Акції та програми лояльності від кредитних компаній України


Moneyveo платить 50 грн за перший кредит

Потреба у швидкій готівці може виникнути будь-коли, а часто в найбільш непередбачувані моменти. Виправити фінансову ситуацію допоможе кредитна компанія Moneyveo. А оформивши тут кредит онлайн в період з 22 жовтня по 30 листопада, позичальникам надається можливість ще отримати хороший подарунок, у вигляді поповнення мобільного телефону.


«Приведи друга» – осіння акція від Манівео

Кредитна компанія Манівео – це один з найкращих сервісів дистанційного кредитування в Україні. Тут по-особливому ставляться до кожного позичальника, намагаючись забезпечити найвищий рівень обслуговування та найвигідніші умови. А для того, щоб трохи підняти своїм клієнтам настрій в ці осінні сірі дні, компанія проводить спеціальну акцію «Приведи друга». Вона дозволить вигідно отримати кредит онлайн, а також цінні призи, як постійним так і новим клієнтам.


Революційна пропозиція осені від Дінеро

Кредитна компанія Дінеро завжди піклується про своїх клієнтів, забезпечуючи чудове обслуговування та вигідні умови кредитування. Цієї осені в компанії вирішили зробити революційний подарунок для позичальників, а саме: дати можливість новим клієнтам отримати безкоштовний кредит на 10 000 гривень, а постійні можуть оформити позику на 15 000 гривень зі знижкою 50%.


Спекотне літо від «Ваша Готівочка»

Ваша Готівочка – це компанія з ідеальною репутацією. Тут турбуються про комфорт своїх клієнтів. Проведення конкурсів та розіграшів у цій компанії вже стало чудовою традицією. Останній літній місяць теж не став виключенням, а скоріше навпаки, тут підготували особливу акцію «Спекотне літо» із призовим фондом в 22 000 гривень. Кількість грошових винагород – це 18 призів, вартістю від 500 до 8 000 гривень.


Ульотне літо з VISA – акція від MyCredit

Час летить дуже швидко. Здається літо тільки почалось, а вже серпень. Тому зараз хочеться ще встигнути зробити все, на що не вистачало часу і сил впродовж попередніх двох місяців. Щоб не переживати за кошти й приємно провести останні літні дні, компанія MyCredit приготувала акцію «Ульотне літо з VISA», яка дозволяє вигідно оформити кредит та отримати хороші подарунки.


Акція «Літній спринт» від Мілоан

Більшість із нас хоче гарно та комфортно провести літню відпустку. Однак, на все потрібні кошти. Якщо протягом року не вдалось назбирати необхідної суми, в цьому допоможе компанія Мілоан. Саме зараз є чудова можливість оформити кредит під відсоткову ставку 0,01% та гарантовано отримати грошову винагороду.


«Обирай незалежність» – акція від Глобал Кредит

Літо у розпалі. Хоча погода не надто радує, та відпочинку хочеться справжнього. Якщо на достойну відпустку не вистачає грошей, компанія Глобал Кредит пропонує отримати миттєвий кредит онлайн та одночасно прийняти участь в акції «Обирай незалежність». Оформивши кредит в період з 26 червня по 24 серпня, ви отримаєте можливість виграти від 1 000 до 20 000 гривень.


«Два iPhone Х – для тебе та друга» – акція від Moneyveo

Подарунків багато не буває – в цьому переконана компанія Манівео. Саме тому вона часто робить приємні несподіванки для своїх клієнтiв. Цього літа Манівео пропонує отримати суперприз iPhone Х. До того ж, не один, а цілих два – для вас та вашого друга. Щоб отримати подарунки, потрібно взяти участь в спеціальній акції в період з 20 червня по 19 липня.


«Смарфонуте літо» – акція від компанії Твої Гроші

Літо – це чудова пора року, яка асоціюється з відпусткою, морем, чудовою погодою та, часто, з найкращими спогадами. Хоча до справжнього календарного літа потрібно ще трохи почекати, проте кредитна компанія «Твої Гроші» вирішила розпочати його швидше i проводить акцію «Смарфонуте Літо».


Візьміть кредит в компанії Компаньйон Фінанс та виграйте автомобіль

Отримати кредит онлайн та автомобіль в подарунок? З кредитною компанією Компаньйон Фінанс є всі шанси. Всі клієнти, які оформили кредит з 1 березня по 28 липня, мають можливість отримати цінні призи, серед яких телефон, телевізор, ноутбук і автомобіль. Вчасна оплата боргу – єдина умова від кредитора.