Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Що таке кредитний ліміт та як його збільшити?

На що найчастіше звертає клієнт при виборі кредитної картки або оформлення позики? Мабуть, це надійність банку, умови обслуговування і, звичайно ж, доступний кредитний ліміт. Як він формується, і чи можна його збільшити?


Борг у спадок – як погасити кредит, якщо позичальник помер?

Багато хто мріє отримати у спадок маєток і майже ніхто не хоче сплачувати борги по ньому. Що робити, коли ваш спадкодавець помер, і залишив по собі не тільки майно, а й кредит. Хто мусить сплачувати борги та як розрахуватися з банком?


Монобанк – онлайн банки підкорюють фінансовий ринок?

З недавніх пір конкуренцію традиційним фінансовим установам становлять онлайн банки. В Україні одним з перших представників такого формату став Монобанк. Він не має своїх відділень, а всі послугу надає через смартфон.


Оплата телефоном: як працюють додатки Google Pay та Apple Pay?

Фінансові технології активно змінюють вподобання споживачів. Вже майже в кожному терміналі розрахуємося за допомогою мобільних платежів. Для цього варто лише завантажити на телефон спеціальний додаток Google Pay або Apple Pay та завжди мати під рукою свою банківську картку.


Верифікація карти при отриманні кредиту: можливі помилки

Для оформлення кредиту онлайн верифікація документів є важливим кроком. Перш за все банки хочуть бути певними, що надана Вами інформація є правдива. Особлива увага надається перевірці карти. Чому це важливо та на що варто звернути увагу?


Кредитний калькулятор – зручний інструмент позичальника

Кредитний калькулятор є одним з важливих помічників майбутнього позичальника. З його допомогою можна без праці перевірити повну вартість кредиту і точно знати, скільки доведеться повернути. Як розрахувати процентну ставку за допомогою кредитного калькулятора?


Кредит без переплати: вигідні пропозиції

Якщо людина звертається до кредитної установи, значить йому потрібна фінансова допомога і він намагається всіма силами її отримати, не звертаючи деколи уваги на жорсткі умови кредитування. У більшості випадків громадяни не обговорюють пункти договору з працівниками банківських організацій. Для них головне - отримати позикові гроші. Хоча в подальшому така поведінка може негативно відбитися на бюджеті позичальника, і він виплатить значну суму за користування кредиту онлайн.


Як і де отримати кредит підприємцю?

Плануєте почати власну справу: відкрити кафе, ресторан або магазин, але не вистачає грошей? Або може ваш бізнес потребує тимчасової фінансової підтримки? Ми знаємо, де можна легко і швидко отримати кредит підприємцю і здійснити задумані плани.


Лізинг чи кредит: які відмінності?

Відкриття бізнесу передбачає пошук джерела фінансування підприємства. Договір лізингу може стати можливістю для розвитку з невеликою часткою капіталу. Це альтернатива позикам і кредитам для компаній. Навіть низька кредитоспроможність не завадить в оформленні. Дізнайтеся подробиці і відмінності двох фінансових продуктів: кредиту та лізингу.


Кредит на 12 місяців онлайн на карту – де шукати пропозиції?

Багато клієнтів кредитних небанківських кредитних компаній звикли до зручного способу оформлення кредиту, до гнучким і простим умовам. Почасти це можливо через невеликих сум і коротких термінів використання грошей. Але деякі можуть потребувати довшому терміні кредитування, ніж 30 днів, як пропонує більшість кредитних компаній. Для таких осіб є хороша новина - багато кредитні компанії дозволяють оформити кредит на 12 місяців онлайн на карту, тільки зробити це можна за допомогою пролонгації. Більш докладно про це в нашій статті.


Як взяти кредит безробітному?

Залишилися без роботи, а жити за щось треба? Звертатися в банк за кредитом, звичайно, не має сенсу - без довідки з місця роботи там гарантований відмова. До друзів або знайомих йти незручно. Де шукати фінансову підтримку? Як взяти кредит безробітному? Все просто - варто звернутися в одну з небанківських кредитних компаній. Такі установи дуже часто мають спеціальні умови і пропозиції для громадян без офіційного працевлаштування або зовсім безробітних.


Небанківський кредит онлайн: що потрібно знати?

Небанківські кредити – найпростіший спосіб отримати додаткові кошти швидко і без зайвих формальностей. Тут не треба буде ні довідка з роботи, ні висока кредитоспроможність, і навіть погана кредитна історія не стане перешкодою для отримання коштів.


Кредити онлайн доступні цілодобово?

Несподівані фінансові витрати можуть виникнути в будь-який час і в будь-якому місці. Справитися з такими проблемами не складе труднощів. Звернувшись в одну з небанківських кредитних компаній, ви зможете оформити кредит онлайн цілодобово.


Найдешевші кредити в Україні: 10 пропозицій

Якщо людина звертатися за кредитом, то швидше за все його фінансовий стан залишає бажати кращого, або він планує велику покупку, на яке не вистачає засобів. За швидкими кредитами онлайн звертаються ті громадяни, яким допомога потрібна негайно. І чим дешевше кредит обійдеться, тим краще. Де ж знайти найдешевші пропозиції в Україні?


Ломбардний кредит: що потрібно знати?

Ломбардний кредит – досить популярний спосіб поповнити ваш домашній бюджет. Але перед тим, як звернутися за фінансовою допомогою в ломбард, варто дізнатися про умови кредитування в даних установах. Ми розповімо, на що варто звернути увагу перед підписанням договору з ломбардом і про інші важливі моменти.