Кредит з 18 років: де його отримати?

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає ні часу, ні зусиль. А в критичних ситуаціях доводиться позичати в знайомих чи звертатись за кредитом в банк. Однак і тут не обходиться без проблем: друзі можуть виручити кілька раз, але не завжди, а банки майже завжди відмовляють. У чому причина відмови? Де отримати кредити з 18 років?

Де отримати кредит студентам?

Чому банки відмовляють у кредитуванні молоді?

Головна мета банку, котрий надає кредит – це отримати дохід, шляхом сплати клієнтом відсотків за користування грошима, і, звичайно, повернення тіла кредиту. Тому, перш ніж надати клієнту гроші у користування, кредитор мусить переконатись, що позичальник зможе виконати боргові зобов’язання вчасно і в повному обсязі.

Саме тому правила укладання кредитного договору вимагають наявності повного пакету документів, що підтверджують кредитоспроможність позичальника (довідка з місця роботи, довідка про доходи, виписки з банків про рух коштів клієнта протягом кількох місяців чи кількох років), високий скоринг-бал, а іноді навіть наявність поручителів та заставного майна.

Молоді люди у віці 18 років без досвiду роботи відповідати таким жорстким вимогам не можуть, тому постійно зустрічаються з відмовами. Навіть, якщо мінімальна кредитоспроможність і доводиться, скажімо, довідкою з місця роботи чи довідкою про отримання стипендії, то причиною відмови може стати відсутність кредитної історії. Без неї банку важко визначити ступінь надійності потенційного позичальника та його ймовірну кредитну поведінку в майбутньому.

Як збільшити шанси на отримання кредиту в 18 років?

Де отримати кредит з 18 років?

Щоб збільшити шанси на отримання банківського кредиту, студент чи інша молода людина, якій недавно виповнилось 18 років, мусить зробити кілька важливих кроків. Почати варто зі збору необхідної документації. Дуже добре, якщо є хоча б якийсь дохід, можливо це офіційна чи неофіційна роботи, де заробітна плата перераховується на банківську карту.

В такому випадку треба попросити виписку по карті за останні кілька місяців чи останній рік в банку, який обслуговує дану карту. Це саме стосується нарахувань стипендії, чи інших регулярних грошових надходжень, наприклад, студент отримує кожного місяця кошти на карту від держави з iнших причин. А якщо, студент являється законним власником нерухомості чи іншого цінного майна (отриманого в спадок, оформленого, як даровизна чи просто переписаного батьками на дітей), то такі документи можна використати в якості застави.

Ще один спосіб збільшити шанс на отримання кредиту – створити хорошу кредитну історію. Зробити це можна одним із наступних способів або одночасно використати всі можливі. Перший – придбати будь-яку річ в розстрочку та вчасно вносити всі платежі. Другий – оформити кілька кредитів онлайн і також вчасно їх погасити. А щоб не витрачати зайві кошти на оплату кредитних відсотків, краще звертатись за кредитами під час проведення акцій від кредитних компаній України. В такі періоди можливо отримати навiть повністю безвідсоткові кредити онлайн.

Куди молоді варто звертатись за послугами кредитування?

Як оформити кредит з 18 років?

Якщо підвищити оцінку кредитоспроможність та скоринг-бал не вдається, то це ще не означає, що абсолютно всі установи відмовлять у кредитуванні. Сьогодні більшість небанківських кредитних компаній має спеціальні види кредитів для студентів, а також для безробітних та пенсіонерів. Видаються такі кредити без довідок про доходи та документального підтвердження наявності роботи.

Як варіант також можна розглядати оформлення позики в ломбарді. Але тут є один важливий нюанс – ломбарди видають гроші тільки під заставу. Більшість ломбардів приймає будь-які речі, починаючи від прикрас з цінних металів, предметів інтер’єру, побутової та комп’ютерної техніки і закінчуючи навіть автомобілями. Все залежить від типу ломбарду та суми, яку клієнт хоче отримати. Якшо цiнного майна немає, то ломбард не зможе допомогти.

Як правильно оформити кредит для студентів?

Щоб отримати від послуг кредитування онлайн якнайбільше користі й швидко вирішити тимчасові фінансові проблеми, потрібно перш за все вибрати надійну кредитну компанію та вигідну пропозицію. Для цього ознайомтесь з умовами кредитування в різних компаніях, почитайте відгуки, а також зверніть увагу на позицію кредитора в актуальному кредитному рейтингу за поточний місяць.

Наступний крок – це оформлення заявки на кредит. Така операція займе у клієнта максимум 10 хвилин часу, адже анкета надзвичайно проста і складається з кількох пунктів. Як правило, вказати потрібно основні паспортні дані, ідентифікаційний код, контактну інформацію та номер платіжної карти. Після схвалення заявки (вона схвалюється майже у всіх випадках, за винятком заповнених анкет з великою кількістю помилок чи поданні неправдивої інформації) залишається пройти верифікацію карти.

Верифікація – це обов’язковий захід, котрий служить для безпеки оформлення кредиту онлайн саме зі сторони клієнта, адже унеможливлює отримання коштів на крадені документи. Перевірка здійснюється за допомогою блокування на рахунку невеликої суми, розміром 1-5 гривень, яку клієнт повинен вказати в зазначеному полі, в якості коду підтвердження особистості. Після цього залишається підписати кредитний договір спеціальною комбінацією чисел, отриманою на номер мобільного телефону, вказаного в анкеті, й гроші моментально надходять на карту.

Статті

Основні види банківських карт

Українські банки пропонують що раз більший перелік...

Де взяти кредит без довідки про доходи?

Однією з основних умов отримання банківського кредиту...

Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?

В багатьох регіонах нашої країни люди працюють без...

Хто видає кредити пенсіонерам в Україні?

За останнiй рік розмiр заробітних плат в Україні трохи...

Основні види кредитів в Україні

Всі ми добре знаємо, що означає термін «кредит», але...

Коментовані статті

Які основні види фінансових установ? (1)

Через сучасний стан економіки в нашій країні, багато людей зустрічається з гострою потребою в швидкому...

Спекотне літо від «Ваша Готівочка» (1)

Кожен із нас хотів би, щоб літо продовжилось ще хоча б на місяць. Та, на жаль, літні дні швидко спливають,...

Додати коментар

######## #### ####### #### ######## 
##   ## ## ##   ## ## ##   ## 
##   ## ## ##   ## ## ##   ## 
########  ## ##   ## ## ######## 
##   ## ## ## ## ## ## ##   ## 
##   ## ## ##  ##  ## ##   ## 
######## #### ##### ## #### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле