Moneyveo / Mанівео

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 17000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Moneyveo / Mанівео

Перша Наступна
Сума: 17000 грн 17000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 8670 грн
До оплати: 17000 грн 25670 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Moneyveo – це нова українська кредитна установа, що спеціалізується на видачі миттєвих кредитів онлайн, розміром до 17 000 гривень. Скористатися послугами компанії можна в будь-який час, адже інтернет сервіс компанії працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Перший безкоштовний кредит: До 10 000 грн на 30 днiв
Способи отримання грошей: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 8-10 хвилин
Пролонгація:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Миттєва обробка заявки
Найважливіший недолік: Отримати кредит можна лише онлайн за допомогою iнтернету
Бонусна програма: Програма “Приведи друга” - 150 гривень за кожну особу за вашою рекомендацією

Moneyveo / Mанівео відгуки

Moneyveo цінують не тільки за вигідні умови отримання та погашення кредитів, а й за чесну діяльність. А зручний сайт компанії – moneyveo.ua дає можливість швидко, без зайвих формальностей, оформити договір і отримати гроші на карту всього за кілька хвилин.

 • Це мій перший досвід брання грошей в інтернеті. Але головне, що вдалий! Отримала позику під мінімальний відсоток, тож навіть заощадила на переплатах. Коли повертала борг, то реальні цифри зійшлися ... - Яна
 • Користуюсь послугами Maneyveo лише коли впевнена, що через кілька днів зможу все повернути. Загалом мене все влаштовує, сайт ще ні разу не вис, а всі оплати проходили вчасно. - Стася
 • Брав трохи грошей, щоб докласти до відпочинку. Наперед прорахував як буду віддавати, тому проблем з поверненням не було. Навпаки, дуже радий, що є компанія, де швидко можна взяти потрібну суму та н... - Міша

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Moneyveo / Mанівео крок за кроком:

 1. Виберіть потрібну суму та термін.
 2. Заповніть анкету.
 3. Пройдіть верифікацію карти.
 4. Отримайте гроші.

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Moneyveo / Mанівео:

Вік від 18 дo 90
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://youtu.be/EkGXXpA4T3o

Щоб оформити позику в Манівео, потрібно виконати кілька простих кроків. Для початку, зайдіть на сайт компанії – moneyveo.ua й, користуючись калькулятором на головній сторінці, виберіть строк, на який вам потрібна позика та необхідну суму. Нові клієнти можуть отримати позику не більше, ніж 10 000 гривень. Якщо ви раніше оформляли кредити онлайн у МФО та вчасно їх сплачували, то для вас доступна сума до 17 000 гривень.

Другий крок – це заповнення анкети. Тут потрібно ввести персональну інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний код та номер банківської карти.

Наступне, що необхідно виконати – це пройти верифікацію картки. Для цього на вашому рахунку Манивео заблокує суму до однієї гривні, наприклад 0,45 грн. Ця сума є кодом підтвердження власника карти.

Після верифікації та обробки заявки на телефон або електронну адресу приходить смс з рішенням відносно кредитування. Якщо відповідь позитивна, останнє, що потрібно зробити – це перейти за посиланням, вказаному в ньому, або за допомогою особистого кабінету Манивео відкрити сторінку з умовами договору і погодитись з ними.


Способи отримання кредиту онлайн в Moneyveo / Mанівео

 1. На банківську карту ПриватБанк
 2. На карту іншого банку

В компанії Moneyveо клієнти можуть отримати кредитні кошти на банківську карту ПриватБанку або іншого банку, зареєстровану на власне ім’я. Скористатися карткою іншої особи неможливо. Компанія добре дбає про безпеку своїх клієнтів та з ціллю унеможливити оформлення позики зловмисниками, проводить верифікацію карт.

Перерахунок коштів відбувається миттєво, одразу після верифікації та підтвердження згоди на отримання грошей, відповідно до умов договору. Весь процес, починаючи від заповнення заявки й закінчуючи отриманням грошей, триває не більше 15 хвилин.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Особистий кабінет Манивео
 2. За допомогою інтернет-банкінгу
 3. Через сервіси онлайн-платежів
 4. Через термінали самообслуговування
 5. У відділенні будь-якого банку

Оплатити позику на сайті moneyveo.ua може як сам позичальник, так і будь-яка інша особа. Для цього потрібно зайти на сторінку Moneyveo в розділ «Погашення позики без авторизації», вказати номер телефону позичальника, реквізити картки, з якої буде відбуватися оплата та суму.

Погасити кредит можна в особистому кабінеті Манивео пройдіть авторизацію та натисніть кнопку «Погасити позику». Оплату буде знято з картки, прив’язаної до вашого акаунту під час реєстрації. Якщо бажаєте здійснити оплату іншою карткою, перейдіть в розділ «Інші картки».

Наступним варіантом погашення боргу може бути реалізація оплати за допомогою інтернет-банкінгу будь-якого банку. Обов'язково потрібно буде вказати суму платежу та підтвердити оплату.

Також можна скористатися сервісами онлайн-платежів. Наприклад, Portmone.com, iPay.ua, MyPay та EasyPay, але майте на увазі, що більшість з цих сервісів нараховують комісію в розмірі до 3,5 % від суми оплати. При цьому, кошти на рахунок отримувача будуть перераховані наступного дня.

І останні два способи – це оплата готівкою в банківських відділеннях або через термінали самообслуговування. Щоб здійснити оплату в відділенні банку, потрібно вказати повні реквізити компанії, ваші паспортні дані та номер телефону, який ви вказували при оформленні. Оплачуючи кредит через термінал, достатньо вибрати на екрані компанію Манівео, перейти в розділ «Банківські операції» та вказавши номер телефону й суму платежу та здійснити оплату.

Moneyveo / Mанівео – реклама

Moneyveo / Mанівео - дані компанії:

Свідоцтво
IK №105

Контактні дані:

Товариство з обмеженою відповідальністю «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»

Лейпцизька15 Б, поверх перший
01015 Київ

e-mail: support@moneyveo.ua

телефон: 0 800 21 9393

www: moneyveo.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

7/24
Заповнiть заявку

Опис Moneyveo / Mанівео

Справлятись з фінансовими проблемами легко, якщо заручитись підтримкою рідних та друзів. Але що робити, коли в якийсь момент, ніхто не може позичити необхідну суму. Вихід є: завжди можна звернутися в кредитну компанію Манивео й оформити позику чи кредит онлайн.

Чи можна змінювати контактні дані?

Якщо у вас змінились особисті дані чи номер телефону, ви завжди можете їх редагувати. Для цього необхідно здійснити вхід в особистий кабінет Moneyveo та вибрати в меню ліворуч необхідну вкладку.

Важливо: якщо ви сплачуєте кредит через термінал самообслуговування, вказуйте номер мобільного, що був активний на момент оформлення заявки.

Що станеться, якщо прострочити виплату кредиту?

Не хвилюйтесь, ви не потрапите в чорний список боржників по кредитах. Компанія Манівео зацікавлена, щоб база кредитних боржників була якомога менша. 

Тому ми пропонуємо відтермінувати кредит. При цьому, ви сплатите лише ті відсотки, які встигли набігти за період користування. Зробити це ви можете в особистому кабінеті. На розгляд вашої заявки може піти до 24 годин, після чого ви отримаєте SMS або імейл повідомлення про схвалення.

Схожу пропозицію ви знайдете на сайтах наших колег: Alexcredit, CCloan, Credit7, CreditPlus, CreditUP, Dinero, EasyPay, ccloan, Miloan, Money4YOU, MyCredit,Tengo та інших. 

Програма лояльності для клієнтів Moneyveo

Усі клієнти Манівео автоматично стають учасниками програми лояльності й отримують бали за кожен наступний кредит. Від кількості балів залежить розмір знижки. Підрахувати накопичення, ви можете в особистому кабінеті.

Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків: промокоди

Хочете оформити кредит онлайн, при цьому зекономивши на відсотках?

Як отримати в Moneyveo промокод:

 • Слідкуйте за промоакціями на нашому сайті та у соцмережах.
 • Підпишіться на SMS та email-розсилки.
 • Залиште коментар про Moneyveo в Instagram або Facebook та надішліть скріншот на адресу: support@moneyveo.ua. У відповідь, ви отримаєте промокод.

Як використати промокод: популярні кредити онлайн?

 1. Якщо в Moneyveo реєстрація вже пройдена, зайдіть в особистий кабінет.
 2. На електронному калькуляторі, натисніть на “у мене є промокод”.
 3. Введіть збережений код у порожньому полі.
 4. Продовжить оформлення заявки.

Відсоткова ставка буде зарахована автоматично і перерахована зі знижкою. Тож в Moneyveo брати гроші стане дешевше!

Знижка не діє на кредити онлайн, якщо:

 • вже маєте відкритий кредит,
 • ви оформили пролонгацію,
 • прострочили кредитну виплату.

Як заробити в Манівео: програма «Приведіть друга – разом вигідніше!»

Хочете і добру справу зробити, і зробити? Розповідаємо як:

 1. Розкажіть другові, де легко взяти гроші.
 2. Під час заповнення заявки в полі “Як нас знайшли”, нехай вкаже “від знайомих” та впише ваш імейл або номер телефону.
 3. Якщо система схвалить кредит вашого друга, вам прийде повідомлення про нарахування балів.
 4. Зайдіть в особистий кабінет.
 5. У розділі “Приведи друга” натисніть кнопку “Отримати”.

Протягом 3 днів, сума буде на вашій картці.


Переваги і недоліки Moneyveo / Mанівео:

Переваги:

 • Миттєве оформлення позики.
 • Низька процентна ставка.
 • Мінімум формальностей.
 • Відсутність додаткових комісій та платежів.
 • Часте проведення акцій.

Недоліки:

 • Термін кредиту до 30 днів.
 • Без доступу до інтернету неможливо отримати позику.

Переваги і недоліки Moneyveo / Mанівео - підсумки

Манівео з повагою та турботою відноситься до своїх позичальників, тому пропонує гнучку систему кредитування. Для постійних клієнтів доступна вигідна програма лояльності, завдяки якій можна отримати до 50% знижки на короткострокові кредити. А для тих, хто звертається за послугою перший раз, діє спеціальна пропозиція - перший кредит без відсоткiв.

Користуватися послугами сервису досить зручно, адже для того, щоб отримати позику не потрібно навіть виходити з дому, всі питання вирішуються в онлайн-режимі. На сайті представлена вичерпна інформація щодо кредитування, немає жодних прихованих комісій і платежів, все прозоро і чесно.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Moneyveo / Mанівео

 ###### #### ##  ## #### ##   ## 
##  ## ## ##  ##  ## ###  ### 
##    ## ## ##  ## #### #### 
 ######  ## #####   ## ## ### ## 
   ## ## ## ##  ## ##   ## 
##  ## ## ##  ##  ## ##   ## 
 ###### #### ##  ## #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Moneyveo / Mанівео

Яна 2021-09-09 13:22:09 #1077
Це мій перший досвід брання грошей в інтернеті. Але головне, що вдалий! Отримала позику під мінімальний відсоток, тож навіть заощадила на переплатах. Коли повертала борг, то реальні цифри зійшлися з тими що на папері.
Відповісти
Стася 2021-09-06 09:51:12 #1032
Користуюсь послугами Maneyveo лише коли впевнена, що через кілька днів зможу все повернути. Загалом мене все влаштовує, сайт ще ні разу не вис, а всі оплати проходили вчасно.
Відповісти
Міша 2021-08-26 09:27:02 #994
Брав трохи грошей, щоб докласти до відпочинку. Наперед прорахував як буду віддавати, тому проблем з поверненням не було. Навпаки, дуже радий, що є компанія, де швидко можна взяти потрібну суму та не перед кім не звітувати, на що потрібні гроші.
Відповісти
Олег 2021-08-16 10:35:57 #963
Вперше звернувся до Манівео, раніше для мене це була лише назва з реклами :) Гроші знадобились, щоб допомогти батькам. Відсоток вийшов невеликий та і чекати довелось недовго. Тому все супер, всім задоволений!
Відповісти
Лариса 2021-08-10 11:36:12 #926
Дякую, що схвалили кредит попри мою не зовсім зразкову кредитну історію. В попередній компанії, де намагалась взяти позику мені відмовити. Кредит віддала без прострочки, все як написано в договорі. Дуже сподобався сервіс та оперативність. На оформлення пішло ну нехай 20 хвилин й дуже швидко гроші капнули на картку. Ще раз дякую вам велике!
Відповісти
Наталя 2021-08-06 11:40:58 #889
Давно користуюсь послугами Манівео, тому підзбирала трохи балів на знижку, і кожен наступний кредит обходиться все дешевше. Якось мала проблему з погашенням кредиту, затримали зарплату й не могла віддати гроші вчасно. Але оформила пролонгацію та забула про борг ще на два тижні. Єдиний нюанс, щоб продовжити кредит треба погасити всі відсотки. В цілому не маю претензій, єдине хотіла б наголосити на тому, що потрібно уважно читати умови та знати свої права, адже ніколи не знаєш, що в житті трапиться.
Відповісти
Кирило 2020-04-25 11:58:29 #861
Краща кредитна компанія.
Відповісти
Христина 2020-04-23 09:04:54 #852
Дякую за можливість пролонаціі кредиту
Відповісти
Аксенія 2020-04-20 08:42:57 #827
Споживчий кредит до зарплати. Дякую за швидке рішення.
Відповісти
Арсеній 2020-04-15 10:05:29 #808
Зручне оформлення кредитування не виходячи з квартири це зараз дуже актуально у зв'язку з пандемією. Вдячні за швидке рішення.
Відповісти
Арсеній 2020-03-12 09:04:31 #779
Оформити позику не склало труднощів. Рішення швидке.
Відповісти
Віктор 2020-03-07 11:02:08 #756
Товариш продавав акумулятор гроші потрібні терміново. Завдяки банкінгу онлайн вирішив питання з фінансами. За 35 хв часу не виходячи з дому перевели гроші на карту.
Відповісти
Владислав 2020-03-06 17:25:22 #749
Взяв перший займ без відсотків! Служба підтримки відповіла на всі питання по позиці. Ввічливі! спасибі
Відповісти
Андрій 2020-01-23 15:30:56 #676
На новорічні свята брав кредит. Подарунки походи в гості трохи не розрахував до зарплати. Оформлення швидке. Беру вперше кредит у вас.
Відповісти
Алексей 2019-12-06 10:38:55 #652
Брав кредит у багатьох компаній і є з чим порівнювати. Mанівео самі нормальні умови. Думаю залишуся з вами і майбутньому.
Відповісти
Ангелина 2019-12-03 12:58:34 #638
Робота операторів на високому рівні все розповіли про умови кредитування. Спасибі. Оформила позику на 2000 грн терміном на 12 днів
Відповісти
Ірина 2019-11-15 09:26:23 #591
Перший кредит на таких умовах можна брати. Дякую за схвалення.
Відповісти
Лариса 2019-10-17 14:24:08 #533
Не виходячи з дому отримала кредит. Ось так сервіс.
Відповісти
Володимир 2019-10-16 10:09:18 #528
Головне що немає прихованих відсотків. Зручно розрахувати суму відсотків на сайті. Дякую за кредитування.
Відповісти
Володимир 2019-10-15 09:57:13 #522
Бачу багато плюсів в кредитуванні. Проводять акції мінімальний відсоток по кредиту і миттєва обробка заявки.
Відповісти
Максим 2019-10-14 10:28:55 #513
Моментально обробили заявку на отримання кредиту. Сподобалося що умови прийнятні. Також легко і повернути гроші.
Відповісти
Анна 2019-09-01 15:48:30 #442
Краща кредитна компанія. Отримала без відсотковий кредит на три тижні маючи при собі мінімум документів.
Відповісти
Алла 2019-08-31 16:25:46 #437
Брала кредит онлайн максимальну суму. Добре що без відсотків. Швидко і комфортно не виходячи з дому.
Відповісти
Кирил 2019-08-30 08:28:24 #427
При переофомленіі докумнтов на авто потребував в терміновому порядку на отримання кредиту. Mанівео протягом 20 хв оформило заявку. За умови нулевойпроцент це супер.
Відповісти
Aндрій 2019-08-13 22:12:14 #324
Час від часцу позичаю гроші в Манівео. Все просто та зручно.
Відповісти
Aртур 2019-08-13 21:25:27 #323
В Манівео позичаю гроші не вперше. Завжди без проблем, як виають гроші, так і легко погасити кредит.
Відповісти
Світлана 2019-08-13 21:18:51 #322
Користувалась послугами Манівео вперше. Можу сказати, що це осить зручний спосіб отримати термінову позику.
Відповісти
Степан 2019-08-13 13:06:41 #319
Цілком непоганий сервіс. Гроші отримав за кілька хвилин.
Відповісти
Ivan 2019-08-13 12:27:54 #317
Досить непогана компанія, як на позабанкову. Швидке обслуговування.
Відповісти
Задорожний Петро 2019-07-27 21:58:37 #277
Відомо, що перед тим, як брати кредити до зарплати, потрібно подумати двічі. Однак, коли мова йде про Манівео, я вважаю, що можна не хвилюватися. На їхньому сайті все чітко розписано, фірма відома. Я взяв кредит місяць тому, а повернув в день получки. Все пройшло добре (швидке та високоякісне обслуговування).
Відповісти
Анна, Тернопіль 2019-06-30 21:25:05 #245
Особисто я рекомендую Манівео, бо сама спробувала, і не пошкодувала. На мій погляд, найкраща пропозиція на ринку. Перший кредит безкоштовно, і досить висока сумма. Гроші надійшли на рахунок дуже швидко.
Відповісти
Марійка 2019-04-15 23:42:58 #178
Подарувала 4 бали тільки за ввічливість операторів, дуже складно виплачувати данний займ, всі платежі йдуть з комісією и тому переплата. Та найголовніше, що щє сподобалось повна відсутність прихованих відсотків та не велика ставка якщо не встигли вчасно виплатити.
Відповісти
Юрко Мімара 2019-03-26 07:27:06 #166
маленька процентна ставка, це головний плюс даної компанії, можна взяти гроші на місяць і при тому майже не переплачувати, відразу видно, що компанія не тільки за грошима полює, але і піклується про клієнтів
Відповісти
Охрім 2019-03-26 06:50:05 #162
дали швидку розстрочку без проблем, не обманули
Відповісти
Tapiyiy 2019-03-26 06:26:12 #157
можна взяти кредит до 15 000 гривень, це чудово !! Спасибо большое цієї компанії, що вона є в Україні
Відповісти
Катаєва Ангеліна 2019-03-25 17:07:40 #147
Все швидко, нікуди не треба ходити. Те що перший раз можна взяти без відсотків це головний плюс
Відповісти
Іван 2019-01-31 16:15:55 #128
Отримав 5000 Грн і під нуль відсотків добре що є такий сервіс такі компанії які миттєво вирішують все проблемі з фінансами .Я думаю багато хто стикався
Відповісти
Іван 2019-01-30 15:56:01 #126
Кращий сервіс кредитування онлайн можна прорахувати до гривні на який термін і скільки відсотків переплачую. Що стосується Moneyveo то чув багато позитивного про вас. Ось і самому прішлось.Условія кредитування на перший раз чудові швидко і комфортно отримати кредит.
Відповісти
Броніслав 2019-01-10 12:08:57 #102
Беру кредит в Манівео вже не перший раз подобається сервіс обслуговування все досить швидко і не виходячи з дому. Оплата також все просто будь-яким для вас зручним способом. Плюсом є мінімальний відсоток
Відповісти

Дивіться також:

KOSHELOK
4.2

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Гроші всім
4.2

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Ваша Готівочка
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Moneyveo / Mанівео
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння