Кредит онлайн з хорошими відгуками: 20 кращих пропозицій

Перш ніж звернутися за кредитом онлайн, варто поцікавитися відгуками реальних клієнтів. Зробити це максимально просто: достатньо в пошуку будь-якого браузера вписати словосполучення "відгуки про кредити онлайн Україна" або "кредит онлайн відгуки". У результатах пошуку повинні з'явиться не тільки сайти кредитних компаній, але і форуми, а також аналітичні сайти, які створюють рейтинги кредитів онлайн на підставі відгуків позичальників. Як дізнатися, які відгуки дійсно реальні? На що варто звертати особливу увагу? І як вибрати найбільш відповідну пропозицію саме вам?

Гроші в борг з хорошими відгуками

ПРОПОЗИЦІЇ КРЕДИТІВ ОНЛАЙН З хороших відгуків

Плануючи скористатися послугами отримання коштів в борг онлайн або готівкою, слід обов'язково ознайомитися з відгуками від реальних користувачів. Але якщо фінансова ситуація вимагає якнайшвидшого розв'язання всіх, ми пропонуємо не витрачати час, а ознайомитися зі списком найбільш вигідних кредитів з хорошими відгуками.

Кредитна компанія Заповніть заявку Сума кредиту Можливість пролонгації Термін  Висока оцінка клієнтів  Можливість дострокового погашення Взяти кредит
MoneyVeo Заповніть заявку 100 - 15000 грн. ✔️ 1-30 дн. ✔️ ✔️ Взяти кредит
Твої Гроші Заповніть заявку 500 - 15000 грн. ✔️ 7-30 дн. ✔️ ✔️ Взяти кредит
Dinero Заповніть заявку 300 - 15000 грн. ✔️ 7-30 дн. ✔️ ✔️ Взяти кредит
Pozika.com.ua Заповніть заявку 500 - 5000 грн. ✔️ 1-21дн. ✔️ ✔️ Взяти кредит
Miloan Заповніть заявку 500 -1500 грн. ✔️ 1-30 дн. ✔️ ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Заповніть заявку 500 -10000 грн. ✔️ 1-30 дн. ✔️ ✔️ Взяти кредит
KLT Credit Заповніть заявку 500 -10000 грн. ✔️ 1-30 дн. ✔️ ✔️ Взяти кредит
Качай Гроші Заповніть заявку 500 - 7000грн. ✔️ 5-30 дн. ✔️ ✔️ Взяти кредит
Mycredit Заповніть заявку 100 - 10000 грн. ✔️ 1-30 дн. ✔️ ✔️ Взяти кредит
SosCredit Заповніть заявку 500 -10000грн. ✔️ 1-30 дн. ✔️ ✔️ Взяти кредит
CCLOAN Заповніть заявку 500 - 10000грн. ✔️ 7-30 дн. ✔️ ✔️ Взяти кредит
Credit Plus Заповніть заявку 500 - 5000 грн. ✔️ 7-30 дн ✔️ ✔️ Взяти кредит
Быстрозайм Заповніть заявку 500 - 10000 грн. ✔️ 7-30 дн ✔️ ✔️ Взяти кредит
CashUp Заповніть заявку 500 - 10000 грн. ✔️ 7-30 дн ✔️ ✔️ Взяти кредит
Cashberry Заповніть заявку 100 - 8000 грн. ✔️ 7-30 дн ✔️ ✔️ Взяти кредит
Cashinsky Заповніть заявку 800 - 5000 грн. ✔️ 7-30 дн ✔️ ✔️ Взяти кредит
Капуста в кишені Заповніть заявку 500- 10000 грн. ✔️ 7-30 дн м ✔️ Взяти кредит

ДЕ ШУКАТИ РЕАЛЬНІ ВІДГУКИ ПРО КРЕДИТИ ОНЛАЙН?

Інтернет повний інформації, і відшукати серед безлічі замовних статей справжній огляд дуже складно. Теж саме стосується і коментарів про продукти. На один справжній доводиться з десяток вигаданих. За допомогою наших рад буде простіше виявити вірогідні дані від справжніх позичальників.

 • Найпростіший і надійний спосіб знайти справжні відгуки про мікропозики онлайн - запитати знайомих і друзів.
 • Якщо у вас немає нікого, хто брав кредити через інтернет, то відгуки можна пошукати в соціальних мережах. Найчастіше, перевірену інформацію можна знайти в закритих групах міст, на дошках оголошень і інших майданчиках.
 • Крім того, у зв'язку зі швидким зростанням мікрофінансового ринку, тобто, швидким збільшенням кількості кредитних компаній, виникла якась необхідність і в аналітичних сайтах, які проводили б моніторинг МФО і якось групували кредитні пропозиції, а також збирали відгуки про фірми. Наш сайт є таким агрегатором і проводить аналіз кредитних пропозицій не тільки з огляду на умови від кредиторів, а й збираючи відгуки клієнтів. Їх ми публікуємо в описах фірм, а також у нас відкритий доступ до коментування й оцінки для всіх користувачів.

ЯК розпізнавати РЕАЛЬНІ ВІДгуки ПРО КРЕДИТИ ОНЛАЙН? 

Плануючи взяти кредит на карту, кожен шукає відгуки про кредитора. Коментарі призначені для того, щоб дізнатися наскільки дана компанія надійна, якого обслуговування варто очікувати, а також безліч інших нюансів. На що звернути увагу, щоб розпізнати правдиві відгуки й дізнатися якомога більше корисної інформації?

 1. Перше - це довжина відгука. Найчастіше, реальні клієнти не пишуть довгих коментарів. Адже навіть якщо позичальник залишився задоволений обслуговуванням, йому надали знижку або кредит через телефон - навіть без заповнення заявки, то навряд чи він буде писати про це довгий текст. Реальні коментарі - це, як правило, кілька пропозицій або навіть слів зі словами подяки. А ось з негативними відгуками все з точністю навпаки. Незадоволені користувачі найчастіше пишуть довгі коментарі, в подробицях розписуючи некоректне обслуговування.
 2. Відсутність будь-яких даних для ідентифікації клієнта. Звичайно, надавати паспортні дані в коментарі не потрібно, але уточнити коли було звернення за грошима і в якому місті - корисно. Навіть на нашому порталі після негативного відгуку про яку-небудь фірмі в коментарі приходить кредитор і намагається згладити конфлікт, уточнюючи дані клієнта і перевіряючи інформацію. Вірити поганим відгуками від Івана Івановича Іванова не варто.
 3. Мінімум корисної інформації й багато спільних слів і похвал. Коментарі, в яких повторюється інформація з головної сторінки МФО не мають сенсу і користі для інших клієнтів. Найцікавіші дані про реальну ставку, складності заповнення анкети, швидкості реєстрації.

АЛЕКС КРЕДИТ: ВІДГУКИ І УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ

Кредитна компанія Алекс Кредит має досить велику кількість позитивних відгуків. На основі цього можна впевнено сказати, що це надійний кредитор. Ось кілька відгуків реальних позичальників:

"Брав кредит онлайн в Алекс Кредит на оплату навчання. Зарплати ще не було, а заплатити потрібно було терміново. Через кілька днів після оформлення кредиту також виплатили зарплату, тому вдалося закрити кредит раніше терміну. ​​І при цьому вартість кредиту виявилася нижче ніж я очікував. впевнено можу рекомендувати Алекс Кредит кожному "- Станіслав, Калуш.

"Дуже дякую за оперативне обслуговування та зручні умови. Брала гроші на місяць і вийшло повернути навіть швидше. Компанія перерахувала суму через дострокове повернення. Від користування кредитними послугами отримала потрібну користь. Рекомендую Алекс Кредит, як надійного кредитора "- Ірина, Київ.

Що стосується умов надання грошей, то вони дійсно вигідні та зручні. Все що потрібно для оформлення кредиту, це паспорт, ідентифікаційний код, а також банківська карта. Отримати гроші можливо на термін 5 до 30 днів. Перевірити термін, відсотки й точну суму до повернення завжди можна через особистий кабінет на сайті кредитора. Якщо погасити борг вчасно не виходить, завжди можна активувати послугу продовження строку дії та користуватися грошима довше.

ВАША ГОТІВОЧКА: ВІДГУКИ І тарифи

Мікрофінансова кредитна компанія Ваша Готівочка стоїть у ряді провідних МФО України. Компанія є популярним закладом серед різних груп населення. Кредит оформити не складно, а умови максимально вигідні. Клієнти рекомендують компанію знайомим, і самі досить часто звертаються за кредитом повторно або стають постійними клієнтами. Ось кілька позитивних відгуків:

"Брав кредит кілька разів, і завжди обслуговування було на вищому рівні. Крім того, за умови дострокового погашення завжди вдавалося навіть заощадити. Ставлю кредитору найвищу оцінку. Буду і далі користуватися кредитами від Ваша Готівочка "- Ігор, Чернівці.

"Ваша Готівочка - це наша паличка-виручалочка. Через те, що гроші можна було отримати дуже швидко і в будь-який момент. Спасибі сервісу за хороше обслуговування і вигідну ціну "- Іван, Львів.

Щоб отримати кредит на карту у Ваша Готівочка потрібно відповідати лише декільком простим вимогам: бути повнолітнім громадянином України, мати чинний паспорт і ідентифікаційний код, а також банківських платіжних карток.

ШВИДКО ГРОШІ: ВІДГУКИ І УМОВИ

Швидко Гроші -  це сервіс дистанційного отримання грошей в борг, який дозволяє швидко і без особливих зусиль отримати необхідну фінансову допомогу. Крім того, кредитна компанія Швидко Гроші має індивідуальний підхід до кожного клієнта. Завдяки чому, про кредитора можна почути стільки позитивних відгуків. Ось кілька з них:

"Звернувся за кредитом онлайн вперше у своєму житті. Спочатку навіть не думав, що не виходячи з дому можна залагодити всі формальності й відразу ж отримати гроші на карту, але на моє величезне здивування, все вийшло з першого разу. А гроші на рахунок надійшли, як тільки електронний кредитний договір був підписаний. Зайняла вся процедура не більше 15 хвилин. Величезна подяка сервісу Швидко Гроші "- Людмила, Вінниця.

"Спасибі за швидке обслуговування, відправила заявку о шостій вечора, о восьмій вже отримала онлайн кредит. А враховуючи, що була доступною можливість пролонгації, то мені навіть вдалося заощадити на кредиті чималу суму "- Ірина, Херсон.

 Кредит Каса: відгуки та умови позики

Кредит Каса дозволяє не тільки швидко впоратися з фінансовими проблемами, але і дає можливість заощадити на кредиті, а також зберегти або виправити кредитну історію. Користувачі Кредит Каса залишають тільки позитивні відгуки як на самому сервісі, так і на різних форумах фінансової тематики.

"Кредит Каса допомогла мені розв'язати грошове питання, коли терміново потрібно було оплатити комунальні послуги, щоб уникнути нарахування штрафів. Через кілька днів я отримав зарплату, і погасив позику навіть раніше запланованої дати. Тому впевнено можу рекомендувати сервіс, як найпростіший, вигідний і зручний спосіб отримання грошей в борг "- Саша, Кривий Ріг.


"Дякую МФО Кредит Каса за гарне обслуговування, а також за зручні та гнучкі умови: повернути вчасно не вийшло, але швиденько активував продовження платежу і не потрапив на штраф. Кредитна компанія дозволяє вирішити фінансові проблеми миттєво і з будь-якого населеного пункту. Ніколи не подумав би, що в нашій країні таке можливо "- Женя, Чернівці.

Перший кредит у компанії Кредит Каса буде безплатний, тобто процентна ставка буде 0,01%. Все, що необхідно для отримання онлайн кредиту уже сьогодні, це паспорт, інн, мобільний телефон і банківська карта клієнта. Клієнти цієї організації, на відміну від банку, звільнені від надання будь-якої застави або контактів поручителів.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Додати коментар

 ######  ##   ## ######## ##   ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##    ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##  #### ##   ## ######## ##   ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
 ######  ####### ########  #######  ####### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Олена 2020-04-24 09:18:50 #858
Читаючи умови кредитування можна зрозуміти де краще. Звичайно прислухаюся і до знайомих подружкам які вже брали позику.
Відповісти
Ангелина 2019-12-03 13:02:34 #639
Обов'язково перед якоюсь фінансовою операцією читаю відгуки про компанії або магазині або про товар. Цікавить думка людей.
Відповісти