Рефінансування – перекредитування кредитів

Послуга рефінансування кредиту появилась відносно недавно. Тому більшість із нас може не здогадуватись для чого вона потрібна та як її оформити. Однак про цю послугу необхідно не тільки знати, але й розуміти принцип її дії. Рефінансування кредиту може стати хорошим розв’язанням у випадку виникнення проблем з вчасним погашенням.

Як скористатись послугою рефінансування?
 1. Рефінансування – визначення терміну
 2. Процедура рефінансування
 3. Документи, потрібні для оформлення рефінансування
 4. Різниця між рефінансуванням і реструктуризацією
 5. Перекредитування в Miloan
 6. Перекредитування в CreditOn
 7. Перекредитування в CreditUp
 8. Перекредитування в Gofingo
 9. Перекредитування в Глобал кредит

Що таке рефінансування?

Рефінансування – один з досить поширених фінансових термінів. Походить від двох латинських слів: «re» – повтор і «finansia» – грошовий платіж. Говорячи простіше, даний термін означає оформлення нового боргового зобов’язання для погашення попереднього. Рефінансування – це іншими словами перекредитування.

Дана послуга доступна майже у всіх банках та інших небанківських фінансових установах безкоштовно або за додаткову оплату. Рефінансування кредиту може бути необхідним клієнтам, які не можуть вчасно погасити чи сплатити обов’язкові платежі по ньому. Також, її оформлення може бути корисним для осіб, в котрих відкрито кредити на вкрай невигідних умовах.

Припустимо: людина оформила іпотеку на 10 років з відсотковою ставкою 25% річних, половину суми уже сплатила, але раптом дізнається, що в іншому банку ставка виносить всього 15% річних. Оформивши новий кредит в цьому банку та погасивши за його кошт попереднього, стане можливо добре зекономити. Проте, далеко не всі кредитори погоджуються проводити такого роду перекредитування кредитів. 

 • По-перше, якщо в клієнта виникають проблеми з погашенням кредиту в попередньому банку, існує великий ризик невиплати кредиту в новому банку, до того ж скоринг-бал та оцінка кредитоспроможності такого клієнта будуть низькими.
 • По-друге, що стосується проведення рефінансування в середині компанії, то для кредитора це завжди не вигідно, адже його прибуток в такому разі зменшиться.

Як і де оформити рефінансування?

Щоб послуга рефінансування принесла якнайбільше користі, перш за все, потрібно правильно вибрати кредитну установу з хорошою кредитною пропозицією. Найбільш вигідні програми рефінансування кредитів пропонують банки. Як правило вони надають такі послуги під заставу нерухомості чи іншого цінного майна, за наявності поручителів або високого стабільного доходу. Процедура рефінансування банків переважно виглядає так:

 1. Подача запиту на рефінансування боргу. Там потрібно вказати бажану суму кредиту, термін, особисті дані, а також інформацію за попереднім кредитом.
 2. Дочекатись відповіді банку. Розгляд заявки може тривати від кількох днів до тижня. Іноді банки можуть попросити надати додаткові документи, після чого доведеться знову почекати 1-2 днів на відповідь.
 3. У випадку позитивної відповіді обидві сторони узгоджують умови кредитування та підписують новий кредитний договір, в якому ціллю кредитування зазначається рефінансування.

Проте, варто розуміти, що у випадку перекредитування проблемних кредитів важливе значення буде мати кредитна історія. Будь-який банк обов’язково перевірить інформацію про клієнта в УБКІ. Оскільки послуга рефінансування – це по суті оформлення нового боргового зобов’язання, то отримати перекредитування з поганою кредитною історією від банку майже нереально.

За таких обставин більше шансів отримати кредит онлайн на карту без відмови, звернувшись в одну із мікрофінансових кредитних компаній або якщо сума боргу надто велика, то відразу в кілька МФО. Крім того, повідомляти установу про ціль кредитування не завжди необхідно, адже кредити онлайн видаються на будь-які цілі. Підібрати кращий варіант нового кредиту на погашення попереднього допоможе наша табличка.

Компанія Подати заявку Рефінансовий кредит Вiк клієнта З поганою кредитною історією Взяти кредит
Гроші всім Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Miloan Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Moneyveo Подати заявку ✔️ 19+ ✔️ Взяти кредит
Cashpoint Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
CCloan Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Качай Гроші Подати заявку ✔️ 20+ ✔️ Взяти кредит
CreditOn Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Dinero Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
CreditUp Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Алекс Кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Gofingo Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Кредит плюс Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Глобал кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит

Які документи потрібні для перекредитування?

Що стосується необхідного пакету документів, то перелік той самий, що і при оформленні звичайного банківського кредиту:

   • довідка з місця роботи,
   • довідка про доходи,
   • довідка про склад сім’ї,
   • довідка про доходи членів сім’ї,
   • виписка з банку про наявність депозиту (якщо є),
   • свідоцтво про право власності на нерухомість та інші.

Пам’ятайте, що саме у ваших інтересах надати якомога більше документів, адже чим ширший їх список, тим вища кредитоспроможність, а відповідно – кращі умови кредитування. Якщо вирішили звернутись за кредитом в кредитну компанію, тоді вам пригодиться набагато менший перелік документів:

   • паспорт громадянина України,
   • Ідентифікаційний код,
   • банківська карта, зареєстрована на ваше ім’я.

Рефінансування і реструктуризація: в чому різниця?

Багато людей іноді плутають терміни рефінансування та реструктуризації кредиту, адже звучать вони подібно і мають кілька спільних якостей. До того ж, якщо мова іде про оформлення послуги рефінансування в тій же установі, в котрій є заборгованість по кредиту, багато хто не розуміє, коли краще використовувати одну послугу, а коли іншу. В чому користь проведення рефінансування та чим саме вона відрізняється від реструктуризації?

Насправді, відмінностей багато. По-перше, реструктуризація передбачає тільки деякі зміни умов кредитування: в основному продовження терміну дії договору та зміну розміру обов‘язкових платежів. З її допомогою можна уникнути прострочки по кредиту, а також негативних записів в кредитній історії. По-друге, у випадку оформлення реструктуризації доведеться витратити набагато більше, ніж при звичайному погашенні.

Оскільки термін кредиту збільшиться, то відповідно сума нарахованих відсотків теж зросте. Натомість рефінансування дозволяє оформити кредит на погашення іншого кредиту на вигідніших умовах. А це в свою чергу допомагає не тільки вчасно позбутись боргів, але й гарно зекономити. Звичайно, якщо в кредитора доступні інші дешеві кредити.

Проте, варто взяти до уваги, що навіть, коли такі пропозиції і будуть, то банки рідко погоджуються рефінансувати свої кредити – їм це просто не вигідно. Тому єдиний вихід – шукати інші кредитні організації, які мають спеціальні програми рефінансування, призначені саме для клієнтів з проблемними кредитами.

Перекредитування в Miloan

Отримати новий кредит на погашення попереднього досить просто в компанії Мілоан. Для цього навіть не доведеться виходити з дому. Вся процедура здійснюється за кілька хвилин за допомогою будь-якого пристрою до інтернету, банківської карти та мобільного телефону. А з документів достатньо мати паспорт та ідентифікаційний код, при цьому це навіть не мусять бути оригінали, адже важливі самі дані з основних документів, які потрібно буде вказати в заявці на кредит. 

Умови кредитування також досить вигідні та гнучкі

 • Кредит можливо погасити в будь-який час: достроково або оформити пролонгацію
 • Кредит на погашення іншого кредиту (проте тільки за умови, що попередня позика була оформлена в іншій кредитній установі) доступний кожному громадянину.
 • Навіть погана кредитна історія не стане перешкодою в отриманні позитивної відповіді на кредит.

Перекредитування в CreditOn

Оформити рефінансовий кредит також можливо в компанії CreditOn. Тут також немає особливих вимог до позичальників. Все просто та зручно, а вся процедура оформлення кредиту займає не більше 10-15 хвилин. Клієнту достатньо зайти на сайт кредитора та за кілька хвилин оформити кредитну заявку, яка має вигляд анкети. 

Що стосується умови кредитування, то вони надзвичайно гнучкі та зручні для всіх позичальників:

 • Кредити онлайн в Кредитон доступні в розмірі від 100 до 10000 гривень. 
 • Термін кредитування може складати від 1 до 30 днів
 • Доступні послуги пролонгації та дострокового погашення
 • В Кредитон можливо отримати як кредит безробітним, так і особам з поганою кредитною історією.

Перекредитування в CreditUp

Перекредитування в Кредитап доступне всім повнолітнім громадянам України, проте тільки на ті кредити, які були оформлені в інших установах. одночасно оформити два або більше кредитів в Кредітап неможливо.  З документів, як і в аналогічних МФО вимагається тільки паспорт та ідентифікаційний код, а також обов'язковою є банківська карта.

Умови кредитування тут наступні:

 • Кредит онлайн можливо оформити на суму  від 1000 до 8000 гривень
 • Термін кредитування від 3 30 днів
 • Погашення можна здійснювати будь-яким зручним способом, в будь-який час доби.
 • Крім того,  сплачувати кредит можливо на будь-якому етапі, навіть наступного дня після оформлення.

Перекредитування в Gofingo

Гофінго допомагає українцям не тільки справлятись з тимчасовими фінансовими проблемами, але також за допомогою Гофінго можливо легко та просто позбутись боргів та не допусти прострочення платежів. Все це можливо завдяки тому, що компанія видає кредити на погашення інших кредитів. Наявність непогашеного боргового зобов'язання не стане перешкодою в тому щоб отримати кредит онгайн в Гофінго.

Умови кредитування:

 • Кредит онлайн може бути в розмірі від 500 до 7000 гривень.
 • Термін кредитування від 7 до 30 днів
 • Доступна безкоштовна послуга пролонгації
 • За дострокове погашення також не вимагаються додаткові оплати. Заплатити доведеться рівно стільки, скільки дів клієнт користувався грошима.
 • Кредити видають з 18 років, без довідки про доходи, заставного майна та поручителів.

Перекредитування в Глобал кредит

Глобал Кредит - ще одна небанківська кредитна організація, яка допомагає справитись з тимчасовими трудностями при погашенні кредитів. Гроші видають абсолютно всім громадянам України, які мають дійсний паспорт та банківську карту. Не вимагаються жодні додаткові документи, ні довідка про доходи, ні засвідчення офіційного працевлаштування, навіть поручителі та заставне майно не знадобляться.

Умови, на якиїх видаються кредити онлайн в Глобал Кредит досить зручні та гнучкі, і підійдуть для кожного:

 • Кредити видаються в розмірі від 500 до 10000 гривень
 • Термін кредитування також становить до 30 днів
 • Проте, також джозволяється пролонговувати кредит та достроково погашати
 • кредити доступні з 18 років та з поганою кредитною історією також.

Борги

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Чи законне автоматичне списання коштів з рахунків боржників банками та кредитними організаціями?

Оформляючи позику готівкою та отримуючи гроші у стаціонарному...

Як не потрапити в чорний список боржників?

Відмови в кредитах, нотаріальні труднощі та заморожені...

Кредитні канікули: що це, та як правильно їх оформити?

Кредитні канікули або, іншими словами, відтермінування...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну картку онлайн або в банку? (4)

Сьогодні кредитна карта є найбільш зажаданим банківським продуктом не тільки в нашій країні, але й у...

Додати коментар

########   ###  ##  ## #### ##   ## 
##   ##  ## ##  ##  ##  ## ##   ## 
##   ## ##  ## ## ##  ## ##   ## 
######## ##   ## #####   ## ######### 
##  ##  ######### ## ##  ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##  ##  ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Володимир 2019-10-08 15:59:37 #484
Спасибі фінансовим компанія що є така можливість Рефінансування кредитного боргу. Ситуації бувають різні і я опинився в одній з таких. Лояльне ставлення банку пішли на поступки.
Відповісти