Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Як позбутись боргів?

Присутність боргів в нашому житті часто призводить до постійного стресу або, навіть, до затяжної депресії. Здається, цо позбутися кредитов неможливо, й ми ніколи не виберемось з цього замкнутого кола. Однак, вихід є, потрібно тільки зібратись з силами та діяти. Кілька простих кроків допоможуть вам у цьому. Ми розповімо, як позбутись боргів швидко та просто.


Кредит на карту без фото паспорта - 11 вигiдних пропозицій

Шукаючи можливість взяти кредит без паспорта і коду, тобто кредит без фото паспорта, радимо скористатись нашою зручною табличкою, яка допоможе швидко вибрати найвигіднішу пропозицію. Крім того, в статі ви знайдете багато корисних порад, як зробити це правильно.


Гроші до зарплати: чи варто оформляти послугу?

Що робити, коли не вистачає невеликої суми до зарплати? Є просте й зручне вирішення проблеми, й це зовсім не звернення за позикою до друзів чи родичів. Все набагато простіше. На українському кредитному ринку уже кілька років працюють небанківські кредитні компанії, які дозволяють швидко та без зайвих формальностей отримати гроші до зарплати. Та чи справді користування такими кредитами вигідне? Чи варто звертатись за послугою?


Кредит під 0

Сьогодні все більша кількість кредитних компаній пропонують отримати перший кредит під 0 відсотків. Ми приготували для вас список кращих кредитних пропозицій від провідних МФО України, який допоможе вибрати кредит під 0 в потрібному розмірі та на потрібний термін


Як перевірити кредитну історію – все про УБКІ

УБКІ, що розшифровується як Українське бюро кредитних історій – це потужна база даних. Там зберігається та опрацьовується інформація про позичальників. УБКI допомагає кредиторам оцінити ризики співпраці з клієнтами та прийняти відповідні рішення.


Кредит з поганою кредитною історією – 25 кращих пропозицій

Задаєтесь питанням, як отримати кредит з поганою кредитною історією? Виявляється, це не важко. Більшість українських МФО дозволяє взяти кредит без перевірки кредитної історії. Оформити кредит онлайн на карту можливо всього за 10-15 хвилин, не виходячи з дому.


Кредити онлайн на картку без відмови – як отримати?

Чи можливо миттєво отримати кредит без відмови при першому зверненні у дистанційні кредитні компанії? Так, проте іноді позичальники все ж таки отримують негативні відповіді на надіслані кредитні заявки. Як вплинути на рішення кредитора та збільшити свої шанси на отримання швидкої позики?


Кредитний договір: порядок та правила укладання

Оформити кредитний договір у МФО – означає зручно, просто та швидко вирішити тимчасові фінансові проблеми. Проте, до таких боргових зобов’язань позичальнику не можна ставитись легковажно. Потрібно детально аналізувати документ та дотримуватись основних правил під час його укладання.


Хто такий кредитний донор?

Якщо терміново потрібні додаткові кошти, а оформити кредит немає можливості через погану кредитну історію, низьку кредитоспроможність, судимість чи інші чинники, в отриманні боргового зобов’язання допоможе кредитний донор. Як виглядає співпраця з ним? Скільки коштують послуги та де шукати кредитного донора?


Кредити для пенсіонерів: де знайти вигідні пропозиції?

Наданням кредитів пенсіонерам в Україні займаються банки, а також небанківські кредитні компанії. Умови та суми в цих установах можуть суттєво відрізнятись. Куди краще звертатись за кредитами для пенсіонерів, залежить від особистих обставин та вимог до кредитного продукту. Список найкращих кредитних пропозицій ми зібрали в статті.


Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Потрібні гроші в борг, але не знаєте, куди за ними звертатись. Ми розповімо про найпоширеніші способи кредитування, які доступні в Україні. Крім того, якщо гроші в борг потрібні терміново, в нашій статті ви зможете знайти список миттєвих кредитів онлайн від провідних кредитних компаній, а також зможете ознайомитись з банківськими офертами.


Банківський кредит та його різновиди

Усі ми неодноразово чули термін “банківський кредит”, а більшість з нас неодноразово зверталась за такими послугами. Проте, варто було б дізнатись детальніше, що собою представляє банківський кредит? Які можливості відкриває? Які види банківських кредитів доступні в Україні? І які вимоги ставлять до позичальників банки?


Що таке персональні дані та де вони пригодяться?

В наш час з поняттям «персональні дані» кожна людина стикається мало не щодня. При зверненні в будь-яку установу чи відвідуванні будь-якого сайту нас просять погодитись на обробку персональних даних. Що означає дане поняття? Що відносять до персональних даних?


Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Багатьох позичальників цікавить питання: чи можливо не сплачувати кредиторську заборгованість? Що буде якщо не платити кредит? Та яка відповідальність за це передбачена? Ми дослідили ці питання та готові поділитись з вами інформацією.


Скоринг: що це та як визначається

Скоринг – це спеціальне дослідження, яке використовують банки та інші небанківські кредитні установи для оцінки надійності даного позичальника та виключення ризиків співпраці з ним. В статті ми розповімо більш детально що таке кредитний скоринг, яким він буває та як підвищити результат такого дослідження.