Качай гроші

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Качай гроші

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 3744 грн
До оплати: 10000 грн 13744 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Не в грошах щастя, але іноді для здійснення якоїсь маленької мрії, а можливо й великої, може не вистачити деякої суми. Де її взяти? Звернутись за допомогою до друзів чи родичів? Щоб не ставити себе та інших в незручне становище краще оформити кредит онлайн в кредитній компанії Качай гроші та отримати бажану суму в потрібний момент.

Перший безкоштовний кредит: До 5 000 гривень на 30 днiв пiд 0.01%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Кредит онлайн можна витратити на будь-які поточні потреби клієнта, також не знадобляться поручителі або заставу
Найважливіший недолік: Обмежені суми коштів для новачків
Бонусна програма: Програма лояльності для постійних клієнтів зі зростаючими знижками на позики

Качай гроші відгуки

Качай Гроші – це один з найкращих сервісів кредитування онлайн, котрий дозволяє отримувати кредити цілодобово, в зручний час та в зручному місці.  Індивідуальне ставлення до кожного клієнта та система, що забезпечує високу безпеку персональних даних, підвищують рівень довіри позичальників до компанії. Не дивно, що кількість задоволених клієнтів постійно збільшується й багато з тих, хто користувався послугами Качай гроші один раз, звертаються повторно.

 • Як кажуть американці, good job! Завдяки вам викрав трохи часу, щоб розібратись зі своєю фінансовою епопеєю, і тепер почуваю себе набагато краще. - Вася
 • Я у себе одна, звернутись не маю до кого. Тому коли трапляються якісь грошові перипетії, звертаюся до МФО. Тут мені ніколи не відмовляють та дають вигідні умови. З простроченням кредиту мала проб... - Марія
 • Важко, коли немає до кого звернулись. На щастя сьогодні існують Качай Гроші, які на вигідних умовах видали кредит. Мені дуже сподобалось, що оформлення зайняло до 20 хв і при цьому треба було мінім... - Ксюша

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Качай гроші крок за кроком:

 1. Виберіть термін та суму
 2. Заповніть та відправте заявку
 3. Пройдіть верифікацію карти
 4. Дочекайтесь рішення
 5. Підпишіть договір
 6. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Качай гроші:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Оформлення кредиту в кредитній компанії Качай гроші дуже сильно відрізняється від оформлення банківського кредиту. Здійснити дану процедуру можливо в будь-який час доби. Для цього не потрібно нікуди ходити, все можна зробити дистанційно, за допомогою комп’ютера або навіть смартфона.

Для початку потрібно зайти на офіційний сайт компанії й вибрати термін та бажану суму кредиту. Потім система запропонує заповнити коротку анкету, де необхідно вказати своє ім’я та прізвище, дані паспорта та номер ідентифікаційного коду, а також іншу інформацію, котра стосується наявності роботи та доходу. Хоча компанія не вимагає надання документів для підтвердження кредитоспроможності й надає позики громадянам при відсутності регулярного доходу. Та все ж, краще вказувати правдиву інформацію. Це дасть більше шансів для отримання позитивного рішення, а також допоможе визначити, яка сума позики в конкретному випадку буде найбільш відповідною.

На відповідь доведеться почекати 1-2 хвилини. Після чого можна переходити до верифікації карти. Дана процедура здійснюється в спосіб блокування на банківському рахунку клієнта певної суми коштів, яку потрібно вписати в якості коду перевірки. Після успішної верифікації залишається ознайомитись з договором та підписати його. Після підписання гроші на рахунок надходять моментально.


Способи отримання кредиту онлайн в Качай гроші

1.       На банківську карту будь-якого українського банку

Для видачі кредитних коштів компанія Качай гроші використовує найзручніший на сьогодні спосіб розрахунку – переказ на платіжну карту.  Адже це найпопулярніший фінансовий продукт, котрий економить час та кошти, як позичальнику, так і кредитору. Щоб надати кредит компанія не мусить витрачати засоби на оренду приміщення та зарплату працівникам. А це в свою чергу дозволяє знизити відсоткову ставку.

Також саме завдяки переказам на банківську карту можна не встановлювати часових обмежень у видачі кредитів, тобто вони доступні 24 години на добу сім днів на тиждень. До того ж скорочується час здійснення процедури, отримати гроші можливо одразу після укладення договору. Проте іноді зарахування коштів на рахунок позичальника може затягтись довше. Все залежить від конкретного банку та їх регламенту роботи.

Тому пропонує перед оформленням кредиту зателефонувати до банку, котрий видав вам карту та дізнатись терміни проведення розрахункових операцій. Якщо у вас кілька карт від різних банків, можна зателефонувати окремо до кожного з них. Після чого вибрати найбільш відповідний для вас варіант та вказати номер вибраної карти при оформленні договору.  

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Оплата картою в особистому кабінеті
 2. Оплата в будь-якому платіжному терміналі
 3. Оплата в банківському відділенні

Піклуючись про комфорт своїх клієнтів, компанія дає можливість позичальникам самим вибирати спосіб оплати. Платежі приймаються як в особистому кабінеті з платіжної карти, на яку був зарахований кредит, так і з будь-якої іншої карти. Якщо на рахунку немає коштів, можливо здійснити оплату готівкою в терміналах самообслуговування або в відділенні найближчого банку.

Головне, пам’ятати про дотримання термінів та внесення повної суми, якщо при оплаті прорахуватись хоча б на гривню, то кредит буде вважатись не закритим. Звичайно, за одну неоплачену гривню великий штраф не нарахують, а також не начислять великої суми відсотків, але це суттєво вплине на кредитну історію. Що в майбутньому може призвести до відмови в кредитування в деяких банках чи інших фінансових установах.

Однак, якщо можливості погасити кредит вчасно немає, можна скористатись послугою пролонгації. Для цього потрібно оплатити суму нарахованих відсотків, й договір автоматично буде продовжено. Користуватись цією послугою можливо не більше 10 разів. Проте, якщо ви можете погасити борг раніше терміну, то компанія не тільки погодиться на це, а ще й перерахує відсотки. В такий спосіб можливо додатково зекономити на позиці. Адже погашаючи достроково ви платите тільки за фактичні дні користування коштами.

Качай гроші - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 999

Контактні дані:

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

Володимирська101 А
01133 Київ

e-mail: info@kachay.com.ua

телефон: (044) 337 67 27

www: kachay.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

7/24
Заповнiть заявку

Опис Качай гроші

Кредитна компанія Качай гроші була заснована в 2018 році. Свою діяльність дана установа здійснює виключно дистанційно. Отримати кредит при першому зверненні тут можливо на суму до 5000 гривень й на термін не більше 30 днів під 0,01%. Постійним клієнтам доступні кредити у розмірах до 10000 гривень, також на 30 днів. Відсоткова ставка одна з найнижчих в Україні, складає всього 2% за кожен день користування грошима.

Приклад розрахунку: Для нових клієнтів Качай Гроші протягом 15 днів діє відсоткова ставка 0,01%. На 16 день відсоток зростає до 1,9%.

Наприклад: ви плануєте оформити кредит онлайн розміром 1000 гривень на 10 днів. Тоді діє наступна формула:

0,01% = 10 копійок

0,10 х 10 = 1 гривня

Під кінець договору ви заплатите 1001 гривню.

Для повторних клієнтів відсоток не кредит онлайн становить 1,9%.

Наприклад: 1000 гривень на 10 днів.

1,9% = 19 гривень

19 х 10 = 190 гривень

190 + 1000 = 1190 гривень

Як отримати промокод Качай гроші?

Качай Гроші промокод частенько задаровує промокодами. Щоб нічого не пропустити, слідкуйте за новинами на сайті та у соцмережах: Качай Гроші фейсбук.

Популярні кредити онлайн: як відтермінувати кредити онлайн?

Компанія Качай Гроші розуміє, що часом форс-мажорні обставини вносять свої корективи. Тому ви можете відтермінувати кредит. 

Головна умова — погасити відсотки, які наросли за час користування. Найпізніше це можна зробити в день закінчення договору. Оновлена інформація з датою повернення з'явиться в особистому кабінеті.

Щойно ви сплатите відсотки, кредит автоматично продовжиться на рівнозначну умові договору кількість днів.

Чогось не зрозуміли?

Качай Гроші контакти: (0 800) 312 727

Якими будуть наслідки простроченого кредиту?

Перш ніж брати швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків, потрібно ознайомитись з наслідками прострочки.

Якщо ви не погасите кредит вчасно, ваша відсоткова ставка зросте на 1%. Тобто замість 1,9% ви будете платити 2,9%. З того моменту у вас є 60 календарних днів на сплату боргу.

Важливо: прострочка впливає на кредитну історію й в майбутньому оформити новий кредит онлайн буде важче.

Де легко взяти кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7?

Кредит онлайн також можна взяти в: CCloan, Credit7, Dinero, E-Groshi, Forza, Miloan, Money4YOU, Moneyveo, MyCredit, Tengo, Ukrpozyka та в інших компаніях.

 


Переваги і недоліки Качай гроші:

Переваги:

 • Оформити кредит можна 24 години на добу 7 днів на тиждень
 • Можливість пролонгації та дострокового погашення
 • Отримати гроші можливо не виходячи з дому
 • Наявність довідки про доходи не обов’язкова
 • Гроші на рахунок надходять миттєво

Недоліки:

 • Максимальна сума кредиту онлайн 10 000 гривень
 • Максимальний термін 30 днів

Переваги і недоліки Качай гроші - підсумки

Кредитна компанія Качай гроші спеціалізується на видачі миттєвих кредитів онлайн на карту. Весь процес, починаючи від заповнення заявки на кредит і закінчуючи отримання грошей, здійснюється дистанційно. Завдяки цьому отримати кошти можливо в будь-якому куточку України та в будь-який час. До того ж вимоги для позичальників мінімальні, обов’язковими є тільки наявність паспорта та ідентифікаційного коду, й звичайно банківський рахунок для отримання кредиту.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Качай гроші

##   ## ##  ##    ## ####### ######## 
##   ## ## ##    ## ##   ## ##   ## 
##   ##  ####     ## ##   ## ##   ## 
##   ##  ##     ## ##   ## ######## 
 ##  ##   ##  ##  ## ##   ## ##  ##  
 ## ##   ##  ##  ## ##   ## ##  ## 
  ###    ##   ######  ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Качай гроші

Вася 2021-09-13 09:50:40 #1096
Як кажуть американці, good job! Завдяки вам викрав трохи часу, щоб розібратись зі своєю фінансовою епопеєю, і тепер почуваю себе набагато краще.
Відповісти
Марія 2021-09-06 12:34:47 #1062
Я у себе одна, звернутись не маю до кого. Тому коли трапляються якісь грошові перипетії, звертаюся до МФО. Тут мені ніколи не відмовляють та дають вигідні умови. З простроченням кредиту мала проблеми лише один раз, і те незначні. Кредитор зреагував на це доволі спокійно та не став карати якимись штрафами. Навпаки, запропонував оптимальне рішення.
Відповісти
Ксюша 2021-08-26 11:02:05 #1008
Важко, коли немає до кого звернулись. На щастя сьогодні існують Качай Гроші, які на вигідних умовах видали кредит. Мені дуже сподобалось, що оформлення зайняло до 20 хв і при цьому треба було мінімум документів. Повернули гроші вдалось навіть трохи раніше, буквально на кілька днів. Але було приємно, що компанія дозволила не платити за наступні дні. Скільки користувався- стільки платиш.
Відповісти
Уляна 2021-08-18 09:49:22 #988
Виявляється фінансові проблеми можна вирішувати просто лежачи в ліжку. Оформила позику перейшовши на сайт. на це пішло десь 15-20 хв. Дуже зручний функціонал сайту та є відповіді на всі питання.
Відповісти
Адам 2021-08-10 15:08:06 #953
Ви врятували моє фінансове становище. Це була та ситуація, коли гроші були потрібні ще на вчора. Качай Гроші видали кредит миттєво під непоганий відсоток. Дуже задоволений
Відповісти
Рома 2021-08-06 13:02:46 #913
Ніколи раніше не брав швидкі кредити, тому трішки побоювався. Але сестра давно розповідала про Качай Гроші, тому коли затримали зарплату вирішив теж ризикнути. Взяв позику на 5 днів під 0,01%, тому сильно на відсотках не збіднів, а сім'ю прогодувати ці дні зміг. Дякую, що кинули мені рятувальне коло!
Відповісти
Леонід 2020-04-25 11:56:09 #860
Ознайомився з інформацією і вирішив подати завку. Рішення швидке. Перевели на карту суму договору.
Відповісти
Ігнат 2020-03-12 23:51:16 #785
Відсутність необхідності в подачі великого пакета документів. Не доведеться надавати підтвердження сімейного стану, довідки про доходи. Компанія лояльно відноситься . Приємно здивований швидким рішенням від компанії.
Відповісти
Геннадій 2020-03-12 09:11:29 #781
Запросили на весілля а грошей немає вирішив взяти в борг до зарплати. Добре що є онлайн банкінг.
Відповісти
Аліна 2020-03-04 13:41:49 #738
Сервіс класний оформляла позику на 12 днів календарних. Схвалили протягом 10 хв. Відсоткова ставка прийнятна.
Відповісти
solomon 2020-02-13 11:41:52 #731
В интернете через сайт оформил кредит, ввел паспортные данные и отправил заявку на согласование. Через несколько минут пришло положительное решение. К компании вопросов нет, все условия в договоре, деньги получил на карту через 15 минут. Пользовался средствами 30 дней, оплатил все день в день без задержек. Надеюсь больше не буду обращаться, но компанию рекомендую, меня выручили!
Відповісти
Альбіна 2020-01-31 11:23:36 #724
Скористалася умовою при першому кредитуванні 0.01 хто часто бере кредит багато компаній дають такі ж умови будете мати на увазі.
Відповісти
Родіон 2020-01-30 18:46:20 #716
Потрапив в аварію на ремонт чужого авто потрібні були гроші терміново. Вирішив питання завдяки компанії. Рішення швидке.
Відповісти
irina 2020-01-03 14:49:14 #665
В банковских структурах оформить займ для меня не вариант. Я студент, хотя и имею подработку в свободное время. Оформляла кредит в Качай Гроши, компания выдает кредиты студентам и людям без справки о доходах. Кредит получила на карту, погасила на сайте через личный кабинет. Мне понравился данный сервис, буду рекомендовать друзьям.
Відповісти
kiril 2019-12-08 17:39:26 #657
Я постоянный клиент этой компании, уже на сегодняшний день оформил 9 кредитов. Для меня как постоянного клиента делают скидки и доступная сумма кредита увеличивается. Качественное обслуживание и респект службе поддержки.
Відповісти
Слава 2019-10-24 10:08:25 #538
Никогда не мог подумать, что буду обращаться в подобные компании. Но сломалась машина, а это единственное средство моего заработка, так как работаю таксистом. Правда выдали меньшую сумму чем запращивал. Но деньги перечислили очень быстро. Погасил кредит буквально через несколько дней. Да, не дешево, но мне удобен такой сервис.
Відповісти
Максим 2019-10-12 12:54:54 #502
Перший депозит без відсотків брав. Надав потрібні документи і отримав позитивний результат. Гроші перевели на карту.
Відповісти
Юрій 2019-08-21 22:32:24 #375
Тут видають кредити з будь-яким дохоом навіть з мінімальною зарплатою.
Відповісти
Славік 2019-08-21 22:22:43 #374
Хороша крежитна компанія. Рекомендую
Відповісти
Діана 2019-08-21 22:21:11 #373
Брала кредит на покупку телефону, бо саме натрапила на хорошу акцію. Через місяць віддала. Обслуговуванням дуже задоволена!
Відповісти
Андрій 2019-08-21 21:54:55 #372
Нормальна компанія. Хоча відсоток не найнижчий, але враховуючи невеликі суми та короткий час користування, а також зручність оформлення, то все цілком виправдано.
Відповісти
Анджела 2019-08-21 21:53:03 #371
Компанія супер!дуже раа, що звернулась саме сюди.
Відповісти
Григорій Перченко 2019-07-28 21:32:59 #282
З незалежних від мене причин, терміново знадобились гроші, тому я звернувся до цієї компанії. За користування трьома тисячами заплатив лише 9 гривень. Тепер розумію, чому сестра рекомендувала мені саме їх. Часом такі фірми рятують життя!
Відповісти
Валентин, Миколаїв 2019-07-01 22:07:55 #250
Кредит, який можна рекомендувати. Раніше я перебував у невеликій скруті, нікому такого не бажаю. Вирішив скористатися з послуг цієї компанії. Все пройшло гарно. Хороший варіант для тих, хто не може позичати в банку.
Відповісти
Іванка 2019-04-17 22:26:46 #183
Вдячна за швидкість оформлення там невелику ставку по кредиту тільки 2 %, невеликої суми мені завжди вистачає якщо купую нову річь додому, або затримали зарплатню на підприємстві
Відповісти
Тетяна 2019-03-26 07:18:24 #164
Хоч і дають всього 5000 гривень, але під маленький відсоток, буває, що терміново потрібні гроші, це одна з тих компаній, в якій я іноді беру в борг
Відповісти
Юра 2019-11-25 12:28:05 #603
Які маленькі рекламировали кредит "под 0.01%". Взял,5000 оказалось + 2.2. За використання Системи для дистанційного отримання кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю комісію у розмірі 1000,00 (одна тисяча ) гривень + 1.4 Процентна ставка за користування коштами кредиту: 2,00(дві цілих 00 сотих) % в день (720% річних). Тип процентної ставки – фіксована Ітог 9600 віддати Однозначно не рекомендую данный сервис. Качай гроши отзывы - мошенники, кидалы. Отбирают последнее у обнищавших жителей многострадальной Украины. Будьте бдительны!
Відповісти
Іван 2019-01-31 16:10:27 #127
Як студент можу сказати спасибі тому мені скрізь відмовляли в кредитуванні і тільки ваша компанія виручила. Сподобалося що мінімум документів і часу і гроші на карті дуже швидко.
Відповісти
Алла 2019-01-09 08:10:00 #96
На річницю хотіли зробити дя себе свято і взяли кредит онлайн. Протягом 15 хвилин оформили заявку все досить просто і ясно. Однозначно рекомеендую сервіс. Відсотки не великі.
Відповісти
Іван 2018-12-17 14:46:32 #68
Качай гроші чудова компанія якщо дотримуватися умов за якими взяв кредит.
Відповісти

Дивіться також:

Gofingo
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
CreditKasa / Кредит каса
4.7

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
CreditUp / Кредит Ап
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Miloan
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння