Корисні статті про фінанси і кредити онлайн - сторінка 8


Що таке скоринг та як він визначається?

Скоринг – це спеціальне дослідження, яке використовують банки та інші небанківські кредитні установи для оцінки надійності даного позичальника та виключення ризиків співпраці з ним. В статті ми розповімо більш детально що таке кредитний скоринг, яким він буває та як підвищити результат такого дослідження.


Як перевірити кредитну історію – все про УБКІ

УБКІ, що розшифровується як Українське бюро кредитних історій – це потужна база даних. Там зберігається та опрацьовується інформація про позичальників. УБКI допомагає кредиторам оцінити ризики співпраці з клієнтами та прийняти відповідні рішення.


Бюро кредитних історій – список всіх БКІ України

Кожна кредитна установа перед прийняттям рішення обов'язково звертається в Бюро кредитних історій та перевіряє стан кредитного досьє потенційного позичальника. В Україні сьогодні працює 7 БКІ. Дізнайтесь, де можуть зберігатись ваші дані та куди краще звертатись для отримання звіту про свою кредитну історію.


Фінансовий омбудсмен: хто він та коли потрібен?

Більшість громадян, в яких виникають конфліктні ситуації з кредитними установами, часто не знають, як їх вирішити. Для звернення до суду може бути мало підстав, недостатньо часу та зусиль. Допомогу варто шукати у фінансового омбудсмена.


Інтернет-банкінг: чи завжди безпечний?

Функцію інтернет-банкінгу сьогодні використовує майже кожен банківський клієнт. Тому що це максимально зручно, швидко, а часто навіть вигідно. Та чи знаєте ви все про інтернет-банкінг? Коли користування ним може бути небезпечним? Як забезпечити високий рівень захисту своїм фінансам при використанні послуги?


Що таке фінтех, та як це пов’язано з кредитним сектором?

Останні три роки фінансові технології, або більш популярне слово – фінтех – зазнало особливого ажіотажу. Сьогодні щодо роботи та втілення в життя інноваційних рішень придивляються, як ІТ-спеціалісті, так і гравці фінансового ринку.


Чорні кредитори: як не стати їх жертвою?

Звертаючись за кредитом, кожен позичальник бажає отримати його на якомога кращих умовах та під мінімальну відсоткову ставку. Але, щоб не стати жертвою чорних кредиторів, потрібно велику увагу звертати на легальність компанії та умови кредитного договору. В більшості випадків навіть краще оформити кредит дорожче, але безпечно.


Додаткові послуги по кредиту: від чого варто відмовитись?

Нав’язливі послуги при оформленні кредиту – це, на жаль, звикле і постійне явище, як в банках, так і в інших кредитних установах. Далеко не кожен кредитор інформує про наявність додаткових послуг по конкретному виду кредиту. На які пункти в кредитному договорі потрібно звернути увагу, щоб вчасно помітити непотрібні послуги та відмовитись від них?


Страхування по кредиту: як відмовитись?

Страхування кредиту часто входить в перелік основних вимог для отримання кредиту, а також в деяких випадках включається в пакт додаткових послуг. Проте, більшість позичальників не бажає додатково сплачувати вартість страхового полісу й цікавиться питанням, як відмовитись від нав’язливого кредитного страхування.


Приховані відсотки по кредитах: як не дати себе обманути?

Сьогодні більшість українців активно користуються кредитними послугами і добре знайомі з умовами отримання та використання грошей у борг. Іноді через брак часу, або впевненість у чесності кредитора, багато позичальникiв не до кінця читають кредитний договір та підписують його поспіхом. В результаті виходить, що кредит отриманий зовсім не на тих умовах, на які сподівався позичальник – з великою кількістю прихованих платежів, відсотків та комісій. Як захиститись від обману та не допустити такого повороту подій?


Кредит без банківської карти: чи це можливо?

Якщо потреба в швидкій готівці виникла зненацька, не варто панікувати. Кредитні компанії допоможуть швидко залагодити фінансові питання, навіть якщо в наявності немає діючої банківської карти. Миттєвий кредит готівкою від кредитних компаній можливо отримати безпосередньо у відділення кредитора.


Особисті фінанси: як правильно розпоряджатися?

Сьогодні більшість людей витрачає більше, ніж заробляє. Внаслідок такої поведінки розміри кредитних зобов’язань з року на рік збільшуються. Щоб не допустити виникнення такої ситуації, а також вибратись з боргової ями, якщо ви уже в неї потрапили, потрібно навчитись правильно розпоряджатись грошима та поміняти фінансові звички.


Гроші на чорний день: як відкласти і де зберігати?

Кожен мріє про фінансову стабільність та безпеку. Щоб цього досягти, потрібно прикласти немало зусиль для створення фінансової подушки безпеки, або, іншими словами, назбирати гроші на чорний день. На перший погляд зробити це складно. Але, якщо правильно розпоряджатись особистими фінансами та навчитись економити, створити заощадження вдасться швидше, ніж здається.


5 кращих способів зберігати заощадження

В кожної людини, котра старається правильно вести домашній бюджет та заощаджувати кошти, рано чи пізно виникне питання: де та як їх зберігати. Сьогодні доступно безліч варіантів: поставити кошти на депозит у банк, інвестувати у житло, цінні папери чи придбати дорогоцінності, або, просто, як в старі добрі часи – тримати вдома «під подушкою». Який же варіант вибрати?


Депозит – хороший спосіб зберігати гроші

Кожна людина протягом життя хоча б раз обов’язково стикається з питанням, як зберігати заощадження. Варіантів є багато, але найбільш правильним буде той, котрий не тільки допоможе надійно зберегти гроші, але й отримати на цьому додатковий дохід. Саме таким способом являється відкриття банківського депозиту.