Кредит без переплати: вигідні пропозиції

Кредити онлайн, як і звичайні банківські кредити, це в жодному разі переплата. Користувач позиковими грошима спочатку повинен усвідомлювати, що отримання грошей в борг терміново повинно оплачуватися кредитору. Але наші поради допоможуть знизити витрати на непередбачений займ. Така інформація буде корисна і майбутнім позичальникам, і навіть досвідченим українцям, які отримали не один кредит.

Кредит без переплати можливий, якщо позичальник уважно підійде до процесу кредитування

ПЕРЕПЛАТИ ПО КРЕДИТУ, ЯКИХ МОЖНА УНИКНУТИ:

У рідкісних випадках позичальники ретельно обмірковують рішення про оформлення кредитної угоди й вибирають серед кількох банківських продуктів найбільш вигідний. Багато довіряють рекламі кредитної установи й підписують документацію не дивлячись. Як результат, все це обертається значними переплатами або попаданням в боргову кабалу без можливості погашення боргу.

Перед тим, як підписувати договір, майбутній позичальник повинен перечитати всі його пункти та виявити для себе непотрібні додаткові витрати. Це може бути:

1. Оформлення страховки.

При виборі оптимального варіанту кредитування, потенційний клієнт дивиться відразу на процентну ставку. Зазвичай фінансові компанії вказують нижню межу, яка буде нарахована, якщо клієнт виконає всі пред'явлені ними вимоги та умови. Але так виходить не завжди.

Страхування кредиту онлайн є добровільним і полягає за бажанням позичальника, якщо послугу не почнуть нав'язувати співробітники банківських організацій. Як це може відбуватися насправді?

Працівники фінансової компанії обіцяють людині, що відсоткова ставка буде знижена на кілька пунктів, якщо він укладе угоду зі страховиком. Тут не варто поспішати згоджуватися. Існує маса нюансів, які слід враховувати, щоб правильно розрахувати вигоду від страхування. Потрібно не забувати, що за поліс також потрібно буде платити, а якщо банківська організація знизить 1-2% за ставкою, то навряд чи це дозволить позичальникові заощадити.

2. Відмова від бонусної кредитної картки.

Банкіри так просто видають кредитні карти на мінімальні суми недаром. Вони не ризикують видаючи невеликі зобов'язання, але багато клієнтів скористаються картою, знаючи, що ці гроші завжди під рукою. Не варто забувати, що за кожен прострочений день використання коштів з кредитної картки переплата буде значною: процентна ставка може доходити до 40%. Краще відмовлятися від таких пропозицій, це дозволить заощадити бюджет дебітора, а також не створить проблем в майбутньому.

Щоб уникнути зайвого переплачування по банківській позичці, клієнт повинен визначитися зі страховкою і процентною ставкою. Також він повинен вивчити кредитний договір і виявити всі непотрібні додаткові платежі та комісійні збори. Якщо є можливість провести рефінансування, то це треба зробити, якщо буде впевненість, що це вигідно для позичальника.

Як вибрати кредит без переплати

Сьогодні, в гонитві за клієнтами, фінансові організації надають широкий спектр дійсно недорогих або зовсім безкоштовних пропозицій. Подібні умови можна вибрати самостійно, якщо витратити трохи часу. Дотримуючись наших рекомендацій, кожен читач може отримати кредит онлайн або готівкою за копійки.

 1. Вибрати кредит з безпроцентною ставкою. Найпростіший і вигідний спосіб отримання невеликої суми в борг - вибір безкоштовного кредиту. Знайти таку пропозицію не складно: в інтернеті багато пропозицій від фінансових компаній. Зазвичай такі вигідні умови надаються для нових користувачів, які раніше не були зареєстровані. Але не варто забувати, що нульова процентна ставка першого кредиту може перерости у значну суму, якщо нехтувати умовами договору. Прострочення навіть на один день перекреслить всі умови позики й потрібно буде заплатити за послугу повну ціну і додаткову провізію за прострочення.
 2. Провести рефінансування чинного зобов'язання. У клієнтів з'явилася можливість для зменшення оплат за користування кредитуванням - переоформити договір на нову умову, але вже зі зниженою процентною ставкою. Якщо клієнт побачив, що його кредитор знизив відсотки, то він може подати заяву, щоб користуватися позиковими грошима на більш м'яких умовах кредитування. Якщо фінансова компанія не погоджується, то можна спробувати це зробити в інший організації. На ринку багато кредитних пропозицій, де ставка змінюється мало не щодня. Щоб провести процедуру щодо зменшення ціни кредиту, дебітор повинен бути платоспроможним і не мати прострочення по поточній кредитній угоді. Варто розрахувати скільки буде коштувати оформити новий договір і виявити для себе реальний розмір вигоди рефінансування.
 3. Звертайтеся до кредитора безпосередньо, якщо хочете отримати кредит без переплати. Зараз в мережі безліч пропозицій по підбору кредиту. Є безкоштовні - як наш сервіс Лоандо, а є платні. Різниці між ними немає, а переплата може бути значною. Також слід уникати послуг фінансових брокерів і помічників. Процедура заповнення кредитної заявки дуже проста і з нею може впоратися будь-який за лічені хвилини. Вдаватися до допомоги стоїть в тому випадку, якщо до документів не все гаразд, а отримати гроші необхідно.

У випадку з великими фінансовими зобов'язаннями, наприклад, з іпотекою, слід з обережністю переоформляти договір, щоб уникнути оформлення нового страхового поліса і на заставне майно. Може бути у нового страховика такі тарифи, що вони покриють зниження процентної ставки на 1-2% і немає сенсу укладати нову угоду, тим більше даний порядок передбачає ще й додаткові витрати (оплата послуг оцінювача та інші платежі).

Кредитна компанія Подати заявку Процентна ставка Термін кредиту 0% на перший  кредит Взяти кредит
MoneyVeo Подати заявку 1,7% 100 - 17 000 грн. ✔️ Взяти кредит
ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» - свідоцтво №16102832 ІК №105 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 21.03.2013 р Адреса: 01015, г. Киев, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, поверх перший. Телефон 0800 21 9393. Пошта: support@moneyveo.ua
Miloan Подати заявку 1,5% 500 - 12 000 грн. ✔️ Взяти кредит
OOO «МІЛОАН» - Свідоцтво №16103409 ІК №176 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 14.07.2016 р Адреса: 04107, г. Киев, ул. Багговутівська, 17-21. Телефон: +38 044 337 36 67. Пошта: info@miloan.ua
SOS Credit Подати заявку 2% 500 - 5 000 грн. ✔️ Взяти кредит
ТОВ "Сос Кредит". Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.08.2015 р, серія IK №144, реєстраційний № 16103175. Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23. Телефон: (044) 36 36 767. Пошта: support@sos-credit.com.ua
Глобал Кредит Подати заявку 2% 200 - 15 000 грн. ✔️ Взяти кредит
ТОВ «Глобал Кредит» - Ліцензія АВ 614820 від 04.02.2013 р, видана Нацкомфінпослуг. Адреса: 01021, Україна, м Київ, вул. Кловський узвіз, 7а. Телефон: 0 800 807-888. Пошта: info@globalcredit.ua

Переплата по кредиту В ПРОЦЕСІ КОРИСТУВАННЯ ГРОШИМА

Безплатний кредит може стати приманкою для боржника, який переплатить організації кругленьку суму, зважившись на безкоштовний кредит. Грамотні клієнти ретельно перечитують кредитний договір, щоб уникнути переплат та інших неприємних ситуацій в процесі користування грошима.

Найголовніший пункт, який без винятку важливий для кожного клієнта кредитної компанії - вартість штрафу за прострочений платіж. Деякі компанії в цьому випадку підіймають щоденну процентну ставку в декілька раз. Інші організації змусять клієнта заплатити одноразовий платіж із зафіксованою сумою, в деякі фірми зовсім дозволяють клієнтам прострочити день - два без будь-яких оплат і записів в кредитну історію.

Вибираючи спосіб повернення боргу, не можна не пригадати того, що сторонні банки та платіжні системи мають право також додавати провізію за перерахування коштів. Сплачуючи борг за допомогою терміналу або банківської каси, позичальник повинен підготуватися до того, що внести доведеться трохи більшу суму. Цей момент також дуже небезпечний: якщо комісія терміналу виявиться вищою за очікувану навіть на гривню, є ризик не виплатити повністю борг кредитору. Забута гривня може зіпсувати кредитну історію і перекреслити можливість отримання будь-яких кредитів.

Гроші без переплати в банку

Так, в банку також можна отримати кошти без додаткових оплат. Йдеться про кредитну картку. Оформивши її раз, можна користуватися грошима під час пільгового кредиту безкоштовно. Плата за кожен день використання коштів поза пільгового періоду висока. Але при вчасно погашених боргах про це ніхто навіть не дізнається. Єдине, що доведеться оплачувати - ставку за використання карти. Зазвичай це невелика сума, яка списується раз на рік.

Недоліком використання такого способу є те, що відкрити кредитну карту не так просто. Якщо клієнт потребує більш-менш серйозному кредитний ліміт, потрібно буде пред'явити свою кредитоспроможність і офіційне працевлаштування.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Чи законне автоматичне списання коштів з рахунків боржників банками та кредитними організаціями?

Оформляючи позику готівкою та отримуючи гроші у стаціонарному...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

##   ## ######## ##   ## #### ##   ## 
 ##  ## ##    ###  ### ## ##   ## 
 ## ##  ##    #### #### ## ##   ## 
  ###  ######  ## ### ## ## ######### 
 ## ##  ##    ##   ## ## ##   ## 
 ##  ## ##    ##   ## ## ##   ## 
##   ## ######## ##   ## #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Олексій 2020-04-18 11:57:32 #822
Мікрофінансування при першому зверненні під 0. Виручають дуже.
Відповісти
Лаврін 2020-03-05 10:56:53 #743
Онлайн банкінг пропонує вигідне кредитування при першому зверненні. Надалі кредитування вже з більш високими відсотками.
Відповісти