Що таке приватний кредит?

Для багатьох людей приватні кредити – це можливість швидко отримати готівку, крім того, без перевірки кредитної історії і без підтвердження кредитоспроможності. На жаль, більшість з цих пропозицій закінчуються шахрайством або фішингом. Ми підкажемо, на що звертати увагу при виборі приватного кредиту, і як не залишитися обманутим.

Приватний кредит допоможе поліпшити фінансовий стан навіть особам, яким відмовляють у банках і кредитних компаніях.

Кредит від приватної особи може отримати кожен? 

Коли з'являється необхідність в приватних кредитах? Ми звикли до того, що якщо нам потрібні додаткові гроші, ми йдемо в банк або кредитну організацію – там отримати гроші можна офіційно і безпечно. На практиці багато людей змушені звертатися в менш легальні організації через негативної кредитної історії (затримки з погашенням минулих зобов'язань). В такому випадку в банку або в кредитній компанії вони можуть отримати відмову. 

Що таке приватний кредит? Це кредит, який надається не банком або кредитною компанією, а приватними кредиторами, так званими «інвесторами». 

Кредит без застави від приватної особи також може бути надано близькими – членами сім'ї або друзями. У цьому випадку ризик шахрайства дорівнює нулю. Однак головною загрозою є приватні позики через інтернет від невідомих нам людей. 

Кому варто звертатися за приватним кредитом? 

На загальну думку, приватні кредити доступні абсолютно кожному, навіть клієнтам з поганою кредитною історією або навіть занадто закредитувати громадянам. Як виглядає ситуація в реальному житті? Приватні інвестори насправді не можуть перевіряти клієнтів в будь-яких базах даних, наприклад, в Бюро кредитних історій. 

Але, немає нічого безкоштовного – в обмін на можливість отримати гроші з поганою кредитною історією кредитори вимагатимуть високих відсотків, комісійних, зборів і, перш за все, додаткового забезпечення у вигляді рухомого або нерухомого майна. 

Те ж саме відбувається при відсутності кредитоспроможності. Буває навіть, що приватний інвестор погоджується з відсутністю роботи у потенційного клієнта. Однак це пов'язано не з «добрим серцем», а з тверезим розрахунком. Якщо борг не буде погашений (в залежності від договору і забезпечення), він може бути швидко задоволений шляхом: 

 1. захоплення рухомого майна / нерухомості, 
 2. вимог погашення від поручителя, 
 3. передачу боргу нелегальним колекторам. 

  Що ще гірше, приватні інвестори дуже близькі до примусового стягнення боргів. У разі навіть декількох днів прострочення погашення можна очікувати телефонного дзвінка через стягнення заборгованості і навіть особистої зустрічі з кредитором. Відвідування робочого місця боржника, часті дзвінки і смс з нагадуванням про погашення також не рідкість.

  Приватні позики можуть бути небезпечними? 

  Перш ніж ми отримаємо приватний кредит, ми найчастіше порівнюємо кілька пропозицій від різних осіб і робимо вибір на користь самого популярного або дешевого варіанту. Найчастіше пошук проходить в інтернеті, де «приватні інвестори» розміщують рекламу. 

  На жаль, велика частина такої реклами – пастки шахраїв. Пропонуючи фіктивний приватний кредит, шахраї намагаються виманити персональні дані, паспортні дані або гроші, аргументуючи це підготовчими платежами або комісійним збором. 

  Для багатьох шахраїв швидкі приватні позики – це також спосіб заволодіти активами людини, який вибирає такий продукт і не може оплатити свої зобов'язання. Ситуації, в яких кредит забезпечується нерухомістю (квартира, будинок, ділянка) або мобільністю (автомобіль, трактор, техніка) найбільш небезпечні і уразливі. Сам заставу не заборонений і часто використовується самими банками. Проблема виникає, коли кредитор користується скрутним фінансовим становищем клієнта і змушує його підписати несприятливий договір, який має на увазі «непропорційну взаємну вигоду». 

  Ще один спосіб шахрайства – фішинг або викрадення особистих даних. В основному це ім'я, прізвище, ідентифікаційний код, адреса електронної пошти та домашню адресу. Шахрайство може приймати різні форми, але мета одна – «інвестор» не має наміру надавати будь-який кредит, мова йде тільки про наших особистих даних. З цієї причини його пропозиція виглядає так добре, що в це важко повірити. Довірливі клієнти ведуться на подібного роду хитрощі. Для чого шахраї використовують наші особисті дані? У кращому випадку нас будуть атакувати пропозиції по кредитах (електронні листи, смс-повідомлення). Однак може трапитися так, що шахраї захочуть взяти кредит самі – на цей раз використовуючи наші дані. 

  Де отримати кредит онлайн або альтернатива приватним кредитами? 

  Замість того, щоб ризикувати пошуком приватної позики у «інвестора», краще скористатися послугами окремих небанківських компаній, які надають фінансування на більш вигідних умовах. Важливо відзначити, що деякі кредити також доступні особам, які мають заборгованість. Кредит можливо оформити в дистанційному режимі, не виходячи з дому. Ось кілька кращих пропозицій.

Кредитна компанiя Заповнити заяву Макс. сума Термiн Перший безкоштовний кредит  Взяти кредит
Miloan Заповнити заяву 15 000 грн. 1-30 дн. ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Заповнити заяву 15 000 грн. 1-30 дн. ✔️ Взяти кредит
Mycredit Заповнити заяву 10 000 грн. 1-30 дн. ✔️ Взяти кредит
SosCredit Заповнити заяву 15 000 грн. 1-30 дн. ✔️ Взяти кредит
Alex Credit Заповнити заяву 10 000 грн. 5-30 дн. ✔️ Взяти кредит
Credit Kasa Заповнити заяву 10 000 грн. 1-27 дн. ✔️ Взяти кредит
ШвидкоГроші Заповнити заяву 10 000 грн. 7-30 дн Взяти кредит
Твої Гроші Заповнити заяву 15 000 грн. 7-30 дн Взяти кредит
Ваша Готівочка Заповнити заяву 7 000 грн 1-16 дн ✔️ Взяти кредит
Cashberry Заповнити заяву 8 000 грн. 7-30 дн Взяти кредит
Cashinsky Заповнити заяву 5 0000 грн. 7-30 дн Взяти кредит
Капуста в кишені Заповнити заяву 10 000 грн. 7-30 дн Взяти кредит
Гроші в кредит: 30 найвигідніших пропозицій

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну карту? (4)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Борги

Борг у спадок – як погасити кредит, якщо позичальник помер?

Коли ми чуємо слово “спадщина”, одразу уявляємо собі...

Як в Україні взяти кредит з відкритими простроченнями?

Питання про те, як оформити кредит з простроченою заборгованістю,...

Що таке пролонгація договору кредиту?

Пролонгація кредиту – це продовження терміну сплати....

Як позбутись боргів?

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають...

Додати коментар

##   ## ######## ##  ## ####### ######## 
 ##  ## ##    ##  ## ##   ##   ## 
 ## ##  ##    ## ##  ##   ##   ##  
  ###  ######  #####  ##   ##  ##  
 ## ##  ##    ## ##  ##   ##  ##   
 ##  ## ##    ##  ## ##   ## ##   
##   ## ######## ##  ## ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі