Розстрочка на картцi - де скористатися послугою?

Розстрочка - легкий і простий спосіб купити дорогу річ за допомогою оплати частинами й не переплачувати кредиторам. Як правильно вибрати та використовувати розстрочку, щоб вона була зручним фінансовим інструментом, а не додатковою статтею витрат?

Рейтинг
(0)
Мінімальна сума погашення
0%
Безвідсотковий період
62
Подивитися
Рейтинг
(0)
Мінімальна сума погашення
100%
Безвідсотковий період
90
Подивитися
Рейтинг
(5)
Мінімальна сума погашення
0%
Безвідсотковий період
55
Подивитися
Рейтинг
(5)
Мінімальна сума погашення
0%
Безвідсотковий період
62
Подивитися
Рейтинг кредитних карт

Зміст статті:

 1. Карта розстрочки - що це?
 2. Розстрочка на карті - як вибрати і використовувати інструмент?
 3. Переваги карти розстрочки.
 4. Карта розстрочки в Україні.
 5. Розстрочка ПриватБанк.
 6. Монобанк - покупка частинами.
 7. Альфа Банк - розстрочка на карті.
 8. Скібочка - розстрочка від ОТП Банку.
 9. А Банк - моментальна розстрочка на карті.

Карта розстрочки - відмінності від інших карт

Карта розстрочки - новий вид пластикових карт, який дозволяє повертати борг за витрачені кошти з карти декількома платежами. Завдяки розкладанню великі покупки не тиснуть на бюджет позичальника і поступово погашаються протягом пів року або року.

Умови отримання карти розстрочки не відрізняються від отримання кредитної картки. Клієнт повинен бути повнолітнім і працевлаштованим. Звичайно, отримати карту можна і без офіційної роботи та доходу, але кредитний ліміт по ній може бути зовсім невеликим.

Клієнту необхідно відправити заявку на карту розстрочки в банк, або активувати послугу на своїй карті, якщо така можливість є.

Вибрати карту розстрочки - поради від експертів:

1. Дізнатися, в яких магазинах діє карта. Карта розстрочки діє за аналогією з кредитною карткою. На ній теж є певний ліміт грошей, який схвалив банк. А власник зможе використовувати з карти потрібну йому суму в рамках ліміту в будь-який час для оплати товарів і послуг.

Різниця в тому, що процентна ставка при дотриманні умов не передбачена. Простіше кажучи, користуватися грошима банку можна без сплати відсотків. Однак не все так просто.

Слід зрозуміти, навіщо взагалі випускаються карти розстрочки, якщо платити відсотки не потрібно. Вигода для банку все одно є, бо він отримує гроші від партнерів. А ці партнери (магазини та інші організації, які надають платні послуги) отримують потік нових постійних клієнтів. Тобто карта розстрочки працює тільки в певних магазинах, які є партнерами банку. Якщо розплатитися в іншому магазині, то відсотки, швидше за все, будуть нараховуватися. Тоді карта розстрочки нічим не буде відрізнятися від кредитки. Тому гранично важливо дізнатися точний перелік магазинів та інших організацій, в яких дозволяється без відсотків користуватися картою розстрочки.

2. Не переводити гроші з карти розстрочки на дебетову картку. Популярний виверт: карта розстрочки у клієнта є, відповідно, є і доступ до грошей. Коли вони потрібні терміново, то клієнт просто переказує кошти з карти розстрочки на дебетову. В такому випадку буде комісія за переказ, причому більша.

3. Дізнатися точні умови користування карткою. В першу чергу, як вже говорилося, слід дізнатися точний перелік всіх магазинів, де можна використовувати карту розстрочки й не платити відсотки. Зазвичай список дуже широкий.

Мова йде не тільки про великих мережевих магазинів. Є можливість купувати товари в магазинах техніки, аптеках, книжкових магазинах, оплачувати самі послуги, походи в кафе, ресторани та багато інші.

Однак є одне велике «але». Термін погашення всюди відрізняється. Наприклад, в одному магазині техніки термін погашення без відсотків може становити 12 місяців, а в будь-якому автосервісі - 2 місяці.

У популярних карт є свої сайти, де користувач може в поле пошуку вказати найменування партнера і дізнатися все про можливості: чи можна взагалі використовувати карту у нього, яким є термін погашення, чи є процентна ставка.

Так, далеко не завжди передбачена саме розстрочка. Іноді встановлюється процентна ставка, хоч і невелика - від 1 до 3%. У рідкісних випадках вона буде вищою.

4. Не допускати прострочень. В цьому і складність. Легко заплутатися серед всіх партнерів банку та пропустити платіж. І тут можуть початися проблеми. Як правило, в разі прострочення починається нарахування відсотків. Причому часто нарахування починається не з дня утворення прострочення, а з першого дня використання карти у конкретного партнера.

Оплата частинами - переваги карт розстрочки

Насправді, використовуючи карту розстрочки безготівковим способом і своєчасно погашаючи заборгованість, можна повністю виключити процентну переплату. Тому карта розстрочки зайвою не виявиться. Як правило, платити за її обслуговування не потрібно. Нехай вона буде при собі про всяк випадок.

Тільки потрібно пам'ятати, що карта розстрочки працює не скрізь. Не потрібно перекладати з неї гроші на інші рахунки. І завжди тримати себе в руках, не допускаючи прострочень.

Карта розстрочки в Україні

Карти розстрочки також функціонують в Україні й вже не одна сотня клієнтів змогла протестувати цей продукт і оцінити зручність використання карти й можливості оплати частинами. Така послуга може дозволити клієнту більше, навіть якщо офіційного заробітку не вистачає, і переплачувати за кредит онлайн на карту не хочеться.

Пропозиції розстрочки від банків України:

Оплата частинами від Приватбанку

Найпопулярніший банк України - ПриватБанк також має у своїй пропозиції послугу розстрочки - оплата частинами. Завдяки їй можна оплачувати дорогі покупки кредитними засобами протягом декількох місяців. Розстрочка на карті діє як в стаціонарних магазинах, так і в інтернет-магазинах. При замовленні у партнерів комісія буде мінімальною - 0,01, а якщо розстрочка на цей товар не поширюється, завжди можна скористатися "Миттєвою розстрочкою" від банку. Плата за послугу - 2,9% від суми покупки, а максимальний термін, який може бути - 24 місяці.

ПриватБанк: умови, тарифи - Loando.ua

оплата Частинами монобанк

Власники карт Монобанк також мають можливість купувати товари в магазинах-партнерах банку з безкоштовною розстрочкою до 24 місяців. Все, що необхідно клієнту - активувати послугу і перевірити свій кредитний ліміт. Далі можна шукати потрібні товари в магазинах: то, що можна купити в розстрочку буде відзначено спеціальним символом. Перший платіж за товар пройде в момент оплати, а наступний буде через місяць. Термін виплати розраховується автоматично, але може бути збільшений за бажанням позичальника.

Mono Bank - умови, тарифи - Loando.ua

Альфа Банк Ред - карта розстрочки

З кредитною карткою Ред отримати розстрочку під 0,01% також можливо! Клієнтові потрібно звернутися в один з магазинів-партнерів Альфа Банку та вибрати товар. Далі, треба предупредити продавця про те, що товар буде куплений на виплат з Альфа Банком, підтвердити смскою і насолоджуватися покупкою. Це дуже простий спосіб заощадити при покупці дорогих речей - від клієнта нічого не потрібно, крім кредитної картки Альфа Банку. Термін розстрочки від 3 до 24 місяців.

AlfaBank - умови, тарифи - Loando.ua

Скібочка ОТП Банк

ОТП Банк і послуга Скібочка - ще один варіант отримання розстрочки. У цьому банку умови повернення боргу частинами ще прозоріше: клієнт може вибрати будь-який товар в будь-якому магазині. Кредитний ліміт - до 15 000 гривень, термін також фіксований - до 6 місяців. Щоб активувати розстрочку, клієнту банку ОТП потрібно вислати код з заявкою і отримати підтвердження на активацію послуги. Ставка по розстрочці - 0,0001%, але є щомісячна комісія від 0 до 279 гривень.

ОТП Банк - умови, тарифи - Loando.ua

А Банк Розстрочка

А Банк також має послугу розстрочки для своїх клієнтів, які відкрили кредитну карту. Сума кредитного ліміту тут вище, ніж в інших компаніях, і досягає 100 000 гривень, а термін можна розтягнути до 24 місяців. Послугу Миттєва розстрочка потрібно активувати в додатку А Банку, а необхідні кошти, після схвалення розстрочки оператором, потраплять на кредитну карту вже через 5 хвилин. Комісія за використання розстрочки - 2,9% від суми щомісяця. На порталі А Банку клієнти можуть знайти кредитний калькулятор, щоб перевірити перед покупкою, який буде щомісячний платіж при використанні розстрочки.

А-Банк - умови, тарифи - Loando.ua

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Кредити онлайн без відсотків
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
MyCredit / Май Кредит
12000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Кредит Додам
6000 грн / 14 дн.
Качай гроші
5000 грн / 30 дн.
Credit7 / Кредит 7
15000 грн / 30 дн.
Кредит Касса
20000 грн / 30 дн.
Money4you / Маніфою
5000 грн / 30 дн.
Banana Credit / Банана Кредит
15000 грн / 30 дн.
CreditPlus / Кредит Плюс
10000 грн / 30 дн.

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Додати коментар

##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ######## 
###  ### ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
#### #### ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
## ### ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ## ##  ##   ## ##   ## 
##   ## #######   ###   ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі