ПриватБанк

У пропозиції від ПриватБанку знайдемо сім різновидів кредитних карток. Це Універсальна, Універсальна Gold, Platinum, World Black Edition, Visa Signature, World Elite та Visa Infinite. Кожна картка має свій кредитний ліміт. Загально він коливається від 50 000 грн. до 800 000 грн. Їх пільговий період складає 55 днів. Що цікаво, в порівнянні до інших банків, ПриватБанк пропонує дуже великий вибір карток преміум класу. Детальні умови обслуговування кожної наводимо нижче.

Основні характеристики карти ПриватБанк

Кредитная карта Приват Банк
  Універсальна Універсальна Gold Platinum World Black Edition
Кредитний ліміт до 50 000 грн до 75 000 грн до 100 000 грн до 200 000 грн
Оформлення картки Безкоштовно Безкоштовно 1000 грн 1000 грн
Обслуговування картки (щомісяця) Безкоштовно Безкоштовно 300 грн 400 грн
Пільговий період до 55 днів до 55 днів до 55 днів до 55 днів
Комісія по закінченню пільгового періоду 43,2% річних 3,6 % щомісяця 42% річних 3,5 % щомісяця 37,2% річних 3,1% щомісяця 37,2% річних
Обов’язковий щомісячний платіж 5% (мінімум 100 грн.) 5% (мінімум 100 грн.) 7% (мінімум 100 грн.) 7% (мінімум 100 грн.)
Комісія за зняття власних коштів в Україні 1% 1% 1% 1%
Комісія за зняття кредитних коштів в Україні 4% 4% 3% 3%
Комісія за зняття власних коштів за кордоном 2% 2% 2% 2%
Комісія за зняття кредитних коштів за кордоном 4% 4% 3% 3%
Відсоток на залишок власних коштів 7% річних 7% річних - -
Валюта картки гривня гривня + долари США, євро, рубль гривня гривня

Вимоги для отримання кредитної карти

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
Постійне місце проживання
ІПН

Бонуси для власників кредитної картки

Власники будь-якої кредитної картки від ПриватБанку мають змогу користуватися додатковими бонусними програмами. Керувати своїми фінансами буде зручно через мобільний додаток Privat24. Завдяки чому можна робити швидкі перекази з карти на карту, поповнювати мобільний, оплачувати рахунки. Кредитні картки підтримують технологію NFC, що дозволяє завантажити їх до віртуального гаманця від Google Pay та Apple Paу та розраховуватися телефон там, де це можливо.

 • Нарахування 7% річних на позитивний залишок власних коштів. Послуга активується в мобільному додатку, а гроші потрапляють на бонусний рахунок.
 • Послуга консьєрж-сервісу в кожній VIP-картці. Цілодобова підтримка клієнта із будь-яких питань не тільки фінансового характеру: бронювання квитків, виклик рятувальників, допомога під час подорожей, пошук необхідної інформації.
 • Знижка до 35% на оренду авто у подорожах для власників картки Visa Signature.
 • Можливість придбати вигідне страхування на різні випадки життя.

Як відкрити кредитну картку?

Відкрити кредитну картку у ПриватБанку можна у будь-який зручний для себе спосіб: заповнити заяву онлайн, замовити дзвінок з банку або зробити її безпосередньо у відділенні. Слід зазначити, що з основних документів, які потрібні для оформлення картки необхідні тільки паспорт та ідентифікаційний код. Якщо ви вирішили відкрити картку через офіційну сторінку банку, то це виглядає наступним чином.

 • Спочатку треба вказати свій номер телефону. Відбувається його верифікація шляхом налісланого смс з кодом. Отриманий код слід вписати у відповідному місці.
 • Далі заявник мусить вказати повну контакту інформацію: ПІБ, дату народження, місце проживання, серію та номер паспорту, ідентифікаційний код, тип працевлаштування, щомісячний дохід, сімейний стан.
 • Після аналізу інформації про заявника, банк надсилає йому повідомлення про наданий кредитний ліміт по картці.
 • В кінці заявник мусить обрати зручний для себе спосіб отримання картки.

Для оформлення VIP-картки потрібно додатково вказати свою електронну адресу. Також ПриватБанк зазначає, що вони не вимагають довідку про доходи. Проте її наявність може суттєво вплинути на розмір кредитного ліміту заявника. Поповнювати баланс кредитної картки можна через термінали самообслуговування, операційну касу, через систему дистанційного обслуговування або переказом з іншого рахунку.

Відмінності від інших карт

В пропозиції від ПриватБанку знайдемо сім кредитних карток до вибору. Всіх їх об'єднує наявність пільгового періоду до 55 днів та помірна річна комісія. Проте кожна з карток має свій кредитний ліміт та умови обслуговування. Що цікаво, більшість кредиток належать до сервісу VIP-обслуговування.

Універсальна

Позиціонується, як базова кредитна картка від Приват Банку. Її кредитний ліміт становить 50 000 гривень із річною комісією 43,2%. Додатково вона має пільговий період сплати заборгованості до 55 днів. На залишок власних коштів банк нараховує 7% річних. Гроші переводяться на бонусний рахунок. Обслуговування та оформлення картки - безкоштовне.

Універсальна Gold

Це міжнародна платіжна картка , яка має більший кредитний ліміт до 75 000 гривень та зменшену щомісячну комісію. Підтримка клієнтів надається 24/7, а також кожному призначається особистий банкір. Картку можна оформити у зручній для себе валюті: гривня, долар США, євро або рубль. Обслуговування безкоштовне, але щомісяця зніматиметься комісія 20 гривень (членський внесок у клубі Gold).

Platinum

Вважається базовою пропозицією серед карток VIP-класу. Кредитний ліміт збільшений до 100 000 гривень. Додатково, власники картки мають доступ до таких послуг: консьєрж-сервіс, кімната переговорів, оренда сейфових скриньок, привілеї та комфорт під час подорожей та надання правової допомоги від служби Security. Проте, за відкриття та обслуговування картки слід додатково платити.

World Black Edition

Друга пропозиція серії VIP-карток. Найбільші її переваги оцінять клієнти, які багато подорожують. З додаткових послуг вона має знижки на оренду авто, туристичний консьєрж та доступ до різних сервісів в аеропортах від Mastercard.

Visa Signature

Інноваційна пропозиція від ПриватБанку. Це вертикальна кредитка із сучасним дизайном. Власники картки можуть користуватися кредитним літом до 300 000 гривень із пільговим періодом сплати до 55 днів. Додатково мають доступ до бізнес-залів в аеропортах та страхування під час подорожей.

World Elite

Ще одна пропозиція елітної кредитки. Картка має великий пакет переваг від сервісу MasterCard: це FastLine в аеропортах, LoungeKey тощо. Також є юридична підтримка клієнтів та програма із підтримки дітей за кордоном.

Visa Infinite

Картка для заможних та найвибагливіших клієнтів. Це можна побачити хоча б із тарифів за відкриття та щомісячне обслуговування - 8000 та 2000 гривень. Власникам цієї картки банк надає кредитний ліміт до 800 000 гривень та безліч послуг від сервісу Visa.

Переваги і недоліки

Головною перевагою кредитних карток від Приват Банку є їх великий вибір. Міжнародна платіжна карта, на щоденні потреби, для активних мандрівників та бізнес-клієнтів. Тож кожен знайде цікаву та вигідну пропозицію для себе. Для більш вигідного користування карткою, слід розраховуватися безконтактно. Тоді не зніматиметься комісія. Детальні їх переваги наводимо нижче.

Переваги:
 • Сім варіантів кредитних карток.
  Кредитний ліміт коливається від 50 000 до 800 000 гривень.
  Пільговий період до 55 днів.
  Обов'язковий щомісячний платіж становить 5%.
  Нарахування 7% річних на залишок власних коштів на рахунку.

Недоліки:
 • Розгляд заяви на деякі категорії карток може тривати до двох днів.
  Комісія за зняття власних та кредитних коштів у банкоматах.

Підсумок

Кредитка від Приватбанку - один з найпопулярніших кредитних продуктів в Україні. Це не дивно, адже отримати її дуже просто: вимоги для позичальників мінімальні. Кредитні карти Приватбанку мають безліч переваг: довгий пільговий період, постійно збільшується кредитний ліміт, зручний додаток для інтернет-платежів.

подати заявку на отримання кредитної картки

Додати відгук про ПриватБанк

 ###### ##   ## ###### #### ##   ## 
##  ## ##   ## ##  ## ##  ##  ## 
##    ##   ## ##    ##  ## ##  
##    ##   ## ##    ##   ###  
##    ##   ## ##    ##  ## ##  
##  ## ##   ## ##  ## ##  ##  ## 
 ######  #######  ###### #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про ПриватБанк

Дивіться також:

А-Банк
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння
Мані на кармані
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння
Чорна картка
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння