Кредит готівкою без довідки про доходи з 18 років

Сьогодні отримати кредит без довідки про доходи можна дуже просто та швидко. Достатньо зайти на сайт кредитної компанії, заповнити заявку, й уже через кілька хвилин гроші будуть на вашій карті. У нашій табличці ви знайдете кращі пропозиції кредитів готівкою та кредитів онлайн без довідок про доходи.

Отримати кредит готівкою з 18 років

Де взяти кредит без довідки про доходи з 18 років?

Кредит без довідки про доходи – це досить приваблива та зручна пропозиція від небанківських кредитних компаній. Як і де їх оформити без зайвих формальностей? Ознайомтесь з нашою табличкою, і ви обов’язково знайдете найкращий варіант для себе.

Ми зробили аналіз всіх кредитних пропозицій, доступних на фінансовому ринку України та вибрали найвигідніші кредити готівкою без довідки про доходи та кредити онлайн з 18 років.

МФО Заполнить заявку Без довідки про доходи С 18 лет Наличными Онлайн
Манівео Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Dinero Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Ваша Готівочка Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Miloan Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
MoneyBOOM Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Pozichka Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
AlexCredit Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
BestCredit Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Cashpoint Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Гроші всім Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
CashUp Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Cashpoint Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
БыстроЗайм Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Credit365 Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
CreditKasa Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
CreditOn Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
CreditPlus Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
CreditUp Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Forza Credit Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Gofingo Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Kf.ua Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
KOSHELOK Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
MyCredit Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
SOS Credit Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Глобал Кредит Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Капуста в кишені Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Качай Гроші Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Cashinski Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️
Швидко Гроші Заповніть заявку ✔️ ✔️ ✔️ ✔️

Хто може отримати гроші в кредит без довідки про доходи?

Отримати небанкiвський кредит без довідки про доходи можуть абсолютно всі категорії населення, незалежно від матеріального та соціального становища. Вимоги до позичальників у кредитних компаніях мінімальні:

 • паспорт громадянина України
 • постійна приписка
 • ідентифікаційний код
 • ідентифікаційний код
 • банківська карта

Що стосується віку, то кредитні майже всі кредитні компанії пропонують кредити з 18 років без довідки про доходи, в той час як в банках мінімальний вік починається з 21 чи навіть 25 років. Теж саме стосується й кредиту для пенсіонерів, отримати його в небанківській установі не буде проблемою.

Більш того, дистанційне кредитування не вимагає жодних документів для підтвердження кредитоспроможності, що дає можливість отримати кредит без офіційного працевлаштування людям, адже довідка про доходи на кредит не знадобитися.

Ще одним бонусом кредитних компаній є те, що кредитна історія не являється вирішальним чинником. В кредитних компаніях цілком реально отримати гроші в борг з поганою кредитною історією або без неї. А в деяких установах доступні навіть спеціальні програми для виправлення поганих кредитних історій або створення позитивних з нуля. Отже, якщо у вас зіпсоване кредитне досьє, то в МФО є всі шанси отримати гроші.

Як оформити кредит без довідки про доходи?

Завдяки використанню новітніх технологій, стало можливим миттєве оформлення кредитів. Процедура надзвичайно проста й здійснюється повністю в дистанційному режимі. Виглядає вона наступним чином:

  1. Вибір терміну та суми кредиту
  2. На головній сторінці сайту кожної кредитної компанії розміщується кредитний калькулятор. З його допомогою можна не тільки вибрати термін та розмір кредиту, але й побачити остаточну суму, яку доведеться сплатити при погашенні.
  3. Заповнення та відправлення анкети-заявки

В заявці потрібно вказати дані паспорта та код, контактну інформацію та адресу проживання. Записану інформацію варто перевірити на відсутність друкарських та орфографічних помилок, адже іноді саме через це можливо отримати відмову.

 • Реєстрація та верифікація банківської карти

Після відправлення заявки залишається додати реквізити карти, на яку бажаєте отримати гроші в кредит. ЇЇ верифікація відбувається в спосіб блокування на рахунку клієнта невеликої суми, яку потрібно вказати в зазначеному полі для розблокування та підтвердження того, що сам ви являєтесь власником карти і маєте до неї доступ.

 • Підписання електронного кредитного договору

Варто пам’ятати, що електронний договір має таке ж юридичне значення, як звичайний договір, підписаний в банківській установі. Тому, перш ніж його підписати, бажано детально вивчити всі пункти, і тільки потім ввести одноразовий ідентифікатор, що надійде на номер телефону, вказаний вами в заявці

 • Отримання грошей на карту

Як правило, кредитні кошти надходять на рахунок позичальника відразу після підписання договору. Але в деяких випадках час здійснення операції може затягнутись, оскільки розрахунок залежить також від банку, в якому клієнт має оформлену карту. 

Основні переваги кредитів онлайн без довідок про доходи

 1. Значна економія часу. Звертаючись за кредитом, онлайн не потрібно витрачати час на дорогу до офісу, очікування в довгих чергах та проходити довгу процедуру оформлення договору. Оформити кредити можливо всього за кілька хвилин, за наявності мінімального пакту документів, а грошима можна користуватись відразу після підписання договору.
 2. Кредит можна отримати в будь-який час доби та в будь-якому місці. Як правило кредитні компанії працюють цілодобово. В більшості з них системи кредитування повністю автоматизовані та працюють без збоїв. А оскільки вся процедура оформлення кредиту здійснюється дистанційно, то зробити все можливо з будь-якого куточку України, де є доступ до інтернету та отримати цiлодобовий кредит миттєво.
 3. Кредити онлайн доступні для кожної людини, незалежно від її оцінки кредитоспроможності, соціальної та вікової категорії. Кредитні компанії не перевіряють кредитну історію позичальників та не використовують складних скорингових моделей для перевірки платоспроможності. Також не потрібні поручителі та заставне майно. Тут легко можливо отримати кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування.
 4. Гнучкі умови кредитування. Клієнт сам визначає на який термін та в якому розмірі потрібен кредит. До того ж, якщо виконати боргові зобов'язання вчасно не виходить, можливо в будь-який час продовжити термін договору без нарахування штрафів та псування кредитної історії. Пролонгація договору кредиту доступна необмежену кількість разів.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Чи законне автоматичне списання коштів з рахунків боржників банками та кредитними організаціями?

Оформляючи позику готівкою та отримуючи гроші у стаціонарному...

Додати коментар

######## ####### ########   ###  ##   ## 
   ## ##   ## ##   ##  ## ##  ##   ## 
  ##  ##   ## ##   ## ##  ## ##   ## 
  ##  ##   ## ######## ##   ## ##   ## 
 ##   ##   ## ##    ######### ##  ## 
 ##   ##   ## ##    ##   ##  ## ##  
######## ####### ##    ##   ##  ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Андрей 2019-11-16 09:18:01 #596
Не раз звертався в компанію за кредитуванням і позитивний результат. А банки відмовляли так як немає 21 року
Відповісти
Рита 2019-11-08 09:24:42 #552
Завдяки переліку компаній я можу отримати кредит який іноді потрібен і рятує студента. Ситуації різні іноді потрібна невелика сума а взяти ніде.
Відповісти