Хто видає кредити пенсіонерам в Україні?

За останнiй рік розмiр заробітних плат в Україні трохи зріс, та пенсії, на жаль, залишились майже на попередньому рівні. Розмір мінімальної пенсії на сьогодні становить 1497 гривень. Прожити місяць за такі гроші майже нереально, а особливо в холодний період, коли тарифи за комунальні послуги зростають. Тому більшість осіб похилого віку задумується, де можливо оформити кредит для пенсіонерів, та чи взагалі це реально?

Де в Україні отримати кредит пенсіонерам?

На яку суму кредиту можуть розраховувати пенсіонери?

Доступна сума кредиту для кожного позичальника, в тому числі й для пенсіонерів, залежить в першу чергу від оцінки кредитоспроможності особи. Визначається вона за кількома критеріями: розмір доходу, розмір щомісячних обов’язкових витрат, поточний фінансовий стан домашнього бюджету, наявність житла та іншого цінного майна, на яке людина має офіційне право власності.

Велике значення на встановлення можливого розміру кредиту має і скоринг-бал. Правила проведення кредитного скорингу в різних фінансових установах суттєво відрізняються. Але, майже кожна скорингова модель передбачає порівняння оцінки кредитоспроможності попередніх позичальників з оцінкою кредитоспроможності нового потенційного клієнта.

При здійсненні аналізу до уваги береться:

 •  вік     
 •  стать заявників
 •  поведiнка попередніх клієнтiв з подібними характеристиками 

Загалом, скоринг-бал пенсіонерів з мінімальною пенсією буває більше, ніж, наприклад, скоринг-бал двадцятирічних осіб з мінімальною зарплатою. Таким чином, пенсіонери у віці 60-65 років легко можуть отримати кредит розміром від 500 до навіть 50 000 гривень.

Куди звертатись за кредитом пенсіонерам?

Де більше шансів отримати кредит пенсіонеру?

На вітчизняному фінансовому ринку існує кілька видів фінансових установ, де можна отримати тимчасову фінансову допомогу:

 1. Банки – займаються кредитуванням фізичних і юридичних осіб 

 2. Небанківські кредитні компанії –  надають миттєві кредити онлайн на карту або миттєві кредити готівкою

 3. Кредитні спілки – видача кредитів готівкою або на карту, але за умови здійснення позичальником попередніх вкладень в цю організаці

 4. Ломбарди – надання позик під заставу майна

Якщо говорити про отримання банківських кредитів пенсіонерами, то відсоток схвалених заявок все-таки менший, ніж у випадку звернень за отримання кредитів онлайн в кредитні компанії. Щоправда, в небанківських установах відсоткова ставка по кредитах може бути вищою, але, враховуючи невеликі суми та короткі терміни кредитів, платежі являються цілком підйомними для кожного громадянина.

Що стосується кредитних спілок та ломбардів, то вони діють зовсім по-іншому. Далеко не кожна особа може розраховувати на фінансову допомогу від цих організацій в потрібний момент. В кредитних спілках можуть отримати кредит тільки її члени. До того ж, рішення про видачу грошей не приймається миттєво, розгляд заявки може затягнутись на кілька днів, а то й до тижня часу.

З ломбардами ситуація, відома: потрібно відвідати установу особисто та мати цінні речі для застави. Kлієнту часто видається у кілька разів менша сума, ніж реальна вартість заставного майна.

Найбільше шансів на отримання кредиту пенсіонеру та найзручніші умови кредитування в банках та кредитних компаніях.

Як оформити пенсіонеру банківський кредит?

Які банки видають кредити пенсіонерам?

Для оформлення банківського кредиту потрібно зібрати повний пакет документів:

 •   паспорт
 •   ідентифікаційний код
 •   довідка про доходи за останній рік
 •   довідка про офіційне працевлаштування
 •   пенсійне посвідчення
 •   довідка з пенсійного фону про розмір пенсії

Якщо є додаткові джерела доходу, наприклад, отримання відсотків з депозиту чи доходи з підприємницької діяльності, то це варто також документально підтвердити. Пам’ятайте, чим повніший пакет документів ви представите, тим кращі умови кредитування та більша сума кредиту буде доступна.

Наступний крок – це особиста подача заявки на кредит в банківському відділенні. Заповнити заявку не важко, адже кожен пункт у ній детально розписаний. До того ж, при виникненні труднощів чи питань, вам обов’язково допоможуть консультанти банку. Працівник банку перевірить наявність необхідних документів, якщо все в порядку і не потрібно нічого доносити, то відповідь можна отримати того ж дня або через 1-3 робочих днів. Час очікування також залежить від суми та виду кредиту.

Після винесення рішення консультант запропонує підписати кредитний договір. Перш ніж це зробити, варто уважно його прочитати, щоб виключити ймовірність помилок у кредитному договорі та не допустити виникнення в майбутньому непорозумінь з кредитором.

Як оформити пенсіонеру кредит онлайн?

Процедура оформлення кредиту онлайн дуже сильно відрізняється від процедури оформлення банківського кредиту. Вона є набагато зручнішою та не вимагає особистої присутності позичальника у відділенні кредитора. Ще однією перевагою є значна економія часу та зусиль: для отримання кредиту онлайн не потрібно ходити по різних інстанціях та збирати велику кількість документів, а також довго чекати на прийняття рішення по заявці.

 

   
Moneyveo / Mанівео відгуки Moneyveo / Mанівео
Заповніть заявку
   

Щоб оформити кредит онлайн потрібно: виділити кілька хвилин вільного часу, підготувати паспорт, ідентифікаційний код та особисту платіжну карту. Далi потрiбно зайти на сайт кредитної компанії з будь-якого пристрою (можна використати навіть звичайний смартфон) та заповнити коротку анкету-заявку. В заявці доведеться вказати тільки дані з паспорта, код та контактну інформацію.

Відповідь по заявці приходить миттєво. Якщо в анкеті не було допущено помилок та була вказана правдива інформація, то видачу кредиту буде схвалено. Потім, програма запропонує пройти верифікацію карти, в спосіб блокування на рахунку клієнта випадкової суми, розміром від 1 до 5 гривень, яку заявник повинен вказати в зазначеному полі. Після успішної верифікації гроші миттєво надходять на карту. Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Справитись з фінансовими проблемами сьогодні набагато...

Банківський кредит та його різновиди

Сьогодні велика кількість українців живе в кредит....

Що таке персональні дані та де вони пригодяться?

Сьогодні ми постійно зустрічаємось з поняттями персональні...

Онлайн кредит на карту без фото паспорта та коду

Плануючи оформити кредит онлайн часто можна зустрітись...

Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Заборгованість по кредиту – досить неприємна ситуація,...

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Як розплатитись з боргами, якщо кредитів кілька? (2)

Наявність боргу може псувати не тільки фінансове становище, але й наше життя в цілому. Медики говорять,...

Додати коментар

########   ###  ##   ##  ###  ##  ## 
##   ##  ## ##  ##   ##  ## ##  ##  ## 
##   ## ##  ## ##   ## ##  ## ## ##  
######## ##   ## ######### ##   ## #####  
##   ## ######### ##   ## ######### ## ##  
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
######## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле