Корисні статті про фінанси і кредити онлайн


Кредит під 0 відсотків на картку

Сьогодні все більша кількість кредитних компаній пропонують отримати перший кредит під 0 відсотків. Ми приготували для вас список кращих кредитних пропозицій від провідних МФО України, який допоможе вибрати кредит під 0 в потрібному розмірі та на потрібний термін


Кредит без дзвiнкiв можливий? 10 пропозицiй кредитiв онлайн

Причини для звернення за грошима в фінансові компанії замість банків у кожного різні: зіпсована кредитна історія, невелика платоспроможність, прострочення в минулому. Але є і такі причини як відсутність зайвих питань і довіру кредитора. Кому може знадобитися кредит без дзвінків роботодавця і близьким? Де шукати подібні пропозиції?


Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Багатьох позичальників цікавить питання: чи можливо не сплачувати кредиторську заборгованість? Що буде якщо не платити кредит? Та яка відповідальність за це передбачена? Ми дослідили ці питання та готові поділитись з вами інформацією.


Довгостроковий кредит на карту онлайн - подробицi отримання

У зв'язку з підвищенням інтересу до інтернет-послуг фінансова галузь не залишилася осторонь. Багато фірм, які вели свій бізнес як онлайн, так і офлайн - в стаціонарних відділеннях, стали приділяти більше уваги сайтам. Сьогодні багато українців вже не з чуток знайомі з кредитами онлайн - невеликими позиками на короткий термін. Такі продукти позиціонуються як гроші до зарплати.


Кредити з поганою кредитною історією – 10 кращих пропозицій

Бажаєте отримати кредит з поганою кредитною історією і простроченням? Це не складно. Досить звернутися за грошима не в банк, а в кредитну організацію. Більшість українських МФО дозволяє взяти кредит онлайн без перевірки кредитної історії. Оформити позику на карту можливо всього за 10-15 хвилин, не виходячи з дому і навіть при наявності прострочень в минулому.


Гроші до зарплати: чи варто брати кредит на картку?

Що робити, коли на покупку або на обов'язкові оплати не вистачає невеликої суми? Є просте і зручне розв'язання проблеми - позичити гроші до зарплати на карту онлайн. На українському кредитному ринку вже кілька років працюють компанії, які дозволяють швидко і без зайвих формальностей отримати гроші до зарплати. Переплата в цьому випадку мінімальна, а кошти надійдуть на рахунок за кілька хвилин.


Як взяти кредит без довідки про доходи?

Багато українців з фінансовими труднощами вибирають кредитні компанії замість банків з однієї причини - тут можна отримати кредит без довідки про доходи. Навіть сьогодні, коли в країні безліч офіційних трудових місць, багато хто змушений працювати неофіційно і бути безробітними. Кредити безробітним легко отримати в МФО. Подробиці процедури в статті.


Кредит онлайн на карту цілодобово - пропозиції в Україні

Несподівані фінансові витрати можуть виникнути в будь-який час і в будь-якому місці. Справитися з такими проблемами не складе труднощів. Звернувшись в одну з небанківських кредитних компаній, ви зможете оформити кредит онлайн цілодобово.


Кредит через додаток в смартфоні

Сьогодні кожен сайт, інтернет-магазин, банк та будь-який інший сервіс з надання послуг пропонують своїм клієнтам користуватись зручними мобільними додатками. Не відстають у цьому і кредитні компанії. Не дивлячись на те, що такі сервіси появились на вітчизняному фінансовому ринку зовсім недавно, проте вони активно прогресують, й створюють для українців сучасні та прості програми, які дозволяють отримати кредит миттєво.


Кредит онлайн без відмови – як отримати?

Чи можливо миттєво отримати кредит без відмови при першому зверненні у дистанційні кредитні компанії? Так, проте іноді позичальники все ж таки отримують негативні відповіді на надіслані кредитні заявки. Як вплинути на рішення кредитора та збільшити свої шанси на отримання швидкої позики?


Іпотека - вигідний спосіб придбати житло?

Іпотека - не самий популярний вид кредиту в Україні. Позичальників відлякують великі терміни і складна процедура отримання коштів в борг. Але при правильному використанні кредиту квартира в іпотеку може допомогти знайти довгоочікуване житло без зайвих складнощів.


Кредит під заставу нерухомості - основна інформація

Кредит під заставу нерухомості - відмінний варіант для українців, яким потрібна велика сума в борг, а платоспроможність цього не дозволяє. За допомогою заставного майна можна отримати потрібну суму і гарантувати кредитору повернення боргу в будь-якому випадку: добровільно за умовами договору або після реалізації застави.


Розстрочка на картцi - де скористатися послугою?

Банки активно сьогодні рекламують так звані карти розстрочки, у фарбах описуючи їх вигоду. Насправді тут не все так райдужно. У даній статті розглянуті корисні поради від досвідчених фінансистів, здатні допомогти правильно вибрати карту розстрочки й позбавити від можливих фінансових проблем при користуванні карткою.


Документи для кредиту - що необхідно позичальникові?

Основна вимога, яку ставить будь-яка кредитна установа позичальнику – це наявність документів для кредиту. Проте, їх перелік не завжди однаковий. Він залежить від установи, яка видаватиме кредит, від виду кредитування, терміну та суми, а також від інших чинників, які кредитор може визначати в індивідуальному порядку.


Державний виконавець - хто це, і які їхні повноваження?

Державний виконавець - це кошмар боржника. Вони можуть заблокувати рахунок, карти, потрапити в житло і навіть заарештувати речі й майно. Чи законні іх дії? У нашій статті ми ретельно розібралися з цим питанням.