Кредит без верифікації карти: в чому небезпека?

Сьогодні отримати кредит максимально просто. Зробити це можливо не виходячи з дому, при наявності тільки паспорта та банківської карти. Єдиними обов’язковими формальностями, які необхідно виконати, являються тільки заповнення заявки та верифікація карти. Проте, іноді в інтернеті можна також натрапити на пропозиції кредитування без процедури верифікації. Чому не варто оформляти кредити онлайн без вимоги верифікації карти? Чим це небезпечне для позичальників?

Що таке верифікація карти?

Верифікація банківської карти – це особливий вид перевірки позичальника при оформленні кредиту онлайн в небанківських кредитних компаніях, який виконує охоронну функцію, як для самого клієнта, так і для кредитора.

Основне завдання даної процедури – унеможливити оформлення кредиту на чужі документи та використання шахраями персональних даних третіх осіб. При здійсненні верифікації кредитор повинен переконатись, що дані особи, яка звертається за кредитом, співпадають з даними власника карти, тобто кредит отримує саме той, хто за ним звертається.

Крім того, для даної процедури використовуються найсучасніші технології, які дають можливість здійснити повну перевірку клієнта. Таким чином, шахраї не зможуть оформити кредит на чужий паспорт або на чужу іменну карту, якою вони заволоділи незаконним шляхом.

Як правильно пройти верифікацію карти?

Чи варто звертатись за кредитом онлайн без верифікації?

Сама процедура верифікації карти являється максимально простою та не займає багато часу. Вона побудована в такий спосіб, щоб кожен користувач міг здійснити її без сторонньої допомоги, а також уникнути будь-яких помилок. Єдине правило – чітко дотримуватись інструкції та виконувати кожен пункт почергово.

На самому початку інтернет-сервіс кредитора запропонує прив’язати карту. Для цього потрібно ввести шістнадцяти значний номер карти, прізвище, ім’я та по батькові власника, термін дії та CVC2 або CVV2 код зі зворотної сторони. Потім потрібно натиснути кнопку «підтвердити» та дочекатись наступної вказівки.

Як правило, одразу після введення основних реквізитів на банкiвському рахунку позичальника блокується випадкова сума. В той самий час на сайті кредитора випливає спеціальне вікно, в якому необхідно вказати заблоковану суму (це число служить кодом перевірки клієнта).

Щоб дізнатись розмір заблокованої суми, можна скористатись інтернет-банкінгом (якщо дана послуга доступна в банку, який обслуговує вашу карту) або зателефонувати на номер гарячої лінії та, попросивши консультанта, надати потрібну інформацію. За деякими картами буває також закріплена послуга смс-інформування. В такому випадку клієнту не доведеться виконувати жодних додаткових дій, адже інформація про стан рахунку миттєво буде надіслана в смс-повідомленні.

Після вводу правильної комбінації цифр (розмір заблокованої суми), верифікація буде вважатись пройденою, а рахунок розблокується. На екрані також повинна з'явитися наступна вказівка. Як правило, клієнту пропонують підписати кредитний договір та отримати кредитні кошти.

Які помилки бувають при верифікації карти?

Для чого потрібна верифікація карти при оформленні кредиту онлайн?

Незважаючи на простоту процедури верифікації, а також зрозумілу інструкцію, деякі позичальники все-таки допускають помилки. В такому випадку перевірка вважається нездійсненою, й в кредитуванні відмовляють. Щоб не зіткнутись з відмовою, радимо ознайомитись зі списком найчастіших помилок:

 1. Під час оформлення кредиту клієнт прив’язує прострочену карту. Таке може трапитись, коли людина не часто користується пластиком, а отже, може просто не помітити, що термін дії закінчився. Система кожної кредитної компанії вимагає надання даних з дійсної карти, тому здійснити верифікацію не виходить. Вирішити дану проблему можливо, надіславши повторну заявку на кредит та використавши іншу актуальну карту (якщо така є) або звернутись в банк з проханням перевипустити карту

2. Механічні помилки, через які неможливо провести верифікацію також не рідкість. Буває, що неправильно вказується не тільки номер карти, але навіть, ім’я, прізвище та по батькові. Виправити дані помилки не важко, проте процедуру оформлення кредиту доведеться починати спочатку.

3. Ще однією причиною, чому не вдається здійснити верифікацію, може бути перевищення або відсутність ліміту на покупки в інтернеті. Більшість банківських програм відчитують процедуру верифікації, власне, як прив’язку карти до будь-якого інтернет-магазину, адже принцип той самий.

Чому кредити онлайн без верифікації небезпечні?

Відсутність верифікації повинна насторожувати кожного позичальника. Адже це перша ознака, що компанія може працювати нелегально й тут відсутній захист персональних даних. Жоден кредитор, який здійснює законну діяльність, не може оминати дану процедуру. В протилежному випадку, тобто без проведення перевірки, він дає «зелене світло» шахрайству у кредитуванні або, можливо, навіть співпрацює зі зловмисниками.

Оформивши кредит без верифікації, ви ризикуєте не тільки отримати нарахування прихованих відсотків, зміну умов договору без вашого відома, але й також в майбутньому ваші персональні дані можуть потрапити до сторонніх осіб та будуть використані для оформлення наступних боргових зобов’язань. Тому відмова від укладання кредитного договору з такою компанією буде найкращим способом захисту від кредитного шахрайства.

Статті

Передплачена карта - що це, які її функції?

Передплачені картки - відносно новий для нашої країни...

Що таке приватний кредит?

Для багатьох людей приватні кредити – це можливість...

Де взяти кредит без довідки про доходи?

Однією з основних умов отримання банківського кредиту...

Мікрофінансові організації (МФО) України: як вони функціонують?

Ринок мікрокредитування в Україні тільки починає розвиватися....

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Додати коментар

 ####### ##  ## ######## ##  ## ##   ## 
##   ## ## ##    ##  ## ## ## ## ## 
##   ##  ####    ##   ####  ## ## ## 
##   ##  ##    ##    ##  ## ## ## 
## ## ##  ##   ##    ##  ## ## ## 
##  ##   ##   ##     ##  ## ## ## 
 ##### ##  ##  ########  ##   ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі