Грошовi перекази - як перевести гроші за рубіж?

Грошові перекази це популярна послуга серед багатьох українців, сім'ї яких живуть в інших країнах. Фінансова допомога, подарунок до свята або оплата за послуги - все це можна виконати за лічені хвилини за допомогою широкої мережі грошових переказів. Детальніше про цю послугу в нашій статті.

Три способи відправлення грошового переказу за кордон

Грошовий переказ - які способи існують?

Сьогодні Фінтех досяг високого рівня - багато українських банків відправляють і висилають будь-які суми віддалено в лічені хвилини. Відкрити карту, оплатити покупки телефоном вже не рідкість. Також зараз кожен українець має можливість перевести бажану суму за кордон безготівковим способом або за допомогою компанії-посередника.

Для цього існує 3 основні методи:

 1. Банківський переказ.
 2. Застосування міжнародних платіжних систем.
 3. Електронні платіжні системи.

Переказати гроші за допомогою банку

Один з найпростіших і надійних способів вислати гроші за кордон - відправити їх банківським переказом. Його можна зробити як з карти на карту, так і з рахунку на рахунок. Найпростіше зробити переклад за допомогою свого профілю в інтернет-банкінгу. Підказки на сторінці допоможуть правильно заповнити необхідні поля. Послуга грошових переказів доступна в ПриватБанку, Альфа-банку і Монобанку.

До речі, банківські перекази досить безпечні. У такому випадку гроші не можуть загубитися. Навіть якщо не вийде здійснити грошовий переказ, то операція скасовується, гроші залишаються на рахунку відправника. Після уточнення реквізитів можна спробувати заново відправити необхідну суму.

Звичайно, для відправлення грошового переказу можна скористатися стаціонарним банківським відділенням. У цьому випадку ризик помилитися буде зведений до нуля.

Зворотний бік зможе отримати ці кошти протягом п'яти днів (робочих) за умови посилання готівки через відділення. Слід мати на увазі те що банк за переклад, а також за конвертацію буде стягувати певну комісію. Якщо оплата здійснюється на карту, то зворотна сторона отримає гроші через 30 хвилин, а комісія буде значною мірою менше в порівнянні з попереднім методом.

Грошовий переказ через міжнародну платіжну систему

Крім банку, для переказу коштів за кордон клієнти можуть скористатися однією з багатьох систем міжнародних переказів. Зараз на фінансовому ринку є широкий вибір подібних компаній: MoneyGrаm, Western Union і Transfast.

Для того, щоб вислати грошовий переказ слід мати при собі посвідчення особи, готівкові гроші й реквізити одержувача. Після заповнення необхідних пунктів операціоніст пред'являє відправнику чек, де вказуються всі реквізити, а також контрольний номер переказу (наприклад, 456432). Цей номер слід повідомити одержувачу, бо так він зможе отримати надіслані гроші вказавши його операціоністу.

Одна з найпопулярніших платіжних систем в нашій країні - це Contact. Застосовуючи його можна відправити гроші в найкоротші терміни. Користувачеві навіть не доведеться відкривати рахунок в цій системі. Вона успішно працює в 170 країн світу і має 400 000 пунктів. Для того, щоб переказати гроші знадобиться всього 5 хвилин.

Переваги систем грошових переказів:

 1. Комісія системи досить низька.
 2. Перекази здійснюються в рублях, доларах, манатах і євро.
 3. Максимальний розмір переказу становить 20 000 $ / EUR.

Western Union також є міжнародною популярної платіжною системою. Вона застосовується для здійснення платежів між фізичними особами. Дана система функціонує в більш ніж 180 країнах і має близько 510 000 обслуговчих пунктів. Переклад здійснюється протягом 5 хвилин.

Переказ грошей через електронну платіжну систему

Щоб відправити гроші за кордон також можливо скористатися платіжними системами: Вебмані, QIWI, Яндекс.Деньги. Це досить зручно і швидко, якщо вже є профiль в одній з систем. Для того, щоб повноцінно застосовувати гаманці доведеться пройти ідентифікацію.

Основні властивості ЕРС:

 • Швидкість переказу здійснюється протягом доби, а іноді навіть гроші можна отримати через кілька секунд. Немає потреби стояти в черзі. Переклад можливо здійснити навіть не виходячи з дому.
 • Сучасні платіжні системи є високотехнологічними інструментами й захищені від хакерських атак. Не варто хвилюватися, що ваші дані потраплять в руки шахраям.
 • Користування електронними платіжними системами є в будь-який момент - переклад можна здійснювати з мобільного телефону, планшета або ж комп'ютера.

Для того, що б переказати гроші за рубіж, не знадобиться багато знань і технічних навичок. Більшість компаній мають зрозумілий і зручний інтерфейс, завдяки якому зробити грошовий переказ буде просто. Але варто не забувати про іншу сторону і вибирати спосіб виправляння коштів з урахуванням одержувача: наприклад, робота деяких систем в інших країнах може бути обмежена або ж в місті може не бути потрібного офісу видачі.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Кредити онлайн без відсотків
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
MyCredit / Май Кредит
12000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Кредит Додам
6000 грн / 14 дн.
Качай гроші
5000 грн / 30 дн.
Credit7 / Кредит 7
15000 грн / 30 дн.
Кредит Касса
20000 грн / 30 дн.

Додати коментар

##  ## #### ######## #### ######  
###  ## ## ##   ## ## ##  ## 
#### ## ## ##   ## ## ##    
## ## ## ## ########  ## ##  #### 
## #### ## ##     ## ##  ## 
##  ### ## ##     ## ##  ## 
##  ## #### ##    #### ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі