Кредит з 18 років: де його отримати?

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає ні часу, ні зусиль. А в критичних ситуаціях доводиться позичати в знайомих чи звертатись за кредитом в банк. Однак і тут не обходиться без проблем: друзі можуть виручити кілька раз, але не завжди, а банки майже завжди відмовляють. У чому причина відмови? Де отримати кредити з 18 років?

Де отримати кредит студентам?

Куди молоді варто звертатись за послугами кредитування?

Якщо кредитоспроможність та скоринг-бал не дозволяють оформити банківський кредит, то це ще не означає, що абсолютно всі установи відмовлять у кредитуванні. Сьогодні більшість небанківських кредитних компаній має спеціальні види кредитів для студентів, а також для безробітних та пенсіонерів. Видаються такі кредити без довідок про доходи та документального підтвердження наявності роботи. Список кращих МФО знайдете в табличці нижче:

Кредитна компанія Заповніть заявку Мін. сума Макс. сума Термін  Вік  Кредит пiд 0%? Взяти кредит
MoneyVeo Заповніть заявку 100 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. з 18 років ✔️ Взяти кредит
Dinero Заповніть заявку 300 грн. 15 000 грн. 7-30 дн. з 18 років ✔️ Взяти кредит
Miloan Заповніть заявку 500 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. з 18 років ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Заповніть заявку 200 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. з 18 років ✔️ Взяти кредит
KLT Credit Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 1-30 дн. з 18 років Взяти кредит
Качай Гроші Заповніть заявку 500 грн. 7 000 грн. 5-30 дн. з 18 років ✔️ Взяти кредит
Mycredit Заповніть заявку 100 грн. 10 000 грн. 1-30 дн. з 18 років ✔️ Взяти кредит
SosCredit Заповніть заявку 500 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. з 18 років ✔️ Взяти кредит
Alex Credit Заповніть заявку 1000 грн. 10 000 грн. 5-30 дн. з 18 років ✔️ Взяти кредит
Credit Kasa Заповніть заявку 400 грн. 10 000 грн. 1-27 дн. з 18 років ✔️ Взяти кредит
ШвидкоГроші Заповніть заявку 600 грн. 10 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Ваша Готівочка Заповніть заявку 500 грн. 7 000 грн 1-16 з 18 років ✔️ Взяти кредит
Pozika.com.ua Заповніть заявку 500 грн. 5 000 грн. 1-21 з 18 років Взяти кредит
CCLOAN Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Credit Plus Заповніть заявку 500 грн. 5 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Быстрозайм Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Credit 365 Заповніть заявку 500 грн. 20 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
CashUp Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Cashberry Заповніть заявку 100 грн. 8 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Cashinsky Заповніть заявку 800 грн. 5 0000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Капуста в кишені Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит

Як варіант також можна розглядати оформлення позики в ломбарді. Але тут є один важливий нюанс – ломбарди видають гроші в кредит тільки під заставу. Більшість ломбардів приймає будь-які речі, починаючи від прикрас з цінних металів, предметів інтер’єру, побутової та комп’ютерної техніки і закінчуючи навіть автомобілями. Все залежить від типу ломбарду та суми, яку клієнт хоче отримати. Якшо цiнного майна немає, то ломбард не зможе допомогти.

Чому банки відмовляють у кредитуванні молоді?

Головна мета банку, котрий надає кредит – це отримати дохід, шляхом сплати клієнтом відсотків за користування грошима, і, звичайно, повернення тіла кредиту. Тому, перш ніж надати клієнту гроші у користування, кредитор мусить переконатись, що позичальник зможе виконати боргові зобов’язання вчасно і в повному обсязі.

Саме тому правила укладання кредитного договору вимагають наявності повного пакету документів, що підтверджують кредитоспроможність позичальника:

 • довідка з місця роботи,
 • довідка про доходи,
 • виписки з банків про рух коштів клієнта протягом кількох місяців чи кількох років,
 • високий скоринг-бал,
 • а іноді навіть наявність поручителів та заставного майна.

Молоді люди у віці 18 років без досвiду роботи відповідати таким жорстким вимогам не можуть, тому постійно зустрічаються з відмовами. Навіть, якщо мінімальна кредитоспроможність і доводиться, скажімо, довідкою з місця роботи чи довідкою про отримання стипендії, то причиною відмови може стати відсутність кредитної історії. Без неї банку важко визначити ступінь надійності потенційного позичальника та його ймовірну кредитну поведінку в майбутньому.

Як збільшити шанси на отримання кредиту в 18 років?

Щоб збільшити шанси на отримання банківського кредиту, студент чи інша молода людина, якій недавно виповнилось 18 років, мусить зробити кілька важливих кроків.

1. Почати варто зі збору необхідної документації. Дуже добре, якщо є хоча б якийсь дохід, можливо це офіційна чи неофіційна роботи, де заробітна плата перераховується на банківську карту. В такому випадку треба попросити виписку по карті за останні кілька місяців чи останній рік в банку, який обслуговує дану карту. Це саме стосується нарахувань стипендії, чи інших регулярних грошових надходжень, наприклад, студент отримує кожного місяця кошти на карту від держави з iнших причин. А якщо, студент являється законним власником нерухомості чи іншого цінного майна (отриманого в спадок, оформленого, як даровизна чи просто переписаного батьками на дітей), то такі документи можна використати в якості застави.

2. Ще один спосіб збільшити шанс на отримання кредиту – створити хорошу кредитну історію. Зробити це можна одним із наступних способів або одночасно використати всі можливі:

– придбати будь-яку річ в розстрочку та вчасно вносити всі платежі;
– оформити кілька кредитів онлайн і також вчасно їх погасити.

А щоб не витрачати зайві кошти на оплату кредитних відсотків, краще звертатись за кредитами під час проведення акцій від кредитних компаній України. В такі періоди можливо отримати навiть  кредит під 0.

Як правильно оформити кредит для студентів?

1. Щоб отримати від послуг кредитування онлайн якнайбільше користі й швидко вирішити тимчасові фінансові проблеми, потрібно перш за все вибрати надійну кредитну компанію та вигідну пропозицію. Для цього ознайомтесь з умовами кредитування в різних компаніях, почитайте відгуки, а також зверніть увагу на позицію кредитора в актуальному кредитному рейтингу за поточний місяць. Вибравши кредит з хорошими відгуками ви можете бути впевненими, що процедура отримання грошей в борг буде безпечною і не закінчиться судовими розглядами.

2. Наступний крок – це оформлення заявки на кредит. Така операція займе у клієнта максимум 10 хвилин часу, адже анкета надзвичайно проста і складається з кількох пунктів. Як правило, вказати потрібно основні паспортні дані, ідентифікаційний код, контактну інформацію та номер платіжної карти. Після схвалення заявки (вона схвалюється майже у всіх випадках, за винятком заповнених анкет з великою кількістю помилок чи поданні неправдивої інформації) залишається пройти верифікацію карти.

Верифікація – це обов’язковий захід, котрий служить для безпеки оформлення кредиту онлайн саме зі сторони клієнта, адже унеможливлює отримання коштів на крадені документи. Перевірка здійснюється за допомогою блокування на рахунку невеликої суми, розміром 1-5 гривень, яку клієнт повинен вказати в зазначеному полі, в якості коду підтвердження особистості. Після цього залишається підписати кредитний договір спеціальною комбінацією чисел, отриманою на номер мобільного телефону, вказаного в анкеті, й гроші моментально надходять на карту.

Кредит з 18 років в Глобал Кредит

Отримати кредит онлайн з 18 років вдасться просто та швидко, навіть не виходячи з дому. Достатньо зайти на офіційний сайт компанії Глобал Кредит та заповнити коротку анкету, яка одночасно являється заявкою на кредит. Всі заявки приймаються цілодобово та опрацьовуються в автоматичному режимі, то клієнт отримує відповідь миттєво, й в більшості випадків відповіді позитивні. 

Умови кредитування в Глобал Кредит теж досить прості:

 • Сума кредиту складає від 200 до 15 000 гривень
 • Термін кредитування до 30 днів
 • Можливо дострокового закрити кредит, при цьому заплативши значно меншу суму
 • А також можлива неодноразова пролонгація

Кредит з 18 років в SosCredit

Звертаючись в компанію SosCredit за кредитом онлайн, позичальники можуть розраховувати на якісне та оперативне обслуговування. Для залагодження формальностей не потрібно відвідувати офісу кредитора, збирати великий пакет документів, а також довго чекати на відповідь кредитора. Отримати кредит онлайн в SosCredit може кожен повнолітній громадянин, починаючи з 18 років.

Умови кредитування в SosCredit наступні:

 • Сума кредит може бути від 15 до 15000 гривень
 • Термін кредитування 1 місяць
 • Перший кредит безкоштовний 
 • Повторний кредит можливо замовити, надіславши смс-запит 
 • Доступна пролонгація договору та дострокове погашення

Кредит з 18 років в Кредит Каса

Усі громадяни України, яким виповнилось 18 років мають можливість отримати кредит онлайн в небанківській кредитні компанії Кредит Каса. Отримавши кредит, ви отримаєте не просто кредитні кошти для тимчасового користування, але й додаткові переваги, зокрема можливість брати участь в програмах лояльності від даної компанії, а також різних конкурсах та розіграшах цінних призів. 

Умови кредитування досить хороші та зручні:

 • Кредит можна отримати в розмірі від 400 до 10000 гривень
 • Термін кредитування може становити від 1 до 27 днів
 • Перший кредит також безкоштовний
 • За оформлення послуги дострокового погашення або пролонгації також не доведеться додатково платити. Крім того, послугу пролонгації можна продовжувати необмежену кількість разів, що дозволяє навіть отримати довгостроковий кредит онлайн на 12 місяців.

Кредит з 18 років в Credit Plus

До п'ятірки кращих МФО, які видають кредити онлайн студентам, пенсіонерам та просто особам з 18 років входить також небанківська кредитна компанія Credit Plus. Тут клієнти мають особливі вигоди, адже на подачу заявки та оформлення кредитного договору, а також залагодження інших формальностей доведеться витратити не більше 15 хвилин, а з документів вистачить паспорта та ідентифікаційного коду.

Умови кредитуваня також зручні та зрозумілі:

 • Кредит можливо оформити на суму від 500 до 5000 гривень
 • Термін кредитування може становити не більше ніж 30 днів
 • Однак в будь-який момент можна скористатись можливістю дострокового погашення
 • Послуга пролонгації безкоштовна та дожна використовувати необмежену кількість разів 

Колектори

Державний виконавець - хто це, і які його повноваження виконання рішення суду?

Державний виконавець може заблокувати рахунок і карту?...

Турбують колектори? Як з ними спілкуватися боржнику?

Більшість боржників боїться розмов з колекторами, бо...

Скоринг

Кредитоспроможність позичальника впливає на схвалення заявки на гроші в борг?

Що таке кредитоспроможність? Якою вона буває? І від...

Що таке скоринг та як він визначається?

Скоринг має вирішальне значення в питанні надання кредиту....

Додати коментар

########  ####### ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
######## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##  ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## #######  #######  #######  ####### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Євгенія 2020-04-24 09:10:14 #856
Мікрофінансові компанії в допомогу неодноразово зверталася. Але не всі готові з 18 видавати потрібно читати умови.
Відповісти
Марьяна 2019-11-30 15:20:40 #624
Я студентка мені 18! Банки відмовляють у кредитуванні. Зараз як гриби виросают фінансові компанії багато дають позику під 0 відсотків і з 18 років. Ось так і живу коли потрібні гроші то в однієї візьму під нуль то і у другій компанії. Дуже зручно.
Відповісти
Андрей 2019-11-14 07:30:12 #586
Кредит онлайн відмінно виручає. Безпроентов і додаткових платежів. Плюс дають з 18 років.
Відповісти
Владимир 345 2019-01-09 08:30:17 #98
Звертався до багатьох банки і мені відмовляли в кредиті. Через інтернет знайшов систему видачі кредиту онлайн оформив заявку і мені дали кредит хоч сума невелика але я задоволений і цим як студент. Великий плюс це що все робиться не виходячи з дому
Відповісти