Кредит без дзвiнкiв можливий? 10 пропозицiй кредитiв онлайн

Багато хто може дивуватися тому, що хтось цілеспрямовано шукає кредит без дзвінків. Але насправді багато з нас хочуть скористатися допомогою кредитних компаній майже анонімно: щоб друзі й близькі не дізналися про проблеми з грошима. Лояльні до своїх позичальників компанії й тут йдуть назустріч. Навіщо банки продзвонюють контактні дані, і де шукати пропозиції без дзвінків - в нашій статті.

Кредит без дзвiнкiв можливий? 10 пропозицiй кредитiв онлайн
1.
Заповнiть заявку
10000 грн
30 дн.
2.
Заповнiть заявку
17000 грн
30 дн.
3.
Заповнiть заявку
25000 грн
30 дн.
Кредити онлайн на карту - жовтень 2022 року
Зміст статті:

Навіщо взагалі дзвонять при отриманні кредиту?

Дзвінок на контактні номери близьких людей або роботодавця при оформленні кредиту - звичайна ситуація в банку. Кредитори бажають застрахуватися від видачі коштів свідомо ненадійним клієнтам, тому ретельно перевіряють інформацію, яка вказана в заявці на кредит. Одним з основних пунктів там є телефон роботодавця і домашня адреса. Також, при отриманні кредиту на більшу суму, можуть бути питання про позичальника як про працівника: наскільки це дисциплінована людина, як себе веде в колективі, чи були за ним помічені порушення, прогули.
Звичайно, банк можна обдурити, надавши йому дані хорошого друга замість роботодавця, який підтвердить і високий заробіток, і довгий стаж роботи. Але якщо поглянути на цю ситуацію з іншого ракурсу, то стане зрозуміло, що такі заходи насправді діють на благо позичальника: з низьким доходом він не візьме великий кредит на якусь бездумну покупку, і не потрапить у боргову яму через відсутність можливості повернути гроші.
Варто попередити, якщо в анкеті на отримання фінансової допомоги одні дані, а при розмові з роботодавцем виявляються інші дані, у видачі кредиту може бути відмовлено. Позичальника також можуть внести з чорного списку і заборонити отримання кредитів в інших банків через спроби обману.

Варіанти оформлення кредиту без дзвінків

Натрапив на труднощі українці мають кілька варіантів розв'язання грошових проблем:
1. Звернення до банку за кредитом онлайн. На жаль, не кожен з нас може отримати фінансове зобов'язання в банку. Такі кредити доступні офіційно працевлаштованим громадянам з гарною кредитною історією.
2. Оформити позику у приватного кредитора. Цей спосіб доступний і безробітним, але може бути ризикованим. Знайти відповідного приватного кредитора дуже складно, є шанс потрапити на шахрая. Тому радимо звертатися до перевірених знайомих, але позичальникові доведеться пояснити навіщо потрібні гроші.
3. Отримання грошей в борг під заставу в ломбарді. Отримати кредит в ломбарді дуже просто, якщо є будь-яке майно, яке можна використовувати як заставу. Але варто враховувати, що при простроченні майно буде втрачено.
4. Звернення до фінансової кредитну організацію за позикою. Цей спосіб доступний для кожного, хто має будь-який дохід і може погасити борг перед кредитором. Взяти кредит на карту можна без офіційної роботи, поручителів і особистих знайомств. Це найшвидший і комфортний спосіб отримання грошей в борг до зарплати.

Чи обов'язково дзвонять при оформленні заявки на кредит онлайн без дзвінків?

Фінансові компанії, які спеціалізуються на експрес позиках до зарплати, зазвичай не дзвонять за контактними номерами, вказаними в заявці на кредит на карту. Ця інформація там вказується для зв'язку з клієнтом в нестандартних ситуаціях: якщо його номер заблокований, або якщо позичальник не бере трубку від кредитора при простроченні.
Кредити онлайн - спеціальні фінансові продукти, які розраховані на отримання невеликої суми на маленький термін. Зазвичай вони так і називаються - гроші до зарплати. Кредитуючи населення на невеликі суми компанії не ризикують - маленьку суму завжди можна повернути, на відміну від банківської іпотеки або автокредиту. Також, ризик частково покривають процентні ставки за кожен день використання грошей. Отримання кредиту онлайн постійному клієнтові обійдеться в кілька відсотків від усієї суми щодня.
Перевага МФО в тому, що вони максимально скорочують час обробки заявки й працюють цілодобово. Погодьтеся, ніякий фінансовий працівник не буде дзвонити роботодавцю клієнта вночі або у вихідний день. Саме тому небанківські компанії практично ніколи не дзвонять знайомим клієнта для перевірки інформації та отримати тут позику на карту дуже просто.

Хто може отримати кредит без дзвінків і перевірок?

При отриманні кредиту в будь-якій фінансовій організації перевагу мають клієнти з гарною кредитною історією. Якщо раніше позичальник уже отримував фінансове зобов'язання і вчасно його погашав - він добропорядний громадянин з хорошою репутацією. Тому, на основі цих даних ми можемо виділити портрет ідеального позичальника, який може взяти гроші без дзвінків і зайвих перевірок моментально.
1. Вік від 21 від 50 років. Молоді клієнти зазвичай мають нульову кредитну історію і не є найбажанішою категорією позичальників. У тому ж, до 21 року мало хто встигає завести надійне джерело доходу. У цю ж категорію потрапляють і позичальники старше 50 років. Тут з'являється ризик невиплати через хворобу або скорочення на роботі.
2. Вчасно сплачені кредити в минулому. Хороша репутація складається на основі факту вчасно виконаних зобов'язань. Але якщо позичальник у минулому вже порушував умови договору, довіри до нього буде менше.
3. Джерело доходу. Попри те, що кредитні компанії дають кошти в борг без довідок з місця роботи, вони просять вказати свої джерела доходу в заявці на позику. І якщо джерело надійний - офіційне працевлаштування у великій компанії й з довгим стажем роботи, його рейтинг буде вище. Але не варто засмучуватися, отримати кредит онлайн можна і без роботи, тільки видана сума буде нижче.
4. Відсутність виплати аліментів або інших фінансових зобов'язань. Для розрахунку доступної суми кредиту кредитор враховує дохід клієнта і його можливі витрати. В ідеальному випадку клієнт не повинен віддавати по кредиту більш ніж половину свого доходу. Але якщо його витрати вище, ніж у середньостатистичного користувача, доступна сума буде нижче.

Особливості онлайн позик без дзвінків

Кожен позичальник, який розраховує отримати гроші в борг терміново без перевірок і дзвінків, повинен бути готовий до обмежень.
1. Оформлення позики в небанківської організації буде дорожче, ніж аналогічна послуга в банку. Відсотки за кожен день користування послугою кредитування будуть досить високими. Але новачки мають шанс оформити перший кредит на картку безкоштовно - це популярна акція в багатьох фірмах.
2. Отримати гроші можна буде на обмежений термін. Зазвичай це 30 днів. Але якщо повернути борг вчасно не виходить, можна активувати послугу продовження строку дії та користуватися грошима ще місяць.
3. Без перевірок може бути доступна невелика сума до 15 000 гривень. А при першому зверненні вона може бути ще нижче - кредитор не відразу довірить клієнту багато коштів в борг.
4. Для оформлення позики на карту необхідна іменна банківська карта. Це обов'язкова умова кожного кредитора, яке неможливо обійти. При відсутності карти з ім'ям або при використанні чужого пластика - відмови гарантовані.
5. Кредитна історія повинна бути в гарному стані. Користувач, який хоче взяти займ, не може мати активних прострочень.

Де можна взяти онлайн кредит без перевірок і дзвінків?

Портал порівняно пропозицій мікропозик цінує час наших клієнтів. Ми знайшли й зібрали в одній таблиці кращі пропозиції позик без дзвінків по телефону з перевірками. Все, що необхідно - визначити потрібну суму, термін і вислати заявку:
Кредитні компанії Заявка на кредит на карту Без фото паспорта З 18 років Взяти кредит
MoneyVeo Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» - свідоцтво №16102832 ІК №105 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 21.03.2013 р Адреса: 01015, г. Киев, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, поверх перший. Лінію допомоги 0800 21 9393. Пошта: support@moneyveo.ua
Глобал Кредит Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
ТОВ «Глобал Кредит» - Ліцензія АВ 614820 від 04.02.2013 р, видана Нацкомфінпослуг. Адреса: 01021, Україна, м Київ, вул. Кловський узвіз, 7а. Телефон 0800 807-888. Пошта: info@globalcredit.ua
Miloan Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
OOO «МІЛОАН» - свідоцтво №16103409 ІК №176 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 14.07.2016 р Адреса: 04107, г. Киев, ул. Багговутівська, 17-21. Телефон: +38 044 337 36 67. Пошта: info@miloan.ua
Качай Гроші Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
ТОВ «качати ГРОШІ». Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ФК № 999, дата видачі 15.03.2018 р Адреса: 03150, м.Київ, вулиця Федорова Івана, 64/16 оф.311. Телефон: 0 800 312 727. Пошта: info@kachay.com.ua
Mycredit Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО необхідний кредит». Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р, серія IK №146, реєстраційний № 16103223. Адреса: 01010, г. Киев, площа Арсенальна, будинок 1-Б. Телефон: 0800214 111. Пошта: support@mycredit.ua
SosCredit Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
ТОВ "Сос Кредит». Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.08.2015 р, серія IK №144, реєстраційний № 16103175. Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23 Телефон: (044) 36 36 767. Пошта: support@sos-credit.com.ua
Швидко Гроші Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438. Адреса: 01032, г. Киев, ул. Саксаганського 133-А. Телефон: (044) 498 10 20. Пошта: info@sgroshi.com.
Credit Kasa Подати заявку ✔️ ✔️ Взяти кредит
ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС». Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №116, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, від 01.08.2013 року. Адреса: 01133, м .. Київ, Печерський район, бульвар Лесі Українки, будинок 26, офіс 407. Телефон: 8044333 52 22 Пошта: info@creditkasa.ua.

Процедура оформлення онлайн кредиту без дзвінка

Зараз в Україні для кожного громадянина існує можливість отримання грошей в борг без дзвінків і зайвих перевірок - онлайн кредити. Щоб оформити позики на карту знадобиться паспорт, код ІПН, мобільний телефон і іменна банківська карта. При цьому не потрібно буде пред'являти довідку з місця роботи або надавати поручителів. Для того, щоб вислати заявку на кредит, необхідно наступне:
1. Вибрати потрібну суму і термін використання грошей. Зазвичай термін обмежений 30 днями, але є пропозиції довгострокових позик.
2. Перейти на сайт кредитора й уважно перевірити всі дані про ставки. На багатьох порталах є сторінки з питаннями й відповідями: рекомендуємо їх прочитати. Нерідко там можна відшукати якісь корисні дані про пролонгацію або поведінці кредитора при прострочених платежах.
3. Заповнити заявку на позику і чекати відповіді. Заявки в кредитних організаціях часто невеликі та заповнити їх можна за лічені хвилини з комп'ютера або смартфона. У деяких фірмах є навіть власні додатки, за допомогою яких вислати та заповнити заявку буде дуже легко.
4. Пройти верифікацію карти.
5. Отримати необхідні кошти на банківську картку.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Додати коментар

######## ##  ## ######## #### ##  ## 
##   ## ## ## ##   ## ## ###  ## 
##   ##  ####  ##   ## ## #### ## 
########   ##  ##   ## ## ## ## ## 
##      ##  ##   ## ## ## #### 
##      ##  ##   ## ## ##  ### 
##      ##  ######## #### ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі