Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Справитись з фінансовими проблемами сьогодні набагато простіше, ніж було кілька років тому. Отримати гроші в борг можливо легко, швидко та без величезного пакета документів. Крім того, українські позичальники мають широкий перелік кредиторів з різними умовами кредитування, серед яких найпопулярніші банки, кредитні компанії та ломбарди. Кожен українець знайде найбільш відповідний варіант.

Де можна швидко та вигідно отримати гроші в борг?

Взяти гроші в борг кредитній компанії

Один із максимально простих та зручних способів розв'язувати фінансові проблеми – це оформлення кредиту онлайн на карту в одній з кредитних компаній. Даний вид кредитування вимагає наявності мінімуму документів та здійснюються за максимально короткий час. Найкращі пропозиції кредитів онлайн без відмови ви може знайти в таблиці, розміщений нижче:

Кредитні компанії Заповнити заявку Мін./Макс. Сума кредиту Термін кредитування З 18 років З поганою кредитно історією Без довідки про доходи Оформити кредит
MoneyVeo Заповнити заявку 100 – 15 000 грн. 1-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Dinero Заповнити заявку 300 – 15 000 грн. 7-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Miloan Заповнити заявку 500 – 15 000 грн. 7-30днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Глобал Кредит Заповнити заявку 200 – 15 000 грн. 1-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
KLT Credit Заповнити заявку 500 – 7 000 грн. 7-65 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Качай Гроші Заповнити заявку 100 – 10 000 грн. 7-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Mycredit Заповнити заявку 500 – 15 000 грн. 1-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
SosCredit Заповнити заявку 500 – 15 000 грн. 7-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Alex Credit Заповнити заявку 100 – 10 000 грн. 7-28 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
Credit Kasa Заповнити заявку 400 – 10 000 грн. 7-27 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит
ШвидкоГроші Заповнити заявку 600 – 10 000 грн. 7-30 днів ✔️ ✔️ ✔️ Оформити кредит

Процес оформлення такого кредиту виглядає наступним чином:

 • Клієнт вибирає на сайті кредитора термін та суму кредиту, й заповнює відповідну заявку. В ній вказує інформацію з паспорта, ідентифікаційний код. На відповідь потрібно чекати не більше 5-10 хвилин, хоча часто вона приходить миттєво.
 • Якщо заявка одобрена, залишається додати банківську карту та пройти верифікацію. Крім того, клієнт може вибрати спосіб отримання кредиту готівкою у відділенні кредитора (якщо така функція доступна).
 • Підписання договору та отримання грошей. Укладаючи договір через інтернет, підпис, відповідно, мусить бути електронним. Це комбінація символів, яка приходить на номер мобільного телефону, вказаний у заявці. Як тільки отриманий код буде вказано, договір буде вважатись підписаним, а гроші миттєво надійдуть на рахунок позичальника.

Важливе правило оформлення кредиту онлайн – завжди уважно читайте договір перед підписанням, щоб не натрапити на чорних кредиторів. Особливу увагу звертайте на пункти, де прописана відсоткова ставка, надання додаткових послуг чи кредитного страхування, а також їх оплата.

 Які варіанти отримання грошей в борг доступні в Україні?

Взяти гроші в борг в банку

Ще одним поширеними видом кредитування являється банківський кредит. Даний вид кредитування передбачає можливість отримання грошових коштів у позику від банківської установи під певну відсоткову ставку та з конкретно установленими правилами та графіком погашення.

Ось кілька вигідних пропозицій від найбільших українських банків:

 • Приват банк пропонує відразу кілька вигідних способів кредитування фізичних осіб: Кредитна карта. Дана пропозиція дає можливість отримати кредит розміром до 55 000 гривень під річну відсоткову ставку 7%. Пільговий період по карті складає 55 днів. Для оформлення кредитки достатньо тільки паспорта, ідентифікаційного коду та офіційного доходу.
 • Кредит на авто можливо отримати терміном на 7 років. Відсоткова ставка узгоджується в індивідуальному порядку (все залежить від вартості авто та доходу позичальника, а також суми першого внеску). Перший внесок повинен складати не менше 10% від вартості автомобіля.
 • Споживчий кредит під заставу в Приват банку можна отримати на будь-які цілі, терміном на 5 років. Відсоткова ставка за споживчим кредитом в Приват Банку становить 22% річних.
 • Ощадбанк має подібні види кредитування, як і Приват Банк, проте отримати їх в Ощадбанку складніше, адже доведеться збирати чималий пакет документів, а також мати позитивну кредитну історію, адже на відміну від МФО, банки не видають кредити з поганою кредитною історією.
 •  В основному Ощадбанк спеціалізується на іпотечних кредитах, і має справді вигідні пропозиції: якщо оформляти кредит на покупку житла на первинному ринку, то в Ощадбанку клієнт може отримати кредитні кошти на 20 років за відсотковою ставкою 8,9%.

Придбання нерухомості в кредит на вторинному ринку обійдеться 19,99%, а договір буде оформлений також на 20 років.

 • Райфайзен Банк Аваль. Даний банк пропонує також кілька способів кредитування.
 • Перший з них – це отримати споживчий кредит розміром від 30 000 до 300 000 гривень на термін від 13 до 60 місяців. Відсоткова ставка за такими кредитами – 38,8% річних. Список потрібних документів потрібно уточнювати у консультантів, адже все залежить від суми та особистих обставин клієнта.
 • Крім того в Райфайзен Банку Аваль можна оформити іпотечний кредит (відсоткова ставка від 12,25% до 14,75% річних, перший внесок – не меньше 20% від суми кредиту), а також кредитну карту (кредитний ліміт – 100 000 гривень, пільговий період – до 57 днів).

Взяти гроші в борг в ломбарді

Щоб отримати ломбардний кредит, потрібно всього лиш взяти з собою паспорт та речі під заставу.

Такий спосіб позичання має ряд вагомих переваг:

 • По-перше, вам не доведеться турбувати друзів чи знайомих та пояснювати для чого вам гроші, адже в ломбарді цього не запитають, а розповідати іншим про позику ви не зобов’язані.
 • По-друге, не доведеться збирати величезний пакет документів, як це буває з банківським кредитуванням. В ломбарді можливо навіть онлайн кредит на карту без фото паспорта та iнших документiв.

Однак, треба також врахувати й існуючі недоліки:

 • Ломбарди зобов’язані забезпечити надійне зберігання заставних речей до визначеного періоду, на практиці це буває інакше. Може виявитись, що за час перебування вашого майна в ломбарді, воно було пошкоджено або підмінено. При чому довести даний факт буде вкрай складно. Тому краще не здавати в такі заклади надто дорогі речі або такі, які мають для вас особливе значення.
 • Як правило, реальна вартість заставного майна, яке здається в ломбард, набагато вища, ніж оцінюється на місці. Якщо ви вирішили відправити речі в ломбард, i, ймовірно, не будете їх повертати, краще відразу продати. Так вдасться отримати набагато вищу суму.
 • Користуючись послугами ломбардів, обов’язково пам’ятайте про терміни повернення грошей. Прийшовши погашати борг після закінчення терміну, своїх речей можете вже не застати. Це особливо неприємно, якщо річ була справді вартісна, i оцінена у мізерну суму.

Гроші в борг в Dinero

Сервіс дистанційного кредитування Дінеро – це один з найсучасніших та найбільш зручніших способі отрмиати гроші в борг швидко і без зайвих формальностей. Кредит онлайн в Дінеро доступний для кожного повнолітнього громадянина України. 

Умови кредитування в даній кредитній компанії наступні:

 • Наявність паспорта, який підтверджує українське громадянство
 • Вік позичальника – мінімум 18 років
 • Наявність ідентифікаційного коду
 • Дійсна банківська картка, видана будь-яким банком України
 • Кредит онлайн в Дінеро можна отримати в сумі до 15000 гривень на термін до 30 днів.
 • Кредитна ставка одна з найнижчих на ринку і нараховується щодня
 • Погашати кредит можливо, як достроково так, і пізніше терміну вказаного в договорі, оформивши пролонгацію.  

Гроші в борг в Глобал Кредит

Кредитна компанія  Глобал Кредит хороша кредитна установа, яка дає можливість отримати додаткові гроші, не виходячи з дому, в будь-який час доби з будь-якого куточку України. Для видачі позики тут не вимагається високої кредитоспроможності, стабільного доходу, а також заставного майна та поручителів. 

Умови кредитування в Глобал Кредит досить зручні:

 • Для оформлення кредиту достатньо зайти на сайт з кредитора з будь-якого пристрою
 • При собі потрібно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код, або знати їх дані
 • Банківська карта – обов'язкова, адже на неї надійдуть гроші. 
 • Гроші надходять на рахунок одразу після підписання кредитного договору
 • Кредити онлайн в Глобал Кредит доступні до 10000 гривень на термін до 30 днів
 • Також в даній установі можливо погашати кредит достроково або оформляти пролонгацію необмежену кількість разів.

Гроші в борг в Качай Гроші

Кредитна компанія Качай Гроші допоможе отримати гроші в борг терміново і без формальностей. Дана МФО не встановлює багато різних вимог, а крім того час оформлення займе не більше 10-15 хвилин, протягом яких доведеться заповнити коротку анкету, додати банківську карту та здійснити її верифікацію.

Умови кредитування в компанії Качай Гроші вигідні, прості та зрозумілі:

 • Основна вимога до видачі кредиту онлайн – наявність дійсного паспорта.
 • Вік не може бути менше 18 років.
 • Обов'язковою є також дійсна банківська карта.
 • Оформлення кредиту в цілому займає 15 хвилин.
 • Кредити онлайн в Качай Гроші доступні не більше ніж на 30 днів на суму до 7000 гривень
 • Послуги дострокового погашення і пролонгації безкоштовні і доступні в будь-який момент, без необхідності попередньо відправляти заявку.

Гроші в борг в Сос Кредит 

Sos Credit допомагає українцям швидко вирішувати фінансові проблеми без необхідності відвідувати банківські установи, чекати в довгих чергах, збирати велику кількість документів. Завдяки Сос Кредит отримати гроші в борг можливо дуже просто та швидко. 

Умови кредитування в Сос кредит одні з найзручніших в сфері ннебанківського кредитування:

 • Вимагається український дійсний паспорт
 • Банківська карта, видана українським банком
 • Вік позичальника щонайменше 18 років
 • Вся процедура, починаючи від заповнення заявки, і закінчуючи отриманням грошей на карту займає не більше 15 хвилин 
 • Максимальна сума кредиту в Сос кредит може становити не більше 10000 гривень, а термін кредитування може сягати максимум 30 днів
 • Пролонгація та дострокове погашення – безкоштовні і доступні для кожного клієнта.

Гроші в борг в Кредит Каса

Гроші в борг легко отримати в Кредит Каса. Крім того кредитування в Кредит Каса являється ще й досить вигідним, адже кредитна ставка не висока. На оформлення кредиту не потрібно витрачати час на доїзд до кредитора, а можливості користування кредитом надзвичайно еластичні, а це додаткова вигода.

Умови кредитування в Кредит Каса:

 • Для отримання кредиту онлайн в кредит каса достатньо мати тільки паспорт та ідентифікаційний код
 • Позичальник також мусить бути повнолітнім
 • Час оформлення кредиту займає кілька хвилин, в середньому до 15 хвилин
 • Термін кредитування до 27 днів, а сума кредиту не більше 10000 гривень
 • Оформляти пролонгацію дозволено необмежену кількасть разів без додаткової оплати
 • За дострокове погашення також не знімаються додаткові платежі.

Статті

Документи для кредиту - що необхідно позичальникові?

Перше, що потрібно зробити, звертаючись за кредитом...

Державний виконавець - хто це, і які їхні повноваження?

Державний виконавець може заблокувати рахунок і карту?...

Кредит через додаток в смартфоні

Останні кілька років серед інтернет-користувачів досить...

Консолідація кредитів – простий спосіб об'єднати борги

Одночасна оплата кількох кредитних зобов’язань часто...

Як взяти кредит з відкритими простроченнями?

Питання про те, як оформити кредит з простроченою заборгованістю,...

Овердрафт на банківській карті – що це означає?

Непередбачувані витрати часто стаються навіть в осіб,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну карту? (4)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Документи для кредиту - що необхідно позичальникові? (4)

Перше, що потрібно зробити, звертаючись за кредитом – це зібрати перелік необхідних документів. Але в...

Додати коментар

   ## #### ##   ## ##   ## ##   ## 
   ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
   ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
   ## ## ##   ## ##   ## ######### 
##  ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##  ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
 ###### #### #######  ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Олег 2019-11-12 08:19:19 #574
Емея зіпсовану кредитну історію бачу для себе два варіанти це ломбард і мікрофінансові компанії. Звертався і мене виручали.
Лариса 2019-10-08 16:08:39 #485
Зараз безліч способів дрібного кредитування. Я користуюся мікрофінансуванням компаній там без відсотків а ломбарди беруть великі відсотки. Можна і техніку закласти викручуються люди як можуть.
Марта 2019-08-31 16:07:11 #435
У нашій країні на даний момент якщо законослухняний громадянин не варто проблеми взяти в кредит невелику споживчу суму. Маса компанія і ломбардів готові співпрацювати.