Кредит через додаток в смартфоні

Останні кілька років серед інтернет-користувачів досить помітна тенденція збільшення популярності смартфонів. Якщо раніше мобільними пристроями користувались тільки для перегляду стрічки новин в соціальних мережах та для переписки, то зараз смартфони використовують практично для будь-яких цілей. З їх допомогою оплачується комуналка, виконуються будь-які покупки, і навіть оформляються кредити онлайн. Велика кількість функцій на смартфонах у сфері кредитування стала доступною завдяки впровадженню інтерфейс додатків. Чи зручно ними користуватись? Які їх переваги? В яких кредитних установах вони доступні?

В яких кредитних компаніях можна оформити кредит через мобільний додаток?

Мобільні додатки кредитних компаній

Кредит через мобільний додаток – це найпростіший та найшвидший спосіб оформити боргове зобов’язання. Українські кредитні компанії стали впроваджувати їх для загального доступу з 2018 року. Фінансові експерти прогнозують, що уже до кінця цього року таким програмним забезпеченням буде оснащений майже кожен сервіс дистанційного кредитування.

Проте, на даний момент тільки невелика кількість кредитних установ використовують для працi фінтех та мають в своєму арсеналі відповідні мобільні програми. Більшість все ще використовує стандартні методи роботи за допомогою сайтів, а також починають вводити послуги смс-кредитів та кредитів через телефон.

Мобільні додатки доступні в 7 компаніях з 40 активно діючих, це:

Moneyveo / Mанівео відгуки Moneyveo / Mанівео
Заповнiть заявку
CreditKasa / Кредит каса відгуки CreditKasa / Кредит каса
Заповнiть заявку
Кредит Плюс відгуки Кредит Плюс
Заповнiть заявку
CreditUp / Кредит Ап відгуки CreditUp / Кредит Ап
Заповнiть заявку
Що стосується їх роботи, то працюють вони практично по одному принципу – мають максимально зручні та зрозумілі функції, надають клієнтам миттєвий доступ до оформлення кредиту онлайн, займають мало оперативної пам’яті, забезпечують охорону персональних даних, а також доступні на двох найпоширеніших операційних системах – iOS і Android. Завдяки цим якостям аплікації можливо встановити практично на кожен гаджет.

Як встановити додаток ?

Мобільні інтерфейс додатки від кредитних компаній можливо завантажити на усі сучасні моделі смартфонів та планшетів. Для встановлення можна скористатись двома способами:

1. Увійти в магазин Google Play (для користувачів Android) або App Store (для користувачів iOS) та вписати в полі пошуку потрібну вам компанію. Після чого залишається виконати стандартну процедуру інсталяції.
2. Зайти на офіційний сайт компанії та прогорнути головну сторінку вниз. Як правило, там знаходиться посилання на програму. Даний варіант безпечніший, адже гарантує завантаження ліцензійного додатку без вірусів, а також виключає ризик зіткнення з фішингом.

 Чи варто користуватись кредитними додатками для оформлення кредитів онлайн?

Як почати роботу з мобільним додатком?

Мобільні додатки кредитних компаній максимально схожі на додатки більшості інтернет-банкінгів. Щоб зайти в особистий кабінет кредитного сервісу, достатньо тільки ввести логін та пароль до нього. Якщо це перше оформлення кредиту онлайн, починати роботу потрібно з реєстрації. Це також можна зробити безпосередньо через додаток.

Як тільки ви завантажите його на свій пристрій, для продовження роботи потрібно буде вказати ім’я та прізвище, номер мобільного телефону та адресу електронної скриньки, а також придумати пароль. Потім треба відкрити вхідні повідомлення в електронній пошті. На ваш адрес повинен надійти лист з посилання для підтвердження реєстрації.

Іноді таке повідомлення приходить на номер мобільного телефону, який ви вказали під час реєстраціi. Замість смс з посиланням компанія може надіслати одноразовий код. Як тільки ви його введете, реєстрація буде завершена, й можна переходити безпосередньо до оформлення кредиту.

Як оформити кредит через мобільний додаток?

Щоб оформити кредит, виберіть термін та суму, яка вам необхідна, а також доповніть деяку інформацію про себе. Переважно кредитні компанії вимагають вказати: дату народження, адресу проживання, сімейний статус, розмір заробітної плати, додаткові доходи (якщо вони є), місце роботи та інше. Важливий момент – треба вказувати тільки достовірні дані, адже кожна компанія має доступ до багатьох баз даних і може перевірити правдивість вказаної інформації. Якщо виявиться факт обману, в кредиті буде відмовлено.

Якщо у вас немає офіційного працевлаштування та доходу, це потрібно чесно вказати. При чому низька кредитоспроможність, або повна її відсутність не обов’язково означає відмову. Небанківські кредитні компанії займаються наданням кредитів без довідок про доходи чи офіційного працевлаштування, але також видають кредити безробітним, студентам та пенсіонерам (що абсолютно неможливе при зверненні за банківським кредитом).

Наступний етап оформлення кредитного договору ідентичний до оформлення його на сайті кредитора: прив’язати банківську карту та прийти її верифікацію, підписати документ за допомогою одноразового коду, який ви отримаєте в смс-повідомленні. Як тільки всi дiї будуть зроблені, гроші миттєво надійдуть на банківську карту.   

У чому переваги використання мобільних додатків для оформлення кредитів онлайн?

Переваги мобільних додатків кредитних компаній

На перший погляд може здаватись, що оформлення кредиту через мобільний додаток нічим не відрізняється від стандартної процедури оформлення кредиту онлайн на сайті кредитних компаній. Проте, переваги мобільних додатків є, і вони великі.

 • По-перше, використовувати смартфон для користування сайтом не зовсім зручно, адже не всі сервіси мають потрібне розширення для смартфонів. Крім того, більшість таких сайтів вимагають швидкісного інтернету. Без такого доступу кожна сторінка буде надто довго завантажуватись, можливий збій програми, що призводить до необхідності повторно виконувати процедуру.

Мобільні додатки розв’язують дані проблеми: для виконання всіх дій достатньо звичайного доступу в інтернет через мобільну мережу, всі функції та сторінки відкриваються швидко, а також немає жодних збоїв.

 • По-друге, великою перевагою мобільних додатків являється доступність та зручність наступних функцій та послуг: погашення кредиту, часткове погашення або дострокове, оформлення пролонгації, перегляд історії транзакцій, наявність постійного доступу до актуальних пропозицій від кредитора, а також можливість оформлення повторного кредиту максимально швидко (1-2 хвилини).

Статті

Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

З кожним роком ми все більше звикаємо користуватись...

Передплачена карта - що це, які її функції?

Передплачені картки - відносно новий для нашої країни...

Що таке приватний кредит?

Для багатьох людей приватні кредити – це можливість...

Де взяти кредит без довідки про доходи?

Однією з основних умов отримання банківського кредиту...

Мікрофінансові організації (МФО) України: як вони функціонують?

Ринок мікрокредитування в Україні тільки починає розвиватися....

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Додати коментар

########  ###  ######## ##  ## ###### 
  ##   ## ##    ##  ## ## ##  ## 
  ##   ##  ##   ##   ####  ##    
  ##  ##   ##  ##    ##   ###### 
  ##  #########  ##    ##     ## 
  ##  ##   ## ##     ##  ##  ## 
  ##  ##   ## ########  ##   ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі