Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

Пластикова карта – це один із найбільш популярних банківських продуктів в усьому світі. З її допомогою можливо виконувати різноманітні фінансові операції не тільки в середині своєї країни, але й за кордоном. Проте, функціонування карти та її надійність багато в чому залежить від її виду. Українські банки сьогодні випускають один з найзручніших та найбільш надійних пластикових карт – іменні карти.


Передплачена карта - що це, які її функції?

Широкий вибір банківських продуктів скоро може розширитися. Все частіше банки стали пропонувати випуск передплачених карт (prepaid card). Що це за продукт, як її використовувати, і кому така карта може стати в нагоді? Подробиці в статті.


Що таке приватний кредит?

Ще однією альтернативою традиційному кредитуванню в банківських інституціях є приватний кредит, тобто кредит від приватної особи. Які тонкощі такого кредитування? Чи безпечно брати кредит у приватної особи? Що потрібно знати при підписанні кредитної угоди?


Де взяти кредит без довідки про доходи?

Більшість банків для оформлення кредиту вимагає від клієнтів надання повного пакета документів. До списку обов’язкових входить не тільки паспорт та ідентифікаційний код, але й документальне підтвердження наявності доходів. Якщо довідка про доходи відсутня, скоріш за все, банк відмовить в кредитуванні. Де ж тоді шукати тимчасову фінансову підтримку? Чи є інші альтернативні способи оформлення кредиту без довідки про доходи?


Мікрофінансові організації (МФО) України: як вони функціонують?

Почувши слово кредит, більшість мимоволі починає асоціювати його з банківською послугою. Однак, сьогодні кредитні кошти можливо отримати не тільки в традиційному банку. Кредитуванням громадян займаються також мікрофінансові організації. Як вони функціонують? Чим відрізняються від банків? Як звичайному громадянину отримати кредит в МФО?


Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Багатьох позичальників цікавить питання: чи можливо не сплачувати кредиторську заборгованість? Що буде якщо не платити кредит? Та яка відповідальність за це передбачена? Ми дослідили ці питання та готові поділитись з вами інформацією.


Шахрайство в кредитуванні: як діють аферисти?

Не зважаючи на тривалу економічну кризу, в Україні активно розвивається ринок кредитування. Це, звичайно, приносить чимало користі українським громадянам, адже отримати кредит тепер набагато простіше. Однак, така тенденція також сприяє збільшенню кредитних афер. Які схеми використовують шахраї, та як не стати їх жертвою?


Кредит на карту без фото паспорта - 9 вигiдних пропозицій

Шукаючи можливість взяти кредит без паспорта і коду, тобто кредит без фото паспорта, радимо скористатись нашою зручною табличкою, яка допоможе швидко вибрати найвигіднішу пропозицію. Крім того, в статі ви знайдете багато корисних порад, як зробити це правильно.


Кредит онлайн без відмови – як отримати?

Чи можливо миттєво отримати кредит без відмови при першому зверненні у дистанційні кредитні компанії? Так, проте іноді позичальники все ж таки отримують негативні відповіді на надіслані кредитні заявки. Як вплинути на рішення кредитора та збільшити свої шанси на отримання швидкої позики?


Грошовi перекази - як перевести гроші за рубіж?

Грошові перекази це популярна послуга серед багатьох українців, сім'ї яких живуть в інших країнах. Фінансова допомога, подарунок до свята або оплата за послуги - все це можна виконати за лічені хвилини за допомогою широкої мережі грошових переказів. Детальніше про цю послугу в нашій статті.


Вкрали гроші з карти – що робити?

При виявленні підозрілих платежів з картки багатьох з нас може відразу кинути в холодний піт. Але насправді все не так страшно, якщо перестати хвилюватися і діяти за інструкцією. При швидкому і правильному реагуванні збитки від шахраїв можна звести до нуля. У нашій статті ви знайдете поради, як убезпечити карту перед подібними ситуаціями.


Кредит без застави. Де можна взяти гроші в борг?

Іноді відбуваються моменти, коли терміново потрібні гроші для вирішення якої-небудь проблеми. Позичальник може отримувати стабільну заробітну плату і у нього немає бажання зайняти кошти у рідних або знайомих, і він не хоче залишати в заставу своє цінне майно. Де можна взяти гроші в борг у цьому випадку?


Що таке відновлювана кредитна лінія?

Відновлювана кредитна лінія є зобов'язанням «про всяк випадок». Для забезпечення необхідної підтримки необхідно мати розрахунковий рахунок в банку і підписати кредитний договір.


Вебмані: як створити, поповнити і вивести гроші?

Електронні гаманці - один із зручних фінансових інструментів в 20 столітті без прив'язки до будь-якого банку. Маючи свій профіль, кожен власник гаманця може без проблем висилати або отримувати грошові кошти іншому користувачеві в будь-якій країні світу. Які нюанси використання платіжної системи Вебмані в Україні після заборони сервісу?


Термін позовної давності по кредиту. Як його правильно розрахувати?

Термін позовної давності для багатьох боржників - мрія. Якщо висидіти покладені 3 роки без будь-яких контактів з кредитором, то борг вийде списати? Детальніше про термін позовної давності, переваги та недоліки даного методу повернення боргу в нашій статті.