Гроші до зарплати: чи варто оформляти послугу?

Ситуація, коли не вистачає грошей до кінця місяця, на жаль знайома багатьом. В таких випадках ми йдемо до друзів, родичів, співробітників або інших знайомих, й просимо їх про позику. Такі обставини змушують почуватись досить незручно, особливо, якщо позичати доводиться не вперше. Тому, варто знати, що розв’язати тимчасові фінансові проблеми можна набагато простіше, достатньо оформити послугу «гроші до зарплати» в стаціонарній кредитної компанії або через інтернет .

 1. Гроші до зарплати в кращих МФО
 2. Характеристика послуги “гроші до зарплати”
 3. Процедура оформлення послуги “гроші до зарплати”.
 4. Чи вигідно брати гроші до зарплати?
 5. Основні переваги послуги “гроші до зарплати”
 6. Гроші до зарплати в Глобал Кредит
 7. Гроші до зарплати в SosCredit
 8. Гроші до зарплати в Credit Plus
 9. Гроші до зарплати в Credit365
 10. Гроші до зарплати в Cashberry

Де отримати гроші до зарплати?

Сьогодні найзручнішим та найпростішим способом отримати гроші онлайн на карту – це оформити послугу "гроші до зарплати", тобто швидкий кредит онлайн в одній з небанківських кредитних компаній. А табличка, яка розміщена нижче, допоможе зробити вибір без зайвих зусиль і за короткий час.

Кредитна компанія Заповніть заявку Мін. сума Макс. сума Час Вік  Перший кредит пiд 0%? Взяти кредит
MoneyVeo Заповніть заявку 100 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. 18-90 років ✔️ Взяти кредит
Dinero Заповніть заявку 300 грн. 15 000 грн. 7-30 дн. 18-75 років ✔️ Взяти кредит
Miloan Заповніть заявку 500 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. 18-65 років ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Заповніть заявку 200 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. 18-71 років ✔️ Взяти кредит
KLT Credit Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 1-30 дн. 18-70 років Взяти кредит
Качай Гроші Заповніть заявку 500 грн. 7 000 грн. 5-30 дн. 18-70 років ✔️ Взяти кредит
Mycredit Заповніть заявку 100 грн. 10 000 грн. 1-30 дн. 18-75 років ✔️ Взяти кредит
SosCredit Заповніть заявку 500 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. 18-70 років ✔️ Взяти кредит
Alex Credit Заповніть заявку 1000 грн. 10 000 грн. 5-30 дн. 18-75 років ✔️ Взяти кредит
Credit Kasa Заповніть заявку 400 грн. 10 000 грн. 1-27 дн. 18-60 років ✔️ Взяти кредит
ШвидкоГроші Заповніть заявку 600 грн. 10 000 грн. 7-30 дн 18-60 років Взяти кредит
Твої Гроші Заповніть заявку 500 грн. 15 000 грн. 7-30 дн 18-70 років Взяти кредит
Ваша Готівочка Заповніть заявку 500 грн. 7 000 грн 1-16 18-70 років ✔️ Взяти кредит
Pozika.com.ua Заповніть заявку 500 грн. 5 000 грн. 1-21 18-70 років Взяти кредит
CCLOAN Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн 18-75 років Взяти кредит
Credit Plus Заповніть заявку 500 грн. 5 000 грн. 7-30 дн 18-60 років Взяти кредит
Быстрозайм Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн 7-30 дн 18-90 років Взяти кредит
Credit 365 Заповніть заявку 500 грн. 20 000 грн. 7-30 дн 18-75 років Взяти кредит
CashUp Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн 18-65 років Взяти кредит
Cashberry Заповніть заявку 100 грн. 8 000 грн. 7-30 дн 18-71 років Взяти кредит
Cashinsky Заповніть заявку 800 грн. 5 0000 грн. 7-30 дн 18-70 років Взяти кредит
Капуста в кишені Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн 18-70 років Взяти кредит

Що це за послуга «гроші до зарплати»?

Гроші до зарплати – це фінансова послуга, яку можна отримати в будь-якій небанківській кредитній компанії. Вона являє собою невеликий кредит для фізичних осіб. Оформити його можливо всього за кілька хвилин, відвідавши стаціонарне відділення установи або скориставшись онлайн-сервісом кредитора.

Однак, варто мати на увазі, що сьогодні більшість небанківських компаній працює виключно в дистанційному режимі. Тому, оформлення кредиту готівкою не завжди можливе, зате, оформлення грошей до зарплати онлайн на карту доступне у всіх кредитних компаніях, й до того ж, скористатись послугою можливо в будь-який час доби та з будь-якого куточка України.

Крім того, небанківські кредитні компанії мають спрощені умови оформлення позик, а також лояльні правила користування у порівнянні банками. Послуга «гроші до зарплати на карточку» – це майже те саме, що і позичання в друзів, але набагато зручніше, адже не доведеться зайвий раз ніяковіти та пояснювати, для чого потрібні гроші.

Як оформити «гроші до зарплати»?

Процедура оформлення грошей до зарплати онлайн надзвичайно проста. Здійснити її зможе будь-хто, навіть особи старшого віку та недосвідчені користувачі інтернету. Для цього потрібно всього лиш зайти на сайт кредитора та почергово виконати кілька простих пунктів. Для початку потрібно заповнити коротку анкету, яка одночасно виконує роль кредитної заявки. В ній треба вказати:

 • інформацію з паспорта,
 • ІПН,
 • адресу проживання,
 • контактні дані,
 • іноді вимагаються відомості стосовно заробітної плати та місця роботи, але документально підтверджувати вказані дані не обов’язково, адже дистанційні кредитні компанії видають кредити без довідок про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування.

Єдина вимога для отримання кредиту без відмови – вказувати достовірну інформацію. Наступний етап оформлення кредиту через інтернет – прив’язка банківської карти та її верифікація. Здійснюється приблизно за 5 хвилин. Для цього достатньо вказати реквізити карти, а потім підтвердити наявність доступу до неї. На вашому рахунку буде заблокована випадкова сума, яку потрібно вписати в полі перевірки на сайті кредитора.

Як тільки верифікація буде здійсненна, відразу можна переходити до останнього етапу оформлення кредиту – підписання кредитного договору. Електронний кредитний договір підписується також за допомогою електронного підпису. Як правило, у ролі такого підпису використовується одноразовий код, який відправляється смс-повідомленням на мобільний номер позичальника. Перед введенням коду завжди важливо читати всі частини кредитного договору, і тільки потім записувати код. Після підписання договору, гроші миттєво надходять на рахунок клієнта.

Чи послуга «гроші до зарплати» вигідна?

Небанківські компанії, як і будь-які інші кредитні установи, видають гроші в борг за визначену оплату. Як правило, до вартості такого кредиту входить тільки відсоткова ставка у розмірі 1-2% від тіла кредиту, яка налічується за кожен день користування коштами. Іноді також можливе нарахування комісій та інших одноразових платежів, але зустрічається вкрай рідко.

Тому, відповісти однозначно на питання, чи вигідно користуватись кредитами, неможливо. Все залежить від конкретних обставин позичальника, його потреб та терміну кредитування. Зрозуміло, що у випадку, коли особа планує користуватись послугою «гроші до зарплати на карту», скажімо, цілий рік, а за кожен наступний день нараховуватиметься оплата 1-2% від тіла кредиту, то про жодну вигоду навіть говорити неможливо. У цьому випадку велика ймовірність впасти в боргову яму і стати банкрутом - фізичною особою. Але, якщо використовувати послугу відповідно до призначення, тобто кілька днів або максимуму місяць, то вигіднішої кредитної пропозиції напевно не знайти. Варто також зазначити, що кредитні компанії дуже часто проводять для своїх клієнтів різні акції та розіграші, а іноді дозволяють узяти навіть безвідсотковий кредит на термін від 15 до 30 днів.

Отже, перш ніж прийняти рішення, подумайте, для яких цілей вам потрібні кошти, на який термін та в якому розмірі. Саме від цих чинників залежить, чи отримаєте ви користь від позик онлайн або навпаки – ще більше погіршите фінансову ситуацію.

Переваги послуги «гроші до зарплати на карту»

Окрім оперативного оформлення, прозорих та зручних умов кредитування, а також невеликої вартості обслуговування за умови користування грошима місяць, послуга «гроші до зарплати онлайн на карту» має також й інші достойні переваги.

 • По-перше, при наявності поганої кредитної історії, а також прострочених кредитів в інших установах, оформлення даної послуги може бути єдиною можливістю отримати кредитні кошти.
 • По-друге, у випадку дуже поганої та нестабільної фінансової ситуації, оформлення послуги «гроші до зарплати на картку онлайн» не несе жодної загрози для вашого кредитного досьє, та виключає ймовірність виникнення простроченої заборгованості по кредиту. Якщо ви не зможете вчасно погасити боргове зобов’язання, ви маєте право оформити послугу пролонгації повністю безкоштовно.
 • По-третє, дистанційні кредитні компанії дозволяють дострокове погашення кредиту, що теж можна назвати неабияким плюсом. Адже іноді нам потрібні гроші на невизначений час. Оформляючи послугу гроші до зарплати, ми матимемо можливість закрити кредит навіть наступного дня після підписання договору, й при цьому до оплати буде нараховано тільки тіло кредиту та сума відсотків за конкретні дні користування коштами.

В інтернеті зараз можна знайти безліч кредитів онлайн з хорошими відгуками - і це означає, що при грамотному використанні цього продукту і своєчасному поверненні коштів кредит онлайн може стати порятунком при термінової фінансової нужді.

Гроші до зарплати в Глобал Кредит

Гроші онлайн на карту можливо швидко отримати в компанії Глобал Кредит, оформивши послугу "гроші до зарплати".  Дана послуга передбачає кредитування протягом короткого часу та у невеликих розмірах. Отримати такий вид кредиту може практично кожен громадянин України, адже вимоги надзвичайно прості:

 • Наявність паспорта з української пропискою
 • Ідентифікаційний код
 • Вік — від 18 років   
 • Кредит онлайн доступний навіть з поганою кредитною історією
 • Кредитоспроможність також немає вирішального значення
 • Довідка про доходи та наявність офіційного працевлаштування не обов'язкова

Варто зазначити, що однією з причин, чому варто користуватись послугами Глобал Кредит, являються також гнучкі умови кредитування. Хоча кредитний договір оформляється на час до 30 днів, однак кредитор дозволяє здійснювати дострокове погашення, а також оформляти пролонгацію необмежену кількість раз. 

Гроші до зарплати в Сос Кредит

Отримати гроші до зарплати можливо також в компанії Сос Кредит. Дана МФО працює на українському фінансовому ринку уже кілька років, а це означає, що завдяки добутому досвіду тут мають можливість запевнити найкраще обслуговування. Основними перевагами Сос Кредит, які помітно вирізняють компанію серед інших являються:

 • Мінімальні вимоги до позичальника
 • Вигідна відсоткова ставка
 • Можливість оформити кредит з поганою кредитною історією
 • Великий відсоток виданих кредитів навіть безробітним позичальникам
 • Мінімальний вік позичальника - 18 років
 • Завдяки кількаразовому оформленню кредитів онлайн в Сос Кредит вдасться виправити погану кредитну історію

Гроші до зарплати в Кредит Плюс

Гроші до зарплати в Кредит Плюс - це також досить хороший спосіб виправити кредитну ситуацію в прикрих ситуаціях. Користуючись послугами цього кредитора не доведеться багато переплачувати за кредит та витрачати час і сили на залагодження формальностей.  Щоб оформити позику достатньо:

 • Мати паспорт громадянина України
 • Мати вік від 18 років 
 • Мати при собі номер ідентифікаційного коду
 • Обовязкова також дійсна банківська карта, видана будь-яким банком України

Якщо гвормити про умовик редитування, то вони досить подібні, як і в Інших МФО: час кредитування до 30 днів, а суми не більше 5000 гривень. Доступна також послуга пролонгації для кожного клієнта, і звчайно, дострокове погашення.

Гроші до Зарплати в Кредит365

Оформити послугу "гроші до зарплати" в Кредит365 можуть усі пвнолітні громадяни України. Прицьому їм не доведеться надавати довідки про доходи та інші документи, які підтверджували б високу кредитоспроможність. Також в Кредит365 відсутня необхідність в предявленні заставного майна чи поручителів. Компанія стараєтьсябудувати взаємини з клієнтами на взаємній довірі, тому список вимог мінімальний:

 • Паспорт, який засвідчує українське громадянство
 • Повнолітній вік
 • Ідентифікаційний код
 • Будь-яка банківська карта
 • Доступ до інтернету з будь-якого пристрою 
 • Вказання правдивих відомостей про себе
 • Кілька хвилин вільного часу (15-20)

Гроші до зарплати Кешбері

Чи варто оформляти гроші до зарплати в Кешбері? Безперечно, так. Чому? Тому, що це одни з найзручніших та навигідніших сервісів дистанційного кредитування в нашій країні. Компанія параює не ринку небанківського кредитування уже кілька років. І весь час старається удосконалювати програми, які використовуються на сайті, щоб забезпечити якініше та швидше облуговування. Крім цього, кредитор старається знизити до мінімуму відсоткову ставку. Що стосується вимог до позичальника, то тут всього кілька пунктів:

 • Надати актуальні дані з паспорта
 • Паспорт повинен бути дійсним
 • Наявність ідентифікаційного коду
 • Гривнева банківська карта
 • Мобільний телефон
 • Доступ до інтернету

Статті

Документи для кредиту - що необхідно позичальникові?

Перше, що потрібно зробити, звертаючись за кредитом...

Державний виконавець - хто це, і які їхні повноваження?

Державний виконавець може заблокувати рахунок і карту?...

Кредит через додаток в смартфоні

Останні кілька років серед інтернет-користувачів досить...

Консолідація кредитів – простий спосіб об'єднати борги

Одночасна оплата кількох кредитних зобов’язань часто...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну карту? (4)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Кредитні компанії

Додати коментар

##   ## ####### ##  ## ##  ## ##  ## 
 ##  ## ##   ## ###  ## ## ## ###  ## 
 ## ##  ##   ## #### ##  ####  #### ## 
  ###  ##   ## ## ## ##  ##  ## ## ## 
 ## ##  ##   ## ## ####  ##  ## #### 
 ##  ## ##   ## ##  ###  ##  ##  ### 
##   ## ####### ##  ##  ##  ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Андрей 2019-12-05 09:33:43 #649
Якщо дуже потрібні гроші то ясно що потрібно виходити з положення. Якщо є можливість чекати то навіщо Все від ситуації.
Лариса 2019-11-11 10:22:08 #568
Чому б і ні. Зараз кредитують під 0 відсоток.
Марк 2019-10-15 10:11:56 #524
Якщо є потреба в грошах то однозначно потрібно викручуватися і шукати вихід з ситуації. Спасибі фінансовим компаніям за таку можливість.