Корисні статті про фінанси і кредити онлайн - сторінка 5


Приховані відсотки по кредитах : як не дати себе обманути?

Сьогодні більшість українців активно користуються кредитними послугами і добре знайомі з умовами отримання та використання грошей у борг. Іноді через брак часу, або впевненість у чесності кредитора, багато позичальникiв не до кінця читають кредитний договір та підписують його поспіхом. В результаті виходить, що кредит отриманий зовсім не на тих умовах, на які сподівався позичальник – з великою кількістю прихованих платежів, відсотків та комісій. Як захиститись від обману та не допустити такого повороту подій?


Як захиститись від кредитного шахрайства?

Не дивно, що українців дедалі більше турбує питання безпеки при оформленні кредитів онлайн. Адже, на жаль, останнім часом побільшало випадків шахрайства саме у кредитній сфері. Жертвами аферистів стають, як клієнти, що звертаються за кредитними послугами вперше, так і досвідчені позичальники.


Оформити кредит на чужий паспорт – чи це можливо?

Жертвою кредитних шахраїв може стати кожен. Системи кредитування та верифікації даних, які сьогодні діють в України, мають багато прогалин, через що аферистам вдається обманути кредитора та оформити кредит на чужі документи. Чи можливо цьому зарадити, та як захистити себе від кредитного шахрайства?


Шахрайство в кредитуванні: як діють аферисти?

Не зважаючи на тривалу економічну кризу, в Україні активно розвивається ринок кредитування. Це, звичайно, приносить чимало користі українським громадянам, адже отримати кредит тепер набагато простіше. Однак, така тенденція також сприяє збільшенню кредитних афер. Які схеми використовують шахраї, та як не стати їх жертвою?


Кредит для іноземців в Україні – як та де оформити?

Отримати кредит іноземцю в будь-який країні важко, а тим більше в Україні. На таку нелояльність банків суттєво впливає тривала економічна криза, війна на сході та нестабільна політична ситуація. За таких обставини надіятись на гарантоване погашення кредиту важко навіть у випадку кредитування українських громадян з хорошою кредитоспроможністю, а з іноземними клієнтами справа виглядає надто ризикованою. Проте, деякі кредитні установи погоджуються надати окремий перелік кредитних послуг іноземцям за умови виконання певних обставин.


Кредит без банківської карти: чи це можливо?

Якщо потреба в швидкій готівці виникла зненацька, не варто панікувати. Кредитні компанії допоможуть швидко залагодити фінансові питання, навіть якщо в наявності немає діючої банківської карти. Миттєвий кредит готівкою від кредитних компаній можливо отримати безпосередньо у відділення кредитора.


Обов’язкові документи для оформлення кредиту

Основна вимога, яку ставить будь-яка кредитна установа позичальнику – це наявність обов’язкових документів. Проте, їх перелік не завжди однаковий. Він залежить від установи, яка видаватиме кредит, від виду кредитування, терміну та суми, а також від інших чинників, які кредитор може визначати в індивідуальному порядку.


Особисті фінанси: як правильно розпоряджатися?

Сьогодні більшість людей витрачає більше, ніж заробляє. Внаслідок такої поведінки розміри кредитних зобов’язань з року на рік збільшуються. Щоб не допустити виникнення такої ситуації, а також вибратись з боргової ями, якщо ви уже в неї потрапили, потрібно навчитись правильно розпоряджатись грошима та поміняти фінансові звички.


Гроші на чорний день: як відкласти і де зберігати?

Кожен мріє про фінансову стабільність та безпеку. Щоб цього досягти, потрібно прикласти немало зусиль для створення фінансової подушки безпеки, або, іншими словами, назбирати гроші на чорний день. На перший погляд зробити це складно. Але, якщо правильно розпоряджатись особистими фінансами та навчитись економити, створити заощадження вдасться швидше, ніж здається.


5 кращих способів зберігати заощадження

В кожної людини, котра старається правильно вести домашній бюджет та заощаджувати кошти, рано чи пізно виникне питання: де та як їх зберігати. Сьогодні доступно безліч варіантів: поставити кошти на депозит у банк, інвестувати у житло, цінні папери чи придбати дорогоцінності, або, просто, як в старі добрі часи – тримати вдома «під подушкою». Який же варіант вибрати?


Депозит – хороший спосіб зберігати гроші

Кожна людина протягом життя хоча б раз обов’язково стикається з питанням, як зберігати заощадження. Варіантів є багато, але найбільш правильним буде той, котрий не тільки допоможе надійно зберегти гроші, але й отримати на цьому додатковий дохід. Саме таким способом являється відкриття банківського депозиту.


Як назбирати гроші, якщо є непогашений кредит?

Здається очевидним, що найкращий спосіб розпоряджатись особистими фінансами – це погасити якомога швидше усі боргові зобов’язання, якщо вони є, а потім створювати заощадження. А що робити, коли погасити кредит достроково немає змоги, а назбирати певну суму вкрай необхідно?


Взяти кредит чи назбирати потрібну суму: що вигідніше?

Взяти кредит чи назбирати потрібну суму: що вигідніше – таке запитання виникає в багатьох людей. Однак, єдиної правильної відповіді, яка б пасувала потребам кожного, немає. Перш ніж прийняти рішення, потрібно врахувати різні фактори кредитування та проаналізувати усі плюси й мінуси обох варіантів.


Як планувати бюджет, щоб не втягуватись в борги?

Хоча на перший погляд планування бюджету здається складним завданням, але, щоб зробити все правильно, доведеться докласти не забагато зусиль. Достатньо порівняти доходи з витратами та скоригувати обидва списки, й пізніше – чітко дотримуватись складеного плану.


Програми лояльності кредитних копаній допомагають заощадити

Добросовісні та порядні клієнти цінні для будь-якої установи, а особливо для кредитних компаній. Саме такі позичальники мають право стати учасниками програми лояльності та отримати багато переваг, серед яких: зменшена відсоткова ставка, вищий кредитний ліміт та можливість користуватись кредитними коштами значно довше стандартного періоду.