Кредити з поганою кредитною історією – 10 кращих пропозицій

Шукаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією? Наша стаття допоможе Вам визначитися де шукати кращі пропозиції позик онлайн на карту без перевірки історії, які пропонують провідні українські МФО. Також, чимало інформації про те, як уникнути прострочення платежів, а якщо неприємність трапилася, як домовитися з кредитором.

Чи можливо отримати кредит з поганою кредитною історією?

Кредит без перевірки кредитної історії – список кращих пропозицій

Де подати заявку на кредит, маючи погану кредитну історію, і отримати позитивну відповідь? Ми знаємо відповідь на це питання! У представленій таблиці ви зможете знайти пропозиції від провідних фінансових компаній України, які не перевіряють кредитну історію позичальника в УБКІ й видають гроші в борг цілодобово на найвигідніших умовах.

Компанія Взяти кредит З 18 років Сума Термін Перший кредит під 0% Подати заявку
MONEYVEO Взяти кредит ✔️ 100 – 10000 грн. 1-30 дн. ✔️ Подати заявку
ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» - свідоцтво №16102832 ІК №105 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 21.03.2013 р Адреса: 01015, г. Киев, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, поверх перший. Телефон 0800 21 9393. Пошта: support@moneyveo.ua
Є ГРОШІ Взяти кредит ✔️ 100 – 5000 грн. 1-31 дн. ✔️ Подати заявку
ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Е ГРОШІ КОМ». Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, свідоцтво ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Адреса: Україна, 49044, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Крутогорний спуск, 1. Телефон: 0 800 300 330. Пошта: egroshi.ua.com@gmail.com.
SOS CREDIT Взяти кредит ✔️ 500 – 10000 грн. 7-30дн. Подати заявку
ТОВ "Сос Кредит". Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.08.2015 р, серія IK №144, реєстраційний № 16103175. Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23. Телефон: (044) 36 36 767. Пошта: support@sos-credit.com.ua
CREDITPLUS Взяти кредит ✔️ 500 – 5000 грн. 3-30 дн. ✔️ Подати заявку
ТОВ "Авентус Україна" Свідоцтво про реєстрацію Фінансової установи серія ФК №870 від 28.02.2017. Адрес: 03062, м.Київ, проспект Перемоги, 90-А. Телефон: 0 800 753 363. Пошта: info@creditplus.ua
CASHBERRY Взяти кредит ✔️ 100 – 8000 грн 7-30дн. Подати заявку
ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ІНВЕСТ ФІНАНС”. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №756 від 07.06.2016 видане Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, Україна, м. Київ, вул. Інститутська, буд. 9. Телефон: 0 800 505 240. Пошта: nbu@bank.gov.ua
CREDITKASA Взяти кредит ✔️ 400 – 10000 грн. 1-27 дн. ✔️ Подати заявку
ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС». Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №116, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, від 01.08.2013 року. Адреса: 01133, м. Київ, Печерський район, бульвар Лесі Українки, будинок 26, офіс 407. Телефон: 8 044 333 52 22.  Пошта: info@creditkasa.ua.
CCLOAN Взяти кредит 400 – 10000 грн. 7-30 дн. Подати заявку
ТОВ «СС Лоун» - «Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №737 від 14.04.2016р., Виданий Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг». Адреса: 03066, г. Киев, ул. Михайла Максимовича, 8 Телефон: 8 073 593-09-90. Пошта: help@ccloan.com.ua
GOFINGO Взяти кредит ✔️ 500 – 7000 грн. 1-30 дн. Подати заявку
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВ «ГОУФІНГОУ» ЄДРПОУ 42059219. Адрес: Україна, 04071, місто Київ, вул. Хорива, 1А. Телефон: +38(044) 390 30 31. Пошта: info@gofingo.ua
KF.UA Взяти кредит ✔️ 500 – 10000 грн. 7-28 дн. ✔️ Подати заявку
ТОВ "ФК" Форза "включено до Державного реєстру фінансових установ. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 1009 від 27.03.2018, Ліцензія Нацкомфінпослуг, Розпорядження від 13.04.2018 № 559. Адреса: 01601, г. Киев, ул. Інститутська, 9 . Телефон: 0 800 505 240. Пошта: nbu@bank.gov.ua

Як взяти кредит з поганою кредитною історією і простроченням?

Погана кредитна історія і заборгованiсть можуть істотно ускладнити отримання будь-яких фінансових послуг. Якщо затримки в оплаті боргу в минулому вже були, кредитори будуть дивитися на позичальника з побоюванням. Банки, на жаль, намагаються уникати таких клієнтів. Ми підібрали кілька пропозицій, де можна взяти терміново гроші в позику із заборгованостями в минулому.

 • Найпростіший спосіб отримати кредит з відкритими простроченням - звернутися в одну з МФО і подати заявку на кредит на карту або готівкою. Фінансові послуги клієнтам тут надаються при мінімальному пакеті документів. Такі установи мають лояльні умови до позичальників, а відповідна кредитоспроможність набагато нижче, ніж у банку. Деякі компанії пропонують ще й послуги виправлення фінансової репутації, що здійснюються способом оформлення нових боргових зобов'язань. Для клієнта складається графік оформлення та сплати боргових зобов'язань.
 • Як альтернативний варіант отримання грошей в борг при зіпсованої історії можна розглядати звернення в ломбард. Якщо є не одна прострочена заборгованість по кредиту, а кілька, тоді оформлення кредитних позик онлайн може бути й не кращим варіантом. Звернутися в ломбард має сенс, коли є що запропонувати в заставу: прикраси з дорогоцінних матеріалів, побутову техніку, автомобіль.
 • Ще один варіант, де можна швидко і легко отримати гроші - звернення за кредитом від приватної особи без застави. Це можуть бути родичі або друзі, або приватні кредитори. Якщо мова йде про знайомих і близьких людей, ніхто не вимагає документального підтвердження угоди позики. При зверненні до незнайомих людей необхідна розписка, яка в таких випадках буде доказом отримання грошей і оплати боргу. У такому документі вказується дата позики грошей і дата повернення, також обов'язково повинна бути записана сума коштів і сума до повернення. Якщо говорити про позику у приватного кредитора, то умови, як правило, бувають більш вигідні, ніж в банках або фінансових компаніях. Приводити поручителів чи показувати довідку з місця праці також не треба. Але тут потрібно бути дуже обережним, адже діяльність таких осіб ніхто не регулює.

Як оформляється кредит при зіпсованої історії?

Процедура отримання кредиту онлайн на карту з поганою кредитоспроможністю практично нічим не відрізняється від стандартного процесу, який встановлений для всіх клієнтів МФО. Мікрофінансові організації створили умови, при яких можливо виконати абсолютно всі дії, в тому числі заповнення заявки, прив'язку платіжної картки, підписання договору та отримання грошей за все за 10-15 хвилин, не виходячи з дому.

Клієнту достатньо мати:

 • паспорт громадянина України,
 • ідентифікаційний код,
 • дійсну платіжну карту,
 • мобільний телефон.

Паспортні дані та номер ІПН доведеться вказати при заповненні заявки, а реквізити карти знадобляться для її прив'язки та отримання грошей. Як бачите, все максимально просто.

Єдине і найважливіше правило при зверненні за онлайн кредитом - це надавати правдиву інформацію і не допускати помилок, адже через некоректно введені дані можлива відмова.

Окрема категорія громадян, яким недоступні кредити онлайн - особи з офіційним статусом банкрута. Після списання всіх боргів і початку життя "з чистого аркуша" у них залишається чимало обмежень, серед яких - заборона на отримання нових грошових зобов'язань.

Прострочення по кредиту - що робити?

Задавнені кредити виникають, коли не виходить вчасно погасити кредит або оплатити відсотки, слідуючи графіком платежів. Таке може статися, якщо людина оформила кредит онлайн з поганою кредитною історією, не маючи постійного джерела доходу.

Зустрічаються випадки, коли позичальники свідомо ухиляються від виконання боргових зобов'язань. Найчастіше це клієнти небанківських компаній. Більшість з таких осіб відноситься несерйозно до кредитів онлайн, вважаючи договори в електронному форматі недійсними та без юридичної сили.

Заборгованнiсть по кредиту може виникнути навіть у дуже відповідального й організованого людини.

 • Перш за все не варто уникати розмови з кредитором, а звернутися до нього першим. Пояснивши ситуацію, і привівши ряд переконливих доказів, що кредит через деякий час буде погашений, кредитор може піти назустріч.
 • У деяких випадках можна домовитися і запропонувати компромісний варіант: реструктуризацію, кредитні канікули, або рефінансування.

Як дізнатися про прострочений кредит?

Прострочення може з'явитися несподівано для позичальника: якщо він не погасив до кінця фінансове зобов'язання, або з'явилися якісь штрафи й додаткові оплати, які він не врахував.

Дізнатися про залеглість можна:

 • по-перше, від кредитора. Він не буде приховувати борг, і з позичальником зв'яжеться або співробітник кредитної організації, або колектор.
 • По-друге, про прострочення і зіпсовану кредитну історію можна дізнатися під час перевірки свого фінансового досьє. Раз на рік кожен українець може перевірити свої дані в УБКІ безкоштовно.
 • По-третє, про негативні записи в кредитній історії можна дізнатися при отриманні подальшого кредиту. Якщо позичальник отримав відмову, але не може самостійно визначити причини - саме час задуматися про можливi помилки в минулому.

Скільки днів вважається простроченням по кредиту?

Термiн залеглiстi відраховується з того моменту, коли минув термін повернення боргу. Точні умови розрахунку дати можна перевірити в договорі. Деякі фірми не поспішають вносити негативні записи в БКІ, а намагаються розв'язувати проблему мирно - контактують з позичальником і уточнюють точний термін внесення коштів. Тому точно дізнатися скільки днів вважаються простроченням по кредиту можна лише при діалозі з кредитором.

Не варто забувати, що крім псування кредитної історії, прострочений платіж може вдарити і по гаманцю боржника. Точні дані про можливі штрафи та пені повинні бути вказані в договорі. Найчастіше це фіксована сума штрафу та оплата за кожен додатковий день прострочення. Вартість одного дня боргу може перевищувати кілька днів користування кредитом.

Що буде, якщо не сплатити кредит вчасно?

Наслідки неоплаченого боргу залежать, в першу чергу, від розміру кредиту, розміру заборгованості і терміну заборгованості, а також подальшої поведінки позичальника. На перших етапах, поки борг не значний, а прострочення не перевищує 7 днів, кредитори можуть взагалі ніяк не реагувати.

Однак, пеня або штрафні санкції нараховуватимуться відповідно до умов контракту.

 1. Коли термін перевищує календарний тиждень, співробітники фінансової установи починають дзвонити боржникові з метою дізнатися причини, за якими клієнт не міг вчасно внести оплату і вирішити, як далі відбуватиметься погашення кредиту. Якщо позичальник не йде на контакт з кредитором, то останній має всі підстави для застосування більш жорстких методів впливу.
 2. При відсутності контакту, кредит передають колекторам. До даного методу кредитор змушений вдаватися, якщо роз'яснювальні бесіди з позичальником не дають ніякого результат. Клієнт наполегливо відмовляється платити або ховається від кредитора. Робота колекторів полягає в поверненні боргу та стягнення нарахованих відсотків, штрафів.
 3. Останній етап роботи з простроченим кредитом - передача справи до суду. Якщо на боржника не діють ніякі з перерахованих вище заходів, то законне рішення даної ситуації можливо тільки в судовому порядку. Справа з проблемною заборгованістю може розглядатися від одного до декількох місяців, а іноді навіть до року. У більшості випадків рішення приймається на користь кредитора.
 4. Суд може присудити негайну виплату боргу разом з нарахованими відсотками, штрафами й комісіями, а також покриття витрат позивача, які він поніс у процесі вирішення справи з винною стороною, тобто з позичальником. Якщо з'ясується, що дана особа не має коштів для відшкодування боргу, судом приймається рішення про конфіскацію та розпродажі майна. Реалізацією виконавчого провадження займаються судові пристави. Вони мають всі повноваження для виконання рішення суду, незалежно від волі боржника і всупереч його протидії.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Чи законне автоматичне списання коштів з рахунків боржників банками та кредитними організаціями?

Оформляючи позику готівкою та отримуючи гроші у стаціонарному...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну картку онлайн або в банку? (4)

Сьогодні кредитна карта є найбільш зажаданим банківським продуктом не тільки в нашій країні, але й у...

Додати коментар

##  ## #### ########   ###  ##  ## 
##  ##  ## ##   ##  ## ##  ##  ## 
## ##  ## ##   ## ##  ## ## ##  
#####   ## ######## ##   ## #####  
## ##  ## ##   ## ######### ## ##  
##  ##  ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##  ## #### ######## ##   ## ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Володимир 2019-10-11 10:52:07 #500
Банки відмовлялися видавати кредит обратіля в фінансову компанію на вашу широкому списку знайшов хто дає без відсотковий кредит оформив заявку і отримав схвалення. Дуже радий що не відмовили. Потребував сумі невеликий але і тієї ніде було взяти.
Відповісти
Віктор 2019-02-01 12:13:00 #136
Був грішок у мене з віддачею кредиту і занесли в чорний список і ви знаєте скільки повторно не звертався мені відмовляли в кредиті. Банк себе страхує.
Відповісти