Кредит під 0

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування відсотків. Скористатись послугою може кожен повнолітній громадянин. Термін та розмір першого кредиту під 0 відсотків можуть відрізнятись, адже кожен кредитор встановлює їх в індивідуальному порядку. Перш ніж звернутись за безвідсотковим кредитом, варто уважно прочитати усі умови такого кредиту та за яких обставин відсотки, все-таки, можуть почати нараховувати.

Кредит онлайн під 0% або кредитка: що вигідніше?
 1. Найкращі пропозиції кредитів під 0 від українських МФО
 2. Кому доступні кредити під 0
 3. Процедура оформлення кредиту під 0
 4. Що потрібно для оформлення безвідсоткового кредиту?
 5. Чи кредит під 0 справді безкоштовний
 6. Чи можливо у банку отримати безвідсотковий кредит?
 7. Безвідсотковий кредит в Дінеро
 8. Безвідсотковий кредит в Кредит Касса
 9. Безвідсотковий кредит в Mycredit
 10. Безвідсотковий кредит в Alex Credit
 11. Безвідсотковий кредит в Глобал Кредит

Кредит під 0: найкращі пропозиції від МФО України

Зараз в інтернеті можливо натрапити на сотні пропозицій оформити кредит під 0. Як визначитись з вибором та не загубитись в розмаїтті оферт? Щоб допомогти вам з вибором, а також забезпечити комфорт та безпеку при оформленні кредитів онлайн, ми зібрали усі пропозиції кредитних компаній, які видають перші кредити під 0 відсотків в одному місці, а саме в зручні табличці, яка розміщена нижче.

Кредитна компанія Оформити кредит Мін. сума  Макс. сума  Час  Вік  Пролонгація Оформити кредит
MoneyVeo Заповніть заявку 100 грн. 10 000 грн. 1-30 дн. 18-90 років ✔️ Заповніть заявку
Dinero Заповніть заявку 300 грн. 10 000 грн. 7-30 дн. 18-75 років ✔️ Заповніть заявку
Miloan Заповніть заявку 500 грн. 6 000 грн. 1-30 дн. 18-65 років ✔️ Заповніть заявку
Credit Kasa Заповніть заявку 400 грн. 10 000 грн. 1-27 дн. 18-60 років ✔️ Заповніть заявку
Качай Гроші Заповніть заявку 500 грн. 4 000 грн. 5-30дн. 18-70 років ✔️ Заповніть заявку
Mycredit Заповніть заявку 100 грн. 4 000 грн. 1-30дн. 18-75 років ✔️ Заповніть заявку
SosCredit Заповніть заявку 500 грн. 3 000 грн. 1-30 дн. 18-70 років ✔️ Заповніть заявку
Alex Credit Заповніть заявку 100 грн. 10 000 грн. 5-30дн. 18-75 років ✔️ Заповніть заявку
Ваша Готівочка Заповніть заявку 200 грн. 7 000 грн. 1-27 дн. 18-60 років ✔️ Заповніть заявку
Credit Plus Заповніть заявку 500 грн. 5 000 грн. 7-30 дн. 18-60 років ✔️ Заповніть заявку
Глобал Кредит Заповніть заявку 200 грн. 5 000 грн. 1-30 дн. 18-71 років ✔️ Заповніть заявку
CCLOAN Заповніть заявку 400 грн. 10 000 грн. 1-30 дн. 20-65 років ✔️ Заповніть заявку
Быстрозайм Заповніть заявку 500 грн. 6 000 грн. 1-16 дн. 18-75 років ✔️ Заповніть заявку
KF.UA Заповніть заявку 500 грн. 4 000 грн. 1-15 дн. 18-75 років ✔️ Заповніть заявку
Є Гроші Заповніть заявку 100 грн. 5 000 грн. 1-24 дн. 18-75 років ✔️ Заповніть заявку
Твої Гроші Заповніть заявку 500 грн. 3 000 грн. 1-14 дн. 18-60 років ✔️ Заповніть заявку
Pozika.com.ua Заповніть заявку 500 грн 3 000 грн. 1-15 дн. 18-75 років ✔️ Заповніть заявку

Хто може оформити кредит під 0 відсотків?

Більшість небанківських кредитних компаній, в яких можливо оформити безвідсотковий кредит онлайн на карту, надають таку можливість тільки новим клієнтам. Постійні клієнти, як правило, можуть користуватися іншими перевагами: зокрема програмами лояльності, яка надає знижки, а також оформляти фінансові зобов'язання у великих розмірах і на довший термін, однак отримати гроші в борг під 0 повторно вони не зможуть.

Також важливе значення має вік позичальника: кредити під 0 на карту доступні особам з 18 років, в окремих МФО цей вік підвищений до 20 років. Крім того, потенційний позичальник, котрий планує скористатись унікальною можливістю безвідсоткового кредитування, повинен бути громадянином України. Іноземці, які тимчасово проживають на території України, оформити послугу не зможуть.

Як оформити кредит під 0 відсотків на карту?

Оформлення кредит онлайн в небанківських кредитних компаніях переважно здійснюється в дистанційному режимі та займає від 10 до 15 хвилин. Весь процес складається з наступних етапів:

 1. Вибір суми та терміну кредиту,
 2. Відправка кредитної заявки,
 3. Прив'язка банківської карти,
 4. Здійснення верифікації карти,
 5. Підписання електронного кредитного договору.
 6. Отримання кредитних коштів на карту

Вибираючи суму та термін кредитування варто звертати увагу на те, які обмеження ставить кредитор, адже найчастіше розмір безвідсоткового кредиту обмежується 3000 гривень. Заявка на кредит заповнюється у формі анкети, а відповідь на неї приходить миттєво, й в 90-95% випадках рішення кредитора позитивне. Отримавши позитивну відповідь залишається прив'язати банківську карту та пройти її верифікацію.

Перевірка позичальника відбувається в спосіб блокування на банківському рахунку клієнта випадкової суми, яку позичальник повинен вказати в необхідному полі. Якщо все виконано правильно, на номер мобільного телефону надходить одноразовий код для підписання кредитного договору. Отриману комбінацію символів потрібно вписати в місці підпису, зазвичай в кінці договору. Після підписання договору гроші миттєво надходять на карту клієнта.

Які документи потрібні для оформлення кредиту під 0?

Звичайно, оформлення кредиту під 0 відсотків в одній з дистанційних кредитних компаній буде простою та швидкою справою, якщо ви завчасно підготуєте всі необхідні документи. Але не варто лякатись та думати, що зараз доведеться бігати по різних установах та збирати купу довідок, як у випадку оформлення банківського кредиту. В МФО все набагато простіше. Додамо, що кредитні компанії навіть видають кредити особам з поганими кредитними історіями (хоча більшість МФО співпрацює з УБКІ, а також з іншими БКІ України, проте кредитна історія позичальника немає особливого значення під час прийняття рішення кредитором). Все, що вам знадобиться – це оригінал паспорта та ідентифікаційного коду, адже, як правило, МФО видають позики на короткий час, тобто гроші до зарплати до 30 днів.  

Іноді потрібно тільки вказати основні дані з цих документів, а іноді кредитор просить надіслати скановану копію документів або фотографію з паспортом в руках. Крім того, потрібно подбати про наявність особистої банківської карти. Платіжна карта дружини або чоловіка, чи тим більше друга, в жодному разі не підійде. Кредитні компанії, які діють в нашій державі, не погоджуються видавати гроші в кредит на платіжні картки третіх осіб. В такий спосіб кредитори намагаються створити максимально безпечні умови, як для своїх клієнтів, так і кожного громадянина зокрема. Завдяки тому що в кредитній заявці, в кредитному договорі та в банківських реквізитах всі дані будуть збігатися, вдасться уникнути шахрайства.

Чи завжди безвідсотковий кредит безкоштовний?

Перш ніж підписати кредитний договір, радимо уважно вивчити всі його пункти. Особливу увагу варто приділяти пунктам, де йдеться про вартість обслуговування: розмір відсоткової ставки, наявність або відсутність обов'язкового страхування, розмір комісій та інших додаткових платежів. Насправді більшість МФО не накладають жодних комісій та інших платежів, єдине, що зустрічається – це відсоткова ставка не 0%, а 0,01%.

Однак, тут напевно кожен погодиться, що такий відсоток практично рівний нулю, адже за кредит розміром в 5 000 гривень на 30 днів доведеться заплатити всього 15 гривень. Проте, іноді бувають випадки, коли вартість обслуговування – це установлена одноразова комісія, а також трапляється додаткова ставка за кредитне страхування. Отже, щоб кредит під 0 відсотків був справді безкоштовним, завжди уточняйте таку інформацію.

Чи банки видають кредити під 0?

Послуга безвідсоткових кредитів, на жаль, сьогодні доступна тільки в небанківських мікрофінансових організаціях. Жоден український банк не передбачає безкоштовного кредитування. Єдина можливість зекономити на банківських кредитах, якщо так можна сказати, це оформлення кредитної карти. Більшість кредиток мають пільговий період протягом якого не нараховуються жодні платежі.

Але, кредитні карти на відміну від кредитів онлайн доступні далеко не кожному громадянину. Щоб оформити кредитку, потрібно мати стабільний та офіційний дохід, а також хорошу кредитну історію. Отже, якщо кредитні кошти знадобились терміново, найпростіший та найвигідніший спосіб швидко вирішити фінансові проблеми – оформити онлайн кредит під 0 відсотків на карту в одній з кредитних компаній.

Кредит під 0 в Дінеро

Оформляючи кредит під 0 в кредитній компанії Dinero, ви отримуєте не тільки кредитні кошти, якими можна користуватись безкоштовно цілий місяць, але також і зручність, оперативність та прозорість. Кредитна компанія Dinero дбає про власну репутацію, а свої стосунки будує на взаємній довірі. Завдяки такому підходу до кредитування, умови оформлення послуги кредиту та вимоги до клієнта мінімальні: 

 • Від клієнта вимагається тільки вік від 18 років 
 • Паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний код
 • Платіжна карта будь-якого банку України
 • Актуальний номер мобільного телефона та адреса електронної пошти

Кредит під 0 в Кредит Касса

Отримуючи кредит під 0 в Credit Kasa клієнти мають шанси найякісніше обслуговування та мати цілковиту впевненість в кредиторі. Кредит можливо погасити в будь-який час без зайвих проблем, або за необхідності оформити пролонгацію договору повністю безкоштовно. Ще однією перевагою користування послугами Credit Kasa являється можливість виправлення кредитної історії після оформлення кількох кредитів та вчасного їх погашення.

Для отримання позитивної відповіді при подачі заявки на кредит потрібно виконати кілька основних вимог:

 • Надати дані з паспорта та ідентифікаційний код
 • Мати повних 18 років 
 • Надати актуальні контактні дані 
 • Вказати справжню адресу проживання
 • Прив'язати банківську карту.

Кредит під 0 в Mycredit

Користуватись кредитними послугами в компанії Mycredit можуть абсолютно усі громадяни України. Слід сказати, що Mycredit - це не просто сервіс, котрий допомагає справитись з тимчасовими фінансовими трудностями, але надійний кредитор, який забезпечує усі потреби своїх клієнтів та робить навіть більше, ніж можна очікувати. Зокрема можливість безвідсоткового кредитування - це справді унікальна можливість спробувати себе у ролі позичальника, й не ризикуючи заплатити надто багато, адже повернути доведеться рівно стільки, скільки ви позичили.

Основні вимоги для отримання кредиту в Mycredit:

 • Бути повнолітнім громадянином України
 • Мати дійсний паспорт з українською пропискою
 • Вказати дані ідентифікаційного коду
 • Додати та пройти верифікацію банківської карти
 • Вказати актуальні контактні дані  

Кредит під 0 в Аlex Сredit

Кредитна компанія Alex Credit - одна з найуспішніших мікрофінансових компаній на укранїнськомуринку небанківського кредитування. Компанія працює уже кілька років,  за які зуміла здобути широку популярність та визнання сере позиччальників. Люди звертаються сюди, тому що впевнені, що саме тут отримають гроші на найкращих умовах, а також не будуть витрачати на цей зайвий час та сили. Крім того отримати перший креит в Alex Credit можливо повністю безкоштовно, заплатити доведеться тільки основну суму кредиту, тобто те що клієнт позичав, а сам процес оформлення забере не більше 15 хвилин біля монітора компютера чи іншого мобільного пристрою.

Вимоги котрі необхідно виконати дял офтримання похзитивної відповіді це:

 • Мати паспорт громадянина україни з справжньою українсьою пропискою
 • Вказати ідентифікаційни код
 • Мати банківську карту  угривненвій валюті та проти її верифікацію
 • Вказати актуальні дані: номер мобільного телефону та адресу електронної скриньки   

Кредит під 0 в Глобал Кредит

Кредитна компанія Глобал Кредит працює уже кілька років, отримуючи тільки позитинві відгуки від задоволених клієнтів. І це не дивно, адже умови кредитуванян тут справді зручні та вигілні. Для отримання коредиту не потрібно жодних довідок про доходи, поручителів та заставного майна. Крім того не доведеться чекати в довгих чергах, витрачати купу часу та навіть не доведеться вихоити з дому. Весь процес оформлення кредитного договору та отрмиання грошей повністюавтоматизований та здійснюється в дистанційному режимі. Гроші на карту прихдять миттєво після привязки карти, а на преший кредит для нових клієнтів не нараховується жоних відсотків.

Єдині вимоги, котрі повинен виконати кожен клієнт для отримання креиту онлайн в Глобал Кредит, це:

 • Мати паспорт, яктий засвідчує українське громадянство
 • Бути повнолітнім 
 • Вказати дані ідентифікаційного коду
 • Мати платіжну карту у гривневій валюті
 • Мати ійний номере телефону та адресу електронної скриньки та вказати їх

Статті

Довгостроковий кредит на карту онлайн - подробицi отримання

Серед переліку послуг кредитних компаній можна знайти...

Кредити з поганою кредитною історією – 10 кращих пропозицій

Шукаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією?...

Гроші до зарплати: чи варто брати кредит на картку?

Ситуація, коли не вистачає грошей до зарплати, на жаль,...

Як взяти кредит без довідки про доходи?

В багатьох регіонах нашої країни люди працюють без...

Кредит онлайн на карту цілодобово - пропозиції в Україні

Що робити якщо проблеми з грошима виникли дуже несподівано,...

Кредит через додаток в смартфоні

Останні кілька років серед інтернет-користувачів досить...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну карту? (4)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Додати коментар

##   ##  ###   ###### ##   ## ##   ## 
##   ##  ## ##  ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##  ## ##    ##   ##  ## ##  
######### ##   ## ##    ##   ##  ###  
##   ## ######### ##    ##   ##  ## ##  
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ######  ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Броніслав 2020-01-27 20:02:02 #699
Багато кредитні компанії пропонують кредит під 0.01 відсоток це добре що є лояльність і така бонусна нібито система. Якщо ви берете вперше займ то вам повезло.В важкий момент виручають.
Володимир 2019-10-16 10:12:49 #529
Чи не вперше беру невеликий кредит у різних фінансових компаній плюсом є перший кредит під 0 відсотків.
Лариса 2019-10-10 15:09:52 #494
За порадою друзів зверталася до багатьох компанії для отримання позики. Дійсно без відсотків єдиний мінус це коротко рядкове кредитування і сума не дуже велика.
Максим 2019-09-06 00:37:42 #462
Багато компаній зараз працюють за схемою перший кредит під 0 відсотків звичайно суми невеликі але на потреби вистачає. Оформлення швидке і комфортне сидячи за комп'ютером отримуєш гроші на карту.
Тамара 2019-09-03 12:44:48 #452
Побачивши рекламу по телевізору звернулася в компанію для отримання недовгострокового кредиту під нуль відсотків. Умови мега відмінні все віддалено і без довідок про доходи. Гроші потрібні були терміново. Схвалили заявку. Вдячна.