Money4you

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 7000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Money4you

Перша Наступна
Сума: 7000 грн 7000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 4179 грн
До оплати: 7000 грн 11179 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Часто маєте потребу в грошах? Кредитна організація Money4you з радістю надасть свою фінансову допомогу. В арсеналі організації - повний перелік послуг, пов'язаних з кредитами онлайн на карту.

Кредитна компанія Мані фор ю - новачок з перспективою. Вже зараз на сайті можна відшукати безліч вдячних відгуків від клієнтів, яким організація допомогла в нелегку хвилину фінансової потреби.

Перший безкоштовний кредит: До 7 000 гривень на 30 днiв пiд 0,01%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 5 хвилин
Пролонгація кредиту: ✓ активувати послугу можливо в персональному кабінеті
Головна перевага: Високий рівень схвалення
Найважливіший недолік: Кредит доступний тільки громадянам України
Бонусна програма: Кожен клієнт може скористатися промокодом для персональної знижки

Money4you відгуки

Політика кредитної компанії Money4you дуже лояльна до клієнтів, і отримати гроші в борг під невеликий відсоток може майже кожен. Багато клієнтів зловживають таким станом справ і не повертають вчасно борг. Але багато відгуки були від добропорядних клієнтів і стосувалися переваг компанії: швидкої та злагодженої роботи сервісу та низьким вимогам до позичальників.

 • Маней фор ю мій фаворит серед МФО. Раніше користувалася послугами інших кредиторів, і наче все було ок. Але тут мене найбільше торкає сервіс та ставлення до клієнта. - Іра
 • Я з тих людей, які стають клієнтом лише після схвальних рекомендацій друзів. Money4you як раз стали доводом цього. З послуг компанії задоволений, тут нічого не можу заперечити. А ось моя людська природа все одно хоче ще нижчий відсоток. Хоча я розумію, що ви теж маєте заробити))) - Ігор
 • Доки жив з дівчиною, то і не знав, що в мене немає стільки речей. Так що після переїзду довелось закупляти більшість речей з 0. А це трохи б'є по фінансах. Дожити до наступної зарплати мені допомогли Money4you. А з промокодом, який отримав напередодні стало ще дешевше.! - Павло

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Money4you крок за кроком:

 1. Виберіть суму і термін
 2. Увійдіть на сторінці money4you.ua
 3. Заповніть анкету
 4. Додайте карту
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Money4you:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Кредитна компанія Money4you дозволяє оформляти кредитні зобов'язання в мережі інтернет без відвідування стаціонарного офісу. Для того, щоб отримати гроші, знадобиться паспорт, код ІПН, мобільний телефон та електронну адресу.

 1. Клієнт повинен перейти на офіційний сайт компанії Money4You і вибрати потрібну суму і термін використання коштів. На кредитному калькуляторі відразу можна побачити суму до повернення.
 2. У разі, якщо клієнт згоден з усіма умовами, йому пропонують зареєструватися. Для цього потрібно вписати повне ім'я та номер телефону. Кредитор відправить на мобільний номер код. Його слід вписати в спеціальне поле на сайті і підтвердити, що номер дійсно належить позичальнику, і може використовуватися в якості основного контактного номера.
 3. Після реєстрації клієнта потрібно заповнити заявку на позику і відповісти на питання анкети, пов'язані з джерелом доходу, місцем роботи та іншої необхідної інформації для підписання договору.
 4. Необхідна процедура, без якої неможливо пройти реєстрацію - верифікація банківської карти. Кредитні компанії висилають гроші лише на іменні банківські картки - користувачеві також потрібно буде вписати всі її дані і дозволити заблокувати на рахунку невелику суму для перевірки.
 5. Після виправляння заявки залишиться тільки підписати договір і чекати, поки сума прийде на карту.

Способи отримання кредиту онлайн в Money4you

 1. Кредит на банківську карту

Money4you - кредитна організація, яка не має власних стаціонарних відділень, тому отримати тут гроші в борг можна лише за допомогою офіційного порталу - money4you.ua.

Кредит онлайн в Money4you - швидкий спосіб отримати невелику суму в борг. З процедурою отримання грошей може впоратися навіть недосвідчений інтернет-користувач.

Найважливіше при посиланні заявки в Money4you, або в будь-яку іншу організацію, увагу. Помилка або помилка в особистих даних може дорого коштувати позичальнику: через неправильні дані комп'ютер не зможе вирахувати кредитоспроможність і вишле відмову в наданні грошей в борг. Відмова, на жаль, буде вписаний в кредитну історію і може служити негативним фактором при отриманні наступних кредитів онлайн або кредитів у банку.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківська картка
 2. У касі банку
 3. За допомогою платіжного термінала

Повернути кредит онлайн в Мані фо ю - проста процедура. У клієнта є вибір оплатити борг за допомогою карти або готівкою.

Якщо клієнтові зручніше оплачувати послуги в інтернеті, то необхідно знову увійти на сайт організації, вписати свої дані і потрапити в особистий кабінет. У разі, якщо позичальник хоче оплатити борг тій самій картою, то необхідно вибрати цю послугу. Сплатити борг також можна за допомогою іншої картки. При цьому потрібно буде додати дані нової картки, але проходити заново процедуру верифікації не доведеться.

Але якщо гроші до повернення в формі готівки, то можна звернутися в будь-який банк і відправити гроші за реквізитами. Найголовніше - правильно вказати номер договору, який буде служити підтвердженням переказу, і правильно розрахувати комісію за посилання, щоб не залишитися в боргу.

Вислати гроші готівкою можна і без каси, а за допомогою платіжного термінала. Там також знадобляться реквізити компанії й оплата комісії терміналу.

Компанія Money4you має в списку своїх послуг можливість дострокового повернення і продовження терміну використання грошей. Якщо у клієнта немає можливості оплатити борг вчасно, то варто звернутися у свій особистий кабінет і активувати цю послугу - таким чином можна зберегти свою кредитну історію в порядку, і повернути гроші в зручний час.

Money4you - дані компанії:

Свідоцтво
Серія та номер свідоцтва: ФК № В0000207 від 08.04.2021 року

Контактні дані:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАНІФОЮ"

Казимира Малевича87
03150 Київ

e-mail: info@money4you.com.ua

телефон: +380 44 223 93 44

www: money4you.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: Пн-Пт: 09:00-20:00
Субота – неділя: Сб-Нд: 10:00-20:00
Заповнiть заявку

Опис Money4you

Безвідмовні кредити онлайн: приклад розрахунку

Для тих, хто вперше хочете оформити кредит онлайн в Money4YOU, відсоткова ставка сягає 0,01%.

Наприклад: взявши позику сумою 1500 гривень на 7 днів, щодня ви будете платити 15 копійок за користування. В кінці терміну ви сплатите 1 гривню 50 копійок.

Money4you промокод на знижку

Кожен клієнт Money4you може отримати персональну знижку на кредити онлайн. Щоб бути в курсі усіх акцій та знижок – слідкуйте за новинами на нашому сайті та у соцмережах. Також підписуйтесь на розсилку Money4you та отримуйте промокоди на електронну скриньку.

Якщо хочете переконатись, що це працює, почитайте на Money4you відгуки.

Чи можна відтермінувати погашення кредиту? 

Взяли онлайн кредит без дзвінків і перевірок, але не можете погасити його вчасно? Не переймайтесь, всі кредити онлайн можна відтермінувати на зручний вам період.

Популярні кредити онлайн: як продовжити кредит?

 1. Натисніть на “Money4You вхід в особистий кабінет”.
 2. Виберіть розділ “Оформити пролонгацію”.
 3. Система запропонує вам доступні дати відтермінування.
 4. Оплатіть комісію, яка набігла за період користування.
 5. Підпишіть додаткову угоду.
 6. Очікуйте на схвалення рішення.

Подібні умови надають наші колеги: CreditPlus, Miloan, Moneyveo, Кредит 7.

Цілодобові кредити онлайн: причини відмови

Кредит на карту без відмови без перевірки кредитної історії — мрія багатьох. Проте поганий кредитний рейтинг далеко не єдина причина негативної відповіді. Розповідаємо про 3, які стануть перешкодою:

 • Неуважно ввели свої дані.
  Запам'ятайте, всю інформацію перевіряє комп'ютер, який не пробачає помилок.
 • Подали карту на чуже ім’я.
  Ми хочемо вберегти вас від дій шахраїв, тому компанія Money4you видає кредити лише на іменні кредитні карти.
 • На вашому рахунку менше ніж 2 гривень.
  Під час авторизації карти на вашому рахунку повинні бути принаймні 2 гривні. Це необхідно для того, щоб перевірити, чи ваша карта активна.

Переконайтесь, що ви виконали усі ці вимоги й швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків буде у вашій кишені.

Чи можна взяти нові кредити онлайн, якщо маєш кредит в інших установах?

Онлайн позика 24/7 в Маней фо ю доступна навіть, якщо ви маєте кредити в інших компаніях. Проте в нашій компанії одночасно ви можете взяти лише 1 кредит онлайн без відмови.

Новий кредит онлайн можна оформити лише після сплати попереднього.


Переваги і недоліки Money4you:

Переваги:

 • Перший кредит за акційною ставкою 0,01%
 • Низькі вимоги до позичальників
 • Можливість продовження терміну виплати боргу

Недоліки:

 • Невелика сума кредиту
 • Отримати кредит онлайн можуть тільки громадяни України

Переваги і недоліки Money4you - підсумки

Кредитна компанія Money4you працює на фінансовому ринку України недавно, але вже стала популярною. Серед її переваг - швидкість обробки заявки, доступність і зручні умови кредитування. Перший кредит під 0% - відмінний спосіб спробувати умови роботи цієї організації і скласти власну думку про її роботі.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Money4you

 ######   ###  ##   ##  ###  ##   ## 
##  ##  ## ##  ##   ##  ## ##  ##   ## 
##    ##  ## ##   ## ##  ## ##   ## 
##    ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##    ######### ##   ## ######### ##  ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ##  ## ##  
 ###### ##   ## ####### ##   ##  ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Money4you

Іра 2021-09-13 09:12:43 #1085
Маней фор ю мій фаворит серед МФО. Раніше користувалася послугами інших кредиторів, і наче все було ок. Але тут мене найбільше торкає сервіс та ставлення до клієнта.
Відповісти
Ігор 2021-09-06 11:28:10 #1050
Я з тих людей, які стають клієнтом лише після схвальних рекомендацій друзів. Money4you як раз стали доводом цього. З послуг компанії задоволений, тут нічого не можу заперечити. А ось моя людська природа все одно хоче ще нижчий відсоток. Хоча я розумію, що ви теж маєте заробити)))
Відповісти
Павло 2021-08-26 12:15:02 #1022
Доки жив з дівчиною, то і не знав, що в мене немає стільки речей. Так що після переїзду довелось закупляти більшість речей з 0. А це трохи б'є по фінансах. Дожити до наступної зарплати мені допомогли Money4you. А з промокодом, який отримав напередодні стало ще дешевше.!
Відповісти
Степан 2021-08-17 09:07:50 #973
Стараюсь уникати боргів, але якщо вже беру позику то прораховую на перед як буду віддавати. Послугами Money4you користуюсь вдруге. Тут непогана відсоткова ставка та дуже зрозумілі умови. Плюс гроші можна отримати 24/7, а з таким ритмом життя як у мене, це те що треба!
Відповісти
Ксеня 2021-08-10 13:48:24 #935
Мій брат дуже рекомендував Money4you. Ось мала нагоду перевірити чи це справді все так прозоро працює. Відверто кажучи, думала що він перебільшує, але це справді так. Взяла 3000 гривень, погасила за 10 днів. Це був правильний вибір!
Відповісти
Маша 2021-08-06 12:04:28 #899
Розлучилась з чоловіком й опинилась без копійки за душею. Довелось повернутись до мами. Не знала, де взяти грошей на перший час, але згадала про мікропозики. Почитала про Money4you відгуки й зрозуміла, що цій компанії можна довіряти. Взяла позику на 30 днів. Оформила збираючи валізу за 15 хвилин. На жаль, 30 днів виявилось замало, щоб встати на ноги. Тому довелось кілька разів відтермінувати оплату. Відсотки сплатила без проблем, тож ніяких додаткових штрафів не нахапалася. Щоправда щоразу телефонувала на гарячу лінію й перепитувала чи все добре зробила. Загалом всім задоволена, Money4you справді виручило.
Відповісти
Влад 2020-10-16 14:10:27 #873
Моя подруга працювала в цій компанії і добре відгукувалася про неї. Коли знадобилося перехопити тисячу до свят, звернувся. Все зрозуміло, швидко і доступно. рекомендую
Відповісти
Юрій 2020-10-16 14:07:23 #872
Money4you - єдина компанія, яка повірила мені і зайняла грошей в борг тоді, коли мені це було необхідно. Перший кредит уже давно віддав, а теплі спогади залишилися. Якщо щось знову трапиться, то за грошима тільки сюди.
Відповісти
Анiта 2020-10-16 14:02:11 #871
Перший раз скористалася послугами компанії Мані фор ю влітку, не вистачало грошей на подарунок мамі. Виплатила борг швидко, перепозичити у подруги до зарплати. Другий раз брала пару тижнів назад. На сайті прочитала, що якщо не встигну вчасно повернути, то можу продовжити термін, спробую так зробити.
Відповісти

Дивіться також:

MoneyBOOM
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Мистер Кеш
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Мiстер Манi
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Є Гроші
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння