Банківський рахунок – як вибрати підходящу пропозицію?

Не важливо, чи є ви клієнтом нового банку або давно відвідуєте перевірений, вам варто дізнатися про деякі деталі. Сьогодні можливе відкриття банківського рахунку онлайн. Все, що потрібно зробити, це заповнити певну форму і відправити її в банк. Це може зайняти кілька хвилин, тому що даних не так багато. Контракт і умови зазвичай висилаються кур'єром. Після виконання всіх формальностей рахунок буде доступний для використання. Можливість створення облікового запису, не виходячи з дому, в першу чергу економить час.

Банківський рахунок – як вибрати підходящу пропозицію?
1.
Подивитися
(0)
2.
Подивитися
(0)
3.
Подивитися
(5)
Рейтинг кредитних карт

Банківський рахунок: нюанси вибору

Хоча є безліч доступних для вас варіантів, важливо пам'ятати, що ви повинні підлаштовуватися під індивідуальні потреби. Для початку визначтеся, для чого саме вам потрібен той чи інший рахунок. Скажімо, якщо це особистий ощадний рахунок, навряд чи вам будуть необхідні послуги складніше, ніж виписка чека. А якщо ви плануєте зберігати на рахунку всі заощадження від продажу квартири, але вимоги до цього продукту можуть бути набагато жорсткіше.

Види банківських рахунків:

 1. Розрахунковий рахунок – тут зберігаються безготівкових коштів і для різних банківських операцій. Кожен громадянин має право мати кілька розрахункових рахунків: в різних банках для різних функцій.
 2. Позичковий рахунок – спеціальний рахунок, який створюється для погашення кредитів. Саме кошти з цього рахунку йдуть на оплату боргу.
 3. Валютний рахунок – спеціальний рахунок для зберігання й оплат в іноземній валюті. Комісії та обмін з використанням такого рахунку можуть бути відчутно вище.
 4. Поточний рахунок – вид розрахункового рахунку, який створений для державних або некомерційних організацій.
 5. Депозитний рахунок – рахунок для зберігання коштів. Він може бути обмежений в знятті готівкових коштів, але зате приносити власнику дохід від зберігання грошей.

Це не повний перелік видів, існують також і безліч спеціальних вузькоспеціалізованих рахунків. Нижче розписані критерії вибору розрахункового рахунку - основного продукту для середньостатистичного громадянина.

 • Аспект, про який ви повинні дізнатися відразу, - овердрафт. Овердрафт може бути дуже корисною послугою. Тому будьте впевнені, що ви перевірили всі варіанти. Багато банків, про які ви навіть не могли подумати, пропонують безліч бонусів, знижок та акцій.
 • Існує кілька способів зняття грошей з вашого банківського рахунку, незалежно від того, яким типом рахунку він є. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати дебетові карти, будьте впевнені, що ви знайшли кращу процентну ставку, яка відповідає вашим потребам. Якщо ж вам більше подобається користуватися інтернет-банкінгом, аналогічним чином вам потрібно шукати банк, який може запропонувати вам щось подібне.
 • Більшість фiрм сьогодні пропонує зручний інтернет-банкінг. Адже він може виявитися дуже корисним для пошуку необхідної інформації на обліковому  записi, а також взагалі для управління ним. Більш того, ви можете контролювати всі ваші операції й рахунки. 
 • Процентні ставки є ще одним аспектом банківської справи, до якого потрібно поставитися серйозно. Якщо ви плануєте утримувати на рахунку великі суми грошей, то краще не поспішати. Обов'язково знайдеться банк, який запропонує процентну ставку, яка підходить саме вам. Якщо ви плануєте тримати великі суми грошей на вашому рахунку, або хотіли б внести свій внесок на ощадний рахунок також шукайте вигідне фінансова установа. 

Порядковий номер банківського рахунку також може зберігати в собі безліч інформації. Цифри в ньому обрані невипадково, а в певній послідовності. З номера можна дізнатися валюту коштів, дані про власника, в якому банку і навіть відділенні був відкритий рахунок.

Безкоштовний банківський рахунок - реальність?

Переглядаючи пропозиції банківських продуктів в мережі, можна зустріти такі пропозиції, як відкриття безкоштовного банківського рахунку онлайн. Все більше людей схиляються до цього вибору, але, однак, відносяться до даного фінансового продукту з недовірою, тому що немає впевненості в тому, що рахунок насправді безкоштовний, і формальності можуть бути врегульовані без відвідування фінансової установи. Тому варто представити деякі деталі й дати кілька порад.

1. Перш за все, слід підкреслити, що рахунок може бути насправді безкоштовним, але за певних умов, які клієнт повинен виконати. Найбільш популярними є: підтримка балансу на певну суму, яка є в умові та регулярне виконання певної кількості переказів, здійснення карткових платежів на конкретну суму. Тоді клієнт, який відповідає всім цим вимогам, не повинен платити за ведення рахунку.
2. При виборі банківського рахунку з можливістю відкриття в філії або онлайн, все ж необхідно уважно прочитати всі умови. Іноді деякі дізнаються, що це абсолютно безкоштовна обліковий запис, заповнюють форму або підписують договір, не замислюючись і не розуміючи, що в ньому міститься. Це основна помилка, яка може привести до серйозних наслідків. Необхідно детальне розуміння умов договору, так само як важливо шукати те, що потрібно зробити в обмін на відсутність цих зборів.

Отже, сьогодні можна виконувати всі формальності онлайн, отримуючи доступ до свого банківського рахунку. Причому можна виконувати це двома способами - безпосередньо в банку й онлайн. Але потрібно розуміти, що безкоштовний банківський рахунок можливий тільки при певних умовах, які, звичайно ж, повинні підходити клієнту. Відкриття банківського рахунку через інтернет дуже зручно та ефективно. Єдиним недоліком є ​​те, що потрібно прочитати всі умови самостійно, тому що в цьому випадку немає прямого контакту з консультантом.

Кредит онлайн

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Чи законне автоматичне списання коштів з рахунків боржників банками та кредитними організаціями?

Оформляючи позику готівкою та отримуючи гроші у стаціонарному...

Додати коментар

##   ## ####### ##   ## ##  ## ##   ## 
 ##  ## ##   ## ###  ### ## ## ##   ## 
 ## ##  ##   ## #### ####  ####  ##   ## 
  ###  ##   ## ## ### ##  ##  ######### 
 ## ##  ##   ## ##   ##  ##  ##   ## 
 ##  ## ##   ## ##   ##  ##  ##   ## 
##   ## ####### ##   ##  ##  ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі