Корисні статті про фінанси і кредити онлайн - сторінка 2


Де оформити кредит для студентів?

Потрібні гроші, а просити батьків незручно? МФО пропонують взяти кредит онлайн без відмови усім студентам. Навіть, якщо у вас немає постійної роботи. Оформити позику можна з 18 років. Подайте лише паспорт та ідентифікаційний код. Кредит видається онлайн на картку 24/7.


Кредитна грамотність: як взяти онлайн кредит та не потрапити у боргову яму?

Кредит онлайн — хороше рішення, коли потрібні гроші на неочікувані витрати. Отримати позику можна на картку та готівкою. Доступні суми до 20 000 грн. Щоб оформити кредит у вас піде всього 15 хвилин. Кошти приходять на карту 24/7.


Онлайн кредит під 0,01%: як отримати?

Плануєте вперше взяти кредит онлайн, але переймаєтесь, що щось піде не так? Саме тому МФО в Україні пропонують отримати перші кредити під 0,01%. Таким чином ви без фінансових втрат перевірите, як працюють кредити онлайн.


Як не переплачувати за кредит онлайн?

Шукаєте, де оформити кредит онлайн без переплат та прихованих платежів? Сервіс Лоандо розповідає, де взяти безпечну позику на карту без відмови. А також ділиться порадами, які допоможуть вберегти свій гаманець.


Як не потрапити в чорний список боржників?

Чорний список боржників потрібен МФО, щоб вберегтись від недобросовісних позичальників. Опинитися у чорному списку може кожен, хто прострочував сплату боргу протягом довгого періоду та не намагався врегулювати ситуацію. Розповідаємо, як вийти зі списку боржників по кредитах.


Як працює Кешбек в МФО?

Кешбек працює як бумеранг: ви робите покупки в інтернеті, за що отримуєте певну винагороду. Серед МФО cashback пропонують Гроші Всім, Глобал Кредит та інші компанії.


Цікаві факти про МФО та кредити онлайн

МФО України виникли у 2010 році. Тоді на ринку з’явилися Швидко Гроші та Ваша Готівочка. Спершу більшість мікрофінансових організацій видавали кредити готівкою. А до 2015 року перейшли на онлайн сервіси. Хочете дізнатись більше про кредити онлайн? Пропонуємо ознайомитись з 4 цікавими фактами, які дозволять ширше глянути на сферу кредитування.


Де шукати знижки на кредити онлайн?

Плануєте взяти кредит онлайн, але не хочете переплачувати за відсотки? Є кілька варіантів отримати знижку на позику. Слідкувати за оновленнями на сайтах та у соцмережах, або ж підписатися на імейл розсилку. Розповідаємо детальніше про кредити на картку без відмови.


Де взяти найдешевший кредит готівкою в Україні?

Кредити готівкою тепер рідкісне явище. Однак, що вам потрібний кредит готівкою ви можете звернутись банку або до МФО. Все залежить від суми та терміну користування. Якщо вам потрібно до 20 тис. вигідні умови кредитування пропонують небанківські онлайн установи.


Як змінився кредитний ринок України за 30 років?

В 90-х банківську систему довелося будувати з нуля. Як і довіру клієнтів до споживчих кредитів. У нульових клієнти почали брати кредити на побутову техніку та меблі. А у 10-х — масово перейшли на кредити онлайн. Адже це зручно. Оформити кредит можна 24/7. До того ж, заявка на позику обробляється до 5 хвилин.


Чим відрізняється кредитна картка від дебетової?

Кредитні картки відрізняються тим, що мають кредитний ліміт. Натомість на дебетовій карті зберігаються лише ваші особисті кошти. Детальніше про це читайте у нашій статті.


Кредит онлайн без прихованих платежів: звідки береться комісія та як не переплачувати?

Лише за 2019 рік НБУ отримав близько 17 тис. скарг на кредиторів та платіжні системи за приховані платежі. Звідки береться ця комісія, чому про неї ніхто не попереджає та як оформити кредит онлайн без переплат?


Умови кредитування для переселенців: кредит онлайн, іпотека, погашення боргу

Згідно з даними Міністерства соціальної політики, під кінець 2020-го року в Україні зареєстрували 1 млн 459 тис. 089 переселенців. Щоб полегшити адаптацію мешканцям окупованих територій, кредитори пропонують взяти кредит онлайн з пільгами.


Як взяти безпечний кредит онлайн?

Наші борги — наша відповідальність. Саме тому, перш ніж оформити кредит онлайн на картку, потрібно дізнатись: як нараховується відсоток, як погасити позику, на яких умовах діє пролонгація та багато іншого.


Де оформити кредит онлайн на карту цілодобово?

Кредит онлайн — найшвидший спосіб поквитатися з фінансовими труднощами. Оскільки робота МФО повністю автоматизована, оформити кредит онлайн на картку можна цілодобово. Навіть, якщо на годиннику 3 ночі, а в календарі державне свято.