Акції та програми лояльності від кредитних компаній України


Великодня гра від Global Credit

Щоб привітати своїх клієнтів зі світлим святом Пасхи, компанія Global Credit проводить цікаву та водночас розважальну акцію. В ній кожен бажаючий має можливість виграти гарантовану знижку на кредит, а також грошові подарунки. Не опустіть свій шанс вигідно оформити кредит та поспішіть взяти участь в Пасхальній грі від Global Credit.


Сімейні цінності MyCredit

Здається, зовсім недавно ми святкували перше весняне свято – Міжнародний жіночий день, але непомітно та швидко наблизився Великдень. Цього року святкування Великодня припадає на неділю 21 квітня. Кредитна компанія MyCredit хоче привітати всіх з цим світлим святом, в честь чого проводить цікаву та водночас корисну акцію. Поспішіть взяти в ній участь та виграти чудові призи.


Розсміши Бистрозайм та виграй 1000 гривень

Кредитна компанія Бистрозайм завжди відповідально ставиться до обслуговування клієнтів. Адже оформлення кредитів онлайн, як і будь-які інші фінансові справи, вимагають серйозного підходу. Однак, позичальникам цей кредитор пропонує трохи розважитись та взяти участь в акції «Розсміши Бистрозайм», де буде розіграно 6000 гривень.


«До 8 березня готовий» – акція від Ваша Готівочка

Компанія Ваша Готівочка уже розпочала активну підготовку до 8 березня, а саме приготувала чудову акцію «До 8 березня готовий». Кожен, хто візьме участь в даному заході отримає нагоду виграти один з 8 грошових призів, вартість яких становить від 1 000 до 8 000 гривень.


Весняний сюрприз – акція до 8 березня від Глобал Кредит

Кредитна компанія Глобал Кредит, як і більшість з нас, пам’ятає про перше весняне свято – Міжнародний жіночий день, тому підготувала чудові подарунки. Щоб їх отримати, потрібно взяти участь в цікавій акції «Весняний сюрприз» в період з 1 по 8 березня 2019 року.


Приведи друга в Манівео та отримай 200 гривень або iPhone X

Кредитна компанія Манівео завжди придумує нові цікавi акцiї для своїх клієнтів. В передвесняний період на сервісі компанії проходить чергова акція, яка дозволяє заробити 200 гривень тому, хто приведе друга, а також тому, хто прийшов за рекомендацією. Крім того, кожен з них автоматично стають учасниками розіграшу смартфону iPhone X.


Швидка фінансова допомога – акція від Бистрозайм

Кредитна компанія Бистрозайм любить балувати своїх клієнтів. Тому тут завжди доступні зручні та вигідні умови кредитування, а напередодні Дня святого Валентина кредитна компанія Бистрозайм підготувала чудовий подарунок – можливість виграти 10 000 гривень, взявши участь в акції «Швидка фінансова допомога».


«Розкрутіть колесо фортуни на скидки» – акція від Манівео

2019 рік вступив у законні права та приніс із собою багато гарних новин. Зокрема, для тих, кому терміново потрібна кредитна допомога, доступна можливість оформити кредити онлайн максимально вигідно завдяки акції від Манівео «Колесо Фортуни тричі крутіть – найкращу знижку собі заберіть!».


Розіграш 1 000 000 гривень від Дінеро

Кожен із нас, безперечно, був би радий отримати 1 000 000 гривень в подарунок. Компанія Дінеро готова зробити такий презент. Для цього вона проводить чергову акцію, головним призом якої буде саме 1 000 000 гривень, а також додаткова можливість виграти 1 000 гривень щодня.


«Новорічний плюс» – акція від компанії CreditPlus

Новорічні свята для багатьох українцiв являються найприємнішим часом року. В цей період кожен проводить час з близькими людьми, а також дарує та отримує подарунки. Кредитна компанія CreditPlus пам’ятає про традицію дарувати подарунки. Тому проводить чудову акцію «Новорічний плюс», в якій розіграє 40 цінних призів.


Тут вам Хамон, Єгипет та інші подарунки від Moneyveo!

До новорічних свят залишилось зовсім мало часу, і зараз кожен зайнятий активною підготовкою та пошуком подарунків для близьких. А от компанія Манівео до Нового року готова уже давно. В період з 7 по 28 грудня тут дарують чудові призи переможцям новорічної акції «Тут вам Хамон, Єгипет та інші подарунки від Moneyveo!».


Новорічний сімейний марафон від MyCredit

Новий рік – це чудове свято, яке об’єднує цілі родині разом, дарує приємні емоції та спогади. Це також найкращий час для здійснення мрій одне одного та взаємного обміну подарунками. Компанія MyCredit не відстає від новорічних традицій й уже приготувала суперпризи для кожного. Отримати їх можна, взявши участь в Новорічному сімейному марафоні.


Moneyveo платить 50 грн за перший кредит

Потреба у швидкій готівці може виникнути будь-коли, а часто в найбільш непередбачувані моменти. Виправити фінансову ситуацію допоможе кредитна компанія Moneyveo. А оформивши тут кредит онлайн в період з 22 жовтня по 30 листопада, позичальникам надається можливість ще отримати хороший подарунок, у вигляді поповнення мобільного телефону.


«Приведи друга» – осіння акція від Манівео

Кредитна компанія Манівео – це один з найкращих сервісів дистанційного кредитування в Україні. Тут по-особливому ставляться до кожного позичальника, намагаючись забезпечити найвищий рівень обслуговування та найвигідніші умови. А для того, щоб трохи підняти своїм клієнтам настрій в ці осінні сірі дні, компанія проводить спеціальну акцію «Приведи друга». Вона дозволить вигідно отримати кредит онлайн, а також цінні призи, як постійним так і новим клієнтам.


Революційна пропозиція осені від Дінеро

Кредитна компанія Дінеро завжди піклується про своїх клієнтів, забезпечуючи чудове обслуговування та вигідні умови кредитування. Цієї осені в компанії вирішили зробити революційний подарунок для позичальників, а саме: дати можливість новим клієнтам отримати безкоштовний кредит на 10 000 гривень, а постійні можуть оформити позику на 15 000 гривень зі знижкою 50%.