Корисні статті про фінанси і кредити онлайн - сторінка 4


Який пакет документів необхідний для отримання кредиту?

Основна вимога, яку ставить будь-яка кредитна установа позичальнику – це наявність документів для кредиту. Проте, їх перелік не завжди однаковий. Він залежить від установи, яка видаватиме кредит, від виду кредитування, терміну та суми, а також від інших чинників, які кредитор може визначати в індивідуальному порядку.


Кредит для іноземців в Україні – як та де оформити?

Отримати кредит іноземцю в будь-який країні важко, а тим більше в Україні. На таку нелояльність банків суттєво впливає тривала економічна криза, війна на сході та нестабільна політична ситуація. За таких обставини надіятись на гарантоване погашення кредиту важко навіть у випадку кредитування українських громадян з хорошою кредитоспроможністю, а з іноземними клієнтами справа виглядає надто ризикованою. Проте, деякі кредитні установи погоджуються надати окремий перелік кредитних послуг іноземцям за умови виконання певних обставин.


Кредит онлайн на картку без перевірки: в чому небезпека?

Кожен позичальник бажає безпечно оформляти кредити, а також мати впевненість в надійному зберіганні персональних даних. Таку безпеку забезпечує верифікація карти або по-простому - перевірка карти. Тому не варто уникати цієї процедури, адже з її допомогою можна уникнути кредитного шахрайства і захистити персональні дані від несанкціонованого використання.


Погашення кредиту: що потрібно знати?

Погашення кредиту – це один з найважливіших аспектів про, які повинен пам’ятати позичальник при оформленні та користування позикою. Більшість кредитних компаній та банків, звичайно, вимагають дотримуватись графіку погашення, але також не виключають можливості дострокового погашення кредиту.


Оформити кредит на чужий паспорт – чи це можливо?

Жертвою кредитних шахраїв може стати кожен. Системи кредитування та верифікації даних, які сьогодні діють в України, мають багато прогалин, через що аферистам вдається обманути кредитора та оформити кредит на чужі документи. Чи можливо цьому зарадити, та як захистити себе від кредитного шахрайства?


Що таке приватний кредит?

Ще однією альтернативою традиційному кредитуванню в банківських інституціях є приватний кредит, тобто кредит від приватної особи. Які тонкощі такого кредитування? Чи безпечно брати кредит у приватної особи? Що потрібно знати при підписанні кредитної угоди?


Передплачена карта - що це, які її функції?

Широкий вибір банківських продуктів скоро може розширитися. Все частіше банки стали пропонувати випуск передплачених карт (prepaid card). Що це за продукт, як її використовувати, і кому така карта може стати в нагоді? Подробиці в статті.


Кредитні канікули: що це, та як правильно їх оформити?

Бувають ситуації, коли хочеться відпочити від сплати кредиту та хоча б на короткий час забути про наступний платіж. В такі моменти можна звернутись до кредитора за оформленням кредитних канікул. Як їх отримати, кому доступна така послуга та чи завжди це вигідно? Про це ми детально розповімо в нашій статті.


Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

Пластикова карта – це один із найбільш популярних банківських продуктів в усьому світі. З її допомогою можливо виконувати різноманітні фінансові операції не тільки в середині своєї країни, але й за кордоном. Проте, функціонування карти та її надійність багато в чому залежить від її виду. Українські банки сьогодні випускають один з найзручніших та найбільш надійних пластикових карт – іменні карти.


Кредит на карту без фото паспорта - 9 вигiдних пропозицій

Шукаючи можливість взяти кредит без паспорта і коду, тобто кредит без фото паспорта, радимо скористатись нашою зручною табличкою, яка допоможе швидко вибрати найвигіднішу пропозицію. Крім того, в статі ви знайдете багато корисних порад, як зробити це правильно.


Кредит без переплати: вигідні пропозиції

Якщо людина звертається до кредитної установи, значить йому потрібна фінансова допомога і він намагається всіма силами її отримати, не звертаючи деколи уваги на жорсткі умови кредитування. У більшості випадків громадяни не обговорюють пункти договору з працівниками банківських організацій. Для них головне - отримати позикові гроші. Хоча в подальшому така поведінка може негативно відбитися на бюджеті позичальника, і він виплатить значну суму за користування кредиту онлайн.


Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Потрібні гроші в борг, але не знаєте, куди за ними звертатись. Ми розповімо про найпоширеніші способи кредитування, які доступні в Україні. Крім того, якщо гроші в борг потрібні терміново, в нашій статті ви зможете знайти список миттєвих кредитів онлайн від провідних кредитних компаній, а також зможете ознайомитись з банківськими офертами.


Найдешевші кредити в Україні: 10 пропозицій

Якщо людина звертатися за кредитом, то швидше за все його фінансовий стан залишає бажати кращого, або він планує велику покупку, на яке не вистачає засобів. За швидкими кредитами онлайн звертаються ті громадяни, яким допомога потрібна негайно. І чим дешевше кредит обійдеться, тим краще. Де ж знайти найдешевші пропозиції в Україні?


Кредит під 0 відсотків на картку

Сьогодні все більша кількість кредитних компаній пропонують отримати перший кредит під 0 відсотків. Ми приготували для вас список кращих кредитних пропозицій від провідних МФО України, який допоможе вибрати кредит під 0 в потрібному розмірі та на потрібний термін


Кредит без дзвiнкiв можливий? 10 пропозицiй кредитiв онлайн

Причини для звернення за грошима в фінансові компанії замість банків у кожного різні: зіпсована кредитна історія, невелика платоспроможність, прострочення в минулому. Але є і такі причини як відсутність зайвих питань і довіру кредитора. Кому може знадобитися кредит без дзвінків роботодавця і близьким? Де шукати подібні пропозиції?