Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Реструктуризація: що це та як оформити?

Якщо тимчасові фінансові труднощі не дозволяють вчасно вносити платежі по кредиту, варто подумати над оформленням реструктуризації. Реструктуризація кредиту дозволить зберегти хороші відносини з кредитором, не зіпсувати кредитну історію, а також зменшити боргове навантаження та отримати більше фінансової свободи.


Що таке кредитна історія

Кредитна історія – це своєрідне досьє на фізичну або юридичну особу, в якому міститься інформація: про кредитну поведінку позичальника, скільки та коли було оформлено боргових зобов’язань, чи позичальник дотримувався всіх правил кредитного договору. Від стану кредитної історії залежатиме можливість отримати кредит


Бюро кредитних історій – список всіх БКІ України

Кожна кредитна установа перед прийняттям рішення обов'язково звертається в Бюро кредитних історій та перевіряє стан кредитного досьє потенційного позичальника. В Україні сьогодні працює 7 БКІ. Дізнайтесь, де можуть зберігатись ваші дані та куди краще звертатись для отримання звіту про свою кредитну історію.


Кредит під 0

Сьогодні все більша кількість кредитних компаній пропонують отримати перший кредит під 0 відсотків. Ми приготували для вас список кращих кредитних пропозицій від провідних МФО України, який допоможе вибрати кредит під 0 в потрібному розмірі та на потрібний термін


Як перевірити кредитну історію – все про УБКІ

УБКІ, що розшифровується як Українське бюро кредитних історій – це потужна база даних. Там зберігається та опрацьовується інформація про позичальників. УБКI допомагає кредиторам оцінити ризики співпраці з клієнтами та прийняти відповідні рішення.


Кредит з поганою кредитною історією – 25 кращих пропозицій

Задаєтесь питанням, як отримати кредит з поганою кредитною історією? Виявляється, це не важко. Більшість українських МФО дозволяє взяти кредит без перевірки кредитної історії. Оформити кредит онлайн на карту можливо всього за 10-15 хвилин, не виходячи з дому.


Швидкі кредити онлайн на картку без відмови – як отримати?

Чи можливо миттєво отримати кредит без відмови при першому зверненні у дистанційні кредитні компанії? Так, проте іноді позичальники все ж таки отримують негативні відповіді на надіслані кредитні заявки. Як вплинути на рішення кредитора та збільшити свої шанси на отримання швидкої позики?


Кредитний договір: порядок та правила укладання

Оформити кредитний договір у МФО – означає зручно, просто та швидко вирішити тимчасові фінансові проблеми. Проте, до таких боргових зобов’язань позичальнику не можна ставитись легковажно. Потрібно детально аналізувати документ та дотримуватись основних правил під час його укладання.


Мікрофінансові організації (МФО)України: як вони функціонують?

Почувши слово кредит, більшість мимоволі починає асоціювати його з банківською послугою. Однак, сьогодні кредитні кошти можливо отримати не тільки в традиційному банку. Кредитуванням громадян займаються також мікрофінансові організації. Як вони функціонують? Чим відрізняються від банків? Як звичайному громадянину отримати кредит в МФО?


Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Справитись з фінансовими проблемами сьогодні набагато простіше ніж було кілька років тому. Отримати гроші в борг можливо легко, швидко та без величезного пакета документів. Крім того, українські позичальники мають широкий перелік кредиторів з різними умовами кредитування, тому кожен може вибрати найбільш відповідний варіант.


Арбітражний керуючий: хто він і яка його роль?

Будь-яка процедура банкрутства, чи то фізичних, чи юридичних осіб, не може обійтись без участі арбітражного керуючого. Хто він такий? Яку роль виконує? Що належить до його повноважень та безпосередніх обов’язків?


Боргова яма: як швидко з неї вибратись?

Сьогодні вираз боргова яма можна почути дуже часто. Багато людей просто загрузають в боргах й не знають, як виправити ситуацію та де шукати допомоги. Все через низьку фінансову грамотність та заплутані умови кредитування. На перший погляд, здавалося б вигідний кредит перетворюється на величезний борг. Як справитись з такими проблемами? Де шукати допомоги?


Фінансовий омбудсмен: хто він та коли потрібен?

Більшість громадян, в яких виникають конфліктні ситуації з кредитними установами, часто не знають, як їх вирішити. Для звернення до суду може бути мало підстав, недостатньо часу та зусиль. Допомогу варто шукати у фінансового омбудсмена.


Процедура банкрутства: як все правильно оформити?

Донедавна об’явити себе банкрутом могла тільки юридична особа, тобто приватне підприємство. Проте, починаючи з квітня цього року, скористатись такою можливістю можуть і фізичні особи. Коли може знадобитися процедура банкрутства? Що вона дає? Який порядок оформлення банкрутства фізичної особи?


Банкрутство фізичних осіб: коли починати процедуру?

Банкрутство фізичних осіб – це процедура, яка допомагає закредитованим громадянам позбутись боргів та почати «нове життя». Проте, це зовсім не панацея від бідності, а скоріше навпаки. Крім того, оголосити себе банкрутом і просто перестати сплачувати борги не вийде. Банкрутство – це довготривалий і складний процес, який відбувається за посередництвом суду та арбітражного управляючого, і передбачає, як позитивні, так і негативні наслідки.