Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Нові МФО України 2022: найновіші пропозиції від Loando

Шукаєте нові МФО, яким можна довіритися як самому собі? Тоді гортайте перелік мікрофінансових організацій на сайті Loando. Ознайомтеся з умовами та оформте кредит онлайн на вигідних для себе умовах.


Покрокова інструкція: Як отримати 1000 грн за вакцинацію?

Зробили 2 дози вакцини? Отримайте подарункових 1000 гривень від держави! Отримати 1000 гривень за вакцинацію можуть усі повнолітні громадяни України. Для цього потрібно зайти у додаток Дія та натиснути кнопку "єПідтримка". Ба більше, на кошти можуть претендувати навіть ті, які щепитися за кордоном. Як? Ось детальна інструкція.


Чому МФО оформлюють кредити онлайн без відома позичальника?

Чи можуть МФО взяти онлайн кредит на людину без її відома? Що ховається за швидкими позиками та, як захистити себе від шахраїв? Кредитний сервіс Лоандо приготував відповіді на всі ці запитання.


Що робити, якщо на мене взяли кредит онлайн?

Ми ніколи не знаємо, коли шахрай може взяти кредит онлайн на наше ім'я. Адже вберегти свої дані стає дедалі важче. Як уникнути чужих боргів та, що робити, якщо хтось взяв позику на ваш паспорт?


Права боржників: Які дані можуть використовувати колектори?

Колись колектори мали необмежену владу, яку не регулювали жодні закони. З 14 липня 2021 року права колекторських компаній підлягли радикальним змінам. Як зараз виглядають права колекторів?


Кредит для військовослужбовців: права та гарантії

Закон України “про соціальний і правовий захист військовослужбовців" створений для того, щоб вберегти наших захисників від штрафів та пені в разі прострочення боргу. Щоб уникнути кари, потрібно надати військовий квиток або довідку про військову службу. Тоді вам залишиться сплатити лише загальну суму.


Як покращити кредитну історію?

Кредитна історія — це ваше кредитне обличчя. Туди потрапляє уся інформація про ваші минулі та наявні кредити. Зберігається вона у Бюро кредитних історій, яке охоче ділиться своїми знаннями з банками та МФО. Покращити кредитну історію можна в режимі онлайн. Як? Вже розповідаємо.


Як отримати довідку про закриття кредиту?

Повне погашення та закриття кредиту – не одне й те саме. Перш ніж скинути з себе борговий вантаж, потрібно отримати довідку з банку, що ви справді оплатили кредит. Тоді, у випадку помилки чи збою системи, ви матимете сталевий доказ своєї правоти. Довідка стане вашим щитом проти настирливих банків.


Кредит онлайн: права позичальника

Кредит онлайн — оптимальний варіант, коли терміново потрібні гроші. Однак, перш ніж оформити кредит на картку, потрібно знати свої права. Адже ніхто не застрахований від форс-мажорних ситуацій. Щоб кредитування в Україні стало безпечнішим, пропонуємо ознайомитись з його загальними принципами.


Що таке BankID та як це працює?

BankID НБУ — це система для ідентифікації вашої особи. BankID Національного Банку України діє наступним чином: ви реєструйтесь на адміністраційному сайті, та замість заповнення даних, просто вмикаєте послугу. Тоді портал подає запиту у ваш банк й установа надає інформацію необхідну для верифікації вашої особи. Плюсом системи є блискавична швидкість.


Як закрити рахунок у банку та не заплатити зайвого?

"Навіщо йти до банку, щоб закрити картку? Я просто перестану нею користуватися". Саме так думає більшість клієнтів. Як результат: мінуси на рахунку та космічний борг. А все тому, банк надалі нараховував на ваш рахунок комісію за користування послугами. Ось чому потрібно дбати про закриття карток.


Кредити онлайн: вимоги до позичальників

Оформити кредит онлайн в МФО можна всього за 5 хвилин. Сервіс працює 24/7, а максимальна сума перевищує 30 000 грн. Однак, щоб не отримати відмови, потрібно відповідати кільком критеріям. Фінансові експерти Лоандо зібрали перелік порад, які допоможуть отримати онлайн кредит на банківську карту.


Кредитна картка: як вибрати та де замовити?

Кредитна картка — ваша фінансова подушка на усі випадки життя. Кожна кредитна картка має пільговий період, протягом якого ви можете безкоштовно користуватися кредитним лімітом. Як оформити кредитну картку онлайн?


Права позичальника: Як подати скаргу на МФО?

Більшість МФО України перепродають старі борги колекторським службам. Це робиться для того, щоб компанія не збанкрутувала. Але як захиститись від колекторів, які порушують ваші права? Ось список актуальних порад у 2021-2022 році.


Безвідмовні кредити онлайн для безробітних

Банки відмовляють в кредитах через відсутність офіційного працевлаштування? Існують інші способи взяти кредит. Наприклад, на платформах онлайн кредитування. Вони працюють 24/7, а кошти приходять безпосередньо на вашу картку.