Корисні статті про фінанси і кредити онлайн - сторінка 5


Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Багатьох позичальників цікавить питання: чи можливо не сплачувати кредиторську заборгованість? Що буде якщо не платити кредит? Та яка відповідальність за це передбачена? Ми дослідили ці питання та готові поділитись з вами інформацією.


Довгостроковий кредит на карту онлайн - подробицi отримання

У зв'язку з підвищенням інтересу до інтернет-послуг фінансова галузь не залишилася осторонь. Багато фірм, які вели свій бізнес як онлайн, так і офлайн - в стаціонарних відділеннях, стали приділяти більше уваги сайтам. Сьогодні багато українців вже не з чуток знайомі з кредитами онлайн - невеликими позиками на короткий термін. Такі продукти позиціонуються як гроші до зарплати.


Кредити з поганою кредитною історією – 10 кращих пропозицій

Бажаєте отримати кредит з поганою кредитною історією і простроченням? Це не складно. Досить звернутися за грошима не в банк, а в кредитну організацію. Більшість українських МФО дозволяє взяти кредит онлайн без перевірки кредитної історії. Оформити позику на карту можливо всього за 10-15 хвилин, не виходячи з дому і навіть при наявності прострочень в минулому.


Гроші до зарплати: чи варто брати кредит на картку?

Що робити, коли на покупку або на обов'язкові оплати не вистачає невеликої суми? Є просте і зручне розв'язання проблеми - позичити гроші до зарплати на карту онлайн. На українському кредитному ринку вже кілька років працюють компанії, які дозволяють швидко і без зайвих формальностей отримати гроші до зарплати. Переплата в цьому випадку мінімальна, а кошти надійдуть на рахунок за кілька хвилин.


Кредит онлайн на карту цілодобово - пропозиції в Україні

Несподівані фінансові витрати можуть виникнути в будь-який час і в будь-якому місці. Справитися з такими проблемами не складе труднощів. Звернувшись в одну з небанківських кредитних компаній, ви зможете оформити кредит онлайн цілодобово.


Кредит через додаток в смартфоні

Сьогодні кожен сайт, інтернет-магазин, банк та будь-який інший сервіс з надання послуг пропонують своїм клієнтам користуватись зручними мобільними додатками. Не відстають у цьому і кредитні компанії. Не дивлячись на те, що такі сервіси появились на вітчизняному фінансовому ринку зовсім недавно, проте вони активно прогресують, й створюють для українців сучасні та прості програми, які дозволяють отримати кредит миттєво.


Іпотека - вигідний спосіб придбати житло?

Іпотека - не самий популярний вид кредиту в Україні. Позичальників відлякують великі терміни і складна процедура отримання коштів в борг. Але при правильному використанні кредиту квартира в іпотеку може допомогти знайти довгоочікуване житло без зайвих складнощів.


Кредит під заставу нерухомості - основна інформація

Кредит під заставу нерухомості - відмінний варіант для українців, яким потрібна велика сума в борг, а платоспроможність цього не дозволяє. За допомогою заставного майна можна отримати потрібну суму і гарантувати кредитору повернення боргу в будь-якому випадку: добровільно за умовами договору або після реалізації застави.


Розстрочка на картцi - де скористатися послугою?

Банки активно сьогодні рекламують так звані карти розстрочки, у фарбах описуючи їх вигоду. Насправді тут не все так райдужно. У даній статті розглянуті корисні поради від досвідчених фінансистів, здатні допомогти правильно вибрати карту розстрочки й позбавити від можливих фінансових проблем при користуванні карткою.


Консолідація кредитів – простий спосіб об'єднати борги

Іноді під тиском обставин людина оформлює кілька кредитів одночасно, але при цьому не бере до уваги свої фінансові можливості. А от коли кредитні кошти витрачені та надходить час вносити оплати, позичальник розуміє, що зробити це не так просто, як здавалось – грошей на погашення не вистачає або взагалі немає. Єдиним порятунком може стати консолідація кредитів.


Овердрафт на банківській карті – що це означає?

Наявність банківської карти з овердрафтом дає своєму власнику певну фінансову свободу. Адже дозволяє здійснювати платежі навіть після вичерпання балансу. Чим же насправді являється овердрафт? Чи існує різниця між овердрафтом та кредитом?


Віртуальна карта для покупок в інтернеті – як оформити?

Тенденція здійснення покупок в інтернеті постійно збільшується. Тому банки також мусять іти в ногу з часом та вдосконалювати власні системи обслуговування. Одним з недавніх нововведень став випуск віртуальних карт для платежів в інтернеті.


Мікрофінансові організації (МФО) України: як вони функціонують?

Почувши слово кредит, більшість мимоволі починає асоціювати його з банківською послугою. Однак, сьогодні кредитні кошти можливо отримати не тільки в традиційному банку. Кредитуванням громадян займаються також мікрофінансові організації. Як вони функціонують? Чим відрізняються від банків? Як звичайному громадянину отримати кредит в МФО?


Шахрайство в кредитуванні: як діють аферисти?

Не зважаючи на тривалу економічну кризу, в Україні активно розвивається ринок кредитування. Це, звичайно, приносить чимало користі українським громадянам, адже отримати кредит тепер набагато простіше. Однак, така тенденція також сприяє збільшенню кредитних афер. Які схеми використовують шахраї, та як не стати їх жертвою?


Грошовi перекази - як перевести гроші за рубіж?

Грошові перекази це популярна послуга серед багатьох українців, сім'ї яких живуть в інших країнах. Фінансова допомога, подарунок до свята або оплата за послуги - все це можна виконати за лічені хвилини за допомогою широкої мережі грошових переказів. Детальніше про цю послугу в нашій статті.