Довгостроковий кредит онлайн на карту: віддалене оформлення

Серед переліку послуг кредитних компаній можна знайти пропозиції довгострокових кредитів. Їх надають не тільки банки, але і мікрофінансові організації. Такого плану кредитне зобов'язання складно отримати новачкам, зазвичай воно видається після виплати тестового кредиту на мінімальну суму. Кошти можуть бути перераховані на банківську картку або рахунок. Ставки довгострокових кредитів іноді можуть бути навіть вигідніше звичайних і бути нижче ніж 1-2% в день.

Довгострокові кредити на карту рідко представлені на фінансовому ринку України

План статті:

 1. Як отримати довгостроковий кредит?
 2. Чи дадуть довгостроковий кредит з поганою кредитною історією?
 3. Довгостроковий кредит: особливості оформлення.

ЯК ВИДАЮТЬ ДОВГОСТРОКОВІ КРЕДИТИ?

Мікрокредитування на кілька місяців ведеться в дистанційному режимі – відвідувати відділення і особисто подавати пакет документів не потрібно. Але відшукати такі пропозиції непросто – лише 5-6 компаній готові надавати для клієнтів послуги за такими умовами. Ставка за таким кредитом складе 1-2% на добу.

Щоб оформити кредит на карту на довгий термін, скористайтеся наступними рекомендаціями:

 • Прочитайте опис кредитної програми й перейдіть на сайт фінансової організації.
 • Уважно заповніть всі поля анкети позичальника, збережіть дані в Особистому кабінеті.
 • Позначте параметри кредитування на кредитному калькуляторі – бажану суму і зручний термін для погашення заборгованості.
 • У графі «Спосіб виведення коштів» вкажіть банківську карту або інший відповідний варіант отримання грошей.
 • Надішліть запит в компанію. Дочекайтеся sms з кодом доступу і введіть цифри для підтвердження заявки. У деяких фірмах підтверджувати свій номер потрібно з самого початку процедури.

Як тільки позичальник «підпише» кредитний договір, тобто впише в необхідне поле код зі смс, кредитор виконає транзакцію зазначеним способом. Якщо відзначена банківська карта, то зазвичай гроші надходять на рахунок моментально. Перерахування здійснюються цілодобово без урахування вихідних днів і свят. Але кредитор не несе відповідальності за швидкість реагування передачі банком, який володіє картою.

У деяких компаніях можливе безкоштовне оформлення мікрокредиту. Однак взяти гроші в борг онлайн без відсотків в рамках промоутерської акції не вийде суму видадуть лише на термін до 30-35 діб. Важлива умова надання послуги – своєчасне погашення заборгованості. В іншому випадку кредитор виставить позичальникові відсоток, нарахує пені й штрафи.

Довгостроковий КРЕДИТ З Поганою Кредитною ІСТОРІЄЮ?

Зіпсована кредитна історія – привід для переживань. Однак це не причина, щоб опускати руки. При оформленні довгострокового кредиту рейтинг важливий тільки в ситуації, коли клієнту необхідна велика сума в межах ліміту. Якщо потрібно зайняти до 10 000 гривень, фінансова компанія може «закрити очі» на зіпсовану репутацію.

Щоб оформити кредит на 3-4 місяці, вивчіть пропозиції компаній і виберіть декілька відповідних варіантів. Якщо є час, заповніть відразу кілька анкет і відправте їх на розгляд. Уважно вивчіть кожну схвалену заявку, порівняйте умови для вибору оптимальної пропозиції.

За мікрокредитом не потрібно їхати в офіс. Відвідувати відділення доведеться лише у двох ситуаціях – якщо хочеться взяти або погасити кредит готівкою. Онлайн-заявка, відправлена ​​з сайту безпосередньо, розглядається протягом декількох хвилин. Коли позичальник успішно проходить скоринг, на його мобільний телефон надходить повідомлення з позитивним рішенням за запитом.

Мистер Кеш відгуки Мистер Кеш
Заповнiть заявку

Довгостроковий КРЕДИТ – ЯК ВИБРАТИ?

Постійні клієнти фінансових компаній можуть в будь-який момент отримати суму в межах ліміту на кілька місяців або тижнів. Рішення на вимогу буде прийнято досить швидко. Повторно заповнювати профіль і вказувати паспортні дані не потрібно – вся інформація зберігається в Особистому кабінеті після першого звернення в компанію.

За обробку анкет користувачів відповідають скорингові програми. Вони оцінюють платоспроможність позичальника по сотнях параметрів, автоматично відправляють запит в Бюро кредитних історій, порівнюють надану інформацію з регіональною статистикою. Всі ці дії програма виконує за кілька хвилин – багато позичальників навіть не помічають, яку величезну роботу виконує система перед схваленням заявки.

При оформленні кредиту клієнти часто побоюються за свою фінансову репутацію. Якщо у заявника погана кредитна історія, але все прострочення погашені, шанси на схвалення запиту високі. І навпаки, особам з великими боргами, банкрутам і людям, що потрапили в «чорний список», прийде відмова.

Порада. При поганій КІ варто запитувати невелику суму, наприклад, кредит не більше 10 000 гривень на карту на 4 місяці з виплатами кожні 2 тижні. В цьому випадку оцінювати кредитну історію не стануть або не звернуть на на рейтинг увагу.

Статті

Документи для кредиту - що необхідно позичальникові?

Перше, що потрібно зробити, звертаючись за кредитом...

Державний виконавець - хто це, і які їхні повноваження?

Державний виконавець може заблокувати рахунок і карту?...

Кредит через додаток в смартфоні

Останні кілька років серед інтернет-користувачів досить...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Додати коментар

######## ####### ########  ####### ##   ## 
  ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ## ######## ##   ## ######### 
  ##  ##   ## ##  ##  ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
  ##   ####### ##   ## ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі