Кредит на карту без фото паспорта - 11 вигiдних пропозицій

Плануючи оформити кредит часто можна зустрітись з вимогою надати фото паспорта та ІПН. Проте, не завжди є можливість це виконати, але ми знаємо, які кредитні компанії видають онлайн кредити на карту без фото паспорта та коду, тому підготували зручний список з найвигіднішими пропозиціями.

Чи можливо оформити кредит без ІПН?

Де отримати кредит на карту без фото паспорта?

В усіх банках обов’язковими документами, які потрібно надати при оформленні кредиту, являються паспорт та ІПН. Теж саме стосується отримання кредиту онлайн в кредитних компаніях. Проте, вони не вимагають оригінали документів, а тільки фото паспорта та ідентифікаційного коду.

Однак, якщо виконати дану вимогу з певних причин не можливо, то можна знайти МФО, які не мають такої вимоги та видають позики без фото паспорта та коду. Щоб спростити пошук кредитів без паспорта та коду, ми підготували для вас спеціальну табличку, в яку помістили всі найкращі варіанти.

Кредитні компанії Заявка на кредит на карту Сума кредиту Без фото паспорта З 18 років Для безробітних Без прописки Взяти кредит
MoneyVeo Подати заявку 100 – 15 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Dinero Подати заявку 300 – 15 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Miloan Подати заявку 500 – 15 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Подати заявку 200 – 15 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
KLT Credit Подати заявку 500 – 7 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Качай Гроші Подати заявку 100 – 10 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Mycredit Подати заявку 500 – 15 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
SosCredit Подати заявку 500 – 15 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Alex Credit Подати заявку 100 – 10 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Credit Kasa Подати заявку 400 – 10 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Швидко Гроші Подати заявку 600 – 10 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит

Що таке ІПН?

ІПН – це абревіатура, яка розшифровується як індивідуальний податковий номер, та являє собою комбінацію 10 цифр. Використовується для ідентифікації особи для цілей оподаткування та полегшує роботу фіскальних органів. З 25 жовтня 2017 року Міністерством фінансів України видано наказ, в якому дану абревіатуру замінено новою – РНОКПП (Реєстраційний номер облікової картки платника податків).

З цим наказом, крім назви, змінились також деякі формальності. Вони стосуються в основному всіх адміністративних та інших органів, які працюють з даними документами громадян, однак пересічних громадян це особливо не торкається і не завдає зайвих незручностей. Крім того, більшість державних та приватних установ при оформленні будь-яких договорів та іншої документації використовують ще стару абревіатуру або обидві одночасно, одна з яких може писатись в дужках.

Кожен громадянин України в обов’язковому порядку повинен бути внесений до єдиного державного реєстру платників податків, у зв’язку з чим йому присвоюється 10-значний код. Відмовитись від присвоєння коду можливо за особистою ініціативою з мотивів релігійних чи інших переконань. В такому випадку ідентифікація платника податків буде здійснюватися по серії та номеру паспорта, а також по прізвищу, імені та по батькові громадянина, а в паспорті буде поставлена печатка про відсутність ІПН.

Чому кредитори вимагають ІПН та паспорт?

Кожна кредитна організація зацікавлена в тому, щоб отримати про потенційного позичальника якомога точну інформацію, пересвідчитись в його добросовісності та виключити ймовірність шахрайства.

ІПН та паспорт, власне, дають можливість здійснити верифікацію максимально швидко, залучивши до цього менше кадрів. Проте, одночасно перевіривши максимальну кількість джерел. За допомогою оцифрування все частіше стає можливою перевірка клієнта в автоматичному режимі, а це в рази прискорює винесення рішення.

Тому напрошується висновок, що подача ідентифікаційного коду та фото паспорта при зверненні за кредитом полегшує не тільки роботу кредитній установі, але й корисна для позичальника, адже йому доведеться витратити набагато менше часу на залагодження формальностей та очікування відповіді по заявці, а також збільшує шанси отримати кредит онлайн на карту без відмови, і з першого разу.

Як оформити кредит без паспорта та коду?

Щоб оформити позику без паспорта та коду в одній з МФО, а також гарантовано отримати кредит онлайн на карту без відмови потрібно виконати всього кілька простих кроків:

 1. Вибір суми та терміну кредиту. Більшість дистанційних кредитних компаній видає кредити розміром від 500 до 15 000 гривень на термін до 30 днів. Іноді також можна знайти пропозиції розміром до 30 000 гривень на термін до кількох місяців, але вони доступні тільки для постійних клієнтів. Варто згадати, що для новачків доступні спеціальні можливості оформити кредит під 0 відсотків.
 2. Заповнення та подача. Після вибору терміну та суми кредиту потрібно заповнити анкету-заявку. Там потрібно вказати дані паспорта, ідентифікаційний код (деякі компанії видають кредити без ІПН), контактну інформацію та адресу проживання.
 3. Додати банківську карту та пройти її верифікацію. Для отримання позики на картку потрібно ії прив'язати – вказати номер, термін дії та код зі зворотної сторони. Щоб здійснити верифікацію, кредитори використовують спосіб блокування випадкової суми на рахунку клієнта. Як тільки клієнт впише цю суму в зазначеному полі, перевірка буде вважатись здійсненою, а заблокована сума автоматично розблокується.
 4. Підписання кредитного договору та отримання грошей. Підписання електронного договору переважно здійснюється за допомогою одноразового коду, який клієнт отримує в смс-повідомленні на номер свого мобільного телефону. Як тільки клієнт введе отриманий код, договір вважатиметься укладеним, а гроші миттєво надійдуть на рахунок.

Чи можливо оформити кредит без прописки?

Перш за все, треба сказати, що отримати гроші в борг в банку без прописки неможливо. Єдиним варіантом отримання позики може стати звернення в кредитну установу, де вимоги значно менші, й не потрібно пред’являти стоси документів. Тобто, як і у випадку оформлення кредиту без оригіналів паспорта та ідентифікаційного коду потрібно звернутись в одну із МФО.

Проте, надіятись на 100% успіх з першого звернення не варто. Можливо, доведеться неодноразово зіткнутись з відмовами, перш ніж знайдеться кредитор, який погодиться співпрацювати з клієнтом без прописки. Також не варто розраховувати на великі суми кредиту та довгий термін, хіба що в дану установу звертаєтесь не вперше.

Статті

Кредити онлайн на картку без відмови – як отримати?

Не знаєте, як взяти швидкі кредити онлайн на картку...

Банківський кредит та його різновиди

Сьогодні велика кількість українців живе в кредит....

Додати коментар

   ##  ###  ######## #### ##   ## 
   ##  ## ##   ##   ## ## ## ## 
   ## ##  ##   ##   ## ## ## ## 
   ## ##   ##  ##   ## ## ## ## 
##  ## #########  ##   ## ## ## ## 
##  ## ##   ##  ##   ## ## ## ## 
 ###### ##   ##  ##  #### ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле