Що таке відновлювана кредитна лінія?

Життя приносить багато непередбачених ситуацій. Іноді трапляються і непередбачені витрати - від необхідної покупки побутової техніки до термінового ремонту автомобіля або проблемами зі здоров'ям. Думаючи в перспективі, добре мати можливість відразу ж отримати додаткові кошти - без зайвих пояснень, документів і, бажано, з низькими витратами.

Кредитна лінія дуже подібна до кредитки з невеликою відмінністю грейс-періоду.

КРЕДИТНА ЛІНІЯ - ЩО ЦЕ?

Ліміт поновлюваного кредиту - це пропозиція фінансових установ, що працюють в режимі онлайн, що пропонує можливість постійного доступу до фінансових ресурсів в розмірі, попередньо узгодженому з кредитором. Але кредитний ліміт буде відновлений після його погашення. Якщо позичальник про це вчасно не подбає, то відразу потрапить до реєстру боржників і станемо ненадійним в очах кредитора.

Відновлювана кредитна лінія є однією з пропозицій, які завжди можна знайти в "асортименті» не банківських установ, що надають різноманітні кредити онлайн та офлайн. Це схоже на пропозицію банків, що полягає в наданні клієнту кредитного ліміту за договором, який він може використовувати в будь-який час протягом терміну дії договору. Слід пам'ятати, що клієнт сам вирішує, коли й скільки він виплачує і яку суму він платить, щоб збалансувати баланс рахунку.

СУТЬ КРЕДИТНОЇ ЛІНІЇ

Правило просте - до тих пір, поки клієнт має свої кошти на поточному рахунку, кредит залишається «неактивним». Коли гроші закінчуються, і клієнт хоче зробити, наприклад, переклад, безготівкову транзакцію або зняття коштів через банкомат, він автоматично отримує доступ до засобів в рамках раніше наданого ліміту. Всі платежі на рахунок направляються в першу чергу на погашення зобов'язання. Механізм працює до тих пір, поки баланс рахунку не стане позитивним.

При використанні переваг поновлюваного кредиту не можна перевищувати верхню межу, зазначений в кредитному договорі. Невиконання цієї вимоги може привести до проблем з оновленням ліміту на наступний період. Безкоштовне і багаторазове використання банківських грошей є позитивним моментом поновлюваного кредиту. Кожен раз, коли потрібні кошти, не потрібно проходити окрему процедуру кредитоспроможності та підписувати нову кредитну угоду.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ КРЕДИТНОЇ ЛІНІЇ ВІД БАНКУ

Перевагою відновлюваної кредитної лінії є постійний доступ до готівки в вибране позичальником час і право вибору дати виплати готівки. Варто зазначити, що кредитна карта також може бути формою поновлюваного ліміту.

Відновлювальною кредитною лінією користуються безліч клієнтів. Однак варто знати недоліки цього рішення. Одним з них є можливість стрімкого потрапляння в боргову спіраль, особливо якщо позичальник вибере максимальну суму. Це пов'язано з невмілим управлінням отриманими грошима.

Важливо, що отримання кредитного ліміту пов'язане з виконанням позичальником строго визначених умов, наприклад, мати бездоганну кредитну історію. Якщо позичальник не буде дотримувати встановлених умов, він не отримає доступ до готівки.

ВАРТІСТЬ ВІДКРИТТЯ КРЕДИТНОЇ ЛІНІЇ?

Надання поновлюваного кредиту і, зокрема, його продовження, зазвичай включає фіксовану або процентну комісію для банку. Можливість завантаження його з власних коштів клієнта (не в рамках наданого ліміту) іноді є умовою для продовження поновлюваного кредиту на наступний рік. Найчастіше це потрібно в ситуаціях, коли "грошові вливання" нерегулярні й відрізняються від заявлених під час підписання кредитної угоди або коли клієнт іноді використовував гроші банку вище допустимого рівня.

КРЕДИТНА ЛІНІЯ АБО КРЕДИТКА?

Насправді відмінностей між кредитною карткою і кредитної лінії немає. Можна сказати, що це одне і теж. Єдиною відмінністю є популярний сьогодні термін безкоштовного використання грошей або пільговий період кредитки. Кредитна лінія зазвичай розраховується під потреби користувача і не має грейс-періоду. Суми, доступні по кредитній лінії та кредитці також можуть відрізнятися: лінія може бути видана на великі суми (наприклад, на будівництво будинку).

Отже, використання відновлюваної кредитної лінії може бути простим, відносно дешевим або навіть приємним. Ці типи рішень мають тільки один недолік - вони викликають звикання. Використовуючи їх, дуже легко потрапити у вир неконтрольованого споживання. Тим більше, що у виписці по рахунку зображаються не тільки власні кошти, а й доступні в рамках наданого ліміту. Таким чином, існує ризик того, що ці віртуальні гроші в якийсь момент будуть розглядатися як реальні. Таким чином, позичальник може випробувати справжній шок, коли банк раптово зажадає погашення ліміту.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Кредити онлайн на карту - жовтень 2022 року

Додати коментар

 ######  ####### ########  ###  ##  ## 
##  ## ##   ##   ##  ## ##  ###  ## 
##    ##   ##   ##  ##  ## #### ## 
##    ##   ##  ##  ##   ## ## ## ## 
##    ##   ##  ##   ######### ## #### 
##  ## ##   ## ##   ##   ## ##  ### 
 ######  ####### ######## ##   ## ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі