Кредит Додам

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 6000 грн
Термін кредиту 14 дн.

Вартість кредиту онлайн в Кредит Додам

Перша Наступна
Сума: 6000 грн 6000 грн
Час: 14 дн. 14 дн.
Вартість: грн 1672 грн
До оплати: 6000 грн 7672 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредитна компанія Додам з 2016 року надає фінансові послуги для українців. Термінові та непередбачені витрати більше не проблема, коли є під рукою приватний кредитор.

Перший кредит: До 6 000 гривень на 15 днів під 0,01%.
Способи отримання коштів: На банківську картку.
Швидкість оформлення: 15 хвилин.
Пролонгація:
Головна перевага:

Швидке зарахування грошей на банківську карту.

Найважливіший недолік: Невеликі суми кредитів.
Бонусна програма: Промокоди та персональні знижки.

Кредит Додам відгуки

Компанія Dodam стала популярною серед українців у 2022 році, коли працювала та надавала гроші у борг навіть під час воєнного стану. Клієнти повертаються в організацію через вигідні умови кредитування та зручний сервіс. 

більше відгуків

Переваги і недоліки Кредит Додам:

Переваги:

 • Перший кредит для нових клієнтів – під 0,01%.
 • Постійні промокоди для клієнтів.
 • Довідка з місця роботи не потрібна.
 • Отримання грошей протягом 15 хвилин.
 • Прості та зрозумілі вимоги для клієнтів.

Недоліки:

 • Немає стаціонарних відділень.
 • За першого звернення можна отримати лише 6000 гривень на 15 днів.

Переваги і недоліки Кредит Додам - підсумки

Найбільшою перевагою компанії Додам є її лояльна позиція до клієнтів під час воєнного стану. На жаль, зараз рівень фінансового стану багатьох клієнтів дуже хиткій, наявність офіційного працевлаштування є не в кожного. Але це не проблема при отриманні грошей у борг від цієї фінансової організації. Новачки отримують кошти в борг під символічний 0,01% за кожен день використання коштів. 

Заповнiть заявку


Як взяти кредит онлайн в Кредит Додам крок за кроком:

 1. Реєстрація на офіційному сайті компанії.
 2. Заповнення анкети отримання кредиту на карту.
 3. Верифікація картки.
 4. Отримання схвалення чи відмовитися від кредитора.
 5. Підписання договору.

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Кредит Додам:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок

Для отримання грошей у борг у компанії необхідно створити свій профіль та підтвердити реєстрацію на dodam.com.ua. Для цього потрібен мобільний телефон та електронна адреса клієнта, яка раніше не була використана для отримання коштів у цій компанії.

При створенні свого профілю потрібно вписати інформацію про доходи та підтвердити дані мобільного телефону та пошти. Для цього в повідомленнях надходять коди, які потрібно вписати в поля анкети.

При заповненні заявки позичальнику необхідно вказати дані будь-якої контактної особи. Рекомендуємо попередити цю особу заздалегідь про намір отримання позики на картку та можливість дзвінка з боку МФО Додам для перевірки.

Також клієнту потрібно додати якісне фото посвідчення особи для перевірки. Не варто боятися надсилати свої документи. Це абсолютно безпечна та звична процедура, адже кредитор має знати, хто отримує кошти.

Dodam


Способи отримання кредиту онлайн в Кредит Додам

 • Банківська картка.

Ця кредитна компанія працює без стаціонарних відділень, тож отримати кредит можна лише на банківську картку одного з українських банків. Це зручний спосіб, тому що оформити кредит та отримати позику можна цілодобово, а не лише у робочі години. Портал приймає лише іменні картки, що належать позичальнику.

Максимальний термін використання коштів за замовчуванням 30 днів, але його можна продовжити за умови активації послуги продовження кредиту.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

Оплата боргу за онлайн кредит на картку відбувається через особистий кабінет. Клієнту потрібно увійти до свого профілю та заповнити дані про карту, з якої буде здійснено погашення. Це може бути як картка позичальника, так і будь-яка інша карта друзів чи родичів. Тут немає прив'язки до власника пластику. Вся процедура проходить як стандартна покупка в мережі: потрібно додати дані та підтвердити оплату. На офіційному порталі кредитора є відеоінструкція, яка може допомогти правильно все зробити недосвідченим клієнтам.

Кредит Додам – реклама

Кредит Додам - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 822 від 22.11.2016 року

Контактні дані:

ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВІВА КАПІТАЛ"

вул. Таранцябуд. 20. (код території за КОАТУУ 7125710100)
20603, Черкаська область, Звенигородський район, м. Шпола,

e-mail: support@dodam.com.ua

телефон: 0 800 30 53 53

www: dodam.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Кредит Додам

Мікрокредит у компанії Додам буде чудовим рішенням для тих людей, яким терміново потрібні кошти на вигідних умовах. Вся процедура займає небагато часу і може бути виконана як з комп'ютера, так і телефону. Новачки мають можливість отримувати позики за дуже вигідною процентною ставкою – 0,01% на день. Постійні клієнти також отримують знижки та зручний сервіс. Керувати своїми фінансовими справами можна через особистий кабінет. Там є інформація про термін погашення боргу та можливість продовжити термін виплати. Також завжди доступна гаряча лінія для дзвінків та онлайн-підтримка в чаті.

Чи можливо подати заявку в телефонному режимі?

На жаль, подати заявку на отримання кредиту в телефонному режимі неможливо. Всі заявки приймаються лише на нашому сайті. Однак, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам з процесом заповнення заявки, або з іншими запитаннями. 

Скільки часу розглядається заявка на кредит?

Термін розгляду заявки на кредит складає 10-15 хвилин для першого кредиту та до 3 хвилин для всіх наступних. Якщо це ваша перша заявка на кредит у нашому сервісі, розгляд займе 15 хвилин, але всі наступні заявки автоматично погоджуються, тому час розгляду зменшується до 3 хвилин.

На який термін можна продовжити позику онлайн?

Термін продовження кредиту залежить від фактичного періоду користування кредитом. Якщо ви хочете продовжити кредит на додатковий період, вам необхідно сплатити відсотки на поточний день. Наприклад, якщо ви отримали кредит на 30 днів і хочете продовжити його через 26 днів, вам необхідно сплатити відсотки за ці 26 днів, а потім отримаєте ще 26 днів пролонгації.


Додати відгук про Кредит Додам

##   ## ######## ########  ###  ######## 
##   ## ##    ##     ## ##  ##   ## 
##   ## ##    ##    ##  ## ##   ## 
##   ## ######  ######  ##   ## ######## 
 ##  ## ##    ##    ######### ##   ## 
 ## ##  ##    ##    ##   ## ##   ## 
  ###  ######## ##    ##   ## ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Кредит Додам

Дивіться також:

SOS CREDIT / СОС КРЕДИТ
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Money4you / Маніфою
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Качай гроші
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Кредит Додам
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння