Найдешевші кредити в Україні: 10 пропозицій

Оформляючи кредит, кожен з нас сподівається поліпшити свій фінансовий стан, хоча б тимчасово. Тому послуги кредитування повинні бути не тільки зручними, але і вигідними. А для цього потрібно знайти підходящу пропозицію. Але де шукати? Ми знайшли для вас найдешевші кредити в Україні. Докладно розповімо про умови кредитування, а також про способи оформлення.

Де знайти найдешевші пропозиції грошей в борг в Україні?

Де знайти найдешевші пропозиції грошей в борг в Україні?

Найдешевші кредити в Україні - це, звичайно, безпроцентні кредити онлайн. Команда фінансових експертів провела аналіз пропозицій небанківських кредитних компаній, і вибрала кращі для наших читачів. У таблиці, розміщеної нижче, можете ознайомитися зі списком компаній, де можливо отримати кредит онлайн абсолютно безкоштовно.

Кредитна компанія Подати заявку Процентна ставка Термін кредиту 0% на перший  кредит Взяти кредит
MoneyVeo Подати заявку 1,7% 100 - 17 000 грн. ✔️ Взяти кредит
ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» - свідоцтво №16102832 ІК №105 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 21.03.2013 р Адреса: 01015, г. Киев, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, поверх перший. Телефон 0800 21 9393. Пошта: support@moneyveo.ua
Miloan Подати заявку 1,5% 500 - 12 000 грн. ✔️ Взяти кредит
OOO «МІЛОАН» - Свідоцтво №16103409 ІК №176 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 14.07.2016 р Адреса: 04107, г. Киев, ул. Багговутівська, 17-21. Телефон: +38 044 337 36 67. Пошта: info@miloan.ua
CreditKasa Подати заявку 2% 400 - 10 000 грн. ✔️ Взяти кредит
ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС». Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №116, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, від 01.08.2013 року. Адреса: 01133, м .. Київ, Печерський район, бульвар Лесі Українки, будинок 26, офіс 407. Телефон: 8044333 52 22 Пошта: info@creditkasa.ua.
Алекс Кредит Подати заявку 1,7% 100 - 10 000 грн. ✔️ Взяти кредит
ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ» - Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 930 від 08.08.2017. Адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Якова Самарського, буд. 12А. Телефон: 0 800 505 240. Пошта: admin@alexcredit.com.ua
SOS Credit Подати заявку 2% 500 - 5 000 грн. ✔️ Взяти кредит
ТОВ "Сос Кредит". Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.08.2015 р, серія IK №144, реєстраційний № 16103175. Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23. Телефон: (044) 36 36 767. Пошта: support@sos-credit.com.ua
Ваша Готівочка Подати заявку 2% 200 - 7 000 грн. ✔️ Взяти кредит
ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ". Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг,серія ФК №1188 дата видачі 11.04.2019 року. Адреса: 54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв,вулиця Пушкінська, буд.28, каб.7. Телефон: 0 800 202 404. Пошта: zayavka@limefin.com.
Глобал Кредит Подати заявку 2% 200 - 15 000 грн. ✔️ Взяти кредит
ТОВ «Глобал Кредит» - Ліцензія АВ 614820 від 04.02.2013 р, видана Нацкомфінпослуг. Адреса: 01021, Україна, м Київ, вул. Кловський узвіз, 7а. Телефон: 0 800 807-888. Пошта: info@globalcredit.ua
Качай Гроші Подати заявку 1,5-2% 500 - 10 000 грн. ✔️ Взяти кредит
ТОВ «Качай грошi». Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ФК № 999, дата видачі 15.03.2018 р. Адреса: 03150, м.Київ, вулиця Федорова Івана, 64/16 оф.311. Телефон: 0 800 312 727. Пошта: info@kachay.com.ua

Що значить дешевий кредит?

Сьогодні на фінансовому ринку небанківського кредитування досить велика конкуренція. Кредитні компанії дорожать кожним клієнтом і намагаються надати самі зручні й вигідні пропозиції кредитів онлайн і кредитів готівкою. У законодавстві України немає чітких обмежень, яка може бути максимальна ставка. На практиці розмір щоденної оплати за використання грошей зазвичай коливається до 2% від суми кредиту. Можна вважати дешевими варіанти, коли кредитор пропонує ставку менше ніж 2%.

Варіанти отримання дешевого кредиту від небанківських фінансових компаній:
 1. Безкоштовний кредит поширюється на нових позичальників і є рекламною акцією. Потенційний клієнт пробує послуги мікрокредитування (для безкоштовного першого кредиту обмежені терміни й суми) і в разі позитивного результату співпраці, повернеться в цю кредитну організацію знову за повноцінним продуктом.
 2. Отримання кредиту зі знижкою під час акцій. Багато кредитори перед святами, наприклад, перед Новим роком, частіше проводять акції для клієнтів. Отримуючи гроші в борг у цей час можна заощадити до 50%. Також, є можливість брати участь в розіграшах і отримати цінний приз або знижку.
 3. Участь в програмі лояльності для постійних клієнтів. Кредитори з повагою ставляться до своїх постійних клієнтів і нерідко надають їм знижки на наступні звернення. Чим більше вчасно повернутих звернень, тим більша знижка.

Умови надання кредиту

Які вимоги до потенційного позичальника? Все дуже просто. Кредитні компанії не виставляють великого списку обов'язкових документів для отримання кредиту, а також не вимагають підтвердження високої кредитоспроможності й надійності позичальника.

Що потрібно для кредиту онлайн?

 • Вік не менше 18 років.
 • Громадянство України.
 • Прописка на території України.
 • Чинний паспорт.
 • Ідентифікаційний код.
 • Банківська картка.
 • Мобільний телефон.
 • Як видно з вище перерахованого, вимоги дійсно мінімальні. Крім того, варто відзначити, що небанківські мікрофінансові організації не вимагають також заставного майна.

Дешеві кредити готівкою

В небанківських фінансових організаціях можна отримати як кредит на карту, так і кредит готівкою, якщо звернутися в стаціонарне відділення, або вибрати відповідний спосіб отримання грошей в заявці. Взяти готівковий кредит недорого також можливо: знижки для новачків діють і в відділеннях МФО. Обдурити кредитора і спробувати отримати двічі безкоштовну позику не вийде - дані вносяться в базу і будуть видні при наступних зверненнях.

Ставка для дешевого кредиту готівкою зазвичай не перевищує 700% річних за умови погашення боргу вчасно. Якщо у позичальника трапляється прострочення, то до суми додаються штрафи й комісії кредитора за невиконання договору. В такому випадку кредит не буде дешевим, а навіть навпаки. Кредит готівкою в Україні можна вибрати за допомогою нашого порталу - досить вибрати необхідний термін і суму.

Кредит у банку може бути дешевим?

На цей час кредит в банку є одним з найпопулярніших видів отримання грошей в борг. Процентні ставки вигідні, якщо позичальник налаштований отримати довгостроковий кредит. Банк, в порівнянні з іншими фінансовими організаціями, може запропонувати в борг велику суму, якої вистачить на покупку житла або відкриття бізнесу. За ці переваги клієнти готові переплачувати, тому банківські кредити до зарплати рідко бувають дешевими.

Недоліки:

 • Для отримання фінансової допомоги там необхідно надати набагато більше документів, ніж для швидкої позики. Потенційному клієнту знадобиться довідка з роботи про офіційне працевлаштування з розпискою зарплати за останні пів року або 3 місяці - а це одне з найскладніших вимог. Адже не варто забувати, що не всі мають офіційну "білу" зарплату з хорошою сумою. Багато приватних підприємств не можуть дозволити собі оформити всіх співробітників по закону і виплатити за кожного податки.
 • Гарна кредитна історія і платоспроможність. Це означає, що всі минулі прострочення по платежах, забуті аліменти або навіть невчасно погашений борг за комунальні послуги може перекреслити спробу кредитування.

Кредитка - ще один спосіб отримання грошей в борг від банку. Але "безкоштовні умови" діють тільки певний час, після закінчення якого клієнту будуть нараховані досить високі відсотки. Отримати кредитку чи не простіше, ніж банківський повноцінний кредит: разом із заявою необхідно буде додати довідку з роботи з хорошою зарплатою.

Розстрочка в банку при покупці дійсно може обійтися безкоштовно. Цільовий кредит видається на спрощених умовах і доступний багатьом. У супермаркетах і торгових центрах відшукати співробітника банку буде дуже просто - там велика конкуренція. Купівля товару на виплат - відмінний вибір для тих, хто потребував кредиті саме з цією метою. Недоліком може стати те, що виплачувати платежі за товар доведеться навіть кілька років, а покупка за цей термін може зіпсуватися або стати неактуальною річчю.

Гроші в кредит: 30 найвигідніших пропозицій

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну картку онлайн або в банку? (4)

Сьогодні кредитна карта є найбільш зажаданим банківським продуктом не тільки в нашій країні, але й у...

Додати коментар

########   ###  ##   ## ####### ######## 
##   ##  ## ##  ## ## ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##  ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
######## ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
##   ## ######### ## ## ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
######## ##   ## ### ###  ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Ангеліна 2020-01-31 11:18:35 #723
Кілька разів брала кредит онлайн! Запропонували відмінні умови кредіванія при першому разі, наступний з відсотками вищими.
Відповісти