Кредит через телефон: де та як оформити?

Більшість позичальників уже давно звикла, що для оформлення боргового зобов’язання більше не потрібно ходити в банк та чекати в довгих чергах. Все виконується швидко, просто та зручно. Послуга кредитування онлайн доступна в усіх кредитних компаніях, оформити її можливо з будь-якого пристрою з доступом до інтернету. Але й це ще не все. Деякі кредитні компанії вирішили удосконалити своє обслуговування, й сьогодні пропонують навіть оформлення кредиту через телефон. Кому та за яких умовах доступний такий спосіб оформлення кредиту?

Де в Україні отримати кредит через телефон?

Де можна оформити кредит через телефон?

Сьогодні послуги кредитів через телефон пропонують, як небанківські кредитні компанії, так і звичайні банки. Проте, умови, спосіб та час оформлення кардинально відрізняються.

Приміром, щоб оформити кредит через телефон в банківській установі, потрібно подзвонити в банк та повідомити всі свої дані, а також вказати побажання щодо кредиту. Зазвичай, співробітник банківської установи повідомляє, що заявка прийнята та буде розглянута на протязі доби. Клієнту залишається тільки очікувати відповіді.

До кінця дня, а частіше уже наступного, потенційний позичальник отримує дзвінок, де йому повідомляють рішення банку. Якщо його кредитоспроможність, кредитна історія та інші дані відповідають вимогам, то відповідь позитивна. Клієнта просять приїхати в найближче відділення з оригіналами документів, підписати кредитний договір та забрати гроші.

Отже, банківська послуга кредиту через телефон насправді означає тільки подачу заявки, що дійсно трохи економить час, але для завершення процедури без особистого відвідування установи не обійтись.

В кредитних компаніях все зовсім по-іншому. Послуга кредиту через телефон реально дозволяє оформити та отримати кредитні кошти, здійснивши тільки один дзвінок.

Як та хто може оформити кредит через телефон?

Як оформити кредит через телефон?

Щоб оформити кредит через телефон в одній з небанківських компаній, потрібно відповідати наступним вимогам:

 • Бути повнолітнім громадянином України.

 • Мати дійсний паспорт з пропискою та ідентифікаційний код.

 •  Мати дійсну гривневу карту будь-якого українського банку.

 • І останнє – бути постійним клієнтом кредитної установи, в яку звертаєтесь, та мати хороший кредитний рейтинг.

Щоб здійснити процедуру оформлення кредиту через телефон, достатньо зателефонувати на номер кредитора (його можна знайти на сайті кредитної компанії в розділі «контакти» або в розділі «додаткові послуги», де власне інформується про можливість оформлення кредиту через телефон) та вказати основну інформацію про себе. Після цього консультант перевірить відповідність вказаних даних з інформацію у вашому профілі. Якщо все збігається, заявка буде ухвалена й гроші миттєво надійдуть на вашу карту.

Однак тут варто згадати, і про ще один дуже важливий нюанс. Кредитна установа погодиться видати кредит тільки на ту банківську карту, яка була прив’язана раніше. В жодному разі гроші не можуть бути перераховані на іншу карту (обмеження встановлено, щоб допомогти клієнтам захиститися від кредитного шахрайства та фішингу). Також, іноді кредитні компанії встановлюють правило, яке вимагає від позичальників здійснювати дзвінок з того самого номеру телефону, який вказаний в особистому кабінеті, як основний контактний. Те ж саме правило діє і для оформлення кредиту по смс.

Переваги кредиту через телефон

Які кредитні установи видають кредити через телефон?

Переваги оформлення кредиту через телефон досить значні та очевидні:

 • По-перше, це велика економія часу. Кредит оформляється за 3-5 хвилин.

 • По-друге, послуги кредитування доступні в будь-якому місці, навіть, коли не має підключення до мережі інтернет.

 • По-третє, не потрібно мати біля себе комп’ютер чи сучасний смартфон. Оформити кредит через телефон можливо з найпростішої моделі телефону, що максимально зручно для старшого покоління. Завдяки цій послузі старші особи не потребуватимуть сторонньої допомоги, а самі можуть отримати кредит в той момент, коли це буде найбільш необхідно.

Переваги кредитування в кредитних компаніях

Кредитування в небанківських кредитних компаніях – це, передусім, комфорт та висока якість обслуговування. Використовуючи сучасні технологічні рішення, кредитні компанії можуть забезпечити доступ до кредитних послуг абсолютно всім віковим та соціальним категоріям українців.

Крім того, розв'язання фінансових питань уже більше не займає багато часу та не завдає зайвих незручностей. Впровадження таких послуг, як швидкий кредит онлайн, кредит через мобільний додаток, кредит по смс та кредит через телефон – це дійсно те, на що українці чекали багато років. Тепер оформити боргове зобов’язання можливо в будь-який час та в будь-якому куточку України, при цьому не покидаючи навіть дому чи місця роботи.

І, можливо, найважливішою перевагою небанківських кредитних компаній являються прості умови кредитування. На відміну від банків в дистанційних кредитних установах видаються кредити пенсіонерам, студентам, молодим сім’ям, матерям в декретній відпустці та навіть безробітним.

Статті

Як позбутись боргів?

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають...

Кредит з 18 років: де його отримати?

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти...

Кредит під 0

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських...

Смс кредит: як та де отримати?

Сьогодні кредитування стало доступним, як ніколи раніше....

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (4)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

########  ####### ##   ##  ###  ######## 
##   ## ##   ## ##   ##  ## ##  ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##  ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ######### ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
########  #######  ####### ##   ## ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Сергій 2019-04-18 09:13:13 #184
Дуже цікаво. Але виникає питання, необхідно довести, що вам є 18 років і тому фотографія паспорту разом з обличчям ві повинні будете надати, а в такому випадку можуть вкрасти дані.