Корисні статті про фінанси і кредити онлайн - сторінка 4


Кредит з поганою кредитною історією – 25 кращих пропозицій

Задаєтесь питанням, як отримати кредит з поганою кредитною історією? Виявляється, це не важко. Більшість українських МФО дозволяє взяти кредит без перевірки кредитної історії. Оформити кредит онлайн на карту можливо всього за 10-15 хвилин, не виходячи з дому.


Кредитний договір: порядок та правила укладання

Оформити кредитний договір у МФО – означає зручно, просто та швидко вирішити тимчасові фінансові проблеми. Проте, до таких боргових зобов’язань позичальнику не можна ставитись легковажно. Потрібно детально аналізувати документ та дотримуватись основних правил під час його укладання.


Що таке пролонгація?

Плануєте оформити продовження строку дії договору після його закінчення або ще перед кінцевою датою. Тоді вам необхідно знати, що таке пролонгація. Вона стосується абсолютно всіх угод: договорів оренди, кредитних, а також договорів за вкладами.


Кредитні канікули: що це та як правильно їх оформити?

Бувають ситуації, коли хочеться відпочити від сплати кредиту та хоча б на короткий час забути про наступний платіж. В такі моменти можна звернутись до кредитора за оформленням кредитних канікул. Як їх отримати, кому доступна така послуга та чи завжди це вигідно? Про це ми детально розповімо в нашій статті.


Бюро кредитних історій – список всіх БКІ України

Кожна кредитна установа перед прийняттям рішення обов'язково звертається в Бюро кредитних історій та перевіряє стан кредитного досьє потенційного позичальника. В Україні сьогодні працює 7 БКІ. Дізнайтесь, де можуть зберігатись ваші дані та куди краще звертатись для отримання звіту про свою кредитну історію.


Боргова яма: як швидко з неї вибратись?

Сьогодні вираз боргова яма можна почути дуже часто. Багато людей просто загрузають в боргах й не знають, як виправити ситуацію та де шукати допомоги. Все через низьку фінансову грамотність та заплутані умови кредитування. На перший погляд, здавалося б вигідний кредит перетворюється на величезний борг. Як справитись з такими проблемами? Де шукати допомоги?


Фінансовий омбудсмен: хто він та коли потрібен?

Більшість громадян, в яких виникають конфліктні ситуації з кредитними установами, часто не знають, як їх вирішити. Для звернення до суду може бути мало підстав, недостатньо часу та зусиль. Допомогу варто шукати у фінансового омбудсмена.


Інтернет-банкінг: чи завжди безпечний?

Функцію інтернет-банкінгу сьогодні використовує майже кожен банківський клієнт. Тому що це максимально зручно, швидко, а часто навіть вигідно. Та чи знаєте ви все про інтернет-банкінг? Коли користування ним може бути небезпечним? Як забезпечити високий рівень захисту своїм фінансам при використанні послуги?


Кредит через додаток в смартфоні

Сьогодні кожен сайт, інтернет-магазин, банк та будь-який інший сервіс з надання послуг пропонують своїм клієнтам користуватись зручними мобільними додатками. Не відстають у цьому і кредитні компанії. Не дивлячись на те, що такі сервіси появились на вітчизняному фінансовому ринку зовсім недавно, проте вони активно прогресують, й створюють для українців сучасні та прості програми, які дозволяють отримати кредит миттєво.


Що таке фінтех, та як це пов’язано з кредитним сектором?

Останні три роки фінансові технології, або більш популярне слово – фінтех – зазнало особливого ажіотажу. Сьогодні щодо роботи та втілення в життя інноваційних рішень придивляються, як ІТ-спеціалісті, так і гравці фінансового ринку.


Що таке фішинг, та як від нього захиститися?

Інтернет сьогодні став невід’ємною частиною нашого життя. Що раз більша кількість справ виконується в режимі онлайн. Кожен, звичайно, погодиться, що це неабияка зручність, однак є і зворотна сторона медалі, а саме: збільшення випадків фішинг-шахрайства. Щоб не попастись на гачок зловмисників, потрібно добре розуміти, що таке фішинг та які схеми використовують шахраї.


Кредит без верифікації карти: в чому небезпека?

Кожен позичальник бажає безпечно оформлювати кредити, а також мати впевненість в надійному збереженні персональних даних. Таку безпеку запевняє верифікація карти. Тому не варто оминати дану процедуру, адже з її допомогою можливо уникнути кредитного шахрайства та захистити персональні дані від несанкціонованого використання.


Чорні кредитори: як не стати їх жертвою?

Звертаючись за кредитом, кожен позичальник бажає отримати його на якомога кращих умовах та під мінімальну відсоткову ставку. Але, щоб не стати жертвою чорних кредиторів, потрібно велику увагу звертати на легальність компанії та умови кредитного договору. В більшості випадків навіть краще оформити кредит дорожче, але безпечно.


Додаткові послуги по кредиту: від чого варто відмовитись?

Нав’язливі послуги при оформленні кредиту – це, на жаль, звикле і постійне явище, як в банках, так і в інших кредитних установах. Далеко не кожен кредитор інформує про наявність додаткових послуг по конкретному виду кредиту. На які пункти в кредитному договорі потрібно звернути увагу, щоб вчасно помітити непотрібні послуги та відмовитись від них?


Страхування по кредиту: як відмовитись?

Страхування кредиту часто входить в перелік основних вимог для отримання кредиту, а також в деяких випадках включається в пакт додаткових послуг. Проте, більшість позичальників не бажає додатково сплачувати вартість страхового полісу й цікавиться питанням, як відмовитись від нав’язливого кредитного страхування.