Кредит через додаток в смартфоні

Останні кілька років серед інтернет-користувачів досить помітна тенденція збільшення популярності смартфонів. Якщо раніше мобільними пристроями користувались тільки для перегляду стрічки новин в соціальних мережах та для переписки, то зараз смартфони використовують практично для будь-яких цілей. З їх допомогою оплачується комуналка, виконуються будь-які покупки, і навіть оформляються кредити онлайн. Велика кількість функцій на смартфонах у сфері кредитування стала доступною завдяки впровадженню інтерфейс додатків. Чи зручно ними користуватись? Які їх переваги? В яких кредитних установах вони доступні?

Кредит через мобільний додаток: 6 компаній України

План статті:

 1. Кредит через додаток - як відбувається процедура?
 2. Як встановити додаток кредитної компанії?
 3. Мобільний додаток кредитної компанії - реєстрація.
 4. Отримати кредит через додаток
 5. Кредит через додаток - переваги

Мобільні додатки кредитних компаній

Кредит через мобільний додаток – це найпростіший та найшвидший спосіб оформити боргове зобов’язання. Українські кредитні компанії стали впроваджувати їх для загального доступу з 2018 року. Фінансові експерти прогнозують, що уже до кінця цього року таким програмним забезпеченням буде оснащений майже кожен сервіс дистанційного кредитування.

Проте, на даний момент тільки невелика кількість кредитних установ використовують для працi фінтех та мають в своєму арсеналі відповідні мобільні програми. Більшість все ще використовує стандартні методи роботи за допомогою сайтів, а також починають вводити послуги смс-кредитів та кредитів через телефон.

Мобiльнi додатки доступнi в цiх компанiях:

Назва МФО Заповніть заявку Мін. сума Макс. сума Термін Вік  Кредит з прострочкою Оформити кредит
Credit Kasa 400 грн. 10 000 грн. 1-27 дн. з 18 років ✔️ Взяти кредит
ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС». Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №116, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, від 01.08.2013 року. Адреса: 01133, г. Киев, Печерський район, бульвар Лесі Українки, будинок 26, офіс 407. Телефон: 8044333 52 22 Пошта: info@creditkasa.ua.
CCLOAN 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн з 18 років ✔️ Взяти кредит
ТОВ «СС Лоун» - «Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №737 від 14.04.2016р., Виданий Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг». Адреса: 03066, г. Киев, ул. Михайла Максимовича, 8 Телефон: 8 073 593-09-90. Пошта: help@ccloan.com.ua.
Credit Plus 500 грн. 5 000 грн. 7-30 дн з 18 років ✔️ Взяти кредит
ТОВ "Авентус Україна". Свідоцтво про реєстрацію Фінансової установи серія ФК №870 від 28.02.2017. Адреса: 03062, м.Київ, проспект Перемоги, 90-А. Телефон: 0 800 753 363 Пошта: info@creditplus.ua
My credit 100 грн. 6 000 грн. 7-30 дн з 18 років ✔️ Взяти кредит
ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р, серія IK №146, реєстраційний № 16103223. Адреса: 01010, г. Киев, площа Арсенальна, будинок 1-Б. Телефон: 0 800 214 111. Пошта: support@mycredit.ua
Miloan 500 грн. 15 000 грн. 3-30 дн з 18 років ✔️ Взяти кредит
OOO «МІЛОАН» - Свідоцтво №16103409 ІК №176 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 14.07.2016 р Адреса: 04107, г. Киев, ул. Багговутівська, 17-21. Телефон: +38 044 337 36 67. Пошта: info@miloan.ua
MoneyBoom 250 грн. 5 000 грн. 5-65 рокiв з 18 років ✔️ Взяти кредит
ТОВ «ІНФІНАНС» - Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 15.05.2014 р, серія IK №1406, реєстраційний № 16102980. Адреса: Україна, 01033, Київ, вул. Жилянська, д. 41. Телефон: 0 800 330 024. Пошта: info@infinance.com.ua

Отримати невелику суму в кредит можна і за допомогою банку, зараз багато банків також мають подібні пропозиції і оформлення кредитної картки онлайн.

Що стосується їх роботи, то працюють вони практично по одному принципу – мають максимально зручні та зрозумілі функції, надають клієнтам миттєвий доступ до оформлення кредиту онлайн, займають мало оперативної пам’яті, забезпечують охорону персональних даних, а також доступні на двох найпоширеніших операційних системах – iOS і Android. Завдяки цим якостям аплікації можливо встановити практично на кожен гаджет.

Як встановити додаток ?

Мобільні інтерфейс додатки від кредитних компаній можливо завантажити на усі сучасні моделі смартфонів та планшетів. Для встановлення можна скористатись двома способами:

1. Увійти в магазин Google Play (для користувачів Android) або App Store (для користувачів iOS) та вписати в полі пошуку потрібну вам компанію. Після чого залишається виконати стандартну процедуру інсталяції.
2. Зайти на офіційний сайт компанії та прогорнути головну сторінку вниз. Як правило, там знаходиться посилання на програму. Даний варіант безпечніший, адже гарантує завантаження ліцензійного додатку без вірусів, а також виключає ризик зіткнення з фішингом. Далі, все як на звичайному порталі: заповнити заявку, вписати дані, підписати договір і дочекатися грошей на рахунок.

 Чи варто користуватись кредитними додатками для оформлення кредитів онлайн? - Loando.ua

Як почати роботу з мобільним додатком?

Мобільні додатки кредитних компаній максимально схожі на додатки більшості інтернет-банкінгів. Щоб зайти в особистий кабінет кредитного сервісу, достатньо тільки ввести логін та пароль до нього.

1. Якщо це перше оформлення кредиту онлайн, починати роботу потрібно з реєстрації. Це також можна зробити безпосередньо через додаток.

2. Як тільки ви завантажите його на свій пристрій, для продовження роботи потрібно буде вказати ім’я та прізвище, номер мобільного телефону та адресу електронної скриньки, а також придумати пароль. Потім треба відкрити вхідні повідомлення в електронній пошті. На ваш адрес повинен надійти лист з посилання для підтвердження реєстрації.

Іноді таке повідомлення приходить на номер мобільного телефону, який ви вказали під час реєстраціi. Замість смс з посиланням компанія може надіслати одноразовий код. Як тільки ви його введете, реєстрація буде завершена, й можна переходити безпосередньо до оформлення кредиту.

Як оформити кредит через мобільний додаток?

Щоб оформити кредит, виберіть термін та суму, яка вам необхідна, а також доповніть деяку інформацію про себе. Переважно кредитні компанії вимагають вказати:

 • дату народження,
 • адресу проживання,
 • сімейний статус,
 • розмір заробітної плати,
 • додаткові доходи (якщо вони є),
 • місце роботи та інше.

Важливий момент – треба вказувати тільки достовірні дані, адже кожна компанія має доступ до багатьох баз даних і може перевірити правдивість вказаної інформації. Якщо виявиться факт обману, в кредиті буде відмовлено.

Якщо у вас немає офіційного працевлаштування та доходу, це потрібно чесно вказати. При чому низька кредитоспроможність, або повна її відсутність не обов’язково означає відмову. Небанківські кредитні компанії займаються наданням кредитів без довідок про доходи чи офіційного працевлаштування, але також видають кредити безробітним, студентам та пенсіонерам (що абсолютно неможливе при зверненні за банківським кредитом).

Наступний етап оформлення кредитного договору ідентичний до оформлення його на сайті кредитора: прив’язати банківську карту та прийти її верифікацію, підписати документ за допомогою одноразового коду, який ви отримаєте в смс-повідомленні. Як тільки всi дiї будуть зроблені, гроші миттєво надійдуть на банківську карту.   

У чому переваги використання мобільних додатків для оформлення кредитів онлайн? - Loando.ua

Переваги мобільних додатків кредитних компаній

На перший погляд може здаватись, що оформлення кредиту через мобільний додаток нічим не відрізняється від стандартної процедури оформлення кредиту онлайн на сайті кредитних компаній. Проте, переваги мобільних додатків є, і вони великі.

 • По-перше, використовувати смартфон для користування сайтом не зовсім зручно, адже не всі сервіси мають потрібне розширення для смартфонів. Крім того, більшість таких сайтів вимагають швидкісного інтернету. Без такого доступу кожна сторінка буде надто довго завантажуватись, можливий збій програми, що призводить до необхідності повторно виконувати процедуру.

Мобільні додатки розв’язують дані проблеми: для виконання всіх дій достатньо звичайного доступу в інтернет через мобільну мережу, всі функції та сторінки відкриваються швидко, а також немає жодних збоїв.

 • По-друге, великою перевагою мобільних додатків являється доступність та зручність наступних функцій та послуг: погашення кредиту, часткове погашення або дострокове, оформлення пролонгації, перегляд історії транзакцій, наявність постійного доступу до актуальних пропозицій від кредитора, а також можливість оформлення повторного кредиту максимально швидко (1-2 хвилини).

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Чи законне автоматичне списання коштів з рахунків боржників банками та кредитними організаціями?

Оформляючи позику готівкою та отримуючи гроші у стаціонарному...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Додати коментар

######## #### ###### ##  ## ###### 
##   ## ## ##  ## ## ## ##  ## 
##   ## ## ##     ####  ##    
########  ## ##     ##  ##    
##  ##  ## ##     ##  ##    
##  ##  ## ##  ##  ##  ##  ## 
##   ## #### ######   ##   ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Ярослав 2020-11-12 10:46:13 #876
Ого, не знав такогоб вже завантажив кiлька додаткiв на смартфон, дякую!
Відповісти