Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Мікропозики онлайн на карту Україна

Зараз багато українців змушені вибирати місце роботи з неофіційним працевлаштуванням або непостійними виплатами. Термінові фінансвие потреби можна вирішити за допомогою пропозицій від фінансових компаній. Невелика сума під маленький відсоток видається на короткий термін, зазвичай до зарплати. Подробиці в статті.


Кредит онлайн без відмови

Онлайн кредит без відмови відразу на карту — доступний майже всім. Згідно зі статистикою 90-95% клієнтів отримують позитивну відповідь. Оформлення позики займає близько 10-20 хвилин. Ви можете взяти кредит онлайн без відмови 24/7, адже мікрофінансові організації працюють і на Новий Рік, і на Великдень. Ділимось порадами, як збільшити шанси на швидкий онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов.


Смс кредит: як отримати послугу по телефону?

Фінансовий ринок України останні кілька років переживає стрімкий ріст та удосконалення. Кредитні установи стараються зробити послуги кредитування зручнішими та доступнішими для кожного громадянина. Особливу заслугу в розквіті вітчизняного кредитування мають небанківські кредитні компанії, які зробили можливим оформлення невеликої суми в борг за кілька хвилин без необхідності відвідування стаціонарних офiсiв. А останні нововведення перевершили всі очікування – тепер доступне оформлення послуги смс кредит.


Кредитний договір: порядок та правила укладання фінансових документів

Оформити кредитний договір у МФО – означає зручно, просто та швидко вирішити тимчасові фінансові проблеми. Проте, до таких боргових зобов’язань позичальнику не можна ставитись легковажно. Потрібно детально аналізувати документ та дотримуватись основних правил під час його укладання.


Боргова яма: як швидко позбутися кредитних зобов'язань?

Сьогодні вираз боргова яма можна почути дуже часто. Багато людей просто загрузають в боргах й не знають, як виправити ситуацію та де шукати допомоги. Все через низьку фінансову грамотність та заплутані умови кредитування. На перший погляд, здавалося б вигідний кредит перетворюється на величезний борг. Як справитись з такими проблемами? Де шукати допомоги?


Що таке пролонгація? Особливості поновлення договору кредиту

Плануєте оформити продовження строку дії договору після його закінчення або ще перед кінцевою датою. Тоді вам необхідно знати, що таке пролонгація. Вона стосується абсолютно всіх угод: договорів оренди, кредитних, а також договорів за вкладами.


Що таке фішинг, та як захиститися від шахраїв?

Інтернет сьогодні став невід’ємною частиною нашого життя. Що раз більша кількість справ виконується в режимі онлайн. Кожен, звичайно, погодиться, що це неабияка зручність, однак є і зворотна сторона медалі, а саме: збільшення випадків фішинг-шахрайства. Щоб не попастись на гачок зловмисників, потрібно добре розуміти, що таке фішинг та які схеми використовують шахраї.


Кредит пенсіонерам: де знайти вигідні пропозиції?

Наданням кредитів пенсіонерам в Україні займаються банки, а також небанківські кредитні компанії. Умови та суми в цих установах можуть суттєво відрізнятись. Куди краще звертатись за кредитами для пенсіонерів, залежить від особистих обставин та вимог до кредитного продукту. Список найкращих кредитних пропозицій ми зібрали в статті.


Реструктуризація кредитів: що це та як оформити?

Якщо тимчасові фінансові труднощі не дозволяють вчасно вносити платежі по кредиту, варто подумати над оформленням реструктуризації. Реструктуризація кредиту дозволить зберегти хороші відносини з кредитором, не зіпсувати кредитну історію, а також зменшити боргове навантаження та отримати більше фінансової свободи.


Державний виконавець - хто це, і які його повноваження виконання рішення суду?

Державний виконавець - це кошмар боржника. Вони можуть заблокувати рахунок, карти, потрапити в житло і навіть заарештувати речі й майно. Чи законні іх дії? У нашій статті ми ретельно розібралися з цим питанням.


Кредитні колектори: як з ними спілкуватися боржнику?

У розмовах про непогашені кредити та прострочені платежі часто можна почути про колекторів чи колекторські компанії. Однак не всі знають, що це за організації. Більшість вважає їх діяльність незаконною. Та чи дійсно це так? Які методи роботи вони використовують та на що мають права?


Кредит без застави в Українi - якi варiанти у позичальника?

Іноді відбуваються моменти, коли терміново потрібні гроші для вирішення якої-небудь проблеми. Позичальник може отримувати стабільну заробітну плату і у нього немає бажання зайняти кошти у рідних або знайомих, і він не хоче залишати в заставу своє цінне майно. Де можна взяти гроші в борг у цьому випадку?


Кредит онлайн з хорошими відгуками: 20 кращих пропозицій

Щоб отримати кредит якомога вигідніше і надійніше, слід перш за все почитати відгуки про кредити, а також про репутацію кредитних компаній. Але шукати таку інформацію краще не на сервісах самих кредиторів, а на форумах подібної тематики, в соціальних мережах або на аналітичних сайтах.


Кредитоспроможність позичальника впливає на схвалення заявки на гроші в борг?

Найпоширенішою причиною, через яку банк відмовляється надати кредит, є низька кредитоспроможність. Вона залежить від багатьох факторів, пов’язаних з фінансовим становищем людини чи підприємства, а також від параметрів самого кредиту. Перш ніж надати кредит, банк обов’язково здійснює оцінку кредитоспроможності позичальника, і тільки після цього приймає рішення.


Який пакет документів необхідний для отримання кредиту?

Основна вимога, яку ставить будь-яка кредитна установа позичальнику – це наявність документів для кредиту. Проте, їх перелік не завжди однаковий. Він залежить від установи, яка видаватиме кредит, від виду кредитування, терміну та суми, а також від інших чинників, які кредитор може визначати в індивідуальному порядку.