Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

З кожним роком ми все більше звикаємо користуватись електронними грошима, тобто здійснювати будь-які оплати за допомогою банківських карт. Ними можна розраховуватись, як у звичайних магазинах: в ресторанах, кафе, на заправках, так і в мережі інтернет. Однак, щоб використання цього фінансового продукту було ще зручнішим та надійнішими, банки почали випускати спеціальні іменні карти. Що вони собою представляють та чим відрізняються від звичайних карт?

Рейтинг
(0)
Мінімальна сума погашення
0%
Безвідсотковий період
62
Подивитися
Рейтинг
(0)
Мінімальна сума погашення
100%
Безвідсотковий період
90
Подивитися
Рейтинг
(5)
Мінімальна сума погашення
0%
Безвідсотковий період
55
Подивитися
Рейтинг
(5)
Мінімальна сума погашення
0%
Безвідсотковий період
62
Подивитися
Рейтинг кредитних карт
 1. Іменна карта - що це?
 2. Як оформити персональну карту з ім'ям власника?
 3. Які карти можуть бути безіменними?
 4. Кредит онлайн тільки на карту з ім'ям?
 5. Персональна кредитна карта

Відмінності іменної карти від звичайних

Платіжна картка, на якій написано або вигравірувано ім'я власника вважається іменний. Отримати таку картку нескладно - необхідно звернутися в банк, заповнити заявку та отримати особистий продукт. Такий банківський продукт має багато привілеїв і відмінностей від стандартних карт:

 1. Персональний продукт має більше можливостей. При стандартних картах деякі послуги можуть бути заблоковані: зняття коштів за кордоном, міжнародні перекази та інше.
 2. Карту з ім'ям можна прив'язати до інтернет-банкінгу та здійснювати платежі, перекази й оплати онлайн. Стандартні картки також можна додати в додаток на смартфон, але там буде менше функціоналу.
 3. Особисті картки беруть участь у багатьох програмах лояльності та бонусних конкурсах.
 4. На дебетову карту з ім'ям можна отримати миттєвий кредит онлайн.
 5. Персональна карточка може виконувати функцію посвідчення особи й підтвердити ваші дані, якщо під рукою немає паспорта.

Зовні іменна карта не відрізняється від стандартних. На лицьовій стороні платіжної картки є шеснадцатізначний номер, ім'я власника і термін дії. На зворотному боці - код CVV та місце для підпису.

Зверніть увагу, що робити фотографії карти й викладати в загальний доступ може бути небезпечно. Шахраї можуть скористатися цим і оплатити вашою карткою будь-які покупки. Але відправляти номер карти для переказів і ім'я власника можна - без CVV коду це безпечно.

Як отримати картку з ім'ям?

Оформити іменну картку нескладно. Процедура доступна для всіх жителів України, які мають прописку на території країни і вік старше 18 років. Можна відправити заявку на карту через інтернет або заповнити її за допомогою консультанта в стаціонарному відділенні будь-якого українського банку. Для процедури знадобиться паспорт і код ІПН.

 1. Необхідно вибрати кредитора. Український ринок повний державних і комерційних банків. Всі вони в гонитві за клієнтами пропонують безліч вигідних варіантів. Радимо при виборі спиратися на свої цілі користування продуктом. Якщо вона потрібна для постійного використання, то варто вибрати щось з безкоштовним обслуговуванням і низьким відсотком на зняття готівки. Любителям Фінтех варто підібрати банк, який має зручний додаток банкінгу і дозволяє прив'язати картку до безконтактних платежів за допомогою смартфона або гаджетів.
 2. Клієнт при оформленні карти може вибрати платіжну систему, якщо банк співпрацює з кількома. Найпопулярніші - Visa і Mastercard. Деякі банки пропонують варiанти з національною українською платіжною системою Простiр. Visa і Mastercard для українців не мають великої відмінності, крім як участі в різних бонусних програмах. Система Простiр обслуговує тільки національну валюту і може бути використана тільки на території нашої країни.
 3. При заповненні заявки також можна підібрати індивідуальний дизайн картки - додати свою фотографію або вибрати з уже наявних. Карта с фото в Україні не популярна, але в iнших країнах спотикається досить часто.
 4. Радимо уважно заповнювати заявку і звернути увагу на ім'я і прізвище. Якщо ініціали записані латиницею, то необхідно, щоб вони повторювалися як в закордонному паспорті. Цей крок може убезпечити від проблем при оплатах за кордоном або при покупках на іноземних сайтах.

Після заповнення заявки необхідно почекати, коли замовлення буде зроблено. Зазвичай термін виготовлення пластика близько тижня або двох тижнів. Отримати картку можна в стаціонарному відділенні або замовити доставу на будинок за допомогою пошти або кур'єрської служби доставлення.

Неіменна банківська карта - що це?

На фінансовому ринку існує велика кількість пропозицій моментальних, віртуальних і передплачених карт. Виглядають вони так же само й схожі у використанні. За допомогою таких карт можна оплатити покупки або зняти потрібну суму в банкоматі, але не можна відправити гроші за кордон або отримати на таку карту гроші в борг від кредитної компанії.

 • Миттєва - видається в банку відразу при зверненні. На ній немає імені власника, але з її допомогою можна платити в магазинах, знімати кошти й відправляти іншим громадянам.
 • Віртуальна картка - подібна миттєва карточка, але без пластику. Вона існує в мобільному додатку. При наявності засоби безконтактної оплати її можна використовувати для стаціонарних магазинів, але вона створена в основному для інтернету.
 • Передплачений - вид дебетної картки для безіменних оплат. Зазвичай передплачені картки можна отримати в подарунок від організацій або партнерів.

Кредит онлайн на карту з ім'ям

Якщо у вашому житті коли-небудь була термінова потреба в грошах, то процедура отримання кредиту онлайн буде знайомої. Це найпростіший й найшвидший спосіб отримати невелику суму в борг на дебетову карту онлайн. Для отримання коштів знадобиться паспорт, мобільний телефон, код ІПН та кілька хвилин часу. Оформити заявку можна як з комп'ютера, так і з телефону, вписавши паспортні дані та відповіді на питання про дохід. У процедурі також є важливий пункт перевірки позичальника. Для отримання грошей на карту підходить виключно карточка з ім'ям. Це не примха кредитора, а додатковий спосіб перевірки особистості. Ім'я на карті та ім'я в заявці повинно збігатися. Це гарантує кредитору то, що гроші отримує саме та людина, що оформляє заявку. На жаль, раніше були випадки отримання грошей на чужі документи, тому наявність персонального пластика строго обов'язково.

Іменна кредитка

Персональною картою може бути не тільки дебетний продукт, але і кредитний. Іменна кредитка стане в пригоді в багатьох галузях, наприклад, у випадку подорожі за кордоном або при отриманні авто напрокат. Від звичайної кредитки відрізняється тільки вигравіруваним ім'ям, але може бути більш функціональною.

 • Доступ до закордонних магазинів і пунктам послуг.
 • Вища категорія фінансового продукту.
 • Персональна кредитка може підтвердити особу власника.

Отримати такий продукт можна за заявкою через відділення банку. Виготовлення також триватиме близько 7 - 10 днів. Після отримання необхідно активувати карту - скористатися банкоматом і підтвердити бажання мати такий продукт. Обслуговування кредитки з ім'ям за ціною не буде відрізнятися від стандартних пропозицій. Але варто провести порівняння і дізнатися переваги інших банків: ціна обслуговування, відсоток зняття готівки й термін пільгового періоду можуть відрізнятися.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Додати коментар

######## ##   ## ##   ## #### ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ## ## ## ## 
##   ## ##   ## ##   ## ## ## ## ## 
######## ##   ## ##   ## ## ## ## ## 
##  ##  ##   ## ##   ## ## ## ## ## 
##  ## ##   ## ##   ## ## ## ## ## 
##   ## #######  ####### #### ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Сергій 2019-04-19 21:17:00 #189
Більшість банків за оформлення іменної картки вимагают щомісячне обслуговування, тобто необхідно буде ще платити за користування. А переваги не такі значні.
Відповісти