Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Справитись з фінансовими проблемами сьогодні набагато простіше, ніж було кілька років тому. Отримати гроші в борг можливо легко, швидко та без величезного пакета документів. Крім того, українські позичальники мають широкий перелік кредиторів з різними умовами кредитування, серед яких найпопулярніші банки, кредитні компанії та ломбарди. Кожен українець знайде найбільш відповідний варіант.

Де можна швидко та вигідно отримати гроші в борг?

Взяти гроші в борг кредитній компанії

Один із максимально простих та зручних способів розв'язувати фінансові проблеми – це оформлення кредиту онлайн на карту в одній з кредитних компаній. Даний вид кредитування вимагає наявності мінімуму документів та здійснюються за максимально короткий час. Найкращі пропозиції кредитів онлайн без відмови ви може знайти в таблиці, розміщений нижче:

Кредитні компанії Заповнити заявку Мін./Макс. Сума кредиту Термін кредитування З 18 років З поганою кредитно історією Без довідки про доходи Оформити кредит
MoneyVeo Заповнити заявку 100 – 15 000 грн. 1-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Dinero Заповнити заявку 300 – 15 000 грн. 7-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Miloan Заповнити заявку 500 – 15 000 грн. 7-30днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Глобал Кредит Заповнити заявку 200 – 15 000 грн. 1-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
KLT Credit Заповнити заявку 500 – 7 000 грн. 7-65 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Качай Гроші Заповнити заявку 100 – 10 000 грн. 7-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Mycredit Заповнити заявку 500 – 15 000 грн. 1-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
SosCredit Заповнити заявку 500 – 15 000 грн. 7-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Alex Credit Заповнити заявку 100 – 10 000 грн. 7-28 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Credit Kasa Заповнити заявку 400 – 10 000 грн. 7-27 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
ШвидкоГроші Заповнити заявку 600 – 10 000 грн. 7-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит

Процес оформлення такого кредиту виглядає наступним чином:

 • Клієнт вибирає на сайті кредитора термін та суму кредиту, й заповнює відповідну заявку. В ній вказує інформацію з паспорта, ідентифікаційний код. На відповідь потрібно чекати не більше 5-10 хвилин, хоча часто вона приходить миттєво.
 • Якщо заявка одобрена, залишається додати банківську карту та пройти верифікацію. Крім того, клієнт може вибрати спосіб отримання кредиту готівкою у відділенні кредитора (якщо така функція доступна).
 • Підписання договору та отримання грошей. Укладаючи договір через інтернет, підпис, відповідно, мусить бути електронним. Це комбінація символів, яка приходить на номер мобільного телефону, вказаний у заявці. Як тільки отриманий код буде вказано, договір буде вважатись підписаним, а гроші миттєво надійдуть на рахунок позичальника.

Важливе правило оформлення кредиту онлайн – завжди уважно читайте договір перед підписанням, щоб не натрапити на чорних кредиторів. Особливу увагу звертайте на пункти, де прописана відсоткова ставка, надання додаткових послуг чи кредитного страхування, а також їх оплата.

 Які варіанти отримання грошей в борг доступні в Україні?

Взяти гроші в борг в банку

Ще одним поширеними видом кредитування являється банківський кредит. Даний вид кредитування передбачає можливість отримання грошових коштів у позику від банківської установи під певну відсоткову ставку та з конкретно установленими правилами та графіком погашення.

Ось кілька вигідних пропозицій від найбільших українських банків:

 • Приват банк пропонує відразу кілька вигідних способів кредитування фізичних осіб: Кредитна карта. Дана пропозиція дає можливість отримати кредит розміром до 55 000 гривень під річну відсоткову ставку 7%. Пільговий період по карті складає 55 днів. Для оформлення кредитки достатньо тільки паспорта, ідентифікаційного коду та офіційного доходу.
 • Кредит на авто можливо отримати терміном на 7 років. Відсоткова ставка узгоджується в індивідуальному порядку (все залежить від вартості авто та доходу позичальника, а також суми першого внеску). Перший внесок повинен складати не менше 10% від вартості автомобіля.
 • Споживчий кредит під заставу в Приват банку можна отримати на будь-які цілі, терміном на 5 років. Відсоткова ставка за споживчим кредитом в Приват Банку становить 22% річних.
 • Ощадбанк має подібні види кредитування, як і Приват Банк, проте отримати їх в Ощадбанку складніше, адже доведеться збирати чималий пакет документів, а також мати позитивну кредитну історію, адже на відміну від МФО, банки не видають кредити з поганою кредитною історією.
 •  В основному Ощадбанк спеціалізується на іпотечних кредитах, і має справді вигідні пропозиції: якщо оформляти кредит на покупку житла на первинному ринку, то в Ощадбанку клієнт може отримати кредитні кошти на 20 років за відсотковою ставкою 8,9%.

Придбання нерухомості в кредит на вторинному ринку обійдеться 19,99%, а договір буде оформлений також на 20 років.

 • Райфайзен Банк Аваль. Даний банк пропонує також кілька способів кредитування.
 • Перший з них – це отримати споживчий кредит розміром від 30 000 до 300 000 гривень на термін від 13 до 60 місяців. Відсоткова ставка за такими кредитами – 38,8% річних. Список потрібних документів потрібно уточнювати у консультантів, адже все залежить від суми та особистих обставин клієнта.
 • Крім того в Райфайзен Банку Аваль можна оформити іпотечний кредит (відсоткова ставка від 12,25% до 14,75% річних, перший внесок – не меньше 20% від суми кредиту), а також кредитну карту (кредитний ліміт – 100 000 гривень, пільговий період – до 57 днів).

Взяти гроші в борг в ломбарді

Щоб отримати гроші в ломбарді, потрібно всього лиш взяти з собою паспорт та речі під заставу.

Такий спосіб позичання має ряд вагомих переваг:

 • По-перше, вам не доведеться турбувати друзів чи знайомих та пояснювати для чого вам гроші, адже в ломбарді цього не запитають, а розповідати іншим про позику ви не зобов’язані.
 • По-друге, не доведеться збирати величезний пакет документів, як це буває з банківським кредитуванням. В ломбарді можливо навіть онлайн кредит на карту без фото паспорта та iнших документiв.

Однак, треба також врахувати й існуючі недоліки:

 • Ломбарди зобов’язані забезпечити надійне зберігання заставних речей до визначеного періоду, на практиці це буває інакше. Може виявитись, що за час перебування вашого майна в ломбарді, воно було пошкоджено або підмінено. При чому довести даний факт буде вкрай складно. Тому краще не здавати в такі заклади надто дорогі речі або такі, які мають для вас особливе значення.
 • Як правило, реальна вартість заставного майна, яке здається в ломбард, набагато вища, ніж оцінюється на місці. Якщо ви вирішили відправити речі в ломбард, i, ймовірно, не будете їх повертати, краще відразу продати. Так вдасться отримати набагато вищу суму.
 • Користуючись послугами ломбардів, обов’язково пам’ятайте про терміни повернення грошей. Прийшовши погашати борг після закінчення терміну, своїх речей можете вже не застати. Це особливо неприємно, якщо річ була справді вартісна, i оцінена у мізерну суму.

Статті

Як позбутись боргів?

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають...

Кредит на карту без фото паспорта - 11 вигiдних пропозицій

Плануючи оформити кредит часто можна зустрітись з вимогою...

Гроші до зарплати: чи варто оформляти послугу?

Ситуація, коли не вистачає грошей до кінця місяця,...

Кредит під 0

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських...

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Додати коментар

##   ## ####    ## ##  ## ######  
###  ### ##    ## ## ## ##  ## 
#### #### ##    ##  ####  ##    
## ### ## ##    ##  ##  ##  #### 
##   ## ## ##  ##  ##  ##  ## 
##   ## ## ##  ##  ##  ##  ## 
##   ## #### ######   ##   ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле