Кредит для іноземців в Україні – як та де оформити?

Сьогодні отримати гроші в борг у банку для пересічних громадян не зовсім легко. Нестабільна фінансова ситуація в країні, низький рівень доходів, постійне зростання цін та інші економічні фактори змушують кредиторів підвищувати вимоги до потенційних позичальників. А якщо говорити про можливості отримання кредиту іноземцями, то ситуація ще гірше, адже тільки поодинокі кредитори погодяться обслуговувати клієнта без українського громадянства на основі тільки дозволу на проживання. Так, де ж в Україні все-таки можливо взяти гроші в борг іноземцю?

Де оформити кредит для іноземця в Україні?

Де іноземець може отримати кредит?

Як не дивно, але найбільше шансів для іноземця взяти кредит в Україні - це звернутися в банк. При наявності повного пакета документів, отримати можливо навіть значну суму. Найчастіше позитивну відповідь приймається за заявками на іпотеку. Банки при видачі іпотеки практично не ризикують, адже у заставу залишається житло, яке позичальник придбає за кошти, надані банком.

Що стосується схвалення на споживчий кредит або позику від банку, наприклад, кредит на авто, купівлю побутової техніки або на відкриття бізнесу, то ситуація складніша. Більшість банків відмовляють навіть при наявності в іноземця всіх відповідних документів, високу кредитоспроможність і хорошої кредитної історії.

Єдиним варіантом для іноземця отримати невеликий кредит онлайн до зарплати залишається звернення до небанківських кредитних компаній. Однак, тут також потрібно бути готовим, що не кожна організація погодиться працювати з такими клієнтами, навіть при обліку підвищеної річної ставки. Крім того, іноземному громадянину для оформлення кредиту онлайн доведеться виконати більше вимог, ніж українським громадянам.

Правила оформлення кредитів онлайн для іноземців

Процедура отримання грошей в борг для іноземного громадянина буде проходити приблизно на таких же умовах, що і для громадянина України. Основна відмінність в більшій кількості обов'язкових документів.

  1. Посвідка на постійне проживання в Україні. Отримати гроші без цього документа практично немає шансів. До уваги також буде прийматися час проживання потенційного позичальника на території України, який повинен становити не менше одного року.
  2. Наявність стабільної й офіційної роботи з чималим рівнем доходу, тобто заробітна плата не може бути мінімальною. Щоб підтвердити високу оцінку кредитоспроможності, треба надати довідку про доходи й підтвердження офіційного працевлаштування.
  3. Наявність прописки. Без виконання цієї вимоги більшість кредитних установ відмовить в кредитуванні іноземному громадянину. Отримати онлайн кредит на карту без фото паспорта, прописки та коду майже нереально.
  4. Наявність заставної нерухомості або поручителів, а частіше і те, і інше. При цьому для отримання позитивної відповіді недостатньо просто надати контактні дані поручителя. Поручитель особисто повинен підтвердити свою згоду на виконання даної ролі, поставивши підпис в договорі.

І ще одна важлива деталь - фінансові компанії переважно видають кредити онлайн українським громадянам в дистанційному режимі. Але, оскільки процес оформлення боргових зобов'язань для закордонних громадян відрізняється, на більшості кредитних сервісів програми кредитування не пристосовані до оформлення даних видів кредитів, тому за фінансовою допомогою доведеться звертатися безпосередньо в стаціонарне відділення.

Як іноземцю отримати кредит в ломбарді?

Для іноземних громадян оформлення кредиту в ломбарді набагато простіша процедура, ніж оформлення кредиту онлайн або банківського кредиту. Щоб отримати гроші, не знадобиться ніяких додаткових документів, крім паспорта з дійсною візою або посвідки на тимчасове або постійне перебування.

Залежно від виду заставного майна, працівники ломбарду можуть попросити надати документи, що підтверджують право власності на дану річ. Наприклад, якщо клієнт дає в ломбард автомобіль, це може бути договір купівлі-продажу авто, технічний паспорт. А ось довіреність не буде вважатися документом, який можна використовувати для отримання кредиту під заставу.

Якщо в ломбард здається комп'ютерна техніка, довести право власності набагато простіше. Для цього можна використовувати, наприклад, звичайний чек з магазину або навіть оригінальне упаковування від пристрою. Працівники ломбардів охоче беруть їх під заставу і видають кошти на тимчасове користування.

Процес оформлення іпотечного кредиту для іноземців

Звертаючись за іпотечним кредитом в Україні, іноземний громадянин повинен розуміти, що отримати позитивну відповідь на заявку можливо тільки в разі, коли будуть виконані основні вимоги. Процедура буде проходити за стандартною схемою:

  1. Вибір необхідного об'єкта для покупки.
  2. Збір необхідного пакету документів для посилання заявки на іпотеку.
  3. Очікування відповіді від кредитора.
  4. Підпис договору й оформлення покупки об'єкта.

Один з важливих пунктів - це підтвердження кредитоспроможності. Основне значення має розмір першого внеску, зарплата, стаж роботи (скільки часу він працює на даному підприємстві або посади), витрати, а також інші додаткові доходи. Щоб підтвердити відповідну кредитоспроможність, необхідно надати довідку про доходи та копію трудового договору (він повинен бути підписаний не менше, ніж на 1 рік). Додаткові документи, які можуть знадобитися: довідка про склад сім'ї, свідоцтво про шлюб і про народження дітей (якщо є), копія трудової книжки.

В обов'язковому порядку буде перевірятися кредитна історія заявника. Якщо вона погана, іпотека не буде схвалена. Також не обійдеться без перевірки документів, що підтверджують намір придбати конкретну нерухомість. Якщо в кінцевому підсумку рішення буде винесено на користь клієнта, тобто, іпотечний кредит буде надано, то ні в якому разі позичальник не зможе отримати його готівкою. Кошти будуть перераховані на рахунок продавця житла.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

##     ## ######## ##    ## ##     ##  ######  
###   ### ##       ###   ## ##     ## ##    ## 
#### #### ##       ####  ## ##     ## ##       
## ### ## ######   ## ## ## ##     ## ##       
##     ## ##       ##  #### ##     ## ##       
##     ## ##       ##   ### ##     ## ##    ## 
##     ## ######## ##    ##  #######   ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі