Кредит без застави. Де можна взяти гроші в борг?

Існує кілька варіантів, коли прості люди можуть отримати позикові кошти без внесення заставного майна: в банку, в кредитній компанії і від приватної особи. Детальніше про кожному способі в нашій статті.

КРЕДИТ БЕЗ ЗАСТАВИ В БАНКІВСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Громадянин може звернутися за фінансовою допомогою в банк, який може видати гроші без забезпечення і застави. У банку можна зробити висновок кілька видів кредитів на свій розсуд:

 1. Короткостроковий. Договір укладається на термін до одного року.
 2. Класичний. Період кредитування варіюється в межах 2-5 років.
 3. Цільовий - на покупку різних товарів. Гроші перераховуються на платіжні реквізити продавця.

Майбутній позичальник може отримати банківський кредит без застави, якщо виконає всі вимоги і умови кредитної установи:

 1. Повинен бути в працездатному віці. На момент укладення договору має бути не менше 23 років, а на момент внесення останнього щомісячного платежу, йому повинно бути не більше 65 років.
 2. Мати українське громадянство з постійною пропискою.
 3. Документально підтвердити свій офіційний дохід і розмір заробітку.
 4. Надати додаткові папери, які можуть підтвердити його особистість. Наприклад, водійські права.
 5. Мати позитивну кредитну історію.

ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ БЕЗ ЗАСТАВИ:

Спочатку потрібно вивчити ринок кредитування і вибрати для себе найбільш оптимальний варіант кредиту без застави в банку. Заявку можна подати або через інтернет або шляхом звернення в стаціонарне відділення. Позичальника попросять заповнити анкету, куди потенційний клієнт повинен внести свої особисті й паспортні дані, а також вказати місце роботи й суму доходу. Обов'язкове поле для заповнення - це номер контактного телефону.

Після цього заявка відправляється на розгляд. Відповідь приходить протягом однієї години. Якщо винесено позитивний вердикт, то громадянин надає необхідні документи для укладення угоди. Потім він підписує договір і отримує позикові кошти. Їх, він може отримати декількома способами:

 1. На пластикову картку.
 2. На віртуальний гаманець.
 3. На платіжні реквізити вкладу або депозиту.
 4. Готівкою в касі банківської організації.

Недолік кредитування в банку в тому, що дані зобов'язання оформляються за ставкою в 10-15% і для отримання позики без застави потрібно мати хорошу кредитну біографію.

ВЗЯТИ БЕЗ ЗАСТАВИ КРЕДИТ У ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІЇ

Даний вид кредитування без внесення заставного майна стає найбільш популярним. Зараз з'явилося багато дрібних фінансових організацій, які готові надати кредити онлайн без особливих вимог. Для укладення угоди потрібно мати паспорт з постійною реєстрацією і бути повнолітнім.

Подібна угода на кредит без застави укладається на строк до двох місяців, але у виняткових випадках може бути до одного року. Працівники цих компаній не звертають уваги на кредитну репутацію та інші недоліки майбутнього клієнта. Для них важливо те, що позикові гроші були повернуті назад. Свій ризик вони закладають в процентну ставку, яка нараховується за кожну добу користування позиченими грошима.

В середньому, відсотки складають 1-2% в день. Якщо перевести їх на банківські, то це понад 360% на рік.

Переплата буде незначна, якщо клієнт вчасно виконає свої зобов'язання і погасить борг. Якщо він цього не зробить, то фінансова компанія почне нараховувати штрафні санкції, які можуть привести до утворення значної заборгованості й неприємних наслідків.

Отримання грошей в борг у даних фінансових організаціях дуже зручно для людини, якщо гроші йому потрібні дуже швидко. Існують інтернет-сервіси, де гроші можна отримати в цілодобовому режимі. Для цього треба заповнити анкету, де треба прописати свої особисті й паспортні дані, вказати номер пластикової картки та номер свого телефону. Заявка обробляється через кілька хвилин. У разі схвалення, гроші переводяться на платіжні реквізити "пластику".

Важливо! Власником банківської карти при отриманні кредиту онлайн повинен бути позичальник. Оформити кредит на карту родича чи друга не можна.

ПРИВАТНИЙ КРЕДИТ БЕЗ ЗАСТАВИ

Якщо громадянин не має можливості взяти кредит без застави в банку або кредитної компанії, то можна оформити угоду з приватним інвестором. В інтернеті можна знайти чимало рекламних оголошень, де можна зробити висновок даний договір. Але тут є одне але: позичальникові потрібно бути дуже обережним при укладанні угоди, уважно вивчати всі пункти кредитування і документи потрібно завірити в нотаріальній конторі, оскільки почастішали випадки шахрайства.

Кредит без застави можна отримати на кілька років. Складається письмовий договір, в ньому вказується підсумкова сума позики, період кредитування, відсоткова ставка. До речі, вона нараховується в даному випадку помісячно і може коливатися в межах 8-12%. Це досить завищена ставка і позичальникові потрібно звернути на це особливу увагу. Така угода буде безпечною, якщо людина буде її оформляти у перевіреного кредитора.

Статті

Як оформити кредитну картку онлайн або в банку?

Сьогодні кредитна карта є найбільш зажаданим банківським...

Кредит онлайн на картку без перевірки: в чому небезпека?

Сьогодні отримати кредит максимально просто. Зробити...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

##   ## ##   ## ######## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ###  ### 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## #### #### 
##   ## ##   ## ######## ##   ## ## ### ## 
##   ## ##   ## ##  ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
 #######  ####### ##   ## ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі