Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Вкрали гроші з карти – що робити?

При виявленні підозрілих платежів з картки багатьох з нас може відразу кинути в холодний піт. Але насправді все не так страшно, якщо перестати хвилюватися і діяти за інструкцією. При швидкому і правильному реагуванні збитки від шахраїв можна звести до нуля. У нашій статті ви знайдете поради, як убезпечити карту перед подібними ситуаціями.


Кредит без застави. Де можна взяти гроші в борг?

Іноді відбуваються моменти, коли терміново потрібні гроші для вирішення якої-небудь проблеми. Позичальник може отримувати стабільну заробітну плату і у нього немає бажання зайняти кошти у рідних або знайомих, і він не хоче залишати в заставу своє цінне майно. Де можна взяти гроші в борг у цьому випадку?


Що таке відновлювана кредитна лінія?

Відновлювана кредитна лінія є зобов'язанням «про всяк випадок». Для забезпечення необхідної підтримки необхідно мати розрахунковий рахунок в банку і підписати кредитний договір.


Вебмані: як створити, поповнити і вивести гроші?

Електронні гаманці - один із зручних фінансових інструментів в 20 столітті без прив'язки до будь-якого банку. Маючи свій профіль, кожен власник гаманця може без проблем висилати або отримувати грошові кошти іншому користувачеві в будь-якій країні світу. Які нюанси використання платіжної системи Вебмані в Україні після заборони сервісу?


Термін позовної давності по кредиту. Як його правильно розрахувати?

Термін позовної давності для багатьох боржників - мрія. Якщо висидіти покладені 3 роки без будь-яких контактів з кредитором, то борг вийде списати? Детальніше про термін позовної давності, переваги та недоліки даного методу повернення боргу в нашій статті.


Довгостроковий кредит онлайн на карту: віддалене оформлення

У зв'язку з підвищенням інтересу до інтернет-послуг фінансова галузь не залишилася осторонь. Багато фірм, які вели свій бізнес як онлайн, так і офлайн - в стаціонарних відділеннях, стали приділяти більше уваги сайтам. Сьогодні багато українців вже не з чуток знайомі з кредитами онлайн - невеликими позиками на короткий термін. Такі продукти позиціонуються як гроші до зарплати.


Банківський рахунок – як вибрати підходящу пропозицію?

Банківський рахунок – основний банківський продукт, без якого неможливо відкриття дебетової або кредитної карти. Але навіть до вибору банківського рахунку можна підійти серйозно і витратити на це багато часу. На які чинники варто звернути увагу при підборі банківського рахунку і як на ньому можна заощадити?


Поручитель - хто він, і яка його відповідальність в кредитуванні?

При отриманні великих кредитів у банку і навіть кредитів онлайн може виникати потреба в додаткових гарантіях повернення боргу для кредитора. Недолік кредитоспроможності безпосередньо впливає на рішення про кредит. Нерідко виникають ситуації, коли для укладення кредитної угоди потрібно надати дебітора платоспроможних поручителів.


Заявка на кредит: правильне заповнення призведе до схвалення

Після подачі заявки на кредит закономірно виникають хвилювання в очікуванні рішення банку. Зовсім позбутися від цих хвилювань не можна. Але набагато спокійніше позичальник себе почуває, якщо знає, хто і як приймає в банку рішення про видачу або відмову у видачі кредиту. Цю інформацію потрібно не тільки знати, а враховувати ще перед першим візитом до банківської установи.


Як правильно користуватися пільговим періодом кредиту?

Пільговий період - одна з найбільш вигідних послуг в банку і навіть в кредитній компанії. Завдяки пільговому періоду ми можемо заощадити на позику, адже будемо користуватися позиковими грошима безкоштовно. Як правильно розрахувати грейс період?


Кредит в карантин - де шукати гроші в борг?

Затяжний карантин і фінансова криза, яка була викликана вимушеної ізоляцією, вдарили по гаманцях українців. Зараз багато хто з нас втратили роботу і намагаються жити економніше. Не секрет, що до такого явища мало хто встиг підготуватися і накопичити пристойну суму про запас. Банки, своєю чергою, підвищили вимоги до позичальників і не так охоче як раніше видають нові кредити. Паличкою-виручалочкою в такий важкий момент залишаються кредити онлайн. Де отримати кредит в карантин, і на яких умовах?


Кредит без дзвінків можливий? 10 пропозицій кредитів онлайн

Причини для звернення за грошима в фінансові компанії замість банків у кожного різні: зіпсована кредитна історія, невелика платоспроможність, прострочення в минулому. Але є і такі причини як відсутність зайвих питань і довіру кредитора. Кому може знадобитися кредит без дзвінків роботодавця і близьким? Де шукати подібні пропозиції?


Криптовалюта: чи здатна вона змінити життя людей?

Біткоїн, майнінг, електронний гаманець. Всі ці, на перший погляд, страшні слова пов'язані з електронними грошима. Що таке криптовалюта і чому вона так популярна?


Кредитний брокер – хто це і навіщо до нього звертатися?

Як правильно оформити кредит та до якого банку звернутися? Мабуть, більшість заявників зіштовхнулася з такою проблемою. Розв'язати це питання довірте кредитному брокеру. Це фінансовий консультант, який підбирає найкращі кредитні пропозиції, допомагає зібрати усі необхідні документи та максимально пришвидшити цей процес. Що це за людина та як правильно обрати кредитного брокера?


Що таке кредитний ліміт та як його збільшити?

На що найчастіше звертає клієнт при виборі кредитної картки або оформлення позики? Мабуть, це надійність банку, умови обслуговування і, звичайно ж, доступний кредитний ліміт. Як він формується, і чи можна його збільшити?