Гроші до зарплати: чи варто оформляти послугу?

Ситуація, коли не вистачає грошей до кінця місяця, на жаль знайома багатьом. В таких випадках ми йдемо до друзів, родичів, співробітників або інших знайомих, й просимо їх про позику. Такі обставини змушують почуватись досить незручно, особливо, якщо позичати доводиться не вперше. Тому, варто знати, що розв’язати тимчасові фінансові проблеми можна набагато простіше, достатньо оформити послугу «гроші до зарплати» в стаціонарній кредитної компанії або через інтернет .

Де отримати гроші до зарплати?

Сьогодні найзручнішим та найпростішим способом отримати гроші до зарплати на карту – це оформити швидкий кредит онлайн в одній з небанківських кредитних компаній. А табличка, яка розміщена нижче, допоможе зробити вибір без зайвих зусиль и за короткий час.

Кредитна компанія Заповніть заявку Мін. сума Макс. сума Час Вік  Перший кредит пiд 0%? Взяти кредит
MoneyVeo Заповніть заявку 100 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. 18-90 років ✔️ Взяти кредит
Dinero Заповніть заявку 300 грн. 15 000 грн. 7-30 дн. 18-75 років ✔️ Взяти кредит
Miloan Заповніть заявку 500 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. 18-65 років ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Заповніть заявку 200 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. 18-71 років ✔️ Взяти кредит
KLT Credit Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 1-30 дн. 18-70 років Взяти кредит
Качай Гроші Заповніть заявку 500 грн. 7 000 грн. 5-30 дн. 18-70 років ✔️ Взяти кредит
Mycredit Заповніть заявку 100 грн. 10 000 грн. 1-30 дн. 18-75 років ✔️ Взяти кредит
SosCredit Заповніть заявку 500 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. 18-70 років ✔️ Взяти кредит
Alex Credit Заповніть заявку 1000 грн. 10 000 грн. 5-30 дн. 18-75 років ✔️ Взяти кредит
Credit Kasa Заповніть заявку 400 грн. 10 000 грн. 1-27 дн. 18-60 років ✔️ Взяти кредит
ШвидкоГроші Заповніть заявку 600 грн. 10 000 грн. 7-30 дн 18-60 років Взяти кредит
Твої Гроші Заповніть заявку 500 грн. 15 000 грн. 7-30 дн 18-70 років Взяти кредит
Ваша Готівочка Заповніть заявку 500 грн. 7 000 грн 1-16 18-70 років ✔️ Взяти кредит
Pozika.com.ua Заповніть заявку 500 грн. 5 000 грн. 1-21 18-70 років Взяти кредит
CCLOAN Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн 18-75 років Взяти кредит
Credit Plus Заповніть заявку 500 грн. 5 000 грн. 7-30 дн 18-60 років Взяти кредит
Быстрозайм Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн 7-30 дн 18-90 років Взяти кредит
Credit 365 Заповніть заявку 500 грн. 20 000 грн. 7-30 дн 18-75 років Взяти кредит
CashUp Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн 18-65 років Взяти кредит
Cashberry Заповніть заявку 100 грн. 8 000 грн. 7-30 дн 18-71 років Взяти кредит
Cashinsky Заповніть заявку 800 грн. 5 0000 грн. 7-30 дн 18-70 років Взяти кредит
Капуста в кишені Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн 18-70 років Взяти кредит

Що це за послуга «гроші до зарплати»?

Гроші до зарплати – це фінансова послуга, яку можна отримати в будь-якій небанківській кредитній компанії. Вона являє собою невеликий кредит для фізичних осіб. Оформити його можливо всього за кілька хвилин, відвідавши стаціонарне відділення установи або скориставшись онлайн-сервісом кредитора.

Однак, варто мати на увазі, що сьогодні більшість небанківських компаній працює виключно в дистанційному режимі. Тому, оформлення кредиту готівкою не завжди можливе, зате, оформлення грошей до зарплати онлайн на карту доступне у всіх кредитних компаніях, й до того ж, скористатись послугою можливо в будь-який час доби та з будь-якого куточка України.

Крім того, небанківські кредитні компанії мають спрощені умови оформлення позик, а також лояльні правила користування у порівнянні банками. Послуга «гроші до зарплати на карточку» – це майже те саме, що і позичання в друзів, але набагато зручніше, адже не доведеться зайвий раз ніяковіти та пояснювати, для чого потрібні гроші.

Як оформити «гроші до зарплати»?

Процедура оформлення грошей до зарплати онлайн надзвичайно проста. Здійснити її зможе будь-хто, навіть особи старшого віку та недосвідчені користувачі інтернету. Для цього потрібно всього лиш зайти на сайт кредитора та почергово виконати кілька простих пунктів. Для початку потрібно заповнити коротку анкету, яка одночасно виконує роль кредитної заявки. В ній треба вказати:

 • інформацію з паспорта,
 • ІПН,
 • адресу проживання,
 • контактні дані,
 • іноді вимагаються відомості стосовно заробітної плати та місця роботи, але документально підтверджувати вказані дані не обов’язково, адже дистанційні кредитні компанії видають кредити без довідок про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування.

Єдина вимога для отримання кредиту без відмови – вказувати достовірну інформацію. Наступний етап оформлення кредиту через інтернет – прив’язка банківської карти та її верифікація. Здійснюється приблизно за 5 хвилин. Для цього достатньо вказати реквізити карти, а потім підтвердити наявність доступу до неї. На вашому рахунку буде заблокована випадкова сума, яку потрібно вписати в полі перевірки на сайті кредитора.

Як тільки верифікація буде здійсненна, відразу можна переходити до останнього етапу оформлення кредиту – підписання кредитного договору. Електронний кредитний договір підписується також за допомогою електронного підпису. Як правило, у ролі такого підпису використовується одноразовий код, який відправляється смс-повідомленням на мобільний номер позичальника. Перед введенням коду завжди важливо читати всі частини кредитного договору, і тільки потім записувати код. Після підписання договору, гроші миттєво надходять на рахунок клієнта.

Чи послуга «гроші до зарплати» вигідна?

Небанківські компанії, як і будь-які інші кредитні установи, видають гроші в борг за визначену оплату. Як правило, до вартості такого кредиту входить тільки відсоткова ставка у розмірі 1-2% від тіла кредиту, яка налічується за кожен день користування коштами. Іноді також можливе нарахування комісій та інших одноразових платежів, але зустрічається вкрай рідко.

Тому, відповісти однозначно на питання, чи вигідно користуватись кредитами, неможливо. Все залежить від конкретних обставин позичальника, його потреб та терміну кредитування. Зрозуміло, що у випадку, коли особа планує користуватись послугою «гроші до зарплати на карту», скажімо, цілий рік, а за кожен наступний день нараховуватиметься оплата 1-2% від тіла кредиту, то про жодну вигоду навіть говорити неможливо. Але, якщо використовувати послугу відповідно до призначення, тобто кілька днів або максимуму місяць, то вигіднішої кредитної пропозиції напевно не знайти. Варто також зазначити, що кредитні компанії дуже часто проводять для своїх клієнтів різні акції та розіграші, а іноді дозволяють узяти навіть безвідсотковий кредит на термін від 15 до 30 днів.

Отже, перш ніж прийняти рішення, подумайте, для яких цілей вам потрібні кошти, на який термін та в якому розмірі. Саме від цих чинників залежить, чи отримаєте ви користь від позик онлайн або навпаки – ще більше погіршите фінансову ситуацію.

Переваги послуги «гроші до зарплати на карту»

Окрім оперативного оформлення, прозорих та зручних умов кредитування, а також невеликої вартості обслуговування за умови користування грошима місяць, послуга «гроші до зарплати онлайн на карту» має також й інші достойні переваги.

 • По-перше, при наявності поганої кредитної історії, а також прострочених кредитів в інших установах, оформлення даної послуги може бути єдиною можливістю отримати кредитні кошти.
 • По-друге, у випадку дуже поганої та нестабільної фінансової ситуації, оформлення послуги «гроші до зарплати на картку онлайн» не несе жодної загрози для вашого кредитного досьє, та виключає ймовірність виникнення простроченої заборгованості по кредиту. Якщо ви не зможете вчасно погасити боргове зобов’язання, ви маєте право оформити послугу пролонгації повністю безкоштовно.
 • По-третє, дистанційні кредитні компанії дозволяють дострокове погашення кредиту, що теж можна назвати неабияким плюсом. Адже іноді нам потрібні гроші на невизначений час. Оформляючи послугу гроші до зарплати, ми матимемо можливість закрити кредит навіть наступного дня після підписання договору, й при цьому до оплати буде нараховано тільки тіло кредиту та сума відсотків за конкретні дні користування коштами.

Статті

Як позбутись боргів?

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають...

Кредит на карту без фото паспорта - 11 вигiдних пропозицій

Плануючи оформити кредит часто можна зустрітись з вимогою...

Кредит під 0

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських...

Кредитні компанії

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Як позбутись боргів? (2)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

##   ## ##  ## ##   ## ####### ######## 
## ## ## ## ## ###  ### ##   ## ##   ## 
## ## ##  ####  #### #### ##   ## ##   ## 
## ## ##  ##  ## ### ## ##   ## ######## 
## ## ##  ##  ##   ## ##   ## ##  ##  
## ## ##  ##  ##   ## ##   ## ##  ## 
 ### ###   ##  ##   ## ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле