Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Економічна ситуація в нашій країні все ще залишає бажати кращого. Швидкий ріст цін та невисокі зарплати змушують більшість наших громадян задумуватись над питанням, де отримати гроші в борг. На щастя, кредитний ринок України розвивається набагато швидше, ніж економіка в цілому, тому українські громадяни мають широкий вибір варіантів тимчасової фінансової допомоги. Кожен може вибрати найвигідніший та найзручніший спосіб кредитування, за допомогою якого вдасться швидко виправити фінансові проблеми.

Де можна швидко та вигідно отримати гроші в борг?

Гроші в борг в банку

Найбільш поширеними видом банківського кредитування являється споживчий кредит, часто його також називають банківським кредитом. Даний вид кредитування передбачає можливість отримання грошових коштів у позику від банківської установи під певну відсоткову ставку та з конкретно установленими правилами та графіком погашення.

Найчастіше громадяни звертаються за споживчими кредитами з метою отримати гроші на придбання автомобіля, побутової техніки, на ремонт житла, навчання дітей, лікування та інші потреби. Хоча банківське кредитування має багато переваг: великий термін позики, низькі відсоткові ставки, зручні графіки платежів та помірковані розміри регулярних внесків, проте, мінусів також достатньо.

Перш за все, варто згадати про те, що отримати позику в банку має можливість не кожен. Банки ретельно перевіряють потенційних позичальників на предмет кредитоспроможності та надійності. Власне, через що і виникає необхідність надання клієнтом великої кількості документів, зокрема: довідок про доходи, підтвердження офіційного працевлаштування, довідки про склад сім’ї, наявність поручителів, заставного майна та інше. Крім того, банк обов’язково перевіряє кредитну історію заявника в Бюро кредитних історій. В залежності від суми, за якою звертається особа, та від самого кредитора, при найменших прогріхах в кредитному досьє в кредитуванні може бути відмовлено.

Кредити онлайн в небанківських фінансових компаніях

 Які варіанти отримання грошей в борг доступні в Україні?

Кредити онлайн від небанківських кредитних компаніях – це відносно новий вид кредитування, проте користується величезною популярністю в українських громадян. Вагомою і, мабуть, найбільшою перевагою кредитів онлайн є їх доступність та простота в оформленні.

Взяти гроші в борг у небанківській кредитній установі може кожен, кому потрібна тимчасова фінансова допомога.

Кредитні компанії ставлять до своїх клієнтів мінімальний список вимог, а також дозволяють отримати гроші без відвідування стаціонарних офісів, й всього за кілька хвилин.

Подання заявки, оформлення кредитного договору та отримання грошей здійснюється в дистанційному режимі. Позичальнику достатньо надати відомості з паспорта та ідентифікаційного коду, а також прив’язати банківську карту.

Більшість небанківських компаній використовують спеціальні скорингові моделі, а також новітні програми, які дозволяють аналізувати дані клієнта та приймати рішення миттєво. При чому, відсоток позитивних відповідей досягає 90-95 % від усіх звернень.

Небанківські кредитні компанії видають кредити усім категоріям населення, включаючи малозабезпечених та осіб тимчасово безробітних. Отримати кредит без довідок про доходи, кредит з поганою кредитною історією, і навіть кредит на погашення іншого кредиту в цих установах цілком реально, чого не скажеш про банки.

Кредитні спілки – кому доступні позики?

Ще одним вигідним способом отримати гроші в борг, являється позика в кредитній спілці. Можна сказати, що цей варіант максимально економний, адже за користування позиковими коштами доведеться заплатити дуже мало. Відсоткові ставки в кредитних спілках в рази нижчі, ніж банках та кредитних компаніях.

Але є одна особливість, яка обмежує круг людей, що можуть розраховувати на таку фінансову підтримку. В даних організаціях кредити видають тільки її членам, і в окремих випадках (вкрай рідко) стороннім людям, але тоді вимоги до позичальників надзвичайно високі, а розгляд заяви може тривати понад місяць.

Щоб стати учасником кредитної спілки, потрібно зробити внесок, тобто, своєрідний депозит, передбачений статутом організації. Членство в кредитних спілках iноді також зобов’язує до щомісячних внесків. А що стосується кредитування, то рішення про надання кредиту приймається колективно. До уваги також береться кредитна історія та розмір доходів, тому вступ до спілки не гарантує позитивну відповідь. Єдине, що доступно – це в будь-який момент вийти зі складу організації, й отримати назад вкладені кошти.

Найкращі варіанти отримання грошей в борг

Гроші під заставу в ломбарді

Про умови кредитування в ломбардах відомо майже кожному. Щоб отримати гроші в борг, достатньо принести цінні речі, які годяться для застави, а також дійсний паспорт та, в деяких випадках, ідентифікаційний код. Також варто пам’ятати, що ломбарди готові працювати тільки з повнолітніми клієнтами. Особи, які не досягли 18 років, не зможуть отримати кредит ні в ломбарді, ні в будь-якій іншій установі.

Звертаючись за позикою до ломбарду, особливу увагу потрібно приділяти репутації та рейтингу компанії, а не діяти по принципу «той, що ближче». Потрібну інформацію можна знайти в інтернеті. Сьогодні багато фінансових порталів порушують тему кредитування в ломбардах й добре досліджують це питання. Крім того, в Україні існують цілі мережі ломбардів, які пропонують вигідніші та надійніші умови кредитування, ніж поодинокі ломбардні відділення.

Не менш важливо дізнатись ринкову вартість майна ще перед зверненням до кредитора, адже відомо, що працівники ломбардів дуже часто занижують реальну цінність, особливо це стосується прикрас з дорогоцінних матеріалів та комп’ютерної техніки.  

Статті

Як отримати кредит онлайн без відмови?

Фінансові проблеми можуть виникнути навіть в максимально...

Арбітражний керуючий: хто він і яка його роль?

Після набуття чинності оновленого Кодексу з процедур...

Боргова яма: як швидко з неї вибратись?

На жаль, сьогоднішні реалії життя змушують багатьох...

Фінансовий омбудсмен: хто він та коли потрібен?

Багато наших співвітчизників час від часу стикаються...

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Як розплатитись з боргами, якщо кредитів кілька? (2)

Наявність боргу може псувати не тільки фінансове становище, але й наше життя в цілому. Медики говорять,...

Додати коментар

########   ###  ######## ##   ## ######## 
##   ##  ## ##  ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ######## ##   ## ######## 
##   ## ######### ##  ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
######## ##   ## ##   ## ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле