Який пакет документів необхідний для отримання кредиту?

Перше, що потрібно зробити, звертаючись за кредитом - це зібрати перелік необхідних документів. Але в різних кредитних установах він може відрізнятися. Все залежить від виду кредиту, суми, термінів, а також індивідуальних вимог, які кредитор може встановлювати на свій розсуд. Щоб отримати позитивну відповідь і вигідні умови кредитування, варто заздалегідь ознайомитися з правилами оформлення і підготувати все необхідне.

Документи для кредиту онлайн і в банку

Зміст статті:

 1. Документи для кредиту в банку
 2. Документи для кредиту онлайн
 3. Документи для кредитної картки
 4. Документи для іпотеки

Документи для отримання кредиту в банку

Банки - це найбільш відома організація, яка займається кредитуванням як фізичних, так і юридичних осіб. Всім зрозуміло, що даний вид діяльності здійснюється з метою отримання прибутку. Тому, перш ніж прийняти рішення про видачу кредиту, банк повинен переконатися в надійності даного позичальника і в тому, що клієнт здатний на погашення боргу, а також сплату нарахованих відсотків разом з вартістю всіх суміжних платежів.

Основні вимоги для отримання банківських кредитів - це наявність документів, що підтверджують кредитоспроможність і надійність потенційного позичальника. Пакет документів, необхідних для отримання споживчого кредиту, виглядає наступним чином:

 1. Український паспорт. У паспорті повинна бути вказана дійсна прописка на території України (оформити кредит без прописки в банку майже нереально), а також вік не менше 18 років, однак, найчастіше банки ставлять вікове обмеження від 21-23 років.
 2. Ідентифікаційний код. Це може бути оригінал документа на окремому аркуші або печатка в паспорті, хоча в окремих випадках також можливе надання кредиту без ІПН.
 3. Довідка про доходи. Виписку потрібно взяти за останні 6 місяців, але все частіше банки просять пред'явити інформацію про доходи за останній рік.
 4. Довідка про освіту. Наявність вищої освіти, хоча і не суттєво, але певною мірою впливає на рішення кредитора. Таких клієнтів вважають більш надійними позичальниками.
 5. Документ, що підтверджує склад сім'ї.
 6. Свідоцтво про право власності на житло, автомобіль та інше майно, яке можна використовувати як заставу.

Крім вищевказаних документів, важливе значення, а іноді й головне, має стан кредитного рейтингу. Схвалення банком кредиту для особи з простроченням в минулому майже неможливо. В такому випадку єдиним варіантом отримання фінансової допомоги може стати звернення до МФО за кредитом онлайн.

Які потрібні документи для оформлення кредиту онлайн?

На відміну від банків в МФО умови кредитування набагато простіше. Але процентна ставка може бути відчутно вище. Отримати кредит може будь-який повнолітній громадянин, починаючи з 18 років. А в перелік обов'язкового пакета документів входить тільки:

 1. Паспорт громадянина України.
 2. Ідентифікаційний код.

Крім того, для позики не потрібно відвідувати стаціонарного відділення кредитної установи. Фактично, взяти грошей у борг можна без документів, знаючи їх дані. Досить зайти на офіційний сайт, вибрати термін і суму кредиту, а також вказати інформацію з паспорта, код і особисті контактні. Якщо не було допущено ніяких помилок і була вказана правдива інформація, то легко вдасться отримати кредит онлайн без відмови.

Після отримання відповіді або відразу при заповненні заявки (в різних компаніях послідовність дій відрізняється) потрібно додати будь-яку дебетову карту, на яку хочете отримати гроші. Для цього треба вказати номер карти, термін дії та код на зворотному боці. Щоб виконати верифікацію карти, на рахунку клієнта блокується випадкова сума, її потрібно вказати в зазначеному поле на сайті кредитора.

Після цих дій гроші миттєво надійдуть на рахунок клієнта. Якщо ж потрібно отримати швидкий кредит без банківської картки, процедура та ж, тільки доведеться знайти компанії, які видають кредити готівкою безпосередньо в відділеннях.

Пакет документів, необхідний для оформлення кредитки

Що стосується кредитної картки, то це виключно банківський продукт. На жаль, в Україні на цей час отримати таку послугу в МФО неможливо. Перелік документів для отримання картки в банку:

 • Документ, що підтверджує особу.
 • Ідентифікаційний код.
 • Довідка про доходи з зазначенням заробітної плати (обов'язкове для отримання кредиток з лімітом від 50 000 -75 000 гривень).
 • Довідка з місця роботи (обов'язково для отримання кредиток з лімітом від 50 000 -75 000 гривень).
 • Мінімальний вік для отримання кредитки - 18 років.

Подаючи заявку на отримання кредитної картки, слід представити якомога більший пакет документів, навіть якщо банк вимагає тільки основні. Це дозволить отримати кредитку з кращим і більш вигідним обслуговуванням.

Перелік документів для отримання іпотечного кредиту

Іпотечний кредит - це один з найбільших видів кредиту, доступних для фізичних осіб. У зв'язку з цим процес подачі заявки також досить складний. Які документи потрібні для отримання іпотеки?

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.
 • Довідка про доходи за останні 6 або 12 місяців.
 • Копія трудових договорів.
 • Копія трудової книжки.
 • Свідоцтво з державного страхового фонду.
 • Договір купівлі-продажу житла.
 • Звіт про вартість житла.
 • Довідка про склад сім'ї.
 • Перший внесок в розмірі 15-25%.

Крім вищенаведених документів, кожен банк може встановлювати додаткові вимоги в індивідуальному порядку. Так, наприклад, в разі кредиту для іноземців і кредиту для українських громадян вимоги будуть різні. Перш ніж звертатися за іпотекою, варто дізнатися список документів в конкретному банку.

Скоринг

Кредитоспроможність позичальника впливає на схвалення заявки на гроші в борг?

Що таке кредитоспроможність? Якою вона буває? І від...

Що таке скоринг та як він визначається?

Скоринг має вирішальне значення в питанні надання кредиту....

Кредити онлайн без відсотків
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
MyCredit / Май Кредит
12000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Кредит Додам
6000 грн / 14 дн.
Качай гроші
5000 грн / 30 дн.

Додати коментар

######## #### ########   ###  ##   ## 
##    ## ##   ##  ## ##  ##   ## 
##    ## ##   ## ##  ## ##   ## 
######  ## ######## ##   ## ##   ## 
##    ## ##    ######### ##  ## 
##    ## ##    ##   ##  ## ##  
##    #### ##    ##   ##  ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Максим 2019-10-17 14:39:10 #535
Кожен громадянин країни має пакет докуміентов надавши його банк може расмотрев заявку видати кредит. Без потрібних документів банки не видають кредит так як немає гарантії повернення грошей.
Відповісти
Лариса 2019-10-14 10:54:27 #516
Хто звертався в кредитну організацію вже знають що потрібно мінімум документів паспорт код ІПН телефон і банківська карта. Якщо кредит серйозніший то і перелік документів набагато більше і серйозніше.
Відповісти
Григорій 2019-04-17 22:19:56 #181
Для покращення кредитної історії найчастіше це декілька разів оформити на невеликий займ, так після його погашення у вас з'явиться можливість взяти кредит на більшу суму.
Відповісти
Януш 2019-01-29 18:09:12 #115
Залежить від того який кредит брати якщо квартиру наприклад то там напевно знадобляться і документи родичів тому як сума дуже велика і з поручителів теж буде попит. А паспорт і код це однозначно в деяких випадках і застава майна
Відповісти