Кредит для іноземців в Україні – як та де оформити?

Сьогодні отримати кредит для пересічних громадян не зовсім легко. Нестабільна фінансова ситуація в країні, низький рівень доходів, постійний ріст цін та інші економічні фактори змушують кредиторів ставити високі вимоги до потенційних позичальників. А якщо говорити про можливість отримання кредиту іноземцями, то ситуація ще гірше, адже тільки поодинокі кредитори погодяться обслуговувати клієнта без українського громадянства. То де в Україні можливо отримати кредит іноземцю?

Де оформити кредит для іноземця в Україні?

Де іноземець може отримати кредит?

Як не дивно, але найбільше шансів для іноземця отримати кредит в Україні – це звернутись в банк. При цьому, отримати можливо навіть дуже велику суму. Частіше за все позитивна відповідь приймається по заявках на іпотечні кредити. Для банку ризик при видачі даного кредиту мінімальний, адже заставою стає саме те житло, яке позичальник придбає за кошти, надані банком.

Що стосується споживчих кредитів, наприклад, як: кредити на авто, покупку побутової техніки чи на відкриття бізнесу, то ситуація набагато складніше. Більшість банків відмовляють навіть при наявності в іноземця всіх відповідних документів, високої кредитоспроможності та хорошої кредитної історії.

Єдиним варіантом для іноземців отримати кредит невеликого розміру залишається звернення в небанківські кредитні компанії. Проте, тут також потрібно бути готовим, що не кожна кредитна компанія погодиться працювати з такими клієнтами. Крім того, іноземному громадянину для оформлення кредиту онлайн доведеться виконати дещо більше вимог, ніж українським громадянам.

 

Швидко Гроші відгуки Швидко Гроші
Заповнiть заявку
 
Гроші всім відгуки Гроші всім
Заповнiть заявку
   

Правила оформлення кредитів онлайн для іноземців

Перше, що обов’язково буде вимагати кредитна установа при зверненні іноземного громадянина за кредитом – це посвідка на постійне проживання. Отримати гроші без цього документу практично немає шансів. До уваги також братиметься час проживання потенційного позичальника на території України, який повинен становити не менше одного року.

 • Друге – це наявність стабільної та офіційної роботи з не найменшим рівнем доходу, тобто заробітна плата не може бути мінімальною. Щоб підтвердити високу оцінку кредитоспроможності, треба надати довідку про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування.

 • Трете – наявність прописки. Без виконання даної вимоги більшість кредитних установ відмовить у кредитуваннi іноземному громадянину. Отримати онлайн кредит на карту без фото паспорта без прописки майже нереально.

 • Четверте – крім обов’язкових документів для оформлення кредиту, вимагається також наявність заставного майна або поручителів, а частіше, і перше, і друге. При цьому для отримання позитивної відповіді недостатньо просто надати контактні дані поручителя. Поручитель особисто повинен підтвердити свою згоду на виконання даної ролі, поставивши підпис у кредитному договорі.

І ще одна важлива деталь – кредитні компанії видають кредити онлайн українським громадянам в дистанційному режимі. Але, оскільки процес оформлення боргових зобов’язань для іноземців відрізняється, на більшості кредитних сервісів програми кредитування не пристосовані до оформлення даних видів кредитів, тому за фінансовою допомогою доведеться звертатись безпосередньо в стаціонарне відділення.

Як іноземцю оформити кредит в Україні?

Як іноземцю отримати кредит в ломбарді?

Для іноземних громадян оформлення кредиту в ломбарді – це набагато простіша процедура, ніж оформлення кредиту онлайн чи банківського кредиту. Щоб отримати гроші знадобиться мінімальний перелік документів. Обов’язковим являється паспорт з дійсною візою або посвідка на тимчасове чи постійне перебування.

Залежно від виду заставного майна, працівники ломбарду можуть попросити надати документи, які підтверджують право власності конкретної особи на дану річ. Наприклад, якщо клієнт дає в ломбард автомобіль, це може бути договір купівлі-продажу авто, технічний паспорт, а от довіреність не буде вважатись документом, який можна використати для отримання кредиту під заставу.

Якщо в ломбард здається комп’ютерна техніка, довести право власності набагато простіше. Для цього можна використати, наприклад, звичайний чек із магазину або навіть оригінальну упаковку від пристрою. Працівники ломбардів охоче беруть їх під заставу та видають кошти на тимчасове користування.

Процес оформлення іпотечного кредиту для іноземців

Де в Україні іноземець може оформити кредит?

Звертаючись за іпотечним кредитом в Україні, іноземний громадянин повинен розуміти, що отримати позитивну відповідь на заявку можливо тільки у випадку, коли будуть виконані основні вимоги.

В першу чергу до уваги братиметься наявність документів, які дозволять легально перебувати та працювати на території України. Однак, паспорт з дійсною візою, як у випадку з оформленням кредиту в ломбарді, не вважатиметься відповідним документом. Адже максимальний термін віз, які дозволяють перебувати в Україні, не перевищує 90 днів. Тому, банки вимагають від іноземних клієнтів посвідку на тимчасове або постійне проживання.

Наступна вимога – це підтвердження кредитоспроможності. Звичайно добре, якщо в клієнта висока заробітна плата, але це не основне. Основне значення має розмір першого внеску, стаж клієнта (скільки часу він працює на даному підприємстві чи посаді), його видатки, а також інші додаткові доходи. Щоб підтвердити відповідну кредитоспроможність, обов’язково необхідно надати довідку про доходи та копію трудового договору (вiн повинен бути підписаний не менше, ніж на 1 рік). Додаткові документи, які часто вимагають банки це: довідка про склад сім’ї, свідоцтво про шлюб та про народження дітей (якщо є), копія трудової книжки.

 В обов’язковому порядку буде перевірятись кредитна історія заявника. Якщо вона погана, шанси отримати іпотеку мінімальні. Також не обійдеться без перевірки документів, які підтверджують намір придбати конкретну нерухомість. Якщо в кінцевому результаті рішення буде винесено на користь клієнта, тобто, іпотечний кредит буде надано, то в жодному випадку позичальник не зможе отримати його готівкою. Кошти будуть перераховані на рахунок продавця житла.

Статті

Кредит без дзвiнкiв можливий? 10 пропозицiй кредитiв онлайн

Багато хто може дивуватися тому, що хтось цілеспрямовано...

Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Заборгованість по кредиту – досить неприємна ситуація,...

Довгостроковий кредит на карту онлайн - подробицi отримання

Серед переліку послуг кредитних компаній можна знайти...

Кредити з поганою кредитною історією – 10 кращих пропозицій

Шукаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією?...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Додати коментар

######## ##  ## ####### #### ####### 
   ##  ## ## ##   ## ## ##   ## 
  ##   ####  ##   ## ## ##   ## 
  ##    ##  ##   ## ## ##   ## 
 ##    ##  ## ## ## ## ## ## ## 
 ##     ##  ##  ##  ## ##  ## 
########  ##   ##### ## #### ##### ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі