Кредит онлайн на картку без перевірки: в чому небезпека?

Сьогодні отримати кредит максимально просто. Зробити це можливо не виходячи з дому, при наявності тільки паспорта та банківської карти. Єдиними обов'язковими формальностями, які необхідно виконати, є тільки заповнення заявки і верифікація карти. Однак, іноді в інтернеті можна зустріти пропозиції кредитів на карту без перевірок. Чому не варто оформляти кредити онлайн без вимоги верифікації карти? Чим це небезпечно для позичальників?

Кредит онлайн на картку без перевірки: в чому небезпека?
1.
Заповнiть заявку
10000 грн
30 дн.
2.
Заповнiть заявку
17000 грн
30 дн.
3.
Заповнiть заявку
25000 грн
30 дн.
Кредити онлайн на карту - жовтень 2022 року

Зміст статті:

 1. Навіщо перевіряють карти для кредиту онлайн?
 2. Кредит на карту без перевірки може бути шахрайською схемою
 3. Кредит без перевірки карти існує?
 4. Перевірка карти - як пройти гарантовано?
 5. Перевірка картки не вийшла: які помилки можуть бути?
 6. Де взяти кредит онлайн на карту?

НАВІЩО ПОТРІБНА ПЕРЕВІРКА КАРТИ ДЛЯ КРЕДИТУ?

Верифікація банківської карти - це особливий вид перевірки позичальника при оформленні кредиту віддалено в небанківських кредитних компаніях і МФО. Ця послуга виконує запобіжну функцію, як для самого клієнта, так і для кредитора.
Основне завдання даної процедури - виключити оформлення кредиту на чужі документи й використання шахраями персональних даних третіми особами. При здійсненні перевірки кредитор повинен переконатися, що дані людини, який бажає оформити позику, збігаються з даними власника карти.
Для даної процедури використовуються сучасні технології, які дають можливість здійснити повну перевірку клієнта. Таким чином шахраї не зможуть отримати гроші на чужий паспорт або на чужу іменну картку, якою вони заволоділи незаконним шляхом. Якщо позичальник не пройде перевірки карти, то є шанс відмови в кредитуванні.

Отримати кредит БЕЗ ПЕРЕВІРОК може бути НЕБЕЗПЕЧНО?

В інтернеті, в соціальних мережах і на дошках оголошень раз у раз вискакують повідомлення з пропозиціями оформити кредит на карту без перевірки карти й кредитної історії. Видача коштів в борг без верифікації повинна насторожувати кожного позичальника. Адже це перша ознака, що компанія може працювати нелегально, і тут відсутній захист персональних даних. Жоден кредитор, який здійснює законну діяльність, не може обійти цю процедуру. Без проведення перевірки, є ризик потрапити на фірму, яка виконує шахрайське кредитування або співпрацює зі зловмисниками.
Оформивши онлайн кредит без перевірки кредитної історії та карти, ви ризикуєте отримати нарахування прихованих відсотків, зміна умов договору або процентної ставки без вашого відома. Ваші персональні дані можуть потрапити до сторонніх осіб і використовуватися для оформлення наступної позики або інших боргових зобов'язань. Відмова від укладення кредитного договору з такою компанією буде кращим способом захисту від кредитного шахрайства.

Взяти КРЕДИТ БЕЗ Перевірок можливо?

Всупереч тому, що кожна легальна фірма бажає убезпечити себе від шахраїв, взяти гроші без перевірок можливо в трьох випадках:
 • При повторному кредиті. Якщо позичальник вже отримував в організації гроші в борг і погашення пройшло в термін, то повторний кредит може бути оформлений на полегшених умовах: заповнювати анкету, підв'язувати карту не доведеться. В цьому випадку можна отримати схвалення кредиту навіть з не самою гарною кредитною історією.
 • При оформленні кредиту в стаціонарному відділенні. В цьому випадку, якщо позичальник заповнить анкету у відділенні та пред'явить паспорт як посвідчення особи, він може попросити відправити гроші на карту або рахунок, який буде вказаний в заяві.
 • Позика від приватної особи. Якщо позичальник оформляє позику без перевірки у приватної особи, він може не хвилюватися про те, чи є у нього іменна карта. Гроші при домовленості можуть бути віддані особисто в руки, або відправлені по необхіднім реквізитам.

ЯК ПРАВИЛЬНО пройти верифікацію КАРТИ?

Сама процедура верифікації карти є максимально простою і не займає багато часу. Це важливий нюанс для тих клієнтів, які потребують термінових грошей цілодобово. Перевірка створена таким чином, щоб кожен користувач міг здійснити її без сторонньої допомоги й без помилок. Єдине правило - чітко дотримуватися інструкції та виконувати кожен пункт по черзі.
 
1. Найперш кредитор запропонує прив'язати карту. Для цього потрібно ввести шестнадцатізначний номер карти, прізвище, ім'я та по батькові власника, термін дії й CVC2 або CVV2 код на зворотному боці. Потім потрібно натиснути кнопку «підтвердити» і дочекатися наступної вказівки.
 
2. Після введення основних реквізитів на банківському рахунку позичальника блокується випадкова сума. Водночас на сайті кредитора спливає спеціальне вікно, в якому необхідно вказати заблоковану суму (це число служить кодом перевірки клієнта). Щоб дізнатися розмір заблокованої суми, можна скористатися інтернет-банкінгом (якщо дана послуга доступна в банку, який обслуговує вашу карту) або зателефонувати на номер гарячої лінії й попросити консультанта надати потрібну інформацію. За деякими картками буває також закріплена послуга смс-інформування. В такому випадку клієнтові не доведеться виконувати жодних додаткових дій, адже інформація про стан рахунку миттєво буде відправлена ​​в смс-повідомленні.
 
3. Після введення правильної комбінації цифр (розміру заблокованої суми), верифікація буде вважатися пройденою, а рахунок розблокується. На екрані також має з'явитися таке вказівку. Як правило, клієнтові пропонують підписати кредитний договір і онлайн кредит на карту.

ЯКІ ПОМИЛКИ БУВАЮТЬ ПРИ перевірці КАРТИ?

Хоч процедура верифікації досить проста, деякі позичальники все ж допускають помилки. В такому випадку перевірка вважається нездійсненою, і в кредитуванні відмовляють. Щоб не зіткнутися з відмовою, радимо ознайомитися зі списком найбільш частих помилок:
 • При оформленні кредиту клієнт прив'язує прострочену карту. Таке може статися, коли людина нечасто користується пластиком, а значить, може просто не помітити, що термін дії закінчився. Система кожної кредитної компанії вимагає надання даних з дійсної карти, тому здійснити верифікацію не виходить. Розв'язати дану проблему можливо, направивши повторний запит на кредит і використавши іншу актуальну карту (якщо така є) або звернувшись в банк з проханням перевипустити карту.
 • Механічні помилки, через які неможливо провести верифікацію також не рідкість. Буває, що неправильно вказується не тільки номер карти, але навіть ім'я, прізвище та по батькові. Виправити дані помилки не важко, проте процедуру оформлення кредиту доведеться починати спочатку.
 • Ще однією причиною, чому не вдається здійснити перевірку карти, може бути перевищення або відсутність ліміту на покупки в інтернеті. Більшість банківських програм вважають процедуру верифікації, власне, як прив'язку карти до будь-якого інтернет-магазину, адже принцип тут однаковий.

ДЕ ВЗЯТИ ВИГІДНИЙ КРЕДИТ онлайн НА КАРТУ?

Ми зібрали для наших читачів пропозиції, де кожен позичальник може терміново отримати кредит на карту від надійного кредитора. Для гарантованого проходження перевірки карти потрібно, щоб на рахунку клієнта була лише гривня.
Компанія Подати заявку Без довідки про доходи Вiк клієнта 0% на перший кредит Взяти кредит
Алекс Кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Кешбери Подати заявку ✔️ 19+ ✔️ Взяти кредит
CCLOAN Подати заявку ✔️ 20+ ✔️ Взяти кредит
CreditKasa Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Кредит Плюс Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Форза Кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Gofingo Подати заявку ✔️ 18+ Взяти кредит
MyCredit Подати заявку ✔️ 18+ Взяти кредит
SOS Credit Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

########   ###  ##   ## ######## ######## 
##   ##  ## ##  ###  ### ##    ##    
##   ## ##  ## #### #### ##    ##    
######## ##   ## ## ### ## ######  ######  
##    ######### ##   ## ##    ##    
##    ##   ## ##   ## ##    ##    
##    ##   ## ##   ## ######## ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі