Де видають кредит без ІПН?

Законодавством передбачається обов’язкове присвоєння ІПН для кожного громадянина, а отримати його можливо всього за кілька хвилин, звернувшись у територіальну Державну податкову адміністрацію. Проте, з різних причин може статись, що саме в момент, коли терміново потрібно оформити кредит, документ відсутній, і немає можливості звернутись за його оформленням. Чи є шанс отримати кредит без ІПН?

Чи можливо оформити кредит без ІПН?

Що таке ІПН?

ІПН – це абревіатура, яка розшифровується як індивідуальний податковий номер, представляє собою комбінацію 10 цифр. Використовується для ідентифікації особи для цілей оподаткування та полегшує роботу фіскальних органів. З 25 жовтня 2017 року Міністерством фінансів України видано наказ, в якому дану абревіатуру замінено новою – РНОКПП (Реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Цим наказом, крім назви, змінені також деякі формальності. Вони стосуються в основному всіх адміністративних та інших органів, які працюють з даними документами громадян, однак пересічних громадян це особливо не торкається і не завдає зайвих незручностей. Крім того, більшість, як державних, так й приватних установ при оформленні будь-яких договорів та іншої документації використовують ще стару абревіатуру або обидві одночасно, одна з яких може писатись в дужках.

Кожен громадянин України в обов’язковому порядку повинен бути внесений до єдиного державного реєстру платників податків, у зв’язку з чим йому присвоюється 10-значний код. Відмовитись від присвоєння коду можливо за особистою ініціативою з мотивів релігійних чи інших переконань. В такому випадку ідентифікація платника податків буде здійснюватися по серії та номеру паспорта, а також по прізвищу, імені та по батькові громадянина, а в паспорті буде поставлена печатка про відсутність ІПН.

Чому банки та інші кредитні установи вимагають ІПН?

Як оформити кредит без ІПН?

Кожна кредитна організація зацікавлена в тому, щоб отримати про потенційного позичальника якомога точнішу інформацію, пересвідчитись в його добросовісності та виключити ймовірність шахрайства.

ІПН, власне, дає можливість здійснити верифікацію максимально швидко залучивши до цього менше кадрів. Проте, одночасно перевіривши максимальну кількість джерел. За допомогою оцифрування все частіше стає можливою перевірка клієнта в автоматичному режимі, а це в рази прискорює винесення рішення.

Тому, цілком логічно, напрошується висновок, що подача ідентифікаційного коду при зверненні за кредитом полегшує не тільки роботу кредитній установі, але й корисна для позичальника, адже йому доведеться витратити набагато менше часу на залагодження формальностей та очікування відповіді по кредитній заявці.

Де можливо отримати кредит без ІПН?

Попри поширені думки, що отримати кредит без ІПН, як і кредит без паспорта неможливо, є 3 реальні варіанти оформити боргове зобов’язання без даного документа:

1.       В ломбарді. Звернутись за грошима в ломбард – це найпростіший спосіб отримати гроші в борг без документів. Адже тут головне значення має тільки заставне майно. Чим воно цінніше, тим більшу суму клієнт отримає. Єдиний документ, без якого не обійтись – це паспорт, при чому не обов’язково український, тобто в ломбарді просто та швидко можливо отримати навіть кредит іноземцю.
2.       В банку. Оформлення банківського кредиту без ІПН можливе, але тільки для осіб, в паспорті яких стоїть відмітка про відсутність індивідуального податкового номера. В даному випадку замість коду будуть використовуватись дані паспорта. Проте позичальнику потрібне бути готовим до затяжної процедури, адже всі перевірки будуть проводитись набагато довше.
3.       В кредитній компанії. Небанківські кредитні компанії видають кредити онлайн та кредити готівкою в невеликих розмірах від 500 до 10 000 - 15 000 гривень та на короткий час, в основному до 30 днів. Тому вимоги до позичальника висуваються мінімальні, а процес оформлення займає кілька хвилин. У даному випадку можливо говорити, як про оформлення кредиту без оригіналу документу (без паспорта та ІПН), а також без надання їх копій, так і при повній відсутності ІПН. Адже більшість кредиторів вимагає тільки дані з паспорта.

Які кредитні установи видають кредит без ІПН?

Процедура оформлення кредиту онлайн без ІПН

Оформлення кредиту онлайн в одній із небанківських кредитних компаній буде хорошим рішенням не тільки у випадку відсутності ідентифікаційного коду, але й тоді, коли немає тимчасової прописки. Дані установи встановлюють мінімальний перелік вимог для своїх клієнтів. Основні документи для оформлення кредиту – це тільки паспорт, тому навіть кредит без прописки буде досить легко отримати.

Moneyveo / Mанівео відгуки Moneyveo / Mанівео
Заповніть заявку
 
ШвидкоГроші відгуки ШвидкоГроші
Заповніть заявку
     

Для цього достатньо зайти на сайт кредитора, вибрати термін та суму кредиту, вказати дані з паспорта, контактну інформацію та відправити заявку. Відповідь приходить за кілька хвилин, а іноді миттєво. До того ж в більшості випадків, а це понад 90%, рішення – позитивне. Відмова можлива у випадках, коли вказані неправдиві дані або допущено надто багато помилок.

Наступний етап – прив’язка банківської карти та її верифікація: вкажіть номер карти, термін дії та код зі зворотної сторони. Після цього на рахунку буде заблокована випадкова сума, її потрібно вказати в зазначеному полі. Як тільки дана комбінація цифр буде вказана, рахунок розблокується, а система запропонує підписати кредитний договір, відправивши на мобільний телефон позичальника одноразовий ідентифікатор. Прочитавши уважно всі пункти договору, потрібно вписати отриману комбінацію символів у відповідному полі. Договір вважатиметься підписаним, а гроші миттєво надійдуть на карту.

 

Статті

Реструктуризація: що це та як оформити?

Маєте один або кілька кредитів, але з грошима не густо?...

Що таке кредитна історія

Кредитна історія – це термін, з яким обов’язково зіткнеться...

Бюро кредитних історій – список всіх БКІ України

Бюро кредитних історій, або скорочено БКІ – це установа,...

Кредит під 0

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських...

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Як розплатитись з боргами, якщо кредитів кілька? (2)

Наявність боргу може псувати не тільки фінансове становище, але й наше життя в цілому. Медики говорять,...

Додати коментар

########  ####### ######## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##   ## ##   ## ## ## ## 
##   ## ##   ##   ##  ##   ## ## ## ## 
######## ##   ##  ##  ##   ## ## ## ## 
##  ##  ##   ##  ##   ##   ## ## ## ## 
##  ## ##   ## ##   ##   ## ## ## ## 
##   ## ####### ######## #######  ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле