Вебмані: як створити, поповнити і вивести гроші?

Електронний гаманець Webmoney набув широкого поширення в країнах СНД на початку двотисячних. З його появою пересилати кошти за допомогою інтернету і працювати віддалено стало набагато простіше. Після заборони офіційного використання гаманця в Україні деякі користувачі все одно залишаються вірні Webmoney. У чому секрет успіху? Які переваги та недоліки гаманця?

Webmoney, незважаючи на заборону роботи, остався популярний в Україні для міжнародних платежів.

Webmoney гаманець – ЩО ЦЕ?

Незважаючи на офіційну заборону роботи електронного гаманця Webmoney в Україні через простоту використання вона залишається однією з популярних платіжних систем. Вебмані - це електронний гаманець, на який можна отримувати кошти з різних країн і оплачувати віртуальними грошима послуги й покупки в мережі Інтернет.

Його власником вважається конкретна людина, яка за допомогою пароля або ж мобільного телефону може управляти даним рахунком. Такий користувач будь-який момент має право перерахувати кошти іншому учаснику системи.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН Webmoney?

За допомогою віртуального гаманця Вебмані та комп'ютера з будь-якої точки світу можливо перевести грошi за рубiж. Найчастіше, користувачі даної системи здійснюють платежі за придбані товари й послуги. Також вони оплачують заробітну плату фрілансерів, програмістів, перекладачів. Крім цього, за допомогою Webmoney можна платити за комунальні послуги, штрафи, податки, держмито і т.д.

Щоб пройти реєстрацію і відкрити перший гаманець, слід набрати на поле пошуку webmoney і заповнити форму.

В системі зараз зареєстровано понад 37 мільйон учасників. Щодня дається дозвіл на відкриття близько 10 000 нових облікових записів. 35% користувачів рунету активно застосовують Webmoney.

ЯКІ СПОСОБИ ПОПОВНЕННЯ ІСНУЮТЬ?

  • Через звичайні термінали. В такому випадку доведеться платити 1-3% комісії.
  • Також є можливість перерахувати гроші за допомогою карти Visa або Mastercard. Зазвичай комісія складає в межах 0-2%.
  • Подібну ж послугу надають обмінні пункти Вебмані.
  • Поповнення з рахунку мобільного телефону досить витратне, так як доведеться платити комісію 5-12%.

ЯК переводити гроші в готівку З гаманця WEBMONEY?

Тут для громадян України з'являються нюанси. Через заборону на роботу виведення коштів з гаманця безпосередньо на банківську карту, клієнти змушені звертатися до посередників, які перекинуть гроші на картку поза Україною і потім пустять платіж на українську карту.

Виведення грошей з гаманця на банківську карту підлягає комісії, яка складе 2-2,5%.

Таку ж послугу надають обмінні пункти. В такому випадку з загальної суми буде утримуватися всього 1%. Застосовуючи послуги спеціалізованих обмінників можливо перерахувати гроші на гаманці Яндекс.Грошi, Ківі, PayPal.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЄ WEBMONEY?

1. Надійність. Гаманець Webmoney має тисячі задоволених користувачів, які неодноразово говорили про надійність цього сервісу. Отримувати зарплату або оплачувати дорогі покупки в інтернеті можна без ризику.

2. Поширеність. Такий електронний гаманець активно застосовується в країнах СНД: Росія, Білорусь, Казахстан. Багато сервісів готові приймати й виплачувати кошти на цей електронний гаманець.

3. Мультивалютність. Користувачам надається можливість відкрити рахунок в декількох валютах, такі як долар, євро, рублі, а також в золотому стандарті.

4. Безпечні транзакції. Це пов'язано з тим що, система ретельно перевіряє кожного користувача. Зазвичай при кожному вході застосовується код смс, приходить на стільниковий номер. Для того, щоб мати можливість знімати готівку, користувач повинен прийти в один з пунктів партнерів гаманця Вебмані і пред'явити оригінали документів. Громадянам України в рідній країні це зробити неможливо, на жаль.

НЕДОЛІКИ вебмані

Всупереч перерахованим плюсам, Webmoney має деякі мінуси.

1. Нeма анонімності. Через вимоги офіційного підтвердження особи використовувати гаманець анонімно не вийде, все транзакції будуть зафіксовані в системі.

2. Комісії за виведення коштів. При виведенні й поповненні рахунку учасникам системи треба буде платити певну комісію. Хоча багато електронних платіжних систем вже як кілька років відмовилися від цього.

3. Реєстрація проходить в 4 етапи. Неможливо стати учасником системи за одну хвилину. Повна ідентифікація особистості займає певний час. Всі ці мінуси пояснюються тим що, Вебмані є безпечною платіжною системою.

У закордонних, особливо в англомовних країнах він не особливо популярний. Тому, доводиться все-таки застосовувати таки сервіси як PayPal, Payoneer, Рayeer або Perfect Money.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

##     ## ##    ## ########  ##    ## ##     ## 
###   ###  ##  ##  ##     ##  ##  ##   ##   ##  
#### ####   ####   ##     ##   ####     ## ##   
## ### ##    ##    ########     ##       ###    
##     ##    ##    ##           ##      ## ##   
##     ##    ##    ##           ##     ##   ##  
##     ##    ##    ##           ##    ##     ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі