Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

З кожним роком ми все більше звикаємо користуватись електронними грошима, тобто здійснювати будь-які оплати за допомогою банківських карт. Ними можна розраховуватись, як у звичайних магазинах: в ресторанах, кафе, на заправках, так і в мережі інтернет. Однак, щоб використання цього фінансового продукту було ще зручнішим та надійнішими, банки почали випускати спеціальні іменні карти. Що вони собою представляють та чим відрізняються від звичайних карт?

Рейтинг
(0)
Мінімальна сума погашення
0%
Безвідсотковий період
62
Рейтинг
(0)
Мінімальна сума погашення
100%
Безвідсотковий період
90
Рейтинг
(0)
Мінімальна сума погашення
0%
Безвідсотковий період
55
Рейтинг
(0)
Мінімальна сума погашення
0%
Безвідсотковий період
62
Рейтинг кредитних карт

Зміст статті:

 1. Іменна карта - що це?
 2. Іменна банківська карта: переваги використання.
 3. Картка з ім'ям - додаткові послуги.
 4. Замовити іменну картку - опис дій клієнта банку.

Що таке іменна карта?

Іменна карта – це один з найбільш популярних та затребуваних банківських продуктів, як в Україні, так і в усьому світі. ЇЇ можливо використовувати для різних фінансових операцій:

 • отримання заробітної плати, пенсії, стипендії та інших нарахувань;
 • зняття готівки в банкоматах;
 • проведення платежів в стаціонарних магазинах та інших закладах обслуговування;
 • здійсненням розрахункових операцій в інтернеті;
 • переказів кошти з однієї карти на іншу;
 • виведення грошей з різних електронних гаманців (WebMoney, EasyPay, Яндекс Гроші, QIWI).

Що стосується зовнішнього вигляду, то окрім 16-значного номера, терміну дії, та магнітної стрічки, на карті додатково розміщені ім’я та прізвище власника. Ця інформація може бути надрукована звичайним шрифтом або вибита об’ємними літерами.

iменна картка

Сьогодні все частіше на іменних картах присутнє також фото її власника. Такого роду банківські карти випускаються майже всіма українським банками і працюють на основі платіжних систем Visa та Mastercard.

іменна карта: ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ 

Оформивши іменну карту, клієнт одразу помітить особливу зручність та багато переваги її використання:

1. Іменні дебетові карти дозволяють розраховуватись за кордоном та в межах країни (у випадку здійснення оплат великих розмірів) без додаткового надання особистих документів, що підтверджують особу.

2. Іменні карти мають спеціальний вбудований чіп (PayPass, PayWave), який забезпечує додаткову охорону, а також дозволяє розраховуватись безконтактово за допомогою дотику до екрану.

3. За іменними картами часто закріплюється доступ до різних програм лояльності, знижок та акцій

4. Ще однією функцією іменних карт являється можливість здійснення платежів без введення пін-коду. У Mastercard максимальна сума для розрахунку без пароля – 100 гривень, а у Visa 500 гривень.

5. У випадку розрахунку в інтернеті, тобто при використанні іменної карти у якості віртуальної, клієнт може розраховуватись безпосередньо на сайті магазину, без застосування додаткових посередницьких сервісів для проведення фінансових операцій.

6. Якщо клієнт оформляє іменну кредитну карту або дебетову карту з овердрафтом, то максимальний ліміт кредитних коштів, як правило, вищий ніж на звичайних пластикових картах. Також користувач отримує вигідніші умови користування, тобто менші відсотки та більший пільговий період (безкоштовне використання кредитних коштів).


Основні переваги іменної карти

Додаткові послуги для іменних карт

Усі іменні карти мають велику кількість різних послуг. Деякі з них є обов’язковими та підключаються автоматично, як правило, вони безкоштовні. А частина з них – призначені для забезпечення кращого комфорту використання карт, підключаються після особистого звернення клієнта, і можуть бути, як безкоштовними, так і передбачати певну оплату (переважно мінімальні суми).

 • В першу чергу до таких послуг слід віднести смс-інформування. Дана послуга підключається автоматично, після активації карти й не передбачає жодних додаткових платежів. Для клієнта вона є досить корисною, адже після кожного зарахування або списання грошей, клієнт буде отримувати інформацію про суму та час транзакції.
 • За бажанням, кожен клієнт може під'єднати до свого рахунку інтернет-банкінг. Переважно в усіх українських банках дана послуга також безкоштовна, й активується на сайті банку, або, наприклад, спеціального додатка, який може працювати навіть на мобільних пристроях.
 • Завдяки інтернет-банкінгу, клієнт отримує цілодобовий онлайн-доступ до карти та проведення будь-яких фінансових операцій з нею (переказ коштів з карти на карту або на рахунки інших осіб, поповнення мобільного, оплата комунальних послуг, відкриття депозитних рахунків, цілодобова інформаційна підтримка в онлайн-чаті).

Серед додаткових послуг, які переважно являються платними, можна назвати фiнансове страхування. Підключати цю послугу варто, особливо, коли по карточці постійно здійснюються операції на крупні суми. Хоча клієнту доведеться заплатити кілька додаткових гривень, але зате вразі викрадення карти та втраті грошей, клієнт гарантовано отримає їх назад.

Чим іменна карта відрізняється від звичайної?

Як оформити іменну карту?

Процес оформлення іменної карти дещо складніший ніж неіменної стандартної, й займає трохи більше часу. Здійснити всю процедуру можливо, як у відділенні банку, так і в режимі онлайн. Єдина вимога – це вік користувача не менше 16 років.

 1. Якщо для оформлення карти ви вибрали перший варіант, тобто, банківське відділення, то із собою потрібно мати дійсний паспорт, а також ідентифікаційний код. В отриманому від консультанта бланку, потрібно вказати паспортні дані, контактну інформацію, а також бажані властивості карти (валюту, платіжну систему Visa і MasterCard, наявність овердрафту або відсутність).
 2. До заявки також доведеться додати особисте фото (якщо ви бажаєте мати його на карті). У разі відсутності фотографії, співробітник банку запропонує зробити його безпосередньо у відділенні, переважно, ця послуга безкоштовна.
 3. Отримати карту можливо через 14 робочих днів, у будь-якому банківському відділенні, або замовити кур’єрську доставку чи отримання на пошті.
 4. У випадку оформлення карти через інтернет, процедура буде подібна, але виконується клієнтом самостійно на сайті банку. У разі виникнення питань, є можливість отримати консультацію, зателефонувавши на номер гарячої лінії.

Статті

Кредит під 0 відсотків на картку

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості...

Кредит без дзвiнкiв можливий? 10 пропозицiй кредитiв онлайн

Багато хто може дивуватися тому, що хтось цілеспрямовано...

Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Заборгованість по кредиту – досить неприємна ситуація,...

Довгостроковий кредит на карту онлайн - подробицi отримання

Серед переліку послуг кредитних компаній можна знайти...

Кредити з поганою кредитною історією – 10 кращих пропозицій

Шукаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією?...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну карту? (4)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Додати коментар

##   ## #### ##  ## ######## ##   ## 
##   ## ## ##  ## ##    ##  ## 
##   ## ## ## ##  ##     ## ##  
##   ## ## #####  ######   ###  
##   ## ## ## ##  ##     ## ##  
##   ## ## ##  ## ##    ##  ## 
 ####### #### ##  ## ######## ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Сергій 2019-04-19 21:17:00 #189
Більшість банків за оформлення іменної картки вимагают щомісячне обслуговування, тобто необхідно буде ще платити за користування. А переваги не такі значні.