Кредит без застави в Українi - якi варiанти у позичальника?

Існує кілька варіантів, коли прості люди можуть отримати позикові кошти без внесення заставного майна: в банку, в кредитній компанії й від приватної особи. Детальніше про кожний спосіб в нашій статті.

Кредит без застави в Українi - якi варiанти у позичальника?
1.
Заповнiть заявку
17000 грн
30 дн.
2.
Заповнiть заявку
23000 грн
30 дн.
3.
Заповнiть заявку
20000 грн
30 дн.
Гроші в кредит: 30 найвигідніших пропозицій

Кредитування без застави

Великі й довгострокові фінансові зобов'язання недоступні для кожного. При невеликій офіційній зарплаті та проблемної кредитної історії без застави не обійтися. Нерухомість, земля або яке-небудь цінне майно може гарантувати банківської організації повернення своїх коштів. У такому випадку, навіть якщо клієнт буде зволікати з поверненням боргу, кредитор може реалізувати заставу і покрити витрати. Трапляються ситуації, коли необхідно отримати кредит, але застави немає. Не варто впадати у відчай, є й інші способи взяти споживчий кредит.

Кредит без застави в банківській організації

Українці найчастіше звертаються за фінансовою допомогою до банківських організацій, яки можуть видати гроші без забезпечення і застави. Це найвигідніший спосіб отримання коштів з низькою процентною ставкою. У банку можна зробити висновок кілька видів кредитів на свій розсуд:

 1. Короткостроковий. Договір на кредит готівкою полягає на термін до одного року.
 2. Класичний. Період кредитування варіюється в межах 2-5 років з річною ставкою 12% - 19%.
 3. Цільовий - на покупку різних товарів. Гроші перераховуються на платіжні реквізити продавця.

Майбутній позичальник може отримати банківський кредит без застави, якщо виконає всі вимоги й умови кредитної установи:

 • Повинен бути в працездатному віці. На момент укладення договору має бути не менше 18 років, а на момент внесення останнього щомісячного платежу, йому повинно бути не більше 65 років.
 • Мати українське громадянство з постійною пропискою.
 • Документально підтвердити свій офіційний дохід і розмір заробітку. Довідка від бухгалтера з печаткою підприємства підійде. Банк повинен упевнитися, що у клієнтів будуть гроші на погашення кредиту.
 • Надати додаткові папери, які можуть підтвердити його особистість. Наприклад, водійські права.
 • Мати позитивну кредитну історію.

Процедура отримання кредиту без застави:

 1. Спочатку потрібно вивчити ринок кредитування і вибрати для себе оптимальний варіант кредиту без застави в банку. За допомогою кредитного калькулятора, який є майже на кожному сайті, можна розрахувати повну вартість позики й суму до погашення. Заявку можна подати або через інтернет або шляхом звернення в стаціонарне відділення.
 2. Необхідно заповнити анкету, куди потенційний клієнт повинен внести свої особисті та паспортні дані, а також вказати місце роботи й суму доходу. Обов'язкове поле для заповнення - це номер контактного телефону.
 3. Після цього заявка відправляється на розгляд. Відповідь приходить протягом однієї години. Якщо винесено позитивний вердикт, то громадянин надає необхідні документи для укладення угоди.
 4. Потім він підписує договір і отримує позикові кошти. Їх він може отримати декількома способами:
 • На пластикову картку.
 • На віртуальний гаманець.
 • На платіжні реквізити вкладу або депозиту.
 • Готівкою в касі банківської організації.

Недолік кредитування в банку в тому, що дані зобов'язання оформляються за ставкою в 10-15% і для користування кредитом без застави потрібно мати хорошу кредитну біографію.

Отримати кредит без застави у фінансовій компанії

Даний вид кредитування без внесення заставного майна стає найбільш популярним. Зараз з'явилося багато дрібних фінансових організацій, які готові надати кредити онлайн без довідки про доходи та з мінімальним пакетом документів.

 • Для укладення угоди потрібно мати паспорт з постійною реєстрацією і бути повнолітнім.
 • Подібна угода на кредит без застави укладається на строк до двох місяців, але у виняткових випадках може бути до одного року. Суми позик починаються від 500 грн і закінчуються навіть 20 000 грн для новачків.
 • Негативна кредитна історія не стане перешкодою в наданні кредиту.
 • В середньому відсотки складають 1-2% в день. Якщо перевести їх на банківські, то це понад 360% на рік.
 • Переплата буде незначна, якщо клієнт вчасно виконає свої зобов'язання і погасить борг. Якщо він цього не зробить, то фінансова компанія почне нараховувати штрафні санкції, які можуть привести до утворення значної заборгованості та неприємних наслідків.
 • Отримання грошей в борг у даних фінансових організаціях дуже зручно для клієнта, якщо гроші йому потрібні дуже швидко. Існують інтернет-сервіси, де гроші можна отримати в цілодобовому режимі. Для цього треба заповнити анкету, де треба прописати свої особисті та паспортні дані, вказати номер пластикової картки й номер свого телефону. Заявка обробляється через кілька хвилин. У разі схвалення, гроші переводяться на платіжні реквізити "пластику".
 • Власником банківської карти при отриманні кредиту онлайн повинен бути позичальник. Оформити кредит на карту родича чи друга не можна.

Кредити без застави від приватного кредитора

Якщо громадянин не має можливості взяти кредит без застави в банку або кредитної компанії, то можливе оформлення кредиту з приватним інвестором. В інтернеті можна знайти чимало рекламних оголошень, де можна зробити висновок даний договір. Але тут є одне але: потрібно бути дуже обережним при укладанні угоди, уважно вивчати всі умови кредитування і документи потрібно завірити в нотаріальній конторі, оскільки почастішали випадки шахрайства.

Кредит без застави та поручителів можна отримати на кілька років. Складається письмовий договір, в ньому вказується підсумкова сума позики, період кредитування, відсоткова ставка. Там же повинна бути вписана дата погашення заборгованості й кінцева сума до повернення. Ставка в такому випадку може коливатися в межах 8-12%. Це досить завищена ставка і потрібно звернути на це особливу увагу. Така угода буде безпечною, якщо людина буде її оформляти у перевіреного кредитора.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

######## ##   ## ##   ## ######## ######  
  ##  ##   ## ###  ### ##    ##  ## 
  ##  ##   ## #### #### ##    ##    
  ##  ##   ## ## ### ## ######  ##  #### 
  ##  ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
  ##  ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
  ##   ####### ##   ## ######## ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі