CCLOAN

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 15000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в CCLOAN

Перша Наступна
Сума: 15000 грн 15000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 7425 грн
До оплати: 15000 грн 22425 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Сучасний ритм життя дуже швидкий і більшості людей катастрофічно не вистачає часу. Компанія CCLOAN добре розуміє наші потреби в швидкому кредитуванні, тому пропонує отримати кредит онлайн за 10 хвилин, без довідки про доходи, без поручителів та без застави. З документів знадобиться тільки паспорт та iдентифiкацiйний код, а оформити та підписати договір можна за допомогою інтернету, що також дозволяє заощадити наш час.

Перший безкоштовний кредит: До 15 000 гривень на 30 днiв
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 185 днiв
Головна перевага: Перший безкоштовний кредит
Найважливіший недолік: Вiкове обмеження - вiд 20 рокiв

CCLOAN відгуки

Завдяки чесній діяльності та вигідним умовам кредитування, компанія користується популярністю українських позичальників. Клієнти вважають ССЛоан однією із найкращих кредитних компаній по рівню обслуговування. Найбільшим плюсом їх роботи є онлайн-сервіс, який працює цілодобово, тому надіслати заявки можна в будь-який час.

 • Затримали аванс, а так хотілось зробити гарне святкування дочці. Ось і взяв позику в CCLOAN. Ніяких труднощів з оформленням та поверненням кредиту не було, а гроші віддав які тільки отримав свою ви... - Андрій
 • Хотілось зробити як найкраще, а вийшло як завжди. Клієнти на яких ставила всі ставки раптово відмовились від співпраці, тому прийшлось туго. Навіть онлайн кредит взяла. Єдине, що тішить, це те, що ... - Галина
 • Хороша компанія. Все дуже просто та зрозуміло. Комісія не найнижча, але в мене був промокод, тож вдалось трохи зекономити. - Павло

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в CCLOAN крок за кроком:

 1. Зареєструйтеся на сайті ccloan.ua
 2. Заповніть заявку на позику
 3. Зробіть фото з паспортом в руках
 4. Пройдіть верифікацію карти та оберіть необхідну суму й термін
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в CCLOAN:

Вік від 20 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Компанія CCLOAN дбає про своїх клієнтів і розуміє, що час для них є дуже цінним ресурсом. Процес оформлення позики тут надзвичайно простий і швидкий. Вся процедура, починаючи від заповнення анкети й закінчуючи отриманням грошей на карту, забере не більше 10 хвилин.

Для початку зареєструйтеся на сайті ccloan.ua та увійдіть в особистий кабінет. Потім, заповніть анкету, вказавши дані паспорта й коду. Після цього завантажте фотографію з паспортом в руках, який повинен бути відкритий на сторінці з актуальним знімком. Подбайте також про те, щоб фото було якісним і на ньому можливо було б розгледіти всі записи, в протилежному випадку в кредитi онлайн може бути відмовлено.

Далi, виберіть потрібну вам суму, термін та пройдіть верифікацію карти. Якщо відповідь від кредитора позитивна, гроші будуть миттєво перераховані на карточку, вказану вами в анкеті.


Способи отримання кредиту онлайн в CCLOAN

1.На карту одного з українських банків

Звертаючись в ССЛоан за кредитом онлайн, ви можете розраховувати на суму від 400 до 15 000 гривень. Головні вимоги для отримання грошей – це громадянство України, вік - від 20 до 65 років, наявність паспорта та коду, й звичайно, банківська карта.

На даному етапі своєї роботи, компанія CCLoan пропонує тільки один спосіб отримання грошей – на карту будь-якого банку України. Проте, варто зазначити, що даний спосіб є найбільш зручним і швидким, адже кредит на карту ви отримуєте моментально.

Однак, майте на увазі, що карта повинна обов’язково бути зареєстрованою на ім’я позичальника. Таке обмеження введено для того, щоб виключити можливість незаконного оформлення позики особами, які якимось чином отримали доступ до ваших особистих даних. З цією ж метою проводиться і верифікація карти. Тому ви можете на 100% бути впевненими в надійності компанії та безпеці персональних даних.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою в особистому кабінеті CCLoan
 2. В терміналах самообслуговування
 3. Банківським переказом

Кредитна компанiя CCLOAN пропонує декілька способів, за допомогою яких можна погасити онлайн кредит. Тому кожен клієнт може вибрати найвигідніший і найзручніший спосіб оплати, відповідно до своїх обставин.

Перш за все, провести платіж по кредиту можна в особистому кабінеті CCLoan. Це найбільш зручно робити з тієї ж карти на яку була оформлена позика. Проте, якщо на даному рахунку відсутні кошти, ви можете скористатися будь-якою іншою платіжною карткою систем Mastercard або Visa.

Також, здійснити оплату за кредит онлайн можливо готівкою в терміналах самообслуговування: ПриватБанку, СИСТЕМА, IBOX, TYME. При цьому варто враховувати, що в деяких з них знімається комісія від загальної суми платежу. 

Останній спосіб – це банківський переказ, який можна зробити в касі будь-якого українського банку або за допомогою інтернет-банкінгу. Для цього також потрібно вказати реквізити СС Лоун, номер договору та свої паспортні дані.

Незалежно від того, який спосіб оплати ви виберете, головне – робіть це вчасно. Так ви уникнете штрафів за прострочення, додаткових платежів та збережете хорошу кредитну історію.

CCLOAN - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 737

Контактні дані:

ТОВ «CC ЛОУН»

Кловський узвіз7А
01021 Київ

e-mail: help@ccloan.com.ua

телефон: 044 222 77 33

www: ccloan.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 8:00 до 20:00
Субота – неділя: 10:00 до 18:00
Заповнiть заявку

Опис CCLOAN

CCLOAN – це сучасний інтернет-сервіс, який дозволяє оформити кредит онлайн за лічені хвилини. Вся процедура відбувається виключно в онлайн-режимі, а гроші моментально перераховуються на будь-яку картку систем Mastercard і Visa. Компанія використовує високі стандарти захисту персональних даних клієнта, які відповідають міжнародними стандартами. Тому ви можете бути впевнені в безпеці ваших даних під час оформлення договору.

Приклад розрахунку: Припустимо, ви хочете оформити кредит онлайн розміром 1000 на 7 днів. Оскільки відсоткова ставка 1,33%, за день ви будете сплачувати 13 гривень 30 копійок. За тиждень загальна сума складе — 93 гривні 10 копійок.

Якщо у вас є в Ccloan промокод на знижку, цей відсоток буде меншим. Щоб першими дізнаватись про акції — слідкуйте за новинами на нашому сайті та у соцмережах.

Програма “Приведи друга” 

Усі клієнти компанії можуть заробити 300 гривень. Для цього потрібно:

 • розповісти другові про позики в компанії Ccloan,
 • відправити партнерське посилання на оформлення кредиту.

За кожного запрошеного друга, який оформить онлайн кредит, ви отримаєте 300 гривень. Окрім цього, ваш друг отримає бонус 100 гривень.

Як взяти участь в програмі?

 1. Здійсніть в CCloan вхід в особистий кабінет.
 2. Авторизуйтесь у програмі “Приведи друга”.
 3. Скопіюйте партнерське посилання.
 4. Відправте його друзям.
 5. Щойно ваш друг оформить кредит, на вашу карту прийдуть гроші.

Важливо: програма не діє, якщо ви залучаєте друга за допомогою контекстної реклами на бренд чи займаєтесь реброкерінгом.

Ccloan пролонгація: що робити, якщо не можеш погасити кредит вчасно?

Команда CCloan, розуміє, що в житті часто трапляються форс-мажори. Тож, не шукайте, де легко взяти кредит, щоб погасити наявний. Краще відтермінуйте позику та сплатіть тоді, коли матимете можливість.

Кроки, щоб отримати пролонгацію:

 1. Зайдіть в особистий кабінет CCloan.
 2. Виберіть термін, на який хочете відтермінувати оплату.
 3. Сплатіть відсотки, які набігли за час користування грошима.

Також пролонгація доступна у: Miloan, MisterCash, Money4YOU, Moneyveo, MyCredit, Soscredit, Tengo, Credit7, CreditPlus, CreditUP, Dinero, E-Groshi, Alexcredit.

Онлайн позика 24/7: як не отримати відмову?

Слідуйте наступним порадам, якщо хочете отримати онлайн кредит без відмови відразу на карту:

 • Не оформлюйте кредит, якщо вам менше 18 або більше 70 років.
 • Пильнуйте, щоб ваша кредитна історія була хорошою. Ми не надаємо кредит на карту без відмови без перевірки кредитної історії. Проте, ми надаємо позики, якщо у вас дрібні були дрібні заборгованості.
 • Не допускайте помилок при оформленні заявки. Всі дані перевіряє комп'ютер. Тому, навіть найменша помилка призведе до відмови.

Популярні кредити онлайн: як не стати жертвою шахраїв

 1. Бережіть особисті дані. Не розголошуйте інформацію щодо номера та серії паспорта, ідентифікаційного коду, номерів телефону та банківського рахунку.
 2. Не зберігайте пароль та логін від особистого кабінету у браузері. Особливо, якщо ви заходили в кабінет з чужих пристроїв.
 3. Не викладайте в інтернет копії документів. Навіть на гугл диск.

Переваги і недоліки CCLOAN:

Переваги:

 • Для оформлення кредиту онлайн знадобиться мінімальний пакет документів
 • Процентна ставка 1,33% в день
 • Можливість скористатися послугою пролонгації необмежену кількість разів
 • Перша позика для нових клієнтів під 0,01%
 • Онлайн-сервіс працює без вихідних

Недоліки:

 • Можливість отримання грошей тільки на банківську карту

Переваги і недоліки CCLOAN - підсумки

Найбільшою перевагою компанії CCLoan являється максимально автоматизований процес оформлення договору і прийняття рішень, що дозволяє скоротити час отримання кредиту онлайн до 10 хвилин. А також спеціальна акція для нових клієнтів – сума до 15 000 гривень під 0,01%, терміном до 30 днів. При цьому, якщо виникають проблеми з погашення кредиту, можливо скористатися послугою пролонгації і продовжити термін погашення до 185 днів.

Заповнiть заявку


Додати відгук про CCLOAN

 ###### ##   ## ##   ## ####### ##  ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ###  ## 
##    ##   ## ##   ## ##   ## #### ## 
 ###### ##   ## ##   ## ##   ## ## ## ## 
   ## ##   ## ##  ## ##   ## ## #### 
##  ## ##   ##  ## ##  ##   ## ##  ### 
 ######  #######   ###   ####### ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про CCLOAN

Андрій 2021-09-06 11:01:23 #1041
Затримали аванс, а так хотілось зробити гарне святкування дочці. Ось і взяв позику в CCLOAN. Ніяких труднощів з оформленням та поверненням кредиту не було, а гроші віддав які тільки отримав свою виплату. Залишаю сайт як задоволений клієнт.
Відповісти
Галина 2021-08-26 12:44:11 #1030
Хотілось зробити як найкраще, а вийшло як завжди. Клієнти на яких ставила всі ставки раптово відмовились від співпраці, тому прийшлось туго. Навіть онлайн кредит взяла. Єдине, що тішить, це те, що натрапила на хорошого кредитора, який чесно розповів всі умови та допоміг отримати гроші.
Відповісти
Павло 2021-08-17 08:40:21 #965
Хороша компанія. Все дуже просто та зрозуміло. Комісія не найнижча, але в мене був промокод, тож вдалось трохи зекономити.
Відповісти
Свєта 2021-08-10 11:45:37 #928
Дякую Ccloan, що так підстрахували мою родину. Мене скоротили на роботі, а зарплатні чоловіка не вистачало, щоб прогодували двох маленьких дітей. Взяла позику на 2 тижні, сподівалась за цей час підшукати щось нове, але все виявилось складніше. Але я не панікувала та відтермінувала позику ще на стільки ж часу. Погасила лише відсотки, і решту періоду не переймалась комісіями. Це доволі зручно. Нещодавно внесла останній платіж.
Відповісти
Ніка 2021-08-06 11:44:14 #891
Врешті відважилась кинути роботу, яка відбирала усі мої сили й довго не могла ніде влаштуватись. Фінансова подушка тоншала, а доки знайшла щось +- відповідне, гроші геть закінчились. Тож звернулась до CCloan. Дякую, що підстрахували до першої зарплати! Відсоткова ставка не кусалась, всього 1,3% на день. А з урахуванням того, що я позичала гроші всього на 2 тижні, комісія вийшла геть невелика. Погасила кредит карткою EasyPay, ccloan швидко провів операцію та офіційно списав борг. Дуже усім задоволена!
Відповісти
Данило 2020-04-22 09:21:26 #847
Процентна ставка є найнижчою серед багатьох компаній. Звертався для отримання кредиту на 10 днів сума 3600. За 40 хв гроші на карті.
Відповісти
Антоніна 2020-04-15 10:02:15 #807
Чесні і лояльні умови кредитування.
Відповісти
Віктор 2020-03-10 14:11:09 #767
Звертався 8 березня для отримання позики. Працюють і в святкові дні спасибі за те що виручаєте. Кращий сервіс за 30 хв отримав схвалення.
Відповісти
Михайло 2020-03-04 13:48:38 #740
Відсоткова ставка нижче ніж в аналогічних компанія на недовгостроковий кредитування - сервіс непоганий
Відповісти
Євгенія 2020-01-24 13:12:17 #678
При виборі основовалась на відгуках про компанії та умов договору. Оформила заявку і подала на розгляд. Не минуло й 15 хв дали схвалення. Терміном на 10 днів і сума 2800 грн.
Відповісти
Максим 2019-09-01 15:22:42 #440
Брав максимальну суму так як без відсотків перший кредит. Для споживчого кредиту та недовгостроковий варіант саме воно.
Відповісти
Ирина Костоправ 2019-07-29 22:22:13 #291
Все залежить від умов та призначення грошової позики. Швидкий онлайн кредит - це гарна ідея для фінансування ваших поточних потреб, якщо, звичайно, ви розумієте всю відповідальність т існуючі ризики. З CCLoan в мене проблем ще ніколи не було, тому можу їх рекомендувати.
Відповісти
Анна, Мелітополь 2019-07-03 00:16:32 #258
Комісія за позику не низька, але правила зрозумілі, не можна мати претензії з цього приводу до компанії. Я користувалась послугами CCLoan, і завжди була задоволена. 100% позитивний відгук!
Відповісти

Дивіться також:

MyCredit
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Мистер Кеш
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Мiстер Манi
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Ваша Готівочка
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння