Найдешевші кредити в Україні: 10 пропозицій

Оформляючи кредит, кожен з нас сподівається поліпшити свій фінансовий стан, хоча б тимчасово. Тому послуги кредитування повинні бути не тільки зручними, але і вигідними. А для цього потрібно знайти підходящу пропозицію. Але де шукати? Ми знайшли для вас найдешевші кредити в Україні. Докладно розповімо про умови кредитування, а також про способи оформлення.

Де знайти найдешевші пропозиції грошей в борг в Україні?

10 ПРОПОЗИЦІЙ найбільш ДЕШЕВИХ КРЕДИТІВ В УКРАЇНІ

Найдешевші кредити в Україні – це, звичайно, безпроцентні кредити. Команда фінансових експертів провела аналіз пропозицій небанківських кредитних компаній, і вибрала кращі для наших читачів. У таблиці, розміщеної нижче, можете ознайомитися зі списком компаній, де можливо отримати кредит онлайн абсолютно безкоштовно.

Кредитна компанія Подати заявку Процентна ставка Термін кредиту 0% на перший  кредит Взяти кредит
MoneyVeo Подати заявку 1,7% 100 - 17 000 грн. ✔️ Взяти кредит
Dinero Подати заявку 2% 300 - 23 000 грн. ✔️ Взяти кредит
Miloan Подати заявку 1,5% 500 - 12 000 грн. ✔️ Взяти кредит
CreditKasa Подати заявку 2% 400 - 10 000 грн. ✔️ Взяти кредит
Алекс Кредит Подати заявку 1,7% 100 - 10 000 грн. ✔️ Взяти кредит
SOS Credit Подати заявку 2% 500 - 5 000 грн. ✔️ Взяти кредит
Быстрозайм Подати заявку 2% 500 - 15 000 грн. ✔️ Взяти кредит
Ваша Готівочка Подати заявку 2% 200 - 7 000 грн. ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Подати заявку 2% 200 - 15 000 грн. ✔️ Взяти кредит
Качай Гроші Подати заявку 1,5-2% 500 - 10 000 грн. ✔️ Взяти кредит

ХТО МОЖЕ ОФОРМИТИ САМІ ДЕШЕВІ КРЕДИТИ В УКРАЇНІ?

Сьогодні на фінансовому ринку небанківського кредитування досить велика конкуренція. Кредитні компанії дорожать кожним клієнтом і намагатися надати самі зручні і вигідні кредити онлайн кожного позичальника. Все більша кількість кредиторів пропонує безпроцентну фінансову допомогу, тобто найдешевший варіант отримати гроші в борг в Україні.

Безкоштовний кредит в основному розрахований тільки для нових позичальників і працює як рекламний хід: потенційний клієнт пробує послуги мікрокредитування (для безкоштовного першого кредиту обмежені терміни і суми) і в разі позитивного співробітництва, повернеться в цю кредитну організацію знову.

Кредит онлайн дійсно може бути абсолютно безкоштовним тільки за однієї умови - вчасно повернутому борг. У разі фінансових труднощів активувати послугу пролонгації платежу і зберегти нульові відсотки не вийде: компанія буде змушена перерахувати відсотки за кожен день користування грошима.

Які вимоги до потенційного позичальника? Все дуже просто. Кредитні компанії не виставляють великого списку обов'язкових документів для отримання кредиту, а також не вимагають підтвердження високої кредитоспроможності і надійності позичальника.

Що потрібно для кредиту онлайн?

 • Вік не менше 18 років.
 • Громадянство України
 • Прописка на території України
 • Чинний паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Банківська картка
 • Мобільний телефон

Як видно з вище перерахованого, вимоги дійсно мінімальні. Крім того, варто відзначити, що небанківські мікрофінансові організації не вимагають також заставного майна.

КРЕДИТ БАНК МОЖЕ БУТИ ДЕШЕВИМ?

На даний момент кредит в банку не є одним з найдешевших видів отримання грошей в борг. Також, для отримання фінансової допомоги там необхідно надати набагато більше документів, ніж для швидкого позики. Потенційному клієнту знадобиться довідка з роботи про офіційне працевлаштування з розпискою зарплати за останні півроку або 3 місяці – а це одне з найскладніших вимог. Адже не варто забувати, що не всі мають офіційну "білу" зарплату з хорошою сумою. Багато приватних підприємств не можуть дозволити собі оформити всіх співробітників по закону і виплатити за кожного податки.

Ще одним важливим пунктом для отримання кредиту в банку є гарна кредитна історія і платоспроможність. Це означає, що всі минулі прострочення по платежах, забуті аліменти або навіть невчасно погашений борг за комунальні послуги може перекреслити спробу кредитування.

Кредитка – ще один спосіб отримання грошей в борг від банку. Але "безкоштовні умови" діють тільки певний час, після закінчення якого клієнту будуть нараховані досить високі відсотки. Отримати кредитку чи не простіше, ніж банківський повноцінний кредит: разом із заявою необхідно буде додати довідку з роботи з хорошою зарплатою.

РАССРОЧКА В БАНКУ – ДЕШЕВИЙ СПОСІБ КРЕДИТУВАННЯ

Розстрочка в банку при покупці дійсно може обійтися безкоштовно. Цільовий кредит видається на спрощених умовах і доступний багатьом. У супермаркетах і торгових центрах відшукати співробітника банку буде дуже просто – там велика конкуренція. Купівля товару в розстрочку – відмінний вибір для тих, хто потребував кредиті саме з цією метою.

Недоліком може стати те, що виплачувати платежі за товар доведеться навіть кілька років, а покупка за цей термін може зіпсуватися або стати неактуальною річчю. Також, якщо кошти необхідні для інших оплат, цільовий кредит буде недоступний.

Гроші в кредит: 30 найвигідніших пропозицій

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну карту? (4)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Додати коментар

######## #### ##   ## ########    ## 
  ##   ## ##   ## ##       ## 
  ##   ## ##   ## ##       ## 
  ##   ## ##   ## ######     ## 
  ##   ##  ##  ## ##    ##  ## 
  ##   ##  ## ##  ##    ##  ## 
  ##  ####  ###  ######## ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Ангеліна 2020-01-31 11:18:35 #723
Кілька разів брала кредит онлайн! Запропонували відмінні умови кредіванія при першому разі, наступний з відсотками вищими.