Кредит під заставу нерухомості - основна інформація

Зараз договір кредиту під заставу нерухомості між фізичними сторонами досить часто використовується серед кредиторів і клієнтів. Особливість такого великого попиту полягає в тому, що клієнти можуть взяти величезні суми коштів на довгий період і з мінімальними процентними ставками. Крім того, завжди існує можливість домовитися про продовження термінів угоди, якщо клієнти не можуть своєчасно повернути кошти. Також слід зазначити, що для деяких людей цей вид кредитування є хорошим шансом взяти гроші, щоб впоратися з виниклими труднощами.

Кредит під заставу нерухомості в Україні

Зміст статті:

 1. Кредит під заставу - простими словами
 2. Оформлення кредиту під заставу нерухомості
 3. Кредит під заставу нерухомості - ризики
 4. Договір кредиту під заставу
 5. Кредит під заставу в Україні
 6. ПриватБанк кредити під заставу
 7. Кредит під заставу в А Банку
 8. Альфа Банк кредит під заставу

КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ - ГОЛОВНЕ

Кредит під заставу - вид кредитування, коли позичальник бере у банку гроші в борг з гарантією. У разі, якщо борг не буде погашений вчасно, кредитор може отримати заставу в користування і шляхом продажу заставного майна повернути свої гроші.

Для оформлення договору клієнтам часто не обов'язково приносити довідки про доходи зі своєї роботи й приводити поручителів. Попередньо фахівці оцінюють саму нерухомість, а після цього узгоджують суму кредиту, терміни користування засобами, процентні ставки та інші важливі деталі, які цікавлять двох сторін. Для оформлення кредиту підходить будь-який цінна нерухомість. Однак найбільше переваги часто віддаються ділянкам, будинках і квартирах, які легко можна буде надалі продати.

Документами для складання договору виступає:

 • паспорт громадянина України,
 • код ІПН,
 • завірені нотаріусом копії,
 • документи власності на заставу.

Гідність даної позики полягає в тому, що отримані гроші клієнти можуть витратити на свої цілі, наприклад, на відкриття свого бізнесу або термінове лікування. За допомогою отриманих коштів можна розв'язати фінансові проблеми та істотно примножити свій капітал кілька разів, якщо вкласти кошти в бізнес.

КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ: ЕТАПИ ОФОРМЛЕННЯ

Зараз можна відзначити чотири важливих етапів оформлення кредиту під заставу нерухомості:

1. Клієнт зобов'язаний надіслати заяву позичальнику з сумою, яка його цікавить.

2. Юристи фінансової компанії зобов'язані заповнити договір з узгодженням між стороною всіх деталей такої угоди.

3. Договір реєструють всередині кредитної організації або навіть у нотаріуса.

4. Сума, прописана в договорі, видається клієнтам готівкою або перераховуються на банківську карту.

Так як житлове майно знаходиться в заставі, воно тимчасово належить кредитору на підставі підписаного сторонами договору. Коли позичальник повністю виплатить кредитне зобов'язання, майно знову повернеться власнику, і він зможе ним розпоряджатися на власний розсуд, наприклад, продати, подарувати або обміняти на інші квадратні метри.

ЯК ЗМЕНШИТИ РИЗИК ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАСТАВНОГО КРЕДИТУ?

Кожне кредитне зобов'язання в банку або МФО володіє великими ризиками. Попередньо експерти дізнаються обставини, для чого людині знадобилися кошти, а після цього оцінюють його можливість своєчасно повернути гроші - кредитоспроможність. Працівники кредитних організацій допомагають вибрати іменну ту суму щомісячних виплат, які дозволяють зменшити ризики по неповернення боргу.

Фахівці кредитної організації також можуть запропонувати звернення в державні органи, де буде проводитися реєстрація договору позики під заставу нерухомості. Власник буде далі залишатися власником заставної нерухомості. Однак в державному реєстрі буде вказана інформація, що ця нерухомість - це запорука.

КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ МАЙНА: ДОГОВІР

Правильний договір кредиту під заставу має наступну інформацію:

 1. Повні дані про кредитора та позичальника.
 2. Предмет договору. У ньому йдеться про суми, терміни користування засобами, про заставу, способах надання грошей і можливості продовження договору.
 3. Обов'язки позичальника, які містять інформацію про повернення грошей позикодавцеві щомісяця до певного терміну, а також можливість достроково погасити свій борг.
 4. Зобов'язання позичальника, які включають видачу коштів та отримання відсотків у встановлений час.
 5. Порядок сплати процентних ставок. Вказується в договорі інформація, як погасити борг, якщо у позичальника утворилася пеня.
 6. Відповідальність позичальника.
 7. Непередбачені обставини, в яких зазначено, як потрібно себе вести позичальникам в разі появи обставин непереборної сили.
 8. Прийняття рішень при виникненні суперечок.
 9. Порядок розірвання угоди.
 10. Термін дії.
 11. Адреси й реквізити сторін.

Подібний зразок договору клієнти мають можливість переглянути в інтернеті, щоб заздалегідь обміркувати всі його пункти, з якими можна погодитися або які необхідно оскаржувати. Важливо, щоб на договорі знаходилися підписи двох сторін, адже в іншому випадку він буде вважатися недійсним, і ніхто відповідальності нести не буде.

Клієнтам слід ретельно зважити всі плюси й мінуси такого кредитування, щоб зробити свій правильний вибір. Крім того, важливо добре розібратися у всіх аспектах складання договору перед його укладенням, щоб в майбутньому не мати проблем.

КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ В БАНКУ: ПРОПОЗИЦІЇ В УКРАЇНІ

ПРИВАТБАНК КРЕДИТИ ПІД ЗАСТАВУ

Приватбанк - найбільший банк в Україні має у своєму списку пропозицій кредити під заставу нерухомості. Максимальна сума, яку вийде взяти в тому випадку - половина ринкової вартості застави. Максимальний термін кредитування до 10 років, але точні умови залежать від безлічі факторів. Відсоткова ставка при кредиті під заставу нерухомості буде на рівні 15 - 16% річних. Нерухомість повинна бути застрахована, а договір завірений нотаріусом.

А БАНК КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ

Банківська організація А Банк також надає кредити під заставу. На їхньому офіційному порталі є інформація про кредити під заставу ювелірних виробів. Максимальна ставка кредиту буде враховуватися виходячи з вартості застави, але не буде перевищувати 50 000 гривень. А термін використання коштів - 28 днів. Такий кредит можна отримати навіть за 10 хвилин у відділенні А Банку на підставі лише паспорта та коду ІПН.

АЛЬФА БАНК КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ

На порталі Альфа Банку також можна отримати інформацію з приводу кредиту готівкою і на карту. Заставне майно підвищить шанси на схвалення довгострокового кредиту і знизить процентну ставку. Максимальна сума кредиту готівкою - 1 000 000 гривень, але будьте готові, що ліміт може зменшитися і він залежить від вартості застави.

Кредити онлайн без відсотків
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
MyCredit / Май Кредит
12000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Кредит Додам
6000 грн / 14 дн.
Качай гроші
5000 грн / 30 дн.
Credit7 / Кредит 7
15000 грн / 30 дн.
Кредит Касса
20000 грн / 30 дн.
Money4you / Маніфою
5000 грн / 30 дн.
Banana Credit / Банана Кредит
15000 грн / 30 дн.
CreditPlus / Кредит Плюс
10000 грн / 30 дн.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

######## ##   ## ###### ######## ######## 
   ## ##   ## ##  ## ##    ##   ## 
  ##  ##   ## ##    ##    ##   ## 
  ##  ##   ## ##    ######  ##   ## 
 ##   ##   ## ##    ##    ##   ## 
 ##   ##   ## ##  ## ##    ##   ## 
######## #######  ###### ######## ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі