Кредит на карту без фото паспорта - 9 вигiдних пропозицій

Плануючи оформити кредит часто можна зустрітись з вимогою надати фото паспорта та ІПН. Проте, не завжди є можливість це виконати, але ми знаємо, які кредитні компанії видають онлайн кредити на карту без фото паспорта та коду, тому підготували зручний список з найвигіднішими пропозиціями.

Чи можливо оформити кредит без ІПН?
 1. Кредит на карту без фото паспорта
 2. Ідентифікаційний податковий номер
 3. ІПН та паспорт завжди потрібні для оформлення кредиту
 4. Чи можливо отримати кредит без паспорта та коду?
 5. Як отримати кредит без прописки?
 6. Кредит онлайн в Глобал Кредит
 7. Кредит онлайн в Качай Гроші
 8. Кредит онлайн в Сос Кредит
 9. Кредит онлайн в Кредит Каса

ДЕ ОТРИМАТИ КРЕДИТ НА КАРТУ БЕЗ ФОТО ПАСПОРТА?

В усіх банках обов’язковими документами, які потрібно надати при оформленні кредиту, являються паспорт та ІПН. Теж саме стосується отримання кредиту онлайн в кредитних компаніях. Проте, вони не вимагають оригінали документів, а тільки фото паспорта та ідентифікаційного коду.

Однак, якщо виконати дану вимогу з певних причин не можливо, то можна знайти МФО, які не мають такої вимоги та видають позики без фото паспорта та коду. Щоб спростити пошук кредитів без паспорта та коду, ми підготували для вас спеціальну табличку, в яку помістили всі найкращі варіанти.

Кредитні компанії Заявка на кредит на карту Сума кредиту Без фото паспорта З 18 років Для безробітних Без прописки Взяти кредит
MoneyVeo Подати заявку 100 – 15 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Подати заявку 200 – 15 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Miloan Подати заявку 500 – 15 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Качай Гроші Подати заявку 100 – 10 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Mycredit Подати заявку 500 – 15 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
SosCredit Подати заявку 500 – 15 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Alex Credit Подати заявку 100 – 10 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Credit Kasa Подати заявку 400 – 10 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит
Швидко Гроші Подати заявку 600 – 10 000 грн. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ Взяти кредит

ЩО ТАКЕ ІПН?

ІПН – це абревіатура, яка розшифровується як індивідуальний податковий номер, та являє собою комбінацію 10 цифр. Використовується для ідентифікації особи для цілей оподаткування та полегшує роботу фіскальних органів. З 25 жовтня 2017 року Міністерством фінансів України видано наказ, в якому дану абревіатуру замінено новою – РНОКПП (Реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Кожен громадянин України в обов’язковому порядку повинен бути внесений до єдиного державного реєстру платників податків, у зв’язку з чим йому присвоюється 10-значний код. Відмовитись від присвоєння коду можливо за особистою ініціативою з мотивів релігійних чи інших переконань. В такому випадку ідентифікація платника податків буде здійснюватися по серії та номеру паспорта, а також по прізвищу, імені та по батькові громадянина, а в паспорті буде поставлена печатка про відсутність ІПН.

ЧОМУ КРЕДИТОРИ ВИМАГАЮТЬ ІПН ТА ПАСПОРТ?

Кожна кредитна організація зацікавлена в тому, щоб отримати про потенційного позичальника якомога точну інформацію, пересвідчитись в його добросовісності та виключити ймовірність шахрайства.

ІПН та паспорт, власне, дають можливість здійснити верифікацію максимально швидко, залучивши до цього менше кадрів. Проте, одночасно перевіривши максимальну кількість джерел. За допомогою оцифрування все частіше стає можливою перевірка клієнта в автоматичному режимі, а це в рази прискорює винесення рішення.

Тому напрошується висновок, що подача ідентифікаційного коду та фото паспорта при зверненні за кредитом полегшує не тільки роботу кредитній установі, але й корисна для позичальника, адже йому доведеться витратити набагато менше часу на залагодження формальностей та очікування відповіді по заявці, а також збільшує шанси отримати кредит онлайн на карту без відмови, і з першого разу.

ЯК ОФОРМИТИ КРЕДИТ БЕЗ ПАСПОРТА ТА КОДУ?

Щоб оформити позику без паспорта та коду в одній з МФО, а також гарантовано отримати кредит онлайн на карту без відмови потрібно виконати всього кілька простих кроків:

 1. Вибір суми та терміну кредиту. Більшість дистанційних кредитних компаній видає кредити розміром від 500 до 15 000 гривень на термін до 30 днів. Іноді також можна знайти пропозиції розміром до 30 000 гривень на термін до кількох місяців, але вони доступні тільки для постійних клієнтів. Варто згадати, що для новачків доступні спеціальні можливості оформити кредит під 0 відсотків.
 2. Заповнення та подача. Після вибору терміну та суми кредиту потрібно заповнити анкету-заявку. Там потрібно вказати дані паспорта, ідентифікаційний код (деякі компанії видають кредити без ІПН), контактну інформацію та адресу проживання.
 3. Додати банківську карту та пройти її верифікацію. Для отримання позики на картку потрібно ії прив'язати – вказати номер, термін дії та код зі зворотної сторони. Щоб здійснити верифікацію, кредитори використовують спосіб блокування випадкової суми на рахунку клієнта. Як тільки клієнт впише цю суму в зазначеному полі, перевірка буде вважатись здійсненою, а заблокована сума автоматично розблокується.
 4. Підписання кредитного договору та отримання грошей. Підписання електронного договору переважно здійснюється за допомогою одноразового коду, який клієнт отримує в смс-повідомленні на номер свого мобільного телефону. Як тільки клієнт введе отриманий код, договір вважатиметься укладеним, а гроші миттєво надійдуть на рахунок.

ЧИ МОЖЛИВО ОФОРМИТИ КРЕДИТ БЕЗ ПРОПИСКИ?

Перш за все, треба сказати, що отримати гроші в борг в банку без прописки неможливо. Єдиним варіантом отримання позики може стати звернення в кредитну установу, де вимоги значно менші, й не потрібно пред’являти стоси документів. Тобто, як і у випадку оформлення кредиту без оригіналів паспорта та ідентифікаційного коду потрібно звернутись в одну із МФО.

Проте, надіятись на 100% успіх з першого звернення не варто. Можливо, доведеться неодноразово зіткнутись з відмовами, перш ніж знайдеться кредитор, який погодиться співпрацювати з клієнтом без прописки. Також не варто розраховувати на великі суми кредиту та довгий термін, хіба що в дану установу звертаєтесь не вперше.

Якщо грошові труднощі підтискають, то кредит без прописки, тобто в нелегальній кредитної компанії, може бути порятунком для кого-то. Але не варто забувати, що якщо у кредитора немає гарантій виплати грошей в борг, то він може використовувати інші способи зберегти гроші: попросити заставу або взяти на зберігання документи до повернення боргу. Подібні схеми нелегальні і в недобросовісних руках можуть перетворитися в шахрайство або шантаж, де сума до повернення буде щодня збільшуватися. Радимо обмежити себе від співпраці з подібними компаніями і подумати що до ломбардного кредиту або отриманням позики від родича.

ОНЛАЙН КРЕДИТ НА КАРТУ БЕЗ ФОТО ПАСПОРТА В ГЛОБАЛ КРЕДИТ

Кредитна компанія Глобал Кредит видає швидкі кредити онлайн швидко і без відмови, при цьому не вимагаючи сканованої копії документів чи фотографії з паспортом в руках, як це буває в інших організаціях.

Щоб отримати фінансову допомогу в Глобал Кредит достатньо виконати кілька простих кроків: 

 • Заповнити коротку анкету, вказавши дані з паспорта та ідентифікаційний код;
 • Пройти коротку процедури прив'язки та верифікації банківської карти;
 • Банківська карта повинна бути дійсною щонайменше один місяць, з моменту оформлення кредиту;
 • Важливо пам'ятати, що вік позичальника може бути не нижче 18 років.

Найбільші переваги, які клієнти отримують, користуючись послугами даної МФО, це гнучкі умови кредитування: кредит можливо повернути в будь-який момент або неодноразово продовжувати дію кредитного договору, а також повертати кошти довільними частинами. Крім того компанія працює з усіма платіжними системами, що діють в Україні, тому кожен позичальник може вибрати найбільш зручну та вигідну саме для себе.

ОНЛАЙН КРЕДИТ НА КАРТУ БЕЗ ФОТО ПАСПОРТА В КАЧАЙ ГРОШІ

Кредитна компанія Качай Гроші обслуговує українських громадян в секторі небанківського кредитування уже майже 2 роки. За цей час кредитор зумів розробити просту та зручну процедур кредитування, яка дозволяє оформити кредитний договір, не вимагаючи від клієнтів сканованої копії документів чи навіть фотографії з паспортом в руках.

Все, що знадобиться щоб швидко оформити кредитну послугу:

 1. Вказати дані з паспорта та номер ідентифікаційного коду;
 2. Вказати контактні дані та адресу проживання;
 3. Додати банківську карту та пройти її верифікацію;
 4. Підписати кредитний договорі за допомогою одноразового ідентифікатора (одноразового коду, що надходить на номер мобільного телефону в текстовому повідомленні).

Чому варто користуватись послугами Качай Гроші? По-перше, це максимально просто та зручно. По друге, це ще й часто досить вигідно, адже кредитор час від часу проводить різні акційні пропозиції, з розіграшами цінних призів, а також іноді є можливість оформити навіть безвідсотковий кредит.

Крім того, на відміну від інших кредитних установа в Качай Гроші отримати фінансову допомогу мають можливість навіть люди з поганою кредитною історією, з низькою кредитоспроможністю або громадяни, які тимчасово не працюють. 

ОНЛАЙН КРЕДИТ НА КАРТУ БЕЗ ФОТО ПАСПОРТА В СОС КРЕДИТ

Звернення в Сос Кредит являється один з найпростіших способів отримати онлайн кредит на карту без фото паспорта, тобто даний кредитор не вимагає ні сканованих копій документів, ні фото з паспортом в руках, що зазвичай є однією з найчастіших вимог більшості кредитних компаній. 

Щоб отримати кредитні кошти позичальник мусить відповідати всього кільком вимогам та виконати кілька пунктів, а саме:

 • Бути повнолітнім громадянином України;
 • Мати дійсний паспорт з пропискою;
 • Мати дійну банківську карту будь-якого банку України;
 • Заповнити коротку анкету, вказавши основні дані;
 • Пройти привязку та верифікацію карти;
 • Підписати електронний кредитний договір та отримати гроші.

Говорячи про Sos Credit, неможливо не згадати про численні переваги, які отримують клієнти. Перш за все, це звичайн, якісне обслуговування, прозорі умови кредитування та можливість , як дострокового погашення, так і можливість неодноразового оформлення пролонгації.  Крім того, перші клієнти можуть скористатись безвідсотковим кредитом, а це означає, що користуватись кредитними коштами буде можливо безкоштовно.

ОНЛАЙН КРЕДИТ НА КАРТУ БЕЗ ФОТО ПАСПОРТА В Кредит Каса

Кредит онлайн в CreditKasa – це один з найпростіших способів отримати кредитні кошти, адже тут не вимагається ні довідка про доходи, ні хороша кредитна історія, ані висока кредитоспроможність.  До того ж, навіть скановані документи та фотографія клієнта з паспортом в руках не пригодиться.

Щоб отримати гроші достатньо:

 1. Мати при собі паспорт, або володіти точною інформацією, яка міститься в ньому;
 2. вказати ці дані, а також контактну інформацію в короткій анкеті;
 3. Здійснити прив'язку та верифікацію банківської карти;
 4. Дочекатись відповіді кредитора та підписати електронний кредитний договір;
 5. Після підписання договору, гроші миттєво надходять на карту.алекс

Кредитна компанія Кредит Каса також пропонує додаткові послуги по кредиту повністю безкоштовно, серед них можливість дострокового погашення, навіть наступного дня після погашення, а також безкоштовне оформлення пролонгації необмежену кількість разів.

Статті

Документи для кредиту - що необхідно позичальникові?

Перше, що потрібно зробити, звертаючись за кредитом...

Державний виконавець - хто це, і які їхні повноваження?

Державний виконавець може заблокувати рахунок і карту?...

Кредит через додаток в смартфоні

Останні кілька років серед інтернет-користувачів досить...

Консолідація кредитів – простий спосіб об'єднати борги

Одночасна оплата кількох кредитних зобов’язань часто...

Як взяти кредит з відкритими простроченнями?

Питання про те, як оформити кредит з простроченою заборгованістю,...

Овердрафт на банківській карті – що це означає?

Непередбачувані витрати часто стаються навіть в осіб,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну карту? (4)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Додати коментар

 ####### ######## ##   ## #######  ###### 
##   ## ##    ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##    ##   ## ##   ## ##    
##   ## ######  ######### ##   ## ###### 
## ## ## ##    ##   ## ##   ##    ## 
##  ## ##    ##   ## ##   ## ##  ## 
 ##### ## ######## ##   ## #######  ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі