Кредит без дзвінків можливий? 10 пропозицій кредитів онлайн

Багато хто може дивуватися тому, що хтось цілеспрямовано шукає кредит без дзвінків. Але насправді багато з нас хочуть скористатися допомогою кредитних компаній майже анонімно: щоб друзі й близькі не дізналися про проблеми з грошима. Лояльні до своїх позичальників компанії й тут йдуть назустріч. Навіщо банки продзвонюють контактні дані, і де шукати пропозиції без дзвінків - в нашій статті.

Кредит без дзвінків - кому може стане в нагоді?

Багато з нас виявлялися в критичних фінансових ситуаціях, коли терміново потрібні були кошти на оплату будь-яких потреб, заборгованостей або для покупок. Немає нічого дивного в тому, що деякі люди соромляться цього положення. Мовляв, в наш час, коли все доступно і просто, заробити на хліб з маслом завжди можливо.

Але нерідко ситуація змушує звертатися за фінансовою допомогою до сторонніх осіб. Саме в такий момент позичальник відчуває себе вразливим і хоче отримати кредит онлайн в банку або організації без зайвих питань і дзвінків рідним. Або якщо на позикові гроші передбачається купівля подарунка для близької людини? Перевірки дзвінок додому може зіпсувати весь сюрприз.

Чи можна взяти онлайн кредит без перевірок і дзвінків?

Банки при видачі цільових кредитів або кредитів для товарів на виплат за краще застрахуватися від видачі коштів свідомо ненадійним клієнтам, тому ретельно перевіряють інформацію, яка вказана в заявці на кредит. Одним з основних пунктів там є телефон роботодавця і домашня адреса. Видаючи кредит на товар в магазині техніки у кредитних консультантів не завжди є можливість моментально перевірити дані, адже в банку на цю процедуру скорингу витрачають навіть кілька днів.

Звичайно, банк можна обдурити, надавши йому дані хорошого друга замість роботодавця, який підтвердить і високий заробіток, і довгий стаж роботи. Але якщо поглянути на цю ситуацію з іншого ракурсу, то стане зрозуміло, що такі заходи насправді діють на благо позичальника: з низьким доходом він не візьме великий кредит на якусь бездумну покупку, і не потрапить у боргову яму через відсутність можливості повернути гроші.

Ми зібрали для вас список фірм, де можна розраховувати на кредит без дзвінка:

Кредитні компанії Заявка на кредит на карту Без фото паспорта З 18 років Взяти кредит
MoneyVeo Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
Miloan Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
Качай Гроші Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
Mycredit Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
SosCredit Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
Швидко Гроші Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
Credit Kasa Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит

Що питають при дзвінку?

Зазвичай, проводячи дзвінки по контактних телефонах, вказаних в заявці, працівник банку бажає упевнитися в даних, наведених в анкеті. У роботодавця він може уточнити про розмір зарплати, посади й стаж роботи. Також, при отриманні кредиту на більшу суму, можуть бути питання про позичальника як про працівника: наскільки це дисциплінована людина, як себе веде в колективі, чи були за ним помічені порушення, прогули.

Якщо оператор банку зателефонує за контактними адресами, то швидше за все він просто уточнить дані особи, яка була зазначена як контактна і попередить його про те, що можливі дзвінки від банку, якщо позичальник буде поза зоною доступу.

Не варто боятися цих дзвінків, отримання кредиту на техніку на виплат або іпотечного кредиту - цілком популярні банківські продукти. І директори великих підприємств уже напевно мали подібні дзвінки в минулому.

Варто попередити, якщо в анкеті на отримання фінансової допомоги одні дані, а при розмові з роботодавцем виявляються інші дані, у видачі кредиту може бути відмовлено. Позичальника також можуть внести з чорного списку і заборонити отримання кредитів в інших банків через спроби обману.

Процедура оформлення онлайн кредиту без дзвінка

Зараз в Україні для кожного громадянина існує можливість отримання грошей в борг без дзвінків і зайвих перевірок - онлайн кредити. Ставка там, можливо, буде трохи вище, ніж в банку, але зате гроші будуть на руках потребує швидше. Крім цього, процедура перевірки особистості клієнта набагато простіше, ніж у банку: докази офіційного працевлаштування або ідеальна кредитна історія не знадобляться. Для того, щоб вислати заявку на кредит, необхідно наступне:

1. Вибрати потрібну суму і термін використання грошей. Зазвичай термін обмежений 30 днями, але є пропозиції довгострокових позик.

2. Перейти на сайт кредитора й уважно перевірити всі дані про ставки. На багатьох порталах є сторінки з питаннями й відповідями: рекомендуємо їх прочитати. Нерідко там можна відшукати якісь корисні дані про пролонгацію або поведінці кредитора при прострочених платежах.

3. Заповнити заявку на позику і чекати відповіді. Заявки в кредитних організаціях часто невеликі та заповнити їх можна за лічені хвилини з комп'ютера або смартфона. У деяких фірмах є навіть власні додатки, за допомогою яких вислати та заповнити заявку буде дуже легко.

4. Пройти верифікацію карти.

5. Отримати необхідні кошти на банківську картку.

Статті

Овердрафт на банківській карті – що це означає?

Непередбачувані витрати часто стаються навіть в осіб,...

Як оформити кредитну карту?

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним...

Віртуальна карта для покупок в інтернеті – як оформити?

Завдяки стрімкому розвитку електронних технологій все...

Кредит онлайн без перевірки карти: в чому небезпека?

Сьогодні отримати кредит максимально просто. Зробити...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Додати коментар

##   ## ####### ##   ## #### ##   ## 
 ##  ## ##   ## ## ## ## ##  ##  ## 
 ## ##  ##   ## ## ## ## ##  ## ##  
  ###  ##   ## ## ## ## ##   ###  
 ## ##  ##   ## ## ## ## ##  ## ##  
 ##  ## ##   ## ## ## ## ##  ##  ## 
##   ## #######  ### ### #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі