Вчасне погашення кредиту: чому це важливо?

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора якомога менше власних коштів. Щоб кредитні послуги принесли вам саме ту користь, на яку ви сподіваєтесь, варто пам’ятати, перш за все, про сумлінне виконання своїх обов’язків: вчасно вносити обов’язкові платежі.

Вчасне погашення кредиту онлайн допомагає зекономити

Вчасне погашення – основний спосіб зекономити на кредиті

Вчасне погашення кредиту – важлива складова вигідного користування кредитними послугами та хороших стосунків з кредитором. Погашаючи боргові зобов’язання відповідно до термінів, вказаних в кредитному договорі, ви заощаджуєте на кредиті досить велику суму, можливо, іноді навіть не підозрюючи цього.

Адже в протилежному випадку, тобто, коли б ви допустили заборгованість по кредиту, кредитна компанія нарахувала б вам чималу суму штрафу. Їх розміри завжди записуються в кредитному договорі, а ознайомитись з цією інформацію можливо ще перед підписанням контракту. Проте, мало хто читає всі пункти, поспiшаючи якнайшвидше отримати гроші.Саме це одна з основних помилок при оформленні кредиту онлайн.

Підписувати будь-який договір, не читаючи, вкрай небезпечно.

 • По-перше, ви ризикуєте натрапити на шахраїв та укласти зовсім не ту угоду, на яку сподіваєтесь (в документах може бути вказана набагато більша сума, ніж та, яку ви реально отримуєте; відсоткова ставка може бути значно вищою від вказаної в рекламі чи про яку кредитор сказав усно).

 • По-друге, додаткові пункти, зокрема: про розміри штрафних санкцій, можливість дострокового погашення або використання пролонгації, реструктуризації чи консолідації, можуть сильно міняти вигідність оформлення кредиту. А що стосується штрафів, то не варто підписувати договори, де їх суми в кілька разів перевищують тіло кредиту. Пам’ятайте, що ситуації в житті бувають різними: якщо сьогодні ви впевненні у своїй змозі через місяць повністю погасити кредит онлайн, то завтра все може кардинально помінятись.

Які переваги дає вчасне погашення кредиту?

Погашення кредиту вчасно: додаткові переваги

Окрім вигоди, яку ви отримуєте в результаті вчасного погашення кредиту, ви ще й будуєте хорошу кредитну історію та створюєте умови для більш вигідного кредитування в майбутньому. Адже майже кожна фінансова установа, перш ніж прийняти позитивне рішення про видачу кредиту, перевіряє кредитне досьє позичальника.

А от, якщо ви шукаєте способів виправити кредитну історію, то оформлення невеликого кредиту онлайн в кредитній компанії та вчасне або дострокове погашення також стане в пригоді. Звичайно, можна скористатись спеціальними програмами виправлення кредитної історії, які пропонують різні фінансові установи, але принцип їх роботи такий самий: почергово берете кілька кредитів та сумлінно виконуєте боргові зобов’язання, не допускаючи прострочок по кредиту.

Як акційні кредити пов’язані із вчасним погашенням?

Більшість акцій кредитних компаній передбачають вчасне погашення кредиту. Це переважно являється головною умовою для участі в усіх акційних заходах, а також програмах лояльності.

Наприклад, у випадку оформлення першого кредиту під 0%, оплата за нього не буде нараховуватись, якщо позичальник погасить кредит до закінчення терміну, вказаного в договорі. Якщо платіж буде прострочено, клієнт автоматично втрачає право на безкоштовне користування коштами, а до сплати буде нарахована стандартна відсоткова ставка, ще й штрафи, починаючи з першого дня прострочення.

Що стосується програм лояльності, то брати в них участь мають можливість тільки сумлінні позичальники. Якщо клієнт вчасно погашає оформлений кредит, то наступний він зможе отримати у більшому розмірі та на довший термін, а також під нижчу відсоткову ставку.

Чому важливо вчасно погашати кредит онлайн?

Вчасно погасити кредит неможливо – що робити?

Іноді погасити кредит вчасно не виходить навіть у найбільш відповідальних та дисциплінованих позичальників. Це може ставатись з різних причин: втрата роботи, затримка зарплатні, несподівана хвороба, стихійне лихо та інші ситуації.

Незалежно від причин, що заважають виконати боргові зобов’язання, варто повідомити про це кредитора.

Якщо позичальник вчасно попереджає про виникнення труднощів з погашенням, а не уникає контакту з кредитором, то ситуацію вдається швидко залагодити та знайти компромісне рішення. Як правило, співробітники кредитних установ пропонують таким позичальникам оформити пролонгацію або реструктуризацію кредиту, а іноді навіть можливо отримати кредитні канікули.

Хоча більшість із таких послуг потребує додаткових оплат, але в будь-якому разі вигідніше погодитись на їх оформлення, ніж пізніше сплачувати величезні суми штрафів. А що найважливіше, з їх допомогою вдасться зберегти кредитну історію в належному стані.

Але, якщо умови кредитування та отримання додаткових послуг надто погані, радимо оформити рефінансування в іншій фінансовій установі, де вартість обслуговування буде дешевшою. Шляхом оформлення нового кредиту на погашення іншого, ви також зможе уникнути збільшення боргу та псування кредитного досьє.

 

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Справитись з фінансовими проблемами сьогодні набагато...

Банківський кредит та його різновиди

Сьогодні велика кількість українців живе в кредит....

Що таке персональні дані та де вони пригодяться?

Сьогодні ми постійно зустрічаємось з поняттями персональні...

Онлайн кредит на карту без фото паспорта та коду

Плануючи оформити кредит онлайн часто можна зустрітись...

Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Заборгованість по кредиту – досить неприємна ситуація,...

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Як розплатитись з боргами, якщо кредитів кілька? (2)

Наявність боргу може псувати не тільки фінансове становище, але й наше життя в цілому. Медики говорять,...

Додати коментар

##   ## ##  ## ##  ## #### ######## 
 ##  ##  ## ## ##  ##  ##    ## 
 ## ##   ####  ## ##  ##   ##  
  ###    ##  #####   ##   ##  
 ## ##   ##  ## ##  ##  ##   
 ##  ##   ##  ##  ##  ##  ##   
##   ##  ##  ##  ## #### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Михайло 2019-04-15 14:11:25 #175
Краще повертати гроші до того моменту як будет нараховуватися пеня та штрафи, тому що при заборгованості в 15 тисяч грн, вони можуть подати заяву до суду.
Ірина 2019-02-02 10:02:21 #137
Головне в погашенні кредиту оплачувати як було змовившись з банком і кожен день прострочення тягне до нарахування відсотків. Тому і потрібно вчасно оплачувати.
Боніфатій 2019-02-01 12:02:12 #134
Якщо будуть проблеми з погашенням кредиту це спричиняє великі проблеми санкції аж до того що можуть відібрати житло .З банками жарти погані.
Володимир 2019-01-11 09:35:24 #109
Завжди беру кредит з умовою дострокового погашення це вигідно і безпечно. В такому випадку я оплачую мінімальні відсотки .Все просто і ясно.