Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Інтернет-банкінг: чи завжди безпечний?

Функцію інтернет-банкінгу сьогодні використовує майже кожен банківський клієнт. Тому що це максимально зручно, швидко, а часто навіть вигідно. Та чи знаєте ви все про інтернет-банкінг? Коли користування ним може бути небезпечним? Як забезпечити високий рівень захисту своїм фінансам при використанні послуги?


Кредит через телефон: де та як оформити?

Кредитний ринок України постійно розвивається та вдосконалюється, пропонуючи позичальникам що раз кращі умови кредитування. Якщо раніше для оформлення боргового зобов’язання було потрібно особисто звернутись в банківське відділення та представити чималий пакет документів, то сьогодні, завдяки кредитним компаніям, процедуру оформлення кредиту можливо здійснити через інтернет всього за кілька хвилин. А з недавнього часу деякі кредитори пропонують ще й оформлення кредиту через телефон. Що це за послуга, та як нею скористатись?


Кредит через додаток в смартфоні

Сьогодні кожен сайт, інтернет-магазин, банк та будь-який інший сервіс з надання послуг пропонують своїм клієнтам користуватись зручними мобільними додатками. Не відстають у цьому і кредитні компанії. Не дивлячись на те, що такі сервіси появились на вітчизняному фінансовому ринку зовсім недавно, проте вони активно прогресують, й створюють для українців сучасні та прості програми, які дозволяють отримати кредит миттєво.


Що таке фінтех, та як це пов’язано з кредитним сектором?

Останні три роки фінансові технології, або більш популярне слово – фінтех – зазнало особливого ажіотажу. Сьогодні щодо роботи та втілення в життя інноваційних рішень придивляються, як ІТ-спеціалісті, так і гравці фінансового ринку.


Обробка персональних даних: чи варто погоджуватися?

Сьогодні в кожній державній чи приватній установі, при влаштуванні на роботу чи відвідуванні лікаря нам обов’язково доведеться підписати згоду на обробку персональних даних. Те ж саме стосується відвідування будь-яких сайтів – як тільки ми спробуємо відкрити певний ресурс, спливає вікно з бланком згоди на обробку персональних даних. Що передбачає обробка персональних даних? Які права отримує сторона, яка просить згоду? Чи завжди варто погоджуватись на обробку персональних даних?


Викрадення персональних даних: в чому небезпека?

Викрадення персональних даних – це досить небезпечна ситуація не тільки з огляду можливостi розповсюдження конфіденційної інформації для широкого загалу, але й з огляду на ймовірність викрадення коштів з банківських рахунків, оформлення кредитів на ваше ім'я, а також ризик вчинення інших злочинів. Тому кожен користувач інтернету повинен знати основні правила безпечного поводження з особистими даними й дотримуватись їх.


Безпека персональних даних при оформленні кредиту онлайн

Персональні дані кожного громадянина становлять дуже важливу і цінну інформацію, яку не проти отримати зловмисники. Заволодівши персональними даними сторонніх осіб, вони отримують чудову нагоду оформити кредит на чужі імена та обікрасти рахунки. Саме тому кожен із нас повинен добре дбати про безпеку персональних даних, як при зверненні в будь-які стаціонарні установи, так і при здійсненні покупок в інтернет-магазинах, при оформленні дистанційних кредитів чи інших послуг.


Захист персональних даних в мережі: що потрібно знати?

Технологічний розвиток посприяв неабиякому прогресу в поширенні та обробці будь-якої інформації. Сьогодні залагодити більшість паперових формальностей можливо в мережі. Однак, є й інша сторона медалі – все частіше виникають ситуації з несанкціонованим використанням персональних даних шахраями. Як захистити власні персональні дані? Та яких заходів безпеки дотримуватись в мережі?


Персональні дані – що до них вiдноситься?

В наш час з поняттям «персональних даних» кожна людина стикається мало не щодня. Адже при зверненні в будь-яку установу чи відвідуванні будь-якого сайту нас просять погодитись на обробку персональних даних. Яку інформацію слід зараховувати до персональних даних? Чому потрібно турбуватись про їх безпеку? Та як потрапляння персональних даних до небажаних осіб може нам нашкодити?


Що таке фішинг, та як від нього захиститися?

Інтернет сьогодні став невід’ємною частиною нашого життя. Що раз більша кількість справ виконується в режимі онлайн. Кожен, звичайно, погодиться, що це неабияка зручність, однак є і зворотна сторона медалі, а саме: збільшення випадків фішинг-шахрайства. Щоб не попастись на гачок зловмисників, потрібно добре розуміти, що таке фішинг та які схеми використовують шахраї.


Кредит без верифікації карти: в чому небезпека?

Кожен позичальник бажає безпечно оформлювати кредити, а також мати впевненість в надійному збереженні персональних даних. Таку безпеку запевняє верифікація карти. Тому не варто оминати дану процедуру, адже з її допомогою можливо уникнути кредитного шахрайства та захистити персональні дані від несанкціонованого використання.


Чорні кредитори: як не стати їх жертвою?

Звертаючись за кредитом, кожен позичальник бажає отримати його на якомога кращих умовах та під мінімальну відсоткову ставку. Але, щоб не стати жертвою чорних кредиторів, потрібно велику увагу звертати на легальність компанії та умови кредитного договору. В більшості випадків навіть краще оформити кредит дорожче, але безпечно.


Додаткові послуги по кредиту: від чого варто відмовитись?

Нав’язливі послуги при оформленні кредиту – це, на жаль, звикле і постійне явище, як в банках, так і в інших кредитних установах. Далеко не кожен кредитор інформує про наявність додаткових послуг по конкретному виду кредиту. На які пункти в кредитному договорі потрібно звернути увагу, щоб вчасно помітити непотрібні послуги та відмовитись від них?


Страхування по кредиту: як відмовитись?

Страхування кредиту часто входить в перелік основних вимог для отримання кредиту, а також в деяких випадках включається в пакт додаткових послуг. Проте, більшість позичальників не бажає додатково сплачувати вартість страхового полісу й цікавиться питанням, як відмовитись від нав’язливого кредитного страхування.


Приховані відсотки по кредитах : як не дати себе обманути?

Сьогодні більшість українців активно користуються кредитними послугами і добре знайомі з умовами отримання та використання грошей у борг. Іноді через брак часу, або впевненість у чесності кредитора, багато позичальникiв не до кінця читають кредитний договір та підписують його поспіхом. В результаті виходить, що кредит отриманий зовсім не на тих умовах, на які сподівався позичальник – з великою кількістю прихованих платежів, відсотків та комісій. Як захиститись від обману та не допустити такого повороту подій?