Credit7

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Credit7

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 4800 грн
До оплати: 10000 грн 14800 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Швидкість в отриманні кредитних коштів – одне з основних переваг кредитів онлайн перед банківськими послугами. Основні користувачі моментального кредитування – українці, яким терміново потрібна невелика сума до зарплати.

Кредитна компанія Credit 7 в цілості виконує цю вимогу, адже отримати там необхідну фінансову допомогу можна всього за 7 хвилин! Крім цього, на офіційній сторінці кредитора позначено чимало сертифікатів, що підтверджують високий рівень захисту даних своїх клієнтів. Оформляючи кредит онлайн в компанії Кредит 7 можна бути спокійним за свою персональну інформацію та номер банківської карти.

Перший безкоштовний кредит: До 7 000 гривень на 30 днiв пiд 0,01%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 7 хвилин
Пролонгація кредиту: Так, на такий самий термiн
Головна перевага: Низькі вимоги до клієнтів
Найважливіший недолік: Невелика сума кредиту
Бонусна програма: Перший безкоштовний кредит

Credit7 відгуки

Кредит 7 – одна з небагатьох компаній в інтернеті, яка може допомогти людям з поганою кредитною історією і працездатністю. Саме тут "відмовники" можуть нарешті оформити перший кредит онлайн ще й за акційною ставкою в 0,01%. 

 • Брала кредит в Credit7 близько місяця тому. Процедура оформлення виявилась доволі проста. Результатом задоволена на всі 100! - Настя
 • Якщо уважно читати умови, то жодні кредити не страшні, адже знаєш на що розраховувати та чого очікувати. Тож з Credit7 в мене все було як по маслі. Швидко, зручно, зрозуміло та без сюрпризів! - Дарія
 • Після банків з кілометровими чергами, Credit7 просто ракета. Кредит можна взяти хоч на Говерлі, аби інтернет тягнув. Послугами задоволений, навіть дуже. Коли знайомі скаржаться на фінансові проблем... - Назар

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Credit7 крок за кроком:

 1. Увійти на сайт і створити свій профіль
 2. Заповнити заявку на кредит
 3. Вказати необхідну суму і термін кредиту онлайн
 4. Отримати відповідь від кредитора і в разі позитивного рішення прочитати і підписати кредитний договір
 5. Пройти верифікацію карти і отримати необхідні кошти на карту

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Credit7:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон

Оформлення позики в кредитній компанії Кредит 7 не займає багато часу, і з цією процедурою може впоратися будь-хто. Для початку необхідно зареєструватися в системі та вписати в анкету основні дані: ім'я, контактні номери телефонів. Зареєструвавшись в системі користувач отримує особистий кабінет, де може в будь-який момент перевірити розмір боргу і точний термін повернення коштів.

Після успішного завершення процедури реєстрації потенційному позичальникові необхідно вибрати необхідний термін і суму кредиту онлайн. У разі позитивного результату кредитор вишле для прочитання і підписання кредитного договору. Читати цей документ необхідно уважно, адже від записів там залежить сума, яку необхідно буде повернути по закінченню терміну дії зобов'язання.


Способи отримання кредиту онлайн в Credit7

 1. На банківську карту.

Отримати кредит онлайн в компанії Кредит 7 можна найпростішим способом – на банківську карту. Зараз це один з найбільш універсальних варіантів: картою можна оплачувати будь-які покупки в стаціонарних і в інтернет-магазинах, знімати гроші в банкоматі або відправляти близьким по Україні та за кордон.

Ще такий спосіб хороший тим, що проводиться дуже швидко, адже не вимагає участі касирів, відправлені гроші можуть прийти на рахунок моментально. А це також прискорить процес отримання коштів.

Для отримання грошей на банківську карту клієнту необхідно пройти процес верифікації – це стандартна процедура кожної кредитної компанії і навіть банку для додаткового підтвердження особи. Нагадаємо, що отримати гроші можна виключно на іменні картки, а в разі, якщо ім'я на карті і ім'я в заявці на кредит збігається - кредитор не може хвилюватися про те, що гроші у нього пророкує обманщик, який згодом не буде їх віддавати.

При верифікації на банківському рахунку блокується невелика сума, а власник картки повинен вписати суму в якості коду підтвердження. Знята сума повернутися на рахунок вже в цей день або найближчим часом.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою
 2. За допомогою терміналу
 3. У банківському відділенні

Стандартний термін використання кредитних коштів від компанії Кредит 7 – від 5 до 30 днів. Але при активації послуги продовження платежу в своєму профілі на сторінці credit7.ua грошима можна буде користуватися ще місяць.

Сплатити борг можна банківською картою також через особистий кабінет. Для цього варто увійти в систему зі своїм логіном і паролем, і вписати в необхідне поле дані карти. До речі, оплачувати борги можна не тільки зі своєї іменної карти, але і з будь-якою іншою.

Також погасити борг можна за допомогою платіжного терміналу або в банківському відділенні. Але для цього позичальник повинен дізнатися заздалегідь номер кредитного договору та вказати його при оплаті.

Credit7 - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 1177

Контактні дані:

ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА"

БАГГОВУТИВСЬКА23
04107 Київ

e-mail: info@credit7.ua

телефон: 0 800 33 07 33

www: credit7.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00, Сб-Нд: 10:00 - 18:00
Заповнiть заявку

Опис Credit7

Кредит 7 – молода фірма на ринку онлайн-кредитування України, але вона відразу зайняла лідируючі позиції через лояльного ставлення до позичальників і простим вимогам. Кількість хороших відгуків про фірму з кожним днем все збільшується, а рівень обслуговування підтримується на високих позиціях.

Як нараховується комісія за користування?

Ви сплачуєте відсотки виключно за користування кредитом. Тому не слід перейматись через додаткові комісії за обслуговування чи інші платежі.

Щодня за користування кредитом ви будете сплачувати 1,9%. Якщо ви візьмете кредит онлайн на суму 1000 гривень й сплатите його протягом 10 днів, ваша комісія складатиме 190 грн. Тобто 19 гривень за день.

Для постійних клієнтів, які мають промокод кредит 7 або беруть участь в акції, відсоткова ставка може відрізнятись. Також слідкуйте за акціями на нашій сторінці та Credit7 фейсбук.

Відмова від договору

Кожен клієнт Credit7 може відмовитись від укладеного договору протягом 14 днів. Для цього, продовж 7 днів, потрібно сплатити повну суму позики та відсотки, які набігли за час користування.

Як погасити кредит 7 достроково?

Це займе всього 10 хвилин та допоможе заощадити на комісії. Адже з моменту, коли ви внесли повну суму, ваш калькулятор відсотків перестає рахувати. 

Для дострокового погашення кредиту — зайдіть в Credit7 особистий кабінет та оберіть необхідну опцію. Сплатити борг можна за допомогою кредитної карти чи терміналу. Проте пам'ятайте, що 2 спосіб часто передбачає комісію.

Що буде, якщо не погасити кредит вчасно

Непотрібно перейматись та вигадувати 1000 і 1 спосіб “як позбутись дзвінків колекторів”. Достатньо зайти в особистий кабінет мфо кредит 7 та натиснути кнопку “Продовжити кредит”. Щоб отримати згоду на продовження кредиту, ви повинні сплатити відсотки, які набігли за час користування грошима.

Протягом 24 годин ви отримаєте смс або імейл з підтвердженням пролонгації. Це краще ніж просрочка сredit7! Почитайте на сторінці Кредит 7 відгуки від боржників та дізнайтесь про їхній досвід.

Схожу послугу надають: CreditBox, CreditKasa, CreditPlus, Miloan, Money4You, MyCredit, CCloan, Credit Plus та інші.

Чи кредити онлайн безпечні?

Часом, люди бояться оформити кредит онлайн, оскільки бояться прихованих умов, втрати особистих даних чи потрапляння на гачок шахраїв. Щоб не опинитись в такій ситуації та не думати, що з вами ще можуть зробити колектори, ми рекомендуємо дотримуватись наступних правил:

 1. Уважно ознайомлюйтесь з умовами. Особливо з тією частиною, що написана дрібним шрифтом. Пам'ятайте, безпечне кредитування, це в першу чергу про уважність.

 2. Вигадуйте складні паролі, котрі не прив’язані до соцмереж чи електронної пошти. Шахраям буде важче зламати ваш обліковий запис.

 3. Не переходьте за невідомими посиланнями та не відповідайте на підозрілі повідомлення. Адже крім вірусів, це загрожує втратою особистих даних. А потім будете думати як довести, що кредит не брав. Такі дії збільшують шанси на втрату інформації.

 


Переваги і недоліки Credit7:

Переваги:

 • можливість отримати позику особам з поганою кредитною історією
 • швидку відповідь на заявку
 • для отримання грошей в борг не обов'язкова довідка з місця роботи

Недоліки:

 • максимальна сума коштів обмежена 7 000 гривен
 • відсутність стаціонарних відділень

Переваги і недоліки Credit7 - підсумки

У пошуку моментального кредиту на карту варто звернутися в компанію Кредит 7. З їх допомогою гроші в борг в Україні можуть отримати і особи з поганою кредитною історією, і безробітні, і звикли отримувати відмови в інших фірмах. Доступні суми обмежуються 7 000 гривен, а користуватися грошима можна протягом місяця з можливістю пролонгації. Для нових клієнтів відсоткова ставка знижена до 0,01%.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Credit7

########  ###  ##   ## #######  ####### 
##     ## ##  ##   ## ##   ## ##   ## 
##    ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## 
######  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##    ######### ##  ## ##   ## ## ## ## 
##    ##   ##  ## ##  ##   ## ##  ## 
##    ##   ##  ###   #######  ##### ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Credit7

Настя 2021-09-09 12:53:11 #1068
Брала кредит в Credit7 близько місяця тому. Процедура оформлення виявилась доволі проста. Результатом задоволена на всі 100!
Відповісти
Дарія 2021-09-06 09:52:58 #1033
Якщо уважно читати умови, то жодні кредити не страшні, адже знаєш на що розраховувати та чого очікувати. Тож з Credit7 в мене все було як по маслі. Швидко, зручно, зрозуміло та без сюрпризів!
Відповісти
Назар 2021-08-26 09:53:18 #1001
Після банків з кілометровими чергами, Credit7 просто ракета. Кредит можна взяти хоч на Говерлі, аби інтернет тягнув. Послугами задоволений, навіть дуже. Коли знайомі скаржаться на фінансові проблеми, переадресовую їх сюди ;)
Відповісти
Юля 2021-08-16 10:09:18 #956
Дуже рада, що потрапила на такого чесного кредитора. Мала проблеми з погашенням позики та боялася, що наступного дня почнуть телефонувати колектори. Але на щастя вчасно проплатила відсотки за користування та відтермінувала кредит ще на 2 тижні
Відповісти
Валя 2021-08-10 11:09:32 #919
Раніше якось з насторогою ставилась до онлайн кредитів, тоди не зустріла його - Credit7. Жартую, насправді ця історія не така романтична. Просто потрібні були гроші до зарплати, ось і скористалась послугами Кредіт7. Борг повернула вчасно, всім залишилась задоволена.
Відповісти
Петро 2021-08-06 11:28:00 #882
Нещодавно взяв кредит в Кредит 7. Дуже задоволений!!! Гроші прийшли швидко й без пригод. На жаль не міг повернути гроші вчасно. Навіть трохи запанікував, але потім перечитав договір та дізнався, що можна відтермінувати оплату. Спершу знайшов в Credit7 особистий кабінет, тоді вибрав термін продовження та погасив відсотки. Єдине що переймався чи все пройшло добре, тому зателефонував операторам й впевнився, що мій запит затвердили. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Відповісти
Леонід 2020-04-23 09:07:53 #853
Кредитна історія зіпсована банки відмовили а тут лояльні до минулих помилок. Дякую
Відповісти
Валерія 2020-03-10 14:24:52 #770
Перший кредит брала під 0.01% .Бистрое рішення по заявці! Гроші на карту перевели.
Відповісти
Охрім 2020-01-26 10:08:49 #691
У важкий момент можна звернутися в онлайн банкінг. Все просто і відсоток що видадуть кредит 99% користуюсь не перший раз!
Відповісти
Олексій 2020-01-23 15:26:42 #675
Максимально швидко обробили заявку на отримання 2600 грн. У договорі ясно і чітко встановлені всі пункти легко заповнити заявку. Видно що до оплати згідно з сумою кредиту.
Відповісти

Дивіться також:

Євро Гроші
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Dinero
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Гроші всім
4.2

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Tengo / Тенго
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння