Кредит Плюс

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Кредит Плюс

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 5700 грн
До оплати: 10000 грн 15700 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Компанія CreditPlus розпочала свою діяльність в лютому 2017 року. За відносно короткий час свого існування, вже встигла отримати широке визнання українців і скласти гідну конкуренцію найбільшим кредитним компаніям України. Credit Plus має зручний і надійний онлайн-сервіс, який дозволяє приймати й обробляти заявки в автоматичному режимі, тому процес отримання коштів в борг займає не більше 15 хвилин.

Перший безкоштовний кредит: До 6 000 гривень на 30 днiв
Швидкість оформлення : 7 хвилин
Пролонгація:  ✓ 
Головна перевага: Цілодобова служба підтримки клієнта
Найважливіший недолік: Отримати кредит можна лише онлайн за допомогою iнтернету
Бонусна програма: Повторні позики можна оформляти зі знижками до 90%

Кредит Плюс відгуки

Компанія Кредітплюс зовсім недавно почала свою діяльність. Всупереч молодому віку, компанія вже заручилася довірою більшості українських позичальників завдяки особливому й уважному підходу до кожного клієнта, а також відкритої та чесної діяльності. 

 • «Терміново знадобились гроші. Оскільки до зарплати було ще далеко, я вирішив оформити позику. Трохи пошукавши в інтернеті інформацію про те, де швидко і вигідно можна отримати кошти, я натрапив на компанію Кредит Плюс. Оформити договір вдалося справді через 20 хвилин» – Михайло, Дніпро.
 • «Оформляю позики в Credit Plus уже не перший раз. Завжди вдається сплачувати все вчасно, але останню позику, у зв’язку з затримкою зарплати, сплатити вчасно не вдалося. Я думала доведеться заплатити великий штраф за просрочку, та як виявилось в цій компанії передбачена послуга пролонгації» – Наталя, Київ.
 • «В компанії КредитПлюс насправді легко і просто оформлювати кредити онлайн. Немає надто довгих анкет та необхідності збирати багато документів. Роботою сервісу дуже задоволений» – Артур, Броди.

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Кредит Плюс крок за кроком:

 1. Вхід в особистий кабінет на сайті creditplus.ua.
 2. Виберіть суму і термін кредитування
 3. Зареєструйтеся та заповніть онлайн-анкету
 4. Вкажіть номер карти й дочекайтеся рішення

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Кредит Плюс:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Для того, щоб оформити кредит на карту в creditplus, вам потрібно зайти на сайт МФО і вибрати потрібну суму і термін. Це зручно робити за допомогою калькулятора, що знаходиться на головній сторінці. Після цих дій перед вами відкриється вікно з реєстрацією. Вкажіть своє ім'я, прізвище та по батькові, номер телефону, електронну пошту, придумайте пароль і натисніть кнопку «зареєструватися». Отримавши в СМС код, введіть його в зазначеному поле і підтвердить реєстрацію.

У наступному вікні відкриється бланк заявки на отримання фінансового зобов'язання. Тут необхідно заповнити всі поля, вказавши паспортні дані, ідентифікаційний код і іншу соціальну інформацію. Пам'ятайте, що для успішного оформлення, потрібно вказувати лише правдиву інформацію. Заповнивши заявку, уважно перевірте, чи немає там помилок і вкажіть номер іменної платіжної картки й натисніть «відправити».

Якщо всі дані вказані вірно, протягом семи хвилин має прийти позитивне рішення щодо видачі позики на карту. Останнє, що залишається зробити - це прочитати умови кредитування й підписати онлайн-договір за допомогою коду, отриманого в СМС.


Способи отримання кредиту онлайн в Кредит Плюс

1.На банківську карту будь-якого банку України

Отримати гроші від цього кредитора можна в будь-якому населеному пункті України. Для цього достатньо мати іменну картку і доступ до інтернету. Гроші на рахунок приходять миттєво.

Але майте на увазі, якщо на вашій карті немає грошей, ви не зможете отримати переклад від МФО. Компанія проводить верифікацію карти, перш ніж перерахувати гроші, а для цього потрібна, як мінімум, 1 гривня на рахунку. Тому подбайте про наявність цієї суми на карті ще перед оформленням договору.

Якщо у вас виникають питання в процесі заповнення анкети, гроші не приходять занадто довго, можете скористатися допомогою консультантів компанії через телефон, онлайн-чат або електронну пошту. Всі контактні дані розміщені на офіційному сайті організації внизу кожної сторінки.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1.  Банківською картою
 2.  В терміналі самообслуговування мережі ПриватБанку
 3.  Через Приват24
 4.  Банківським переказом

Компанія КредитПлюс піклується про комфорт своїх клієнтів. Тому для зручності пропонує чотири основних способи, за допомогою яких можна погасити кредит.

Перший і найбільш зручний - це погашення мікропозик за допомогою картки. Для цього досить увійти у свій особистий кабінет на сайті компанії, в розділі «погашення кредиту» виконати необхідні дії.

Наступний спосіб погашення кредиту - це здійснення оплати боргу готівкою в терміналах Приватбанку. Виберіть на екрані розділ «Комунальні платежі» і знайдіть компанію. Вкажіть свої паспортні дані, номер договору і внесіть гроші в термінал. Аналогічну операцію можна провести за допомогою програми Приват24. Тут потрібно вибрати розділ «мої платежі», заповнити всі обов'язкові поля і ввести код підтвердження платежу, отриманого в СМС.

І останній спосіб - це погашення за допомогою грошового переказу. Оплату можна здійснити в будь-якому банку. Для цього необхідно вказати реквізити організації (їх ви знайдете в додатку до кредитного договору), паспортні дані, ідентифікаційний код і номер договору. У призначенні платежу вкажіть «Платіж по кредиту». Оплачуючи зобов'язання цим способом, враховуйте вартість комісії й відсотки за дні, протягом яких буде відбуватися переклад коштів. Компанії гроші надійдуть через 2-3 дня після оплати.

Кредит Плюс - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 870

Контактні дані:

ТОВ «АВЕНТУС УКРАЇНА»

Сурикова3А
03035 Київ

e-mail: info@creditplus.com.ua

телефон: 0800753363

www: creditplus.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Кредит Плюс

Що робити, якщо до зарплати ще далеко, а гроші потрібні терміново? Звичайно, можна позичити у друзів. Однак, якщо ви не хочете когось обтяжувати своїми проблемами, або вам незручно звертатися з такою справою до друзів, кращим варіантом буде оформлення короткострокових мікропозик у фінансовій компанії.

Але тоді виникає інше питання - яку МФО вибрати? Ви не пошкодуєте, якщо зверніться в CreditPlus, адже це високонадійна і професійна компанія, яка спеціалізується на онлайн кредитуванні. Завдяки сучасному сервісу можливо оформити в борг до 10 000 грн всього за 7 хвилин, при цьому вам навіть не доведеться виходити з дому. Зараз діють спеціальні умови для новачків: за перший кредит буде спеціальна ставка 0,01% за кожен день використання коштів.

Приклад розрахунку: Скажімо ви вперше взяли кредит сумою 1000 гривень на 10 днів. Кожного дня вам доведеться сплачувати 0,01% за користування позикою. В гривнях це 1 гривня на добу.

Програма лояльності CreditPlus

Усім постійним клієнтам компанія Кредит Плюс пропонує взяти участь в програмі лояльності. З її допомогою ви заощадите від 5 до 25% від вартості кредиту. 

Підпишіться на новини компанії та першими отримуйте промокоди CreditPlus.

Кредит Плюс просрочка: що робити?

Не переймайтесь, не потрібно гуглити “Форум боржників МФО реальні історії” та уявляти як виїзна група Кредит плюс стукає у двері.

Знаєте, що робить кредит плюс с боржниками в такій ситуації? Пропонує відтермінувати кредит на зручний для них термін. Таким чином вони:

 • зберігають гарну кредитну історію,
 • економлять на оплаті штрафів,
 • можуть погасити кредит в будь-яку мить,
 • сплачують відсотки тільки за дні користування.

Також скористатись відтермінуванням можна в: Alexcredit, CCloan, Credit Plus, Credit7, CreditKasa, CreditUP, Dinero, E-Grosh, Miloan, Moneyveo, MyCredit, Soscredit.

Як відтермінувати онлайн-кредит?

Спершу ви повинні увійти в кредит Плюс кабінет та сплатити нараховані відсотки, які набігли за період користування грошима. Кредит автоматично буде продовжений після оплати.

Умови пролонгації:

 1. Якщо ви оформили кредит на 14 днів, продовжити позику ви зможете тільки на 14 днів.
 2. На розгляд заявки може піти до 24 годин.
 3. У разі схвалення, на ваш номер телефону або електронну пошту прийде повідомлення з датою повернення коштів.
 4. Час буде відраховуватись з наступного дня після сплати відсотків.
 5. Після відтермінування діє стандартна відсоткова ставка — 1,9%.

Кредит онлайн на картку: причини відмови

 • Вік. Нагадуємо, взяти кредит онлайн можуть лише особи з 18 до 65 років.
 • Помилки при внесенні даних. Всю інформацію обробляє комп'ютер. Тому, якщо неправильно введете бодай 1 цифру чи літеру — ви автоматично отримаєте відмову.
 • Карта на іншу людину. Щоб вберегти вас від дій шахраїв, компанія Кредит Плюс приймає лише іменні картки.
 • Непогашений кредит в нашій компанії. За раз дозволяється оформити лише 1 позику. Наступну ви зможете оформити тільки після погашення попередньої.
 • Дуже погана кредитна історія. Зазвичай, кредит в Кредит Плюс з поганою кредитною історією може взяти кожен. Проте ми не співпрацюємо з клієнтами, які мають кілька прострочень на великі суми та проти яких відкрито виконавче провадження.

Порада як поліпшити кредитну історію та отримати кредит без відмови - якщо ваша кредитна історія не дозволяє вам взяти кредит у великих банках, у нас є рішення. Оформіть кілька кредитів в Кредит Плюс та якнайшвидше погасіть їх. Це покращить вашу КІ й вашу репутацію в очах кредиторів буде частково відновлено.


Переваги і недоліки Кредит Плюс:

Переваги:

 • Для отримання кредиту онлайн потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код
 • Отримати кредит онлайн можуть усі повнолітні громадяни
 • Відсутність комісії за продовження термiну
 • Не потрібно надавати скановані копії документів
 • Нараховування відсотків тільки за фактичні дні користування

Недоліки:

 • Отримати кредит онлайн можна тільки на банківську карту
 • Без доступу в інтернет не можливо оформити кредиту

Переваги і недоліки Кредит Плюс - підсумки

Компанія CreditPlus офіційно зареєстрована як товариство з обмеженою відповідальністю «Авентус Україна» і працює з 2017 року. Процентна ставка по кредиту становить 1% за день користування. Однак, в компанії часто діють спеціальні акції, а також надаються бонусні знижки постійним клієнтам, що дозволяє оформити позику на більш вигідних умовах. Організація входить до Єдиного державного реєстру кредитних компаній, що засвідчує легальну діяльність і надійне надання послуг.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Кредит Плюс

##   ## #######  ######  ######## ######## 
 ##  ## ##   ## ##  ## ##      ## 
 ## ##  ##   ## ##    ##      ##  
  ###  ##   ## ##  #### ######   ##  
 ## ##  ##   ## ##  ## ##     ##   
 ##  ## ##   ## ##  ## ##    ##   
##   ## #######  ######  ######## ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Кредит Плюс

Сергій 2021-09-09 12:54:52 #1069
Вигідні умови! Я точно не прогадав з кредитором. Та й оформити заявку було доволі просто. Ніхто не просив додаткових документів.
Відповісти
Борис 2021-09-06 10:04:59 #1034
Пролонгація стала моїм порятунком. Вийшла чергова накладочка з зарплатою, але на щастя Кредит Плюс дозволив відкласти сплату буквально на кілька днів. Зараз повернув все до останнього. Дякую вам за можливість!
Відповісти
Дана 2021-08-26 09:34:04 #996
Просто вкотре переконалась, що краще віддавати борги грошима, а не своїм моральним ресурсом. Тому тепер беру гроші лише в МФО, а друзів прибережу для походів на каву. Сама фірма непогана, не можу сказати, що мені щось не підійшло чи було незрозуміло. Та й відсоткова ставка як на мене доволі адекватна.
Відповісти
Настя 2021-08-16 10:25:48 #961
Брала гроші на непередбачувані витрати. На разі всім задоволена, одних проблем з погашенням кредиту не було. Навіть навпаки, на сайті все детально описано та можна знайти відповіді на будь які питання
Відповісти
Тарас 2021-08-10 11:25:30 #924
Пречудова компанія з дуже лояльними умовами. Використав промокод на знижку та сплатив на 18% меншу суму. Всім рекомендую підписатись на імейл розсилку. Може і вам пощастить отримати знижку!
Відповісти
Аня 2021-08-06 11:37:45 #887
Минулого тижня згубила кота Сфінкса. А він ж геть не пристосований до життя на вулиці! Тим паче за містом, де всюди траси, поля з лисицями та бабусі, які можуть переплутати його з нечистою силою та побити палицею. Через 2 дні згуба прийшла з переламаним тазом, тож довелось ставити пластину. Лишніх грошей на це задоволення не було, тому взяла гроші в кредит. До цього робила це лише 1 раз в Miloan, але знайомі рекомендували CreditPlus, тож вирішила спробувати. Ні разу не пожаліла. Оформила на довший період, але погасила на тиждень раніше. Кота поремонтувала, на відсотках зекономила. Дуже дякую за оперативність!
Відповісти
Ганна 2020-04-15 09:59:40 #806
Немає прихованих платежів і це головний плюс кредитування. Рекомендується.S
Відповісти
Анжела 2020-03-12 08:58:24 #777
В кредит плюс звертаюся в перші на оплату навчання доньки потрібно було знайти 2000 Грн. Заповнила заявку і подала на рішення. На протязі 5 хв прийшла відповідь. Кредит перевели на карту. Дуже просто і швидко.
Відповісти
Альбіна 2020-03-09 10:02:59 #765
Пригледіла курточку але не вистачало 2000 Грн. Оформила позику на 5 днів до авансу. Рішення швидке. За умовами все доступно ясно.
Відповісти
Василь 2020-03-07 10:44:03 #752
Взяв позику на подарунок коханій до 8 березня. Хороший сервіс з швидким рішення фінансового питання.
Відповісти
Савелій 2020-01-30 18:42:49 #715
Три тисячі на 12 днів з мінімальним відсотком. Вирішував фінансове питання в терміновому режимі переоформлення документів у нотаріуса.
Відповісти
Сільвія 2020-01-25 13:22:34 #686
Швидка обслуга! Гарний сервіс! За продовження кредитного договору комісії немає. Завжди працює служба підтримай відповідають на всі питання.
Відповісти
Алина 2020-01-02 09:41:17 #664
Це Ужас!!!!!Такого неадеквату в житті не бачила!!!Хамлять, погрожують, відсотки непонятні і великі. Ніколи неберіть в них кредиту, бо віддасте своє майно!!!!
Відповісти
Рома 2019-12-03 12:42:45 #635
Переваг однозначно більше ніж недоліків. Хоршо бонусні програми. Уже вчетверте беру кредит. Без відмови.
Відповісти
Олег 2019-11-04 19:41:36 #545
Вы думаете что кто - то верит вашим купленным отзывам? Нет! Такого беспредела как в кредит плюс нет ни где! Такие все смелые по телефону! Не вздумайте брать тут кредиты! Лучше украдите деньги, но здесь никогда!
Відповісти
Anastasiia Mielkova
Anastasiia Mielkova 2019-11-05 17:34:07 #546
Олег, спасибо за Ваш отзыв, но, предполагаем, что проблемы и угрозы начались после возникновения просрочки? Конечно, такое поведение нельзя поощрять. Если у Вас сохранились доказательства, что неправомерные действия совершали сотрудники компании Кредит Плюс или коллекторы, рекомендуем написать жалобу. В нашей статье https://loando.ua/ru/statia/kollektory-kto-oni-ih-prava-i-metody-raboty есть подробная информация как поступить в подобной ситуации
Відповісти
Володимир 2019-09-02 08:38:20 #444
Отримав перший кредит безвідсотковий. Вдячний! Оформлення не зайняло і 20 хвилин.
Відповісти
Сашко Бужинський 2019-07-29 22:31:57 #292
Допомогли дрібному підприємцю закрити діру у касі, за що їм велике спасибі! Про Кредит Плюс я тепер лише найкращої думки, - солідні, дорослі люди, які працюють професійно. Швидше за все не буду бігати по інших подібних компаніях, адже довіряю цій!
Відповісти
Олексій, Коростень 2019-07-03 21:35:10 #259
У минулому я з пересторогою дивився на подібні компанії, довіряв лише банкам. Врешті-решт, одного дня, з певних причин, я не зміг взяти позики в банку, і звернувся до CreditPlus, тому що мій знайомий рекомендував їх. Я не побачив жодних недоліків, лише плюси: швидкість та якість обслуговування. Крім того, дуже доброзичливі працівники, які відповідають на всі запитання.
Відповісти

Дивіться також:

Топ Кредит
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
CreditKasa / Кредит каса
4.7

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Кредит Плюс
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Зе кредит
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння