Акції та програми лояльності від кредитних компаній України


Приведи друга в Манівео та отримай 200 гривень або iPhone X

Кредитна компанія Манівео завжди придумує нові цікавi акцiї для своїх клієнтів. В передвесняний період на сервісі компанії проходить чергова акція, яка дозволяє заробити 200 гривень тому, хто приведе друга, а також тому, хто прийшов за рекомендацією. Крім того, кожен з них автоматично стають учасниками розіграшу смартфону iPhone X.


Швидка фінансова допомога – акція від Бистрозайм

Кредитна компанія Бистрозайм любить балувати своїх клієнтів. Тому тут завжди доступні зручні та вигідні умови кредитування, а напередодні Дня святого Валентина кредитна компанія Бистрозайм підготувала чудовий подарунок – можливість виграти 10 000 гривень, взявши участь в акції «Швидка фінансова допомога».


«Розкрутіть колесо фортуни на скидки» – акція від Манівео

2019 рік вступив у законні права та приніс із собою багато гарних новин. Зокрема, для тих, кому терміново потрібна кредитна допомога, доступна можливість оформити кредити онлайн максимально вигідно завдяки акції від Манівео «Колесо Фортуни тричі крутіть – найкращу знижку собі заберіть!».


Розіграш 1 000 000 гривень від Дінеро

Кожен із нас, безперечно, був би радий отримати 1 000 000 гривень в подарунок. Компанія Дінеро готова зробити такий презент. Для цього вона проводить чергову акцію, головним призом якої буде саме 1 000 000 гривень, а також додаткова можливість виграти 1 000 гривень щодня.


«Новорічний плюс» – акція від компанії CreditPlus

Новорічні свята для багатьох українцiв являються найприємнішим часом року. В цей період кожен проводить час з близькими людьми, а також дарує та отримує подарунки. Кредитна компанія CreditPlus пам’ятає про традицію дарувати подарунки. Тому проводить чудову акцію «Новорічний плюс», в якій розіграє 40 цінних призів.


Тут вам Хамон, Єгипет та інші подарунки від Moneyveo!

До новорічних свят залишилось зовсім мало часу, і зараз кожен зайнятий активною підготовкою та пошуком подарунків для близьких. А от компанія Манівео до Нового року готова уже давно. В період з 7 по 28 грудня тут дарують чудові призи переможцям новорічної акції «Тут вам Хамон, Єгипет та інші подарунки від Moneyveo!».


Новорічний сімейний марафон від MyCredit

Новий рік – це чудове свято, яке об’єднує цілі родині разом, дарує приємні емоції та спогади. Це також найкращий час для здійснення мрій одне одного та взаємного обміну подарунками. Компанія MyCredit не відстає від новорічних традицій й уже приготувала суперпризи для кожного. Отримати їх можна, взявши участь в Новорічному сімейному марафоні.


Moneyveo платить 50 грн за перший кредит

Потреба у швидкій готівці може виникнути будь-коли, а часто в найбільш непередбачувані моменти. Виправити фінансову ситуацію допоможе кредитна компанія Moneyveo. А оформивши тут кредит онлайн в період з 22 жовтня по 30 листопада, позичальникам надається можливість ще отримати хороший подарунок, у вигляді поповнення мобільного телефону.


«Приведи друга» – осіння акція від Манівео

Кредитна компанія Манівео – це один з найкращих сервісів дистанційного кредитування в Україні. Тут по-особливому ставляться до кожного позичальника, намагаючись забезпечити найвищий рівень обслуговування та найвигідніші умови. А для того, щоб трохи підняти своїм клієнтам настрій в ці осінні сірі дні, компанія проводить спеціальну акцію «Приведи друга». Вона дозволить вигідно отримати кредит онлайн, а також цінні призи, як постійним так і новим клієнтам.


Революційна пропозиція осені від Дінеро

Кредитна компанія Дінеро завжди піклується про своїх клієнтів, забезпечуючи чудове обслуговування та вигідні умови кредитування. Цієї осені в компанії вирішили зробити революційний подарунок для позичальників, а саме: дати можливість новим клієнтам отримати безкоштовний кредит на 10 000 гривень, а постійні можуть оформити позику на 15 000 гривень зі знижкою 50%.


Спекотне літо від «Ваша Готівочка»

Ваша Готівочка – це компанія з ідеальною репутацією. Тут турбуються про комфорт своїх клієнтів. Проведення конкурсів та розіграшів у цій компанії вже стало чудовою традицією. Останній літній місяць теж не став виключенням, а скоріше навпаки, тут підготували особливу акцію «Спекотне літо» із призовим фондом в 22 000 гривень. Кількість грошових винагород – це 18 призів, вартістю від 500 до 8 000 гривень.


Ульотне літо з VISA – акція від MyCredit

Час летить дуже швидко. Здається літо тільки почалось, а вже серпень. Тому зараз хочеться ще встигнути зробити все, на що не вистачало часу і сил впродовж попередніх двох місяців. Щоб не переживати за кошти й приємно провести останні літні дні, компанія MyCredit приготувала акцію «Ульотне літо з VISA», яка дозволяє вигідно оформити кредит та отримати хороші подарунки.


Акція «Літній спринт» від Мілоан

Більшість із нас хоче гарно та комфортно провести літню відпустку. Однак, на все потрібні кошти. Якщо протягом року не вдалось назбирати необхідної суми, в цьому допоможе компанія Мілоан. Саме зараз є чудова можливість оформити кредит під відсоткову ставку 0,01% та гарантовано отримати грошову винагороду.


«Обирай незалежність» – акція від Глобал Кредит

Літо у розпалі. Хоча погода не надто радує, та відпочинку хочеться справжнього. Якщо на достойну відпустку не вистачає грошей, компанія Глобал Кредит пропонує отримати миттєвий кредит онлайн та одночасно прийняти участь в акції «Обирай незалежність». Оформивши кредит в період з 26 червня по 24 серпня, ви отримаєте можливість виграти від 1 000 до 20 000 гривень.


«Два iPhone Х – для тебе та друга» – акція від Moneyveo

Подарунків багато не буває – в цьому переконана компанія Манівео. Саме тому вона часто робить приємні несподіванки для своїх клієнтiв. Цього літа Манівео пропонує отримати суперприз iPhone Х. До того ж, не один, а цілих два – для вас та вашого друга. Щоб отримати подарунки, потрібно взяти участь в спеціальній акції в період з 20 червня по 19 липня.