Кредит без переплати: вигідні пропозиції

Кредити онлайн, як і звичайні банківські кредити, це в жодному разі переплата. Користувач позиковими грошима спочатку повинен усвідомлювати, що отримання грошей в борг терміново повинно оплачуватися кредитору. Але наші поради допоможуть знизити витрати на непередбачений займ. Така інформація буде корисна і майбутнім позичальникам, і навіть досвідченим українцям, які отримали не один кредит.

Кредит без переплати можливий, якщо позичальник уважно підійде до процесу кредитування

ПЕРЕПЛАТИ ПО КРЕДИТУ, ЯКИХ МОЖНА УНИКНУТИ:

У рідкісних випадках позичальники ретельно обмірковують рішення про оформлення кредитної угоди й вибирають серед кількох банківських продуктів найбільш вигідний. Багато довіряють рекламі кредитної установи й підписують документацію не дивлячись. Як результат, все це обертається значними переплатами або попаданням в боргову кабалу.

Перед тим, як підписувати договір, майбутній позичальник повинен перечитати всі його пункти та виявити для себе непотрібні додаткові витрати. Це може бути:

1. Оформлення страховки.

При виборі оптимального варіанту кредитування, потенційний клієнт дивиться відразу на процентну ставку. Зазвичай фінансові компанії вказують нижню межу, який буде нарахований, якщо клієнт виконає всі пред'явлені ними вимоги та умови. Але це виходить не завжди і одним каменем спотикання може стати страховка.

Страхування кредиту онлайн є добровільним і полягає за бажанням позичальника, якщо послугу не почнуть нав'язувати співробітники банківських організацій. Як це може відбуватися насправді?

Працівники фінансової компанії обіцяють людині, що якщо він укладе угоду зі страховиком, то йому знизять відсоткову ставку на кілька пунктів. Тут не варто поспішати, через те, що існує маса розрахунків, щоб визначити вигоду. Потрібно не забувати, що за поліс також потрібно буде платити, а якщо банківська організація знизить 1-2% за ставкою, то навряд чи це дозволить позичальникові заощадити на позику і багато не переплачувати.

Кожен громадянин повинен зробити свій вибір самостійно, орієнтуючись ще й на тривалість кредитування. Якщо термін невеликий, то страховка викличе тільки додаткові витрати. Щоб зменшити вартість, потрібно відмовитися від неї, а якщо кредит укладено на кілька десятків років, то тут варто задуматися. Напевно, це буде залежати від віку і стану здоров'я клієнта кредитної установи.

2. Відмова від бонусної кредитної картки.

Банкіри так просто видають кредитні карти на мінімальні суми недаром. Вони не ризикують видаючи невеликі зобов'язання, але багато скористаються картою знаючи, що ці гроші завжди під рукою. Але не варто забувати, що за кожен прострочений день використання коштів з кредитної картки переплата буде дуже значною: процентна ставка може доходити до 40-48%. Краще відмовлятися від таких пропозицій, це дозволить заощадити бюджет дебітора, а також не створить проблем в майбутньому через те, що активна кредитна карта є відкритим фінансовим зобов'язанням.

Щоб уникнути зайвого переплачування по банківській позичці, клієнт повинен визначитися зі страховкою і процентною ставкою. Також він повинен вивчити кредитний договір і виявити всі непотрібні додаткові платежі та комісійні збори. Якщо є можливість провести рефінансування, то можна її провести, якщо буде впевненість, що це вигідно для позичальника.

КРЕДИТ БЕЗ ПЕРЕПЛАТИ МОЖНА ВИБРАТИ

Сьогодні, в гонитві за клієнтами, фінансові організації надають широкий спектр дійсно недорогих або зовсім безкоштовних пропозицій. Подібні умови можна вибрати самостійно, якщо витратити трохи часу. Дотримуючись наших рекомендацій, кожен читач може отримати кредит онлайн за копійки.

 • Вибрати кредит з безпроцентною ставкою

Найпростіший і вигідний спосіб отримання невеликої суми в борг - вибір безкоштовного кредиту. Знайти таку пропозицію не складно: інтернет такими кредитами від фінансових компаній. Зазвичай такі вигідні умови надаються для нових користувачів, які раніше не були зареєстровані в якості клієнта. Але не варто забувати, що нульова процентна ставка може перерости у значну суму, якщо нехтувати умовами, які вказані в договорі. Прострочення навіть на один день перекреслить всі безкоштовні позики й потрібно буде заплатити за послугу повну ціну і додаткову провізію за прострочення.

Кредитна компанія Подати заявку Процентна ставка Термін кредиту 0% на перший  кредит Взяти кредит
MoneyVeo Подати заявку 1,7% 100 - 17 000 грн. ✔️ Взяти кредит
Dinero Подати заявку 2% 300 - 23 000 грн. ✔️ Взяти кредит
Miloan Подати заявку 1,5% 500 - 12 000 грн. ✔️ Взяти кредит
SOS Credit Подати заявку 2% 500 - 5 000 грн. ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Подати заявку 2% 200 - 15 000 грн. ✔️ Взяти кредит

У дебітора тепер з'явилася нова можливість для зменшення оплат за користування кредитуванням - переоформити договір на новий, але вже зі зниженою процентною ставкою. Якщо клієнт побачив, що його кредитор знизив відсотки, то він може подати заяву, щоб користуватися позиковими грошима на більш м'яких умовах кредитування. Якщо фінансова компанія не погоджується, то можна спробувати в інший організації. На ринку багато кредитних пропозицій, де ставка змінюється мало не щодня.

Щоб провести процедуру щодо зменшення ціни кредиту, дебітор повинен бути платоспроможним і не мати прострочення по поточній кредитній угоді. Варто розрахувати вартість переоформлення договору і виявити для себе реальний розмір вигоди рефінансування. У жалюгідному випадку можна додати собі фінансових витрат.

У випадку з великими фінансовими зобов'язаннями, наприклад, з іпотекою, слід з обережністю переоформляти договір, щоб уникнути оформлення нового страхового поліса і на заставне майно. Може бути у нового страховика такі тарифи, що вони покриють зниження процентної ставки на 1-2% і немає сенсу укладати нову угоду, тим більше даний порядок передбачає ще й додаткові витрати (оплата послуг оцінювача та інші платежі).

Переплата по кредиту МОЖЕ З'ЯВИТИСЯ В ПРОЦЕСІ КОРИСТУВАННЯ ГРОШИМА

Як було сказано раніше, всі без винятку кредитори прагнуть до заробітку грошей. Безкоштовний кредит може стати приманкою для боржника, який переплатить організації кругленьку суму, зважившись на безкоштовний кредит. Грамотні клієнти ретельно перечитують кредитний договір, щоб уникнути переплат та інших неприємних ситуацій в процесі користування засобами.

Найголовніший пункт, який без винятку важливий для кожного клієнта кредитної компанії - вартість штрафу за прострочений платіж. Деякі компанії в цьому випадку підіймають щоденну процентну ставку в деяких раз, в інших організаціях клієнта змусять заплатити одноразовий платіж із зафіксованою сумою, в деякі фірми зовсім дозволяють клієнтам прострочити день - два без будь-яких оплат і записів в кредитну історію.

Вибираючи спосіб повернення боргу, не можна не пригадати того, що сторонні банки та платіжні системи мають право також додавати провізію за перерахування коштів. Сплачуючи борг за допомогою терміналу або банківської каси, позичальник повинен підготуватися до того, що внести доведеться трохи більшу суму. Цей момент також дуже небезпечний: якщо комісія терміналу виявиться вищою за очікувану навіть на гривню, є ризик не виплатити повністю борг кредитору. Забута гривня може зіпсувати кредитну історію і перекреслити можливість отримання будь-яких кредитів.

Статті

Кредит без дзвiнкiв можливий? 10 пропозицiй кредитiв онлайн

Багато хто може дивуватися тому, що хтось цілеспрямовано...

Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Заборгованість по кредиту – досить неприємна ситуація,...

Довгостроковий кредит на карту онлайн - подробицi отримання

Серед переліку послуг кредитних компаній можна знайти...

Кредити з поганою кредитною історією – 10 кращих пропозицій

Шукаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією?...

Гроші до зарплати: чи варто брати кредит на картку?

Ситуація, коли не вистачає грошей до зарплати, на жаль,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

   ## ##  ## ######## ####### ##   ## 
   ## ## ##   ##  ##   ## ###  ### 
   ##  ####   ##  ##   ## #### #### 
   ##  ##    ##  ##   ## ## ### ## 
##  ##  ##    ##  ##   ## ##   ## 
##  ##  ##    ##  ##   ## ##   ## 
 ######   ##    ##   ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Олексій 2020-04-18 11:57:32 #822
Мікрофінансування при першому зверненні під 0. Виручають дуже.
Лаврін 2020-03-05 10:56:53 #743
Онлайн банкінг пропонує вигідне кредитування при першому зверненні. Надалі кредитування вже з більш високими відсотками.