Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Документи для кредиту - що необхідно позичальникові?

Основна вимога, яку ставить будь-яка кредитна установа позичальнику – це наявність документів для кредиту. Проте, їх перелік не завжди однаковий. Він залежить від установи, яка видаватиме кредит, від виду кредитування, терміну та суми, а також від інших чинників, які кредитор може визначати в індивідуальному порядку.


Державний виконавець - хто це, і які їхні повноваження?

Державний виконавець - це кошмар боржника. Вони можуть заблокувати рахунок, карти, потрапити в житло і навіть заарештувати речі й майно. Чи законні іх дії? У нашій статті ми ретельно розібралися з цим питанням.


Кредит через додаток в смартфоні

Сьогодні кожен сайт, інтернет-магазин, банк та будь-який інший сервіс з надання послуг пропонують своїм клієнтам користуватись зручними мобільними додатками. Не відстають у цьому і кредитні компанії. Не дивлячись на те, що такі сервіси появились на вітчизняному фінансовому ринку зовсім недавно, проте вони активно прогресують, й створюють для українців сучасні та прості програми, які дозволяють отримати кредит миттєво.


Консолідація кредитів – простий спосіб об'єднати борги

Іноді під тиском обставин людина оформлює кілька кредитів одночасно, але при цьому не бере до уваги свої фінансові можливості. А от коли кредитні кошти витрачені та надходить час вносити оплати, позичальник розуміє, що зробити це не так просто, як здавалось – грошей на погашення не вистачає або взагалі немає. Єдиним порятунком може стати консолідація кредитів.


Як взяти кредит з відкритими простроченнями?

Прострочена заборгованість несе за собою багато негативних наслідків. По-перше, нараховуються штрафи, а також збільшується відсоткова ставка. В кінці може виявитись, що загальна сума по такому кредиту в декілька раз перевищує його тіло. По-друге, кредитна історія сильно псується, а це зменшує шанси на отримання наступного кредиту. Все ж, маючи прострочену заборгованість, не варто впадати у відчай, є кілька способів отримати кредит і при таких складних умовах.


Овердрафт на банківській карті – що це означає?

Наявність банківської карти з овердрафтом дає своєму власнику певну фінансову свободу. Адже дозволяє здійснювати платежі навіть після вичерпання балансу. Чим же насправді являється овердрафт? Чи існує різниця між овердрафтом та кредитом?


Як оформити кредитну карту?

Потреба у додаткових грошах трапляється дуже часто. Іноді до цього призводить затримка зарплатні або перевищення бюджету, іноді – нагальна потреба в певній покупці чи ремонті автомобіля. Але й буває так, що ми несподівано знаходимо з величезною знижкою те, що давно уже планували придбати, а в гаманці порожньо. В таких ситуаціях виручити може саме кредитна карта. Як її оформити?


Віртуальна карта для покупок в інтернеті – як оформити?

Тенденція здійснення покупок в інтернеті постійно збільшується. Тому банки також мусять іти в ногу з часом та вдосконалювати власні системи обслуговування. Одним з недавніх нововведень став випуск віртуальних карт для платежів в інтернеті.


Кредит онлайн без перевірки карти: в чому небезпека?

Кожен позичальник бажає безпечно оформляти кредити, а також мати впевненість в надійному зберіганні персональних даних. Таку безпеку забезпечує верифікація карти або по-простому - перевірка карти. Тому не варто уникати цієї процедури, адже з її допомогою можна уникнути кредитного шахрайства і захистити персональні дані від несанкціонованого використання.


Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

Пластикова карта – це один із найбільш популярних банківських продуктів в усьому світі. З її допомогою можливо виконувати різноманітні фінансові операції не тільки в середині своєї країни, але й за кордоном. Проте, функціонування карти та її надійність багато в чому залежить від її виду. Українські банки сьогодні випускають один з найзручніших та найбільш надійних пластикових карт – іменні карти.


Передплачена карта - що це, які її функції?

Широкий вибір банківських продуктів скоро може розширитися. Все частіше банки стали пропонувати випуск передплачених карт (prepaid card). Що це за продукт, як її використовувати, і кому така карта може стати в нагоді? Подробиці в статті.


Що таке приватний кредит?

Ще однією альтернативою традиційному кредитуванню в банківських інституціях є приватний кредит, тобто кредит від приватної особи. Які тонкощі такого кредитування? Чи безпечно брати кредит у приватної особи? Що потрібно знати при підписанні кредитної угоди?


Де взяти кредит без довідки про доходи?

Більшість банків для оформлення кредиту вимагає від клієнтів надання повного пакета документів. До списку обов’язкових входить не тільки паспорт та ідентифікаційний код, але й документальне підтвердження наявності доходів. Якщо довідка про доходи відсутня, скоріш за все, банк відмовить в кредитуванні. Де ж тоді шукати тимчасову фінансову підтримку? Чи є інші альтернативні способи оформлення кредиту без довідки про доходи?


Мікрофінансові організації (МФО) України: як вони функціонують?

Почувши слово кредит, більшість мимоволі починає асоціювати його з банківською послугою. Однак, сьогодні кредитні кошти можливо отримати не тільки в традиційному банку. Кредитуванням громадян займаються також мікрофінансові організації. Як вони функціонують? Чим відрізняються від банків? Як звичайному громадянину отримати кредит в МФО?


Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Багатьох позичальників цікавить питання: чи можливо не сплачувати кредиторську заборгованість? Що буде якщо не платити кредит? Та яка відповідальність за це передбачена? Ми дослідили ці питання та готові поділитись з вами інформацією.