Довгостроковий кредит на карту онлайн - подробицi отримання

Серед переліку послуг кредитних компаній можна знайти пропозиції довгострокових кредитів. Їх надають не тільки банки, але і мікрофінансові організації. Такого плану кредитне зобов'язання складно отримати новачкам, зазвичай воно видається після виплати тестового кредиту на мінімальну суму. Кошти можуть бути перераховані на банківську картку або рахунок. Ставки довгострокових кредитів іноді можуть бути навіть вигідніше звичайних і бути нижче ніж 1-2% в день.

Рейтинг
(4.6)
Максимальна сума
15000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(4)
Максимальна сума
10000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(5)
Максимальна сума
20000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(3.9)
Максимальна сума
10000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(5)
Максимальна сума
22000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг провідних МФО України січня 2022

Зміст статті:

 1. Що значить довгостроковий онлайн кредит?
 2. Переваги кредиту на довгий термін в небанківської компанії
 3. Як оформити таке фінансове зобов'язання?
 4. Додаткові документи для великих позик
 5. Зіпсована кредитна історія завадить взяти довгострокову позику?
 6. Як вибрати пропозицію?
 7. На який термін можна взяти кредит онлайн?

Довгостроковий кредит - що це?

Довгострокові кредити - нова послуга від кредитних компаній України. Вона дозволяє позичальника отримати великі суми кредитування на довгий термін і виплачувати борги рівними платежами протягом декількох місяців.

Найчастіше кредитні компанії видають гроші в борг онлайн на невеликі суми й терміни. Це менш ризиковано при видачі коштів без перевірки кредитної історії й на підставі тільки паспорта. Для постійних клієнтів можуть бути винятки: суми довгострокових кредитів можуть досягати навіть 100 000 гривень. Якщо позичальник уже брав кредити на карту в фірмі й вчасно повертав борги, кредитор зазначає його як добропорядного клієнта. В майбутньому у нього є всі шанси на отримання грошей на суму більше.

Знайти пропозицію довгострокового кредиту для новачків складно - кредитні компанії рідко мають такі пропозиції, і не рекламують їх на своїх сайтах. Подібні послуги найчастіше популярні в банках, де можна взяти кредит від 12 місяців і до декількох років. Цілком ймовірно, що виготовити індивідуальні умови й отримати зобов'язання "під себе" можна при особистому зверненні.

Переваги довгострокового кредиту в небанківської компанії

Багато українців звертаються в кредитні компанії не тільки з-за відмови в банку. Отримання грошей в кредитній компанії має свої переваги:

 • Спрощена процедура. З обов'язкових документів тільки паспорт і код ІПН.
 • Швидкість відповіді від кредитора й набування грошей.
 • Отримані кошти можна витрачати на свій розсуд й на будь-які потреби.
 • Полегшена процедура пролонгації в разі фінансових труднощів і відсутності можливості повернути борг вчасно.

ЯК ВИДАЮТЬ ДОВГОСТРОКОВІ позики

Послуга мікрокредитування на кілька місяців може бути укладена віддалено. Відвідувати відділення й особисто подавати документи не потрібно. Але відшукати такі пропозиції непросто - лише 5-6 компаній готові надавати для клієнтів послуги за такими умовами. Плата за кожен день за таким кредитом складе 1-2% від всієї суми.

Щоб оформити кредит на карту на довгий термін, скористайтеся наступними рекомендаціями:

 1. Прочитайте опис пропозиції організації й перейдіть на сайт.
 2. Уважно заповніть всі поля анкети, збережіть дані в Особистому кабінеті.
 3. Позначте бажану суму і зручний термін для погашення заборгованості на калькуляторі.
 4. У графі «Спосіб виведення коштів» вкажіть банківську карту або інший відповідний варіант.
 5. Надішліть запит в компанію. Дочекайтеся sms з кодом доступу і введіть цифри для підтвердження заявки. У деяких фірмах підтверджувати свій номер потрібно з самого початку процедури.
 6. Дочекатися грошей на карті. Якщо відзначена банківська карта, то зазвичай гроші надходять на рахунок моментально. Перерахування здійснюються цілодобово без урахування вихідних днів і свят. Але кредитор не несе відповідальності за швидкість реагування передачі банком, який володіє картою.

У деяких компаніях можливе безкоштовне оформлення мікрокредиту. Однак взяти гроші в борг на велику суму під 0 відсотків не вийде - лише на термін до 30-35 діб. Важлива умова надання послуги - своєчасне погашення боргу. В іншому випадку кредитор виставить позичальникові повну суму до сплати разом з відсотками, пені й штрафами.

Додаткові документи для кредиту на велику суму

Звичайна позика до зарплати й довгостроковий кредит відрізняються тим, що кредитор має право отримати додаткові гарантії. Чим більша сума, тим більше ризики.

 • Оформляючи позику на велику суму, необхідно бути готовими до того, що знадобиться довідка з місця роботи, або дані роботодавця. Співробітник компанії передзвонює на місце роботи позичальника і перевіряє, чи дійсно він там працює. Найчастіше питає посаду і які в нього доходи.
 • Фото з паспортом в руках - додатковий етап верифікації даних клієнта. Зазвичай такий захід є необхідним, щоб уникнути отримання грошей на чужі документи. Кредитор буде порівнювати зовнішність особи з фотографії й з паспорта. Якщо зовнішність відрізняється - можливі додаткові перевірки, або відмова в наданні кредитних послуг.
 • Дані близьких людей і родичів для отримання грошей в борг також потрібні. Причина - зв'язок з позичальником, якщо він перестане контактувати з кредитною організацією. При виникненні прострочень можливі дзвінки з метою виявити контакт до боржника і змусити його оплатити зобов'язання.

Чи можливо отримати ДОВГОСТРОКОВИЙ КРЕДИТ З Поганою Кредитною ІСТОРІЄЮ?

Зіпсована кредитна історія - привід для переживань. Однак це не причина, щоб опускати руки. При оформленні довгострокового кредиту рейтинг важливий тільки в ситуації, коли клієнту необхідна велика сума в межах ліміту. Якщо потрібно зайняти до 10 000 гривень, фінансова компанія «закриває очі» на зіпсовану репутацію.

Якщо позичальник має час, поліпшити свої дані можна через отримання невеликого кредиту на короткий термін. Таким чином в кредитне досьє буде вписана додатковий позитивний запис, якій зможе поліпшити рейтинг клієнта. І після успішної виплати шанси оформити позику вже на більшу квоту і на тривалий термін збільшаться.

Як вибрати кредит на довгий термін?

Багатьом здається, що вибрати кредит на більшу суму легко. Але тут є свої нюанси, які слід враховувати при підборі. Уважність клієнта заощадить йому гроші й нерви.

 1. Щоб оформити фінансове зобов'язання на 3-4 місяці, вивчіть декілька пропозиції компаній.
 2. Якщо є час, заповніть відразу кілька анкет.
 3. Уважно вивчіть кожну схвалену заявку, порівняйте умови для вибору оптимальної пропозиції.
 4. Дізнайтеся все штрафи й комісії при порушенні графіка оплат. Високі пені можуть істотно змінити вартість використання кредитів.
 5. Прорахуйте за допомогою кредитного калькулятора вигоду використання довгострокового кредиту. Можливо, великі суми заплутають клієнта і він не помітить підвищення процентної ставки.

На який термін може бути укладений довгостроковий кредит?

Кредит на велику суму, зазвичай, укладається на довший термін, ніж при звичайному зверненні. Термін навіть може досягати одного року. Графік оплати боргу найчастіше складений автоматично, або його можна відкоригувати при зверненні до компанії. Стандарт - оплата раз на два тижні або раз на місяць.

 

Статті

Нові МФО України 2022: найновіші пропозиції від Loando

Loando.ua починає 2022 рік з новинок. Ми поповнили...

Покрокова інструкція: Як отримати 1000 грн за вакцинацію?

З 19 грудня кожен вакцинований українець може одержати...

Чому МФО оформлюють кредити онлайн без відома позичальника?

У кожного є знайомий, який прокинувся з кредитом, про...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Додати коментар

##   ## ######## ##   ## ##  ## ###### 
###  ### ##    ##   ## ## ## ##  ## 
#### #### ##    ##   ##  ####  ##    
## ### ## ######  ##   ##  ##   ###### 
##   ## ##    ##   ##  ##     ## 
##   ## ##    ##   ##  ##  ##  ## 
##   ## ######## #######   ##   ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі