Корисні статті про фінанси і кредити онлайн - сторінка 2


Що таке приватний кредит?

Ще однією альтернативою традиційному кредитуванню в банківських інституціях є приватний кредит, тобто кредит від приватної особи. Які тонкощі такого кредитування? Чи безпечно брати кредит у приватної особи? Що потрібно знати при підписанні кредитної угоди?


Взяти кредит через телефон можливо? Де шукати пропозицiї?

Кредитний ринок України постійно розвивається та вдосконалюється, пропонуючи позичальникам що раз кращі умови кредитування. Якщо раніше для оформлення боргового зобов’язання було потрібно особисто звернутись в банківське відділення та представити чималий пакет документів, то сьогодні, завдяки кредитним компаніям, процедуру оформлення кредиту можливо здійснити через інтернет всього за кілька хвилин. А з недавнього часу деякі кредитори пропонують ще й оформлення кредиту через телефон. Що це за послуга, та як нею скористатись?


Кредит онлайн з хорошими відгуками: 20 кращих пропозицій

Щоб отримати кредит якомога вигідніше і надійніше, слід перш за все почитати відгуки про кредити, а також про репутацію кредитних компаній. Але шукати таку інформацію краще не на сервісах самих кредиторів, а на форумах подібної тематики, в соціальних мережах або на аналітичних сайтах.


Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Несподівана потреба в грошах може виникнути у кожного. Проте, коли є стабільний дохід й офіційна праця, виправити бюджет не важко, адже кожен банк погодиться надати кредити. А що робити у випадку, коли немає офіційного працевлаштування, а без оформлення кредиту не обійтись? Де його взяти та як правильно все оформити?


Банкрутство фізичних осіб: коли починати процедуру?

Донедавна офіційне банкрутство було доступне тільки для юридичних осіб, тобто для приватних підприємств. Проте, починаючи з квітня цього року, оформити процедуру банкрутства можуть і фізичні особи. Що собою являє банкрутство фізичних осіб? Коли може знадобитися процедура банкрутства? Що вона дає? Який порядок оформлення банкрутства фізичної особи?


Хто такий кредитний донор?

Якщо терміново потрібні додаткові кошти, а оформити кредит немає можливості через погану кредитну історію, низьку кредитоспроможність, судимість чи інші чинники, в отриманні боргового зобов’язання допоможе кредитний донор. Як виглядає співпраця з ним? Скільки коштують послуги та де шукати кредитного донора?


Реструктуризація: що це та як оформити?

Якщо тимчасові фінансові труднощі не дозволяють вчасно вносити платежі по кредиту, варто подумати над оформленням реструктуризації. Реструктуризація кредиту дозволить зберегти хороші відносини з кредитором, не зіпсувати кредитну історію, а також зменшити боргове навантаження та отримати більше фінансової свободи.


Як в Україні взяти кредит з відкритими простроченнями?

Прострочена заборгованість несе за собою багато негативних наслідків. По-перше, нараховуються штрафи, а також збільшується відсоткова ставка. В кінці може виявитись, що загальна сума по такому кредиту в декілька раз перевищує його тіло. По-друге, кредитна історія сильно псується, а це зменшує шанси на отримання наступного кредиту. Все ж, маючи прострочену заборгованість, не варто впадати у відчай, є кілька способів отримати кредит і при таких складних умовах.


Що таке пролонгація договору кредиту?

Оформлення кредиту онлайн в небанківських кредитних компаніях завжди пов’язане з обмеженим терміном повернення коштів – зазвичай це 30-60 днів. Погашення боргу передбачається єдиним платежем, що накладає величезне навантаження на наш сімейний бюджет. А у ситуації, коли виникають непередбачувані витрати, вчасне погашення боргу стає неможливим. Саме тоді варто оформити пролонгацію кредиту.


Кредитоспроможність: якою буває та як її підвищити?

Найпоширенішою причиною, через яку банк відмовляється надати кредит, є низька кредитоспроможність. Вона залежить від багатьох факторів, пов’язаних з фінансовим становищем людини чи підприємства, а також від параметрів самого кредиту. Перш ніж надати кредит, банк обов’язково здійснює оцінку кредитоспроможності позичальника, і тільки після цього приймає рішення.


Кредит готівкою без довідки про доходи з 18 років

Що робити коли немає офіційного працевлаштування чи інших доходів? Як і де отримати кредит готівкою без довідки про доходи або кредит онлайн з 18 років? Ми підготували для вас ряд хороших поряд, як це зробити, а також зручну табличку зі списком найвигідніших кредитних пропозицій.


Що таке кредитна історія?

Кредитна історія – це своєрідне досьє на фізичну або юридичну особу, в якому міститься інформація: про кредитну поведінку позичальника, скільки та коли було оформлено боргових зобов’язань, чи позичальник дотримувався всіх правил кредитного договору. Від стану кредитної історії залежатиме можливість отримати кредит


Як позбутись боргів?

Присутність боргів в нашому житті часто призводить до постійного стресу або, навіть, до затяжної депресії. Здається, цо позбутися кредитов неможливо, й ми ніколи не виберемось з цього замкнутого кола. Однак, вихід є, потрібно тільки зібратись з силами та діяти. Кілька простих кроків допоможуть вам у цьому. Ми розповімо, як позбутись боргів швидко та просто.


Кредит під 0

Сьогодні все більша кількість кредитних компаній пропонують отримати перший кредит під 0 відсотків. Ми приготували для вас список кращих кредитних пропозицій від провідних МФО України, який допоможе вибрати кредит під 0 в потрібному розмірі та на потрібний термін


Смс кредит: як та де отримати?

Фінансовий ринок України останні кілька років переживає стрімкий ріст та удосконалення. Кредитні установи стараються зробити послуги кредитування зручнішими та доступнішими для кожного громадянина. Особливу заслугу в розквіті вітчизняного кредитування мають небанківські кредитні компанії, які зробили можливим оформлення невеликої суми в борг за кілька хвилин без необхідності відвідування стаціонарних офiсiв. А останні нововведення перевершили всі очікування – тепер доступне оформлення послуги смс кредит.