Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Кредит без переплати: вигідні пропозиції

Якщо людина звертається до кредитної установи, значить йому потрібна фінансова допомога і він намагається всіма силами її отримати, не звертаючи деколи уваги на жорсткі умови кредитування. У більшості випадків громадяни не обговорюють пункти договору з працівниками банківських організацій. Для них головне - отримати позикові гроші. Хоча в подальшому така поведінка може негативно відбитися на бюджеті позичальника, і він виплатить значну суму за користування кредиту онлайн.


Як і де отримати кредит підприємцю?

Плануєте почати власну справу: відкрити кафе, ресторан або магазин, але не вистачає грошей? Або може ваш бізнес потребує тимчасової фінансової підтримки? Ми знаємо, де можна легко і швидко отримати кредит підприємцю і здійснити задумані плани.


Лізинг чи кредит: які відмінності?

Відкриття бізнесу передбачає пошук джерела фінансування підприємства. Договір лізингу може стати можливістю для розвитку з невеликою часткою капіталу. Це альтернатива позикам і кредитам для компаній. Навіть низька кредитоспроможність не завадить в оформленні. Дізнайтеся подробиці і відмінності двох фінансових продуктів: кредиту та лізингу.


Кредит на 12 місяців онлайн на карту – де шукати пропозиції?

Багато клієнтів кредитних небанківських кредитних компаній звикли до зручного способу оформлення кредиту, до гнучким і простим умовам. Почасти це можливо через невеликих сум і коротких термінів використання грошей. Але деякі можуть потребувати довшому терміні кредитування, ніж 30 днів, як пропонує більшість кредитних компаній. Для таких осіб є хороша новина - багато кредитні компанії дозволяють оформити кредит на 12 місяців онлайн на карту, тільки зробити це можна за допомогою пролонгації. Більш докладно про це в нашій статті.


Як взяти кредит безробітному?

Залишилися без роботи, а жити за щось треба? Звертатися в банк за кредитом, звичайно, не має сенсу - без довідки з місця роботи там гарантований відмова. До друзів або знайомих йти незручно. Де шукати фінансову підтримку? Як взяти кредит безробітному? Все просто - варто звернутися в одну з небанківських кредитних компаній. Такі установи дуже часто мають спеціальні умови і пропозиції для громадян без офіційного працевлаштування або зовсім безробітних.


Небанківський кредит онлайн: що потрібно знати?

Небанківські кредити – найпростіший спосіб отримати додаткові кошти швидко і без зайвих формальностей. Тут не треба буде ні довідка з роботи, ні висока кредитоспроможність, і навіть погана кредитна історія не стане перешкодою для отримання коштів.


Кредити онлайн доступні цілодобово?

Несподівані фінансові витрати можуть виникнути в будь-який час і в будь-якому місці. Справитися з такими проблемами не складе труднощів. Звернувшись в одну з небанківських кредитних компаній, ви зможете оформити кредит онлайн цілодобово.


Найдешевші кредити в Україні: 10 пропозицій

Якщо людина звертатися за кредитом, то швидше за все його фінансовий стан залишає бажати кращого, або він планує велику покупку, на яке не вистачає засобів. За швидкими кредитами онлайн звертаються ті громадяни, яким допомога потрібна негайно. І чим дешевше кредит обійдеться, тим краще. Де ж знайти найдешевші пропозиції в Україні?


Ломбардний кредит: що потрібно знати?

Ломбардний кредит – досить популярний спосіб поповнити ваш домашній бюджет. Але перед тим, як звернутися за фінансовою допомогою в ломбард, варто дізнатися про умови кредитування в даних установах. Ми розповімо, на що варто звернути увагу перед підписанням договору з ломбардом і про інші важливі моменти.


Що таке приватний кредит?

Ще однією альтернативою традиційному кредитуванню в банківських інституціях є приватний кредит, тобто кредит від приватної особи. Які тонкощі такого кредитування? Чи безпечно брати кредит у приватної особи? Що потрібно знати при підписанні кредитної угоди?


Взяти кредит через телефон можливо? Де шукати пропозицiї?

Кредитний ринок України постійно розвивається та вдосконалюється, пропонуючи позичальникам що раз кращі умови кредитування. Якщо раніше для оформлення боргового зобов’язання було потрібно особисто звернутись в банківське відділення та представити чималий пакет документів, то сьогодні, завдяки кредитним компаніям, процедуру оформлення кредиту можливо здійснити через інтернет всього за кілька хвилин. А з недавнього часу деякі кредитори пропонують ще й оформлення кредиту через телефон. Що це за послуга, та як нею скористатись?


Кредит онлайн з хорошими відгуками: 20 кращих пропозицій

Щоб отримати кредит якомога вигідніше і надійніше, слід перш за все почитати відгуки про кредити, а також про репутацію кредитних компаній. Але шукати таку інформацію краще не на сервісах самих кредиторів, а на форумах подібної тематики, в соціальних мережах або на аналітичних сайтах.


Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Несподівана потреба в грошах може виникнути у кожного. Проте, коли є стабільний дохід й офіційна праця, виправити бюджет не важко, адже кожен банк погодиться надати кредити. А що робити у випадку, коли немає офіційного працевлаштування, а без оформлення кредиту не обійтись? Де його взяти та як правильно все оформити?


Банкрутство фізичних осіб: коли починати процедуру?

Донедавна офіційне банкрутство було доступне тільки для юридичних осіб, тобто для приватних підприємств. Проте, починаючи з квітня цього року, оформити процедуру банкрутства можуть і фізичні особи. Що собою являє банкрутство фізичних осіб? Коли може знадобитися процедура банкрутства? Що вона дає? Який порядок оформлення банкрутства фізичної особи?


Хто такий кредитний донор?

Якщо терміново потрібні додаткові кошти, а оформити кредит немає можливості через погану кредитну історію, низьку кредитоспроможність, судимість чи інші чинники, в отриманні боргового зобов’язання допоможе кредитний донор. Як виглядає співпраця з ним? Скільки коштують послуги та де шукати кредитного донора?