Корисні статті про фінанси і кредити онлайн - сторінка 3


Кредит з 18 років: де його отримати?

В нашій країні панує стереотип, що отримати кредит особам з 18 років неможливо. Треба сказати, що в певній мірі це правда, адже банки частіше відхиляють заявки молодих осіб, ніж схвалюють. Натомість є інші фінансові установи, в яких отримати кредит можуть всі громадяни України, незалежно від вікової категорії.


Кредити для пенсіонерів: де знайти вигідні пропозиції?

Наданням кредитів пенсіонерам в Україні займаються банки, а також небанківські кредитні компанії. Умови та суми в цих установах можуть суттєво відрізнятись. Куди краще звертатись за кредитами для пенсіонерів, залежить від особистих обставин та вимог до кредитного продукту. Список найкращих кредитних пропозицій ми зібрали в статті.


Рефінансування – перекредитування кредитів

Взяли кредит, а погасити його немає чим? Як зберегти кредитну історію та уберегтись від колекторів? Вихід із ситуації є – хорошим рішенням буде оформлення рефінансування, або, інакше кажучи, перекредитування боргу.


Мікрофінансові організації (МФО) України: як вони функціонують?

Почувши слово кредит, більшість мимоволі починає асоціювати його з банківською послугою. Однак, сьогодні кредитні кошти можливо отримати не тільки в традиційному банку. Кредитуванням громадян займаються також мікрофінансові організації. Як вони функціонують? Чим відрізняються від банків? Як звичайному громадянину отримати кредит в МФО?


Гроші до зарплати: чи варто оформляти послугу?

Що робити, коли не вистачає невеликої суми до зарплати? Є просте й зручне вирішення проблеми, й це зовсім не звернення за позикою до друзів чи родичів. Все набагато простіше. На українському кредитному ринку уже кілька років працюють небанківські кредитні компанії, які дозволяють швидко та без зайвих формальностей отримати гроші до зарплати. Та чи справді користування такими кредитами вигідне? Чи варто звертатись за послугою?


Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Потрібні гроші в борг, але не знаєте, куди за ними звертатись. Ми розповімо про найпоширеніші способи кредитування, які доступні в Україні. Крім того, якщо гроші в борг потрібні терміново, в нашій статті ви зможете знайти список миттєвих кредитів онлайн від провідних кредитних компаній, а також зможете ознайомитись з банківськими офертами.


Кредит на карту без фото паспорта - 11 вигiдних пропозицій

Шукаючи можливість взяти кредит без паспорта і коду, тобто кредит без фото паспорта, радимо скористатись нашою зручною табличкою, яка допоможе швидко вибрати найвигіднішу пропозицію. Крім того, в статі ви знайдете багато корисних порад, як зробити це правильно.


Кредити онлайн на картку без відмови – як отримати?

Чи можливо миттєво отримати кредит без відмови при першому зверненні у дистанційні кредитні компанії? Так, проте іноді позичальники все ж таки отримують негативні відповіді на надіслані кредитні заявки. Як вплинути на рішення кредитора та збільшити свої шанси на отримання швидкої позики?


Банківський кредит та його різновиди

Усі ми неодноразово чули термін “банківський кредит”, а більшість з нас неодноразово зверталась за такими послугами. Проте, варто було б дізнатись детальніше, що собою представляє банківський кредит? Які можливості відкриває? Які види банківських кредитів доступні в Україні? І які вимоги ставлять до позичальників банки?


Як подбати про захист персональних даних?

В наш час з поняттям «персональні дані» кожна людина стикається мало не щодня. При зверненні в будь-яку установу чи відвідуванні будь-якого сайту нас просять погодитись на обробку персональних даних. Що означає дане поняття? Що відносять до персональних даних? Та як правильно забезпечити захист персональних даних?


Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Багатьох позичальників цікавить питання: чи можливо не сплачувати кредиторську заборгованість? Що буде якщо не платити кредит? Та яка відповідальність за це передбачена? Ми дослідили ці питання та готові поділитись з вами інформацією.


Що таке скоринг та як він визначається?

Скоринг – це спеціальне дослідження, яке використовують банки та інші небанківські кредитні установи для оцінки надійності даного позичальника та виключення ризиків співпраці з ним. В статті ми розповімо більш детально що таке кредитний скоринг, яким він буває та як підвищити результат такого дослідження.


Погашення кредиту: що потрібно знати?

Погашення кредиту – це один з найважливіших аспектів про, які повинен пам’ятати позичальник при оформленні та користування позикою. Більшість кредитних компаній та банків, звичайно, вимагають дотримуватись графіку погашення, але також не виключають можливості дострокового погашення кредиту.


Хто такі колектори та як від них захиститись?

У розмовах про непогашені кредити та прострочені платежі часто можна почути про колекторів чи колекторські компанії. Однак не всі знають, що це за організації. Більшість вважає їх діяльність незаконною. Та чи дійсно це так? Які методи роботи вони використовують та на що мають права?


Як перевірити кредитну історію – все про УБКІ

УБКІ, що розшифровується як Українське бюро кредитних історій – це потужна база даних. Там зберігається та опрацьовується інформація про позичальників. УБКI допомагає кредиторам оцінити ризики співпраці з клієнтами та прийняти відповідні рішення.