Кредит онлайн без перевірки карти: в чому небезпека?

Сьогодні отримати кредит максимально просто. Зробити це можливо не виходячи з дому, при наявності тільки паспорта та банківської карти. Єдиними обов'язковими формальностями, які необхідно виконати, є тільки заповнення заявки і верифікація карти. Однак, іноді в інтернеті можна зустріти пропозиції кредитів на карту без перевірок. Чому не варто оформляти кредити онлайн без вимоги верифікації карти? Чим це небезпечно для позичальників?

Зміст статті:

 1. Навіщо перевіряють карти для кредиту онлайн?
 2. Кредит на карту без перевірки може бути шахрайською схемою
 3. Кредит без перевірки карти існує?
 4. Перевірка карти - як пройти гарантовано?
 5. Перевірка картки не вийшла: які помилки можуть бути?
 6. Де взяти кредит онлайн на карту?

Перевірка карти для кредиту - навіщо?

Верифікація банківської карти – це особливий вид перевірки позичальника при оформленні кредиту онлайн в небанківських кредитних компаніях, який виконує охоронну функцію, як для самого клієнта, так і для кредитора.

Основне завдання даної процедури – унеможливити оформлення кредиту на чужі документи та використання шахраями персональних даних третіх осіб. При здійсненні перевірки кредитор повинен переконатись, що дані особи, яка звертається за кредитом, збігаються з даними власника карти, тобто кредит отримує саме той, хто за ним звертається.

Крім того, для даної процедури використовуються найсучасніші технології, які дають можливість здійснити повну перевірку клієнта. Таким чином, шахраї не зможуть оформити кредит на чужий паспорт або на чужу іменну карту, якою вони заволоділи незаконним шляхом.

КРЕДИТ НА КАРТУ БЕЗ ПЕРЕВІРОК НЕБЕЗПЕЧНИЙ?

В інтернеті в соціальних мережах і на дошках оголошень раз у раз вискакують повідомлення з пропозиціями оформити кредит на карту без перевірки миттєво. Відсутність верифікації повинно насторожувати кожного позичальника. Адже це перша ознака, що компанія може працювати нелегально, і тут відсутній захист персональних даних. Жоден кредитор, який здійснює законну діяльність, не може обійти цю процедуру. В іншому випадку, тобто без проведення перевірки, він дає «зелене світло» шахрайству в кредитуванні або, можливо, навіть співпрацює зі зловмисниками.

Оформивши кредит онлайн без перевірки карти, ви ризикуєте не тільки отримати нарахування прихованих відсотків, зміна умов договору без вашого відома, але також ваші персональні дані можуть потрапити до сторонніх осіб і використовуватися для оформлення наступних боргових зобов'язань. Тому, відмова від укладення кредитного договору з такою компанією буде кращим способом захисту від кредитного шахрайства.

Кредит без перевiрки карти

КРЕДИТ БЕЗ ПЕРЕВІРКИ КАРТИ ІСНУЄ?

Всупереч тому, що кожна легальна фірма бажає убезпечити себе від шахраїв, отримати кредит на карту без перевірок можливо в трьох випадках:

 • при повторному кредиті. Якщо позичальник вже отримував в організації гроші в борг і сумлінно його виплатив в строк, то повторний кредит може бути оформлений на полегшених умовах: заповнювати анкету, підв'язувати карту не доведеться.
 • при оформленні кредиту в стаціонарному відділенні. В цьому випадку, якщо позичальник заповнить заявку у відділенні й пред'явить паспорт як посвідчення особи, він може попросити відправити гроші на карту або рахунок, який буде вказаний в заяві.
 • при отриманні кредиту онлайн від приватної особи. Якщо позичальник оформляє кредитне зобов'язання у приватної особи, він може не хвилюватися про те, чи є у нього іменна карта. Гроші при домовленості можуть бути віддані особисто в руки, або відправлені по необхіднім реквізитам.

Як правильно пройти верифікацію карти?

Сама процедура верифікації карти являється максимально простою та не займає багато часу. Вона побудована в такий спосіб, щоб кожен користувач міг здійснити її без сторонньої допомоги, а також уникнути будь-яких помилок. Єдине правило – чітко дотримуватись інструкції та виконувати кожен пункт почергово.

1. Спочатку кредитор запропонує прив’язати карту. Для цього потрібно ввести шістнадцяти значний номер карти, прізвище, ім’я та по батькові власника, термін дії та CVC2 або CVV2 код зі зворотної сторони. Потім потрібно натиснути кнопку «підтвердити» та дочекатись наступної вказівки.

2. Як правило, одразу після введення основних реквізитів на банківському рахунку позичальника блокується випадкова сума. В той самий час на сайті кредитора випливає спеціальне вікно, в якому необхідно вказати заблоковану суму (це число служить кодом перевірки клієнта). Щоб дізнатись розмір заблокованої суми, можна скористатись інтернет-банкінгом (якщо дана послуга доступна в банку, який обслуговує вашу карту) або зателефонувати на номер гарячої лінії та, попросивши консультанта, надати потрібну інформацію. За деякими картами буває також закріплена послуга смс-інформування. В такому випадку клієнту не доведеться виконувати жодних додаткових дій, адже інформація про стан рахунку миттєво буде надіслана в смс-повідомленні.

3. Після вводу правильної комбінації цифр (розмір заблокованої суми), перевірка карти буде вважатись пройденою, а рахунок розблокується. На екрані також повинна з'явитися наступна вказівка. Як правило, клієнту пропонують підписати кредитний договір та отримати кредитні кошти.

Чи варто звертатись за кредитом онлайн без верифікації?

Які помилки бувають при верифікації карти?

Наперекір простої процедури верифікації, а також зрозумілої інструкції, деякі позичальники все-таки допускають помилки. В такому випадку перевірка вважається нездійсненою, й в кредитуванні відмовляють. Щоб не зіткнутись з відмовою, радимо ознайомитись зі списком найчастіших помилок:

 1. Під час оформлення кредиту клієнт прив’язує прострочену карту. Таке може трапитись, коли людина не часто користується пластиком, а отже, може просто не помітити, що термін дії закінчився. Система кожної кредитної компанії вимагає надання даних з дійсної карти, тому здійснити верифікацію не виходить. Розв'язати дану проблему можливо, надіславши повторну заявку на кредит та використавши іншу актуальну карту (якщо така є) або звернутись в банк з проханням перевипустити карту

2. Механічні помилки, через які неможливо провести верифікацію також не рідкість. Буває, що неправильно вказується не тільки номер карти, але навіть, ім’я, прізвище та по батькові. Виправити дані помилки не важко, проте процедуру оформлення кредиту доведеться починати спочатку.

3. Ще однією причиною, чому не вдається здійснити верифікацію, може бути перевищення або відсутність ліміту на покупки в інтернеті. Більшість банківських програм відчитують процедуру верифікації, власне, як прив’язку карти до будь-якого інтернет-магазину, адже принцип той самий.

ДЕ ВЗЯТИ КРЕДИТ ОНЛАЙН НА КАРТУ?

Ми зібрали для наших читачів пропозиції, де кожен позичальник може отримати кредит на карту від надійного кредитора. Для гарантованого проходження перевірки карти потрібно, щоб на рахунку клієнта була лише гривня.

Компанія Подати заявку Без довідки про доходи Вiк клієнта 0% на перший кредит Взяти кредит
Алекс Кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Кешбери Подати заявку ✔️ 19+ ✔️ Взяти кредит
CCLOAN Подати заявку ✔️ 20+ ✔️ Взяти кредит
CreditKasa Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Кредит Плюс Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Форза Кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Gofingo Подати заявку ✔️ 18+ Взяти кредит
MyCredit Подати заявку ✔️ 18+ Взяти кредит
SOS Credit Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит

Статті

Передплачена карта - що це, які її функції?

Передплачені картки - відносно новий для нашої країни...

Кредитні канікули: що це, та як правильно їх оформити?

Кредитні канікули або, іншими словами, відтермінування...

Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

З кожним роком ми все більше звикаємо користуватись...

Кредит на карту без фото паспорта - 9 вигiдних пропозицій

Плануючи оформити кредит часто можна зустрітись з вимогою...

Кредит без переплати: вигідні пропозиції

Кредити онлайн, як і звичайні банківські кредити, це...

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Справитись з фінансовими проблемами сьогодні набагато...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну карту? (4)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Документи для кредиту - що необхідно позичальникові? (4)

Перше, що потрібно зробити, звертаючись за кредитом – це зібрати перелік необхідних документів. Але в...

Додати коментар

######## ##  ## ######## ##   ## ###### 
##   ## ## ##   ##  ##   ## ##  ## 
##   ##  ####   ##  ##   ## ##    
##   ##  ##    ##  ##   ## ###### 
##   ##  ##    ##  ##   ##    ## 
##   ##  ##    ##  ##   ## ##  ## 
########   ##    ##   #######  ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі