Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Акції кредитних компаній: чи варто брати участь?

Сьогодні все більша кількість кредитних компаній пропонують клієнтам акційні кредити, а також конкурси та розіграші, пов’язані з їх оформленням. Іноді пропозиції звучать досить заманливо. Але чи варто вірити рекламі та приймати в них участь? Чи отримаєте ви ту вигоду, на яку сподіваєтесь?


Як заощадити на кредиті: 5 дієвих способів

Кредити асоціюються у нас з чим завгодно, тільки не з економією. Однак, не завжди можливо обійтись без позичання. Якщо розумно і зрівноважено підійти до питання оформлення кредиту та застосувати кілька нехитрих способів, то вдасться отримати гроші за мінімальну оплату, а в деяких випадках навіть безкоштовно.


Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

Пластикова карта – це один із найбільш популярних банківських продуктів в усьому світі. З її допомогою можливо виконувати різноманітні фінансові операції не тільки в середині своєї країни, але й за кордоном. Проте, функціонування карти та її надійність багато в чому залежить від її виду. Українські банки сьогодні випускають один з найзручніших та найбільш надійних пластикових карт – іменні карти.


Visa чи MasterCard – що вибрати?

Для більшості людей немає жодного значення, який логотип: Visa чи MasterCard розміщений на їхній платіжній карті. Адже обидва види карт працюють однаково та приймаються скрізь. Проте, відмінності, як завжди, – в деталях. У чому ж різниця? Та яку карту варто вибрати для себе?


Віртуальна карта для покупок в інтернеті – як оформити?

Тенденція здійснення покупок в інтернеті постійно збільшується. Тому банки також мусять іти в ногу з часу та вдосконалювати власні системи обслуговування. Одним з недавніх нововведень став випуск віртуальних карт для платежів в інтернеті.


Овердрафт на банківській карті – що це означає?

Наявність банківської карти з овердрафтом дає своєму власнику певну фінансову свободу. Адже дозволяє здійснювати платежі навіть після вичерпання балансу. Чим же насправді являється овердрафт? Чи існує різниця між овердрафтом та кредитом?


Як оформити кредитну карту?

Потреба у додаткових грошах трапляється дуже часто. Іноді до цього призводить затримка зарплатні або перевищення бюджету, іноді – нагальна потреба в певній покупці чи ремонті автомобіля. Але й буває так, що ми несподівано знаходимо з величезною знижкою те, що давно уже планували придбати, а в гаманці порожньо. В таких ситуаціях виручити може саме кредитна карта. Як її оформити?


Як вибрати дебетову карту?

Дебетова карта робить життя своїх власників досить зручним. Вона дає можливість швидко розрахуватись за покупку товарів та послуг в інтернеті, а також у стаціонарних магазинах та інших закладах з надання послуг. Однак варто пам’ятати, що користування картою буде справді зручним тільки у тому випадку, якщо вона вибрана правильно.


Банківська карта – основні її види

Сьогодні банки пропонують широкий вибір пластикових карт. З однієї сторони різноманітність – це дуже зручно для позичальників, а з іншої – створює труднощі при виборі відповідної карти для себе. Щоб не помилитись з вибором та оформити саме те що потрібно, варто дізнатись, як функціонує кожен вид банківської карти?


Де взяти кредит без довідки про доходи?

Більшість банків для оформлення кредиту вимагає від клієнтів надання повного пакета документів. До списку обов’язкових входить не тільки паспорт та ідентифікаційний код, але й документальне підтвердження наявності доходів. Якщо довідка про доходи відсутня, скоріш за все, банк відмовить в кредитуванні. Де ж тоді шукати тимчасову фінансову підтримку? Чи є інші альтернативні способи оформлення кредиту без довідки про доходи?


Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Несподівана потреба в грошах може виникнути у кожного. Проте, коли є стабільний дохід й офіційна праця, виправити бюджет не важко, адже кожен банк погодиться надати кредити. А що робити у випадку, коли немає офіційного працевлаштування, а без оформлення кредиту не обійтись? Де його взяти та як правильно все оформити?


Хто видає кредити пенсіонерам в Україні?

Незалежно від вікової категорії та соціального становища, кожна людина іноді може потребувати тимчасової фінансової допомоги, а особливо це стосується малозахищених верст населення, в тому числі й пенсіонерів. Куди краще звертатись пенсіонерам за кредитами?


Кредит з 18 років: де його отримати?

В нашій країні панує стереотип, що отримати кредит особам з 18 років неможливо. Треба сказати, що в певній мірі це правда, адже банки частіше відхиляють заявки молодих осіб, ніж схвалюють. Натомість є інші фінансові установи, в яких отримати кредит можуть всі громадяни України, незалежно від вікової категорії.


Основні види кредитів в Україні

Сьогодні люди звикли вирішувати фінансові проблеми за рахунок оформлення кредитів. Це зручно і досить вигідно, але тільки за умови отримання відповідного виду кредиту. Варто дізнатись, які кредити існують, та яка між ними різниця, щоб вибрати саме ту пропозицію, яка потрібна.


Кредитні канікули або як відстрочити виплати по кредиту?

Кредитні канікули або, іншими словами, відтермінування сплати кредиту – це банківський продукт, за допомогою якого можливо уникнути проблем з банком у випадку неспроможності вчасно виконати боргові зобов’язання. Куди потрібно звертатись за отриманням кредитних канікул? Які умови надання послуги, скільки це коштує та кому доступно?