Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Основні види банківських карт

Сьогодні банки пропонують широкий вибір пластикових карт. З однієї сторони різноманітність – це дуже зручно для позичальників, а з іншої – створює труднощі при виборі відповідної карти для себе. Щоб не помилитись з вибором та оформити саме те що потрібно, варто дізнатись, як функціонує кожен вид банківської карти?


Де взяти кредит без довідки про доходи?

Більшість банків для оформлення кредиту вимагає від клієнтів надання повного пакета документів. До списку обов’язкових входить не тільки паспорт та ідентифікаційний код, але й документальне підтвердження наявності доходів. Якщо довідка про доходи відсутня, скоріш за все, банк відмовить в кредитуванні. Де ж тоді шукати тимчасову фінансову підтримку? Чи є інші альтернативні способи оформлення кредиту без довідки про доходи?


Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Несподівана потреба в грошах може виникнути у кожного. Проте, коли є стабільний дохід й офіційна праця, виправити бюджет не важко, адже кожен банк погодиться надати кредити. А що робити у випадку, коли немає офіційного працевлаштування, а без оформлення кредиту не обійтись? Де його взяти та як правильно все оформити?


Хто видає кредити пенсіонерам в Україні?

Незалежно від вікової категорії та соціального становища, кожна людина іноді може потребувати тимчасової фінансової допомоги, а особливо це стосується малозахищених верст населення, в тому числі й пенсіонерів. Куди краще звертатись пенсіонерам за кредитами?


Кредит з 18 років: де його отримати?

В нашій країні панує стереотип, що отримати кредит особам з 18 років неможливо. Треба сказати, що в певній мірі це правда, адже банки частіше відхиляють заявки молодих осіб, ніж схвалюють. Натомість є інші фінансові установи, в яких отримати кредит можуть всі громадяни України, незалежно від вікової категорії.


Основні види кредитів в Україні

Сьогодні люди звикли вирішувати фінансові проблеми за рахунок оформлення кредитів. Це зручно і досить вигідно, але тільки за умови отримання відповідного виду кредиту. Варто дізнатись, які кредити існують, та яка між ними різниця, щоб вибрати саме ту пропозицію, яка потрібна.


Кредитні канікули або як відстрочити виплати по кредиту?

Кредитні канікули або, іншими словами, відтермінування сплати кредиту – це банківський продукт, за допомогою якого можливо уникнути проблем з банком у випадку неспроможності вчасно виконати боргові зобов’язання. Куди потрібно звертатись за отриманням кредитних канікул? Які умови надання послуги, скільки це коштує та кому доступно?


Що таке пролонгація кредиту?

Багато людей регулярно оформляють споживчі кредити або кредити онлайн, оскільки без них неможливо дозволити собі придбати необхідні речі. Нерiдко буває, що для вчасного погашення не вистачає грошей. Тоді дехто вирішує взяти ще одну позику на оплату попередньої. Та є простіший спосіб вирішення проблеми – пролонгація кредиту.


Консолідація кредитів – простий спосіб об'єднати борги

Іноді під тиском обставин людина оформлює кілька кредитів одночасно, але при цьому не бере до уваги свої фінансові можливості. А от коли кредитні кошти витрачені та надходить час вносити оплати, позичальник розуміє, що зробити це не так просто, як здавалось – грошей на погашення не вистачає або взагалі немає. Єдиним порятунком може стати консолідація кредитів.


Як оформити рефінансування кредиту?

Послуга рефінансування кредиту з'явилась відносно недавно. Тому більшість із нас може не здогадуватись для чого вона потрібна, та як її оформити. Однак про цю послугу необхідно не тільки знати, але й розуміти принцип її дії. Рефінансування може стати хорошим розв’язанням у випадку виникнення проблем з вчасним погашенням.


Реструктуризація кредиту

Більшість позичальників під час оформлення кредиту впевнені, що зможуть вчасно його погасити. Але життя – річ непередбачувана й вносить свої корективи. Часто обставини, на які людина немає жодного впливу, призводять до виникнення заборгованості. Тоді порятунком може стати реструктуризація боргу. Що це таке? Та коли вона допоможе?


Словник основних термінів по кредиту

Кредитні послуги завжди супроводжуються великим переліком різних формальностей та термінів, які часто не зрозумілі для звичайного позичальника. Щоб не заплутатись в цих поняттях та зрозуміти, за якою саме послугою потрібно звертатись в конкретній ситуації, ми пропонуємо ознайомитись з кількома основними термінамi по кредиту.


Як підвищити кредитоспроможність?

Коли клієнт звертається в банк чи кредитну компанію за кредитом, кредитор хоче знати, чи дана особа зможе вчасно його повернути. З цією метою перевіряється кредитоспроможність позичальника. Чим вищу оцінку кредитоспроможності клієнта встановить фінансова установа, тим більше шансів отримати позику на вигідних умовах. Саме для цього варто дбати про свою кредитну спроможність, а в разі потреби постаратись її підвищити. Як це зробити?


Що впливає на оцінку кредитоспроможності позичальника?

Люди, котрі будь-коли оформляли кредит, знають, що це не така проста справа. Фінансові установи, бажаючи уникнути ситуації з наданням кредиту особі, котра в майбутньому не буде мати можливості його погасити, дуже уважно проводять оцінку кредитоспроможності потенційного клієнта. Які саме параметри аналізуються при її визначенні?


Що таке кредитоспроможність позичальника?

Що таке кредитоспроможність та від чого конкретно вона залежить? Таке питання хвилює багатьох людей, котрі планують оформити кредит. Адже кожен банк, перш ніж прийняти рішення про видачу або відмову в кредиті, власне, проводить оцінку кредитоспроможності. Якщо вона надто низька, в кредитуванні буде відмовлено або запропоновано оформити невелику позику на не вигідних умовах.