Про проект Loando

Loando – аналітичний інтернет-сервіс, який допомагає знайти й порівняти вигідні пропозиції кредитів онлайн в Україні. На нашому сайті розміщуємо тільки перевірену інформацію про компанії з гарною репутацією і позитивними відгуками. Завдяки постійному моніторингу українського фінансового ринку, інформація на сайті регулярно оновлюється.

Наш сервіс порівнює позики й кредити онлайн на карту, а також позики й кредити готівкою. Щомісяця публікується актуальний рейтинг кредитних компаній, створений на підставі аналізу кількості виданих кредитів, умов кредитування і якості надання послуг в кожній кредитній компанії.

Завдяки сайту Loando, ви швидко знайдете вигідну пропозицію кредитів онлайн та отримаєте детальну інформацію про кожну компанію. З нами не доведеться витрачати час на самостійні пошуки, адже цю роботу за вас вже виконала команда Loando.

Ми весь час стежимо за новими акціями, знижками й конкурсами, щоб наші читачі були в курсі всіх цікавих подій та отримували від нашого сервісу ще більше користі.

Фахівці Loando постійно готують нові статті, які допомагають дізнатись, як правильно розпоряджатися грошима та планувати бюджет, щоб уникнути фінансових проблем, а якщо такі виникнуть, то можно знайти поради, як з ними впоратись.

Loando – міжнародна марка

Loando – це міжнародний інтернет-сервіс, який дозволяє порівняти всі пропозиції кредитів онлайн і визначити найвигідніші з них. Місцем, де вперше виникла ідея створення глобального онлайн-сервісу для порівняння всіх доступних кредитів в мережі, була Польща. Саме тут Мачєй Сувік і Тимон Застшежинский створили унікальну платформу аналізу кредитних пропозицій Loando.pl.

Після реалізації ідеї в Польщі, розробники даного проекту розширили його масштаби й вийшли на міжнародний рівень, запустивши сервіси в сусідніх країнах. На сьогодні Loando успішно функціонує в Україні та Росії. До кінця 2018 планується запуск аналогічних сайтів в Чехії, Іспанії та Румунії.

Loando в Україні

У травні 2018 сайт Loando з'явився в Україні. Не дивлячись на те, що ринок кредитування онлайн в нашій державі молодий і ще проходить стадію формування, в мережі вже можна знайти тисячі пропозицій термінових кредитів на карту, при виборі яких дуже просто розгубитися.

Де оформити кредит онлайн в Україні, щоб це було швидко, вигідно і безпечно? Таку iнформацiю шукають більшість українців, які потребують фінансової підтримки. Знайти відповідь допоможе наш ресурс.

Завдяки сайту-агрегатору Loando, на пошук відповідної для себе пропозиції клієнт витратить мінімум часу. Достатньо на панелі пошуку зазначити вимоги та побажання до кредитної компанії, після чого Loando миттєво проаналізує всі доступні варіанти та визначить, який з них підходить вам найбільше. Окрім цього, Loando надає короткий опис всіх переваг і недоліків разом з додатковими послугами, які допоможуть заощадити кошти та зробити процес отримання кредиту онлайн максимально комфортним і простим.

Команда Loando в Україні – це кваліфікований колектив, котрий добре розуміється на сучасних ІТ-технологіях та сфері сучасного кредитування. Завдяки мiжнародному досвiду, ми використовуємо технологічні та фінансові досягнення на благо клієнта. Менеджером проекту Loando.ua є Іванна Молодоженя.

Ми завжди готові до співпраці й нових пропозицій, та охоче їх обговоримо. Якщо ви бажаєте з нами зв’язатися, скористайтеся розділом «зворотній зв'язок».