримку.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Зе кредит

   ## #######  ######  ####### ##   ## 
   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
   ## ##   ## ##    ##   ## ##   ## 
   ## ##   ## ###### ##   ## ##   ## 
##  ## ##   ##    ## ##   ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
 ######  #######  ######  #######  ####### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Зе кредит

Михайло 2021-09-13 10:00:05 #1100
Я особисто для себе найбільше зацінив в Зе кредит особистий кабінет. Творці сайту реально добре продумали функціонал, так що тут ніхто не заплутається
Відповісти
Марго 2021-09-06 12:25:37 #1059
Коли беру будь-який кредит, наперед прораховую всі кроки та вигоди для себе. Цього разу звернулася до Зе Кредит. Хоча майже відразу все й повернула. Це реально круто, що є компанії до яких можна звернутися за швидкими грошима та миттєво отримати виплату на картку.
Відповісти
Каріна 2021-08-26 11:35:12 #1012
Зе кредит Зебест! Пишу на емоціях, тому що ви мене врятували від найграндіознішого провалу в моєму житті. Не буду впадати в деталі, висловлю лише загальні враження. Процедура оформлення триває до 10-20 хв. Залежить від людини. Гроші приходять ледь не відразу. А це важливо! А якщо є якісь проблеми чи непорозуміння, на сайті знайдуться відповіді на всі питання.
Відповісти
Яра 2021-08-17 15:24:13 #983
І так, порахуємо. Ви допомогли мені врятувати: кота, кредитну історію, мій рівень життя, коли кілька днів не виплачували зарплату та нервову систему :) В разі чого звертатимусь
Відповісти
Льоня 2021-08-10 14:31:08 #945
Зе Кредит це мій відвертий фаворит. Беру тут кредити протягом року. Знаю, що цей кредитор завжди мене виручить та запропонує вигідні умови.
Відповісти
Тарас 2021-08-06 12:38:52 #909
Беру позику в Зе кредит вже втретє. Раніше якось побоювався, але тепер знаю, що це безпечно й без підстав. На картку прийшла рівно така сума на яку розраховував. На жаль останній раз мені затримали зарплату, і довелось пролонгувати кредит. Але все обійшлось без пригоди та мій запит схвалили. Ніяких штрафів не довилось платити.
Відповісти

Дивіться також:

Позичка / Pozichka
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Гривні
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
MoneyBOOM
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Tengo / Тенго
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння