Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Погашення кредитів під час війни: які банки та МФО запровадили кредитні канікули?

У цей тяжкий час важко думати про боргові зобов'язання. Але не варто хвилюватися, є кредитні канікули, які дозволяють заморозити кредити та повернутися до сплати у мирний час.


Як оформити кредитну картку онлайн або в банку?

Потреба у додаткових грошах трапляється дуже часто. Іноді до цього призводить затримка зарплатні або перевищення бюджету, іноді – нагальна потреба в певній покупці чи ремонті автомобіля. Але й буває так, що ми несподівано знаходимо з величезною знижкою те, що давно уже планували придбати, а в гаманці порожньо. В таких ситуаціях виручити може саме кредитна карта. Як її оформити?


Що таке кредитна історія фізичної особи?

Кредитна історія – це своєрідне досьє на фізичну або юридичну особу, в якому міститься інформація: про кредитну поведінку позичальника, скільки та коли було оформлено боргових зобов’язань, чи позичальник дотримувався всіх правил кредитного договору. Від стану кредитної історії залежатиме можливість отримати кредит


Як взяти кредит без довідки про доходи?

Багато українців з фінансовими труднощами вибирають кредитні компанії замість банків з однієї причини - тут можна отримати кредит без довідки про доходи. Навіть сьогодні, коли в країні безліч офіційних трудових місць, багато хто змушений працювати неофіційно і бути безробітними. Кредити безробітним легко отримати в МФО. Подробиці процедури в статті.


Нові МФО України 2022: найновіші пропозиції від Loando

Шукаєте нові МФО, яким можна довіритися як самому собі? Тоді гортайте перелік мікрофінансових організацій на сайті Loando. Ознайомтеся з умовами та оформте кредит онлайн на вигідних для себе умовах.


Покрокова інструкція: Як отримати 1000 грн за вакцинацію?

Зробили 2 дози вакцини? Отримайте подарункових 1000 гривень від держави! Отримати 1000 гривень за вакцинацію можуть усі повнолітні громадяни України. Для цього потрібно зайти у додаток Дія та натиснути кнопку "єПідтримка". Ба більше, на кошти можуть претендувати навіть ті, які щепитися за кордоном. Як? Ось детальна інструкція.


Чому МФО оформлюють кредити онлайн без відома позичальника?

Чи можуть МФО взяти онлайн кредит на людину без її відома? Що ховається за швидкими позиками та, як захистити себе від шахраїв? Кредитний сервіс Лоандо приготував відповіді на всі ці запитання.


Кредит для військовослужбовців: права та гарантії

Закон України “про соціальний і правовий захист військовослужбовців" створений для того, щоб вберегти наших захисників від штрафів та пені в разі прострочення боргу. Щоб уникнути кари, потрібно надати військовий квиток або довідку про військову службу. Тоді вам залишиться сплатити лише загальну суму.


Як покращити кредитну історію?

Кредитна історія — це ваше кредитне обличчя. Туди потрапляє уся інформація про ваші минулі та наявні кредити. Зберігається вона у Бюро кредитних історій, яке охоче ділиться своїми знаннями з банками та МФО. Покращити кредитну історію можна в режимі онлайн. Як? Вже розповідаємо.


Як отримати довідку про закриття кредиту?

Повне погашення та закриття кредиту – не одне й те саме. Перш ніж скинути з себе борговий вантаж, потрібно отримати довідку з банку, що ви справді оплатили кредит. Тоді, у випадку помилки чи збою системи, ви матимете сталевий доказ своєї правоти. Довідка стане вашим щитом проти настирливих банків.


Кредит онлайн: права позичальника

Кредит онлайн — оптимальний варіант, коли терміново потрібні гроші. Однак, перш ніж оформити кредит на картку, потрібно знати свої права. Адже ніхто не застрахований від форс-мажорних ситуацій. Щоб кредитування в Україні стало безпечнішим, пропонуємо ознайомитись з його загальними принципами.


Що таке BankID та як це працює?

BankID НБУ — це система для ідентифікації вашої особи. BankID Національного Банку України діє наступним чином: ви реєструйтесь на адміністраційному сайті, та замість заповнення даних, просто вмикаєте послугу. Тоді портал подає запиту у ваш банк й установа надає інформацію необхідну для верифікації вашої особи. Плюсом системи є блискавична швидкість.


Як закрити рахунок у банку та не заплатити зайвого?

"Навіщо йти до банку, щоб закрити картку? Я просто перестану нею користуватися". Саме так думає більшість клієнтів. Як результат: мінуси на рахунку та космічний борг. А все тому, банк надалі нараховував на ваш рахунок комісію за користування послугами. Ось чому потрібно дбати про закриття карток.


Як подати скаргу на МФО або банк?

Банки та кредитні компанії багато допомагають українцям із фінансовою допомогою. Але іноді вони переходять грань і вимагають дуже багато чого. Як визначити, в якій ситуації варто подати скаргу і як це зробити?


Чи можна взяти кредит онлайн без перевірки кредитної історії?

Кредит онлайн без перевірки кредитної історії — мрія багатьох позичальників. Оформити позику без перевірок можна у мікрофінансових установах. Гроші приходять онлайн на картку, а компанії працюють цілодобово.