Кредит в карантин - де шукати гроші в борг?

Пандемія коронавірусу виявилася набагато серйозніше, ніж ми могли собі уявити. Крім численних втрат серед населення ми отримали фінансову кризу. Де шукати фінансову допомогу у важкий час і які умови оформлення кредиту в карантин нам готові запропонувати провідні фінансові організації країни?

Кредит в карантин можна отримати в кредитній організації і навіть під 0%

Кредит онлайн в період карантину

Епідемія нової невивченої хвороби оголила всі проблеми: брак технологій, відсутність спеціалізованої медичної техніки й слабка економіка, не здатна підтримати малий і середній бізнес. Безліч людей опинилося без роботи та без будь-яких припасених засобів до існування. Звернутися в банк або кредитну організацію за грошима в борг може бути єдиним розумним виходом з ситуації, що склалася.

Унаслідок зниження кредитоспроможності громадян банки були змушені підвищити вимоги й проводити процедуру перевірки або кредитного скорингу більш ретельно. Отримати гроші в банку під вигідний відсоток стало не так просто. Крім того, не варто забувати, що в списку обов'язкових документів для отримання кредитного зобов'язання в банку зазначена довідка з місця роботи, якої зараз володіють далеко не всі.

Кредитні організації також відреагували на ситуацію і деякі партнери змушені були зупинити свою діяльність. Але таких, на щастя, небагато, і українці ще можуть вибирати серед вигідних пропозицій оформити кредит на карту онлайн.

Чи можна взяти кредит під час карантину?

Самоізоляція і карантин обмежили наш доступ до стаціонарних відділень банків й кредитних організацій. Через постанови уряду відвідувати та спілкуватися зі співробітниками фінансового сектора стало набагато складніше. Але не варто забувати про те, що отримати необхідну суму можна також і онлайн на особисту іменну банківську карту. Для цього необхідно:

 • вибрати відповідну пропозицію кредиту онлайн навіть на нашому порталі,
 • заповнити заявку
 • надіслати дані до кредитора.

Вже протягом кількох хвилин стане відомо рішення, і в разі позитивної відповіді гроші надійдуть на карту негайно. Це дійсно зручна функція, адже за більшість послуг зараз можливо заплатити через інтернет. А якщо є потреба в готівці - з карти можна зняти необхідну суму в найближчому банкоматі.

Лікарі радять під час пандемії скоротити користування готівки - на них можуть накопичуватися хвороботворні бактерії й віруси. Набагато безпечніше проводити оплати карткою - крім власника пластик не буде ніхто чіпати.

Безвідсоткова позика під час карантину

Ще одна перевага кредитів онлайн від банківських продуктів - можливість отримати гроші в борг без відсотків. Це доступно через те, що багато компаній пропонують новим клієнтам випробувати послуги кредитора безкоштовно - повернути після використання грошей тільки тіло кредиту без відсотків і комісій. Звичайно, це стосується тільки тих зобов'язань, які будуть повернуті в строк, зазначений в кредитному договорі. В іншому випадку клієнтові при виникненні прострочення буде потрібно оплатити кожен день використання грошей за стандартною ставкою.

Через складне фінансове становище багато фірм були змушені відмовитися від цієї акції, щоб триматися на плаву і мати можливість виплачувати зарплати своїм штату співробітників. Але знайти безкоштовний кредит онлайн для новачків цілком реально. Ми відшукали кілька кращих пропозицій, де можна взяти кредит в карантин під 0% в день:

Компанія Подати заявку Без довідки про заробки Вік клієнта 0% на перший кредит Взяти кредит
CreditKasa Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Е-гроши Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Манивео Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Милоан Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит

Чи можна не платити по кредиту під час карантину?

Ще одна проблема, з якою зіткнулися скорочені співробітники через епідемію - відсутність можливості оплатити свої кредитні зобов'язання. Втрата роботи як основного джерела доходу змушує звертатися до кредитора за кредитними канікулами або іншими способами відстрочити платіж. Так, попросити кредитні канікули дійсно можливо, але таку послугу можуть схвалити лише при довгострокових кредитах як іпотека або автокредит. Якщо ж сума кредиту невелика, банк дуже рідко йде назустріч позичальникам.

Тут клієнтів може чекати пастка: кредитні канікули зазвичай являють собою звільнення від оплати тіла кредиту і погашення тільки процентної ставки. Перед угодою на цю послугу варто уважно прочитати кредитний договір - через відстрочку позичальник буде довше платити за кредит, а значить, зміниться і винагороду кредитора коштом додаткового терміну використання грошей. В кінцевому підсумку при активації послуги кредитних канікул доведеться заплатити велику суму комісії за користування грошима.

Існують думки, що через скрутне положення з грошима, банки можуть піти назустріч і дозволити не платити по кредиту. Наші експерти впевнені, що це неправда. Ще жодна організація не оголосила про таких умовах офіційно. А затягнувши оплати через надії уникнути виплати боргу зовсім, можна отримати штраф і віддати кредитору суму набагато більшу, що була вказана в договорі.

Що робити, якщо через карантин ви не можете оплачувати кредит?

Якщо можливості платити за кредитними зобов'язаннями немає, радимо не приховувати таку інформацію від кредитора. Багато позичальників починають уникати телефонних дзвінків та ховатися від банківських працівників. Але якщо піти назустріч, пояснити свою ситуацію й запропонувати можливі шляхи розв'язання проблеми - конфлікту може і не бути. Адже рішення про домовленості з клієнтами вирішують люди й з ними можна домовитися про лояльних умовах. Є два варіанти виходу:

 1. Реструктуризація - зміна умов кредитування. Банк або фінансова організація можуть піти назустріч і поміняти схему оплати боргу: зменшити ставку і збільшити термін виплат. Завдяки таким змінам нести фінансові зобов'язання буде простіше.
 2. Рефінансування - отримати новий кредит і погасити його коштом попередній. Це досить популярна процедура, яка дозволяє істотно заощадити на виплатах. Багато організацій на своїх офіційних порталах мають таку послугу в переліку і з задоволенням допомагають українцям полегшить кредитне навантаження.
Кредити онлайн без відсотків
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
MyCredit / Май Кредит
12000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Кредит Додам
6000 грн / 14 дн.
Качай гроші
5000 грн / 30 дн.
Credit7 / Кредит 7
15000 грн / 30 дн.
Кредит Касса
20000 грн / 30 дн.
Money4you / Маніфою
5000 грн / 30 дн.
Banana Credit / Банана Кредит
15000 грн / 30 дн.
CreditPlus / Кредит Плюс
10000 грн / 30 дн.

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну картку онлайн або в банку? (4)

Сьогодні кредитна карта є найбільш зажаданим банківським продуктом не тільки в нашій країні, але й у...

Додати коментар

######## ######## ##  ##  ###   ###### 
##   ## ##    ###  ##  ## ##  ##  ## 
##   ## ##    #### ## ##  ## ##    
######## ######  ## ## ## ##   ## ###### 
##   ## ##    ## #### #########    ## 
##   ## ##    ##  ### ##   ## ##  ## 
######## ######## ##  ## ##   ## ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі