Miloan

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 20000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Miloan

Перша Наступна
Сума: 20000 грн 20000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 9000 грн
До оплати: 20000 грн 29000 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Акція «Літній спринт» від Мілоан


Компанія Мiлоан – це сучасний і зручний сервіс з надання кредитів онлайн. Зайшовши на сайт організації ви зможете миттєво оформити кредит онлайн і буквально за кілька хвилин отримати гроші на рахунок. Не потрібно пред’являти жодних довідок, достатньо буде наявність паспорта та ідентифікаційного коду. Доступна сума позики при першому зверненні складає від 500 до 12 000 гривень, при наступних зверненнях до 15 000 гривень.

Перший безкоштовний кредит: До 12 000 гривень на 30 днiв пiд 0,01%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту: Так, до 15 днiв
Головна перевага: Високий рівень схвалення
Найважливіший недолік: Кредит доступний з 20 років
Бонусна програма: Персональні знижки до 50%

Miloan відгуки

За роки своєї діяльності МФО зарекомендувала себе як високопрофесійна та надійна організація. Результатом успішної роботи є визнання й подяка клієнтів, а також високі місця в рейтингах серед фінустанов у сфері мікрокредитування.

 • Непогано, дуже навіть непогано враховуючи, що Мілоан видає тільки короткотривалі кредити. Не маю на що нарікати. Добра робота! - Денис
 • Взяти кредит в Miloan було моїм найшвидшим рішенням. Але що робити коли гроші потрібні ще на вчора? Всім задоволена, нехай трішки і хвилювалась, що щось піде не так. Мені дуже сподобалось. що на са... - Маринка
 • Я вже раніше зверталась до Miloan. Тож тепер нас своєрідна колаба, вони мені онлайн кредит, я їм - свій кредит довіри. Поки механізм працює ідеально. А якщо без жартів, то хочу відмітити компанію з... - Катя

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Miloan крок за кроком:

 1. Виберіть суму і термін
 2. Зареєструйтесь на сторiнцi miloan.ua
 3. Заповніть анкету
 4. Додайте карту
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Miloan:

Вік від 20 дo 69
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Щоб оформити позику в Милоан, вам доведеться зробити кілька простих кроків. Для початку виберіть суму та термін за допомогою калькулятора на початковій сторінці. Однак, майте на увазі, що при першому зверненні доступна сума складає від 500 до 15000 гривень, на термін до 30 днів. При повторних зверненнях сума позики збільшується.

Наступний крок – це обов’язкова реєстрація в сервісі фінустанови. Всі поля потрібно правильно заповнити, подаючи тільки вірогідну інформацію, а також погодитись на обробку персональних даних. Для завершення реєстрації введіть код отриманий в СМС.

Заповнивши анкету, додайте банківську картку, зареєстровану виключно на ваше ім’я, оскільки система не перераховує кошти на картки третіх осіб. Для ідентифікації картки компанія використовує спеціальну програму, яка блокує на рахунку 1 гривню, після чого на ваш номер надходить СМС зі спеціальним кодом, який ви повинні ввести для розблокування даної суми. Тільки після цієї процедури ви отримаєте швидкий кредит на свій рахунок.


Способи отримання кредиту онлайн в Miloan

 1. На карту Приватбанку
 2. На карту іншого банку
 3. На карти VISA та MasterCard

Отримати кредит на карту в Мілоан просто: потрібно зайти на офіційний сайт компанії – miloan.ua, заповнити анкету, додати фотографію з паспортом та номер вашої карти. Пам’ятайте, що для отримання онлайн кредиту, потрібно вказувати тільки номер особистого рахунку, оскільки програма не перераховує кредитні кошти на рахунки третіх осіб.

Після відправлення заявки, вам прийде СМС з кодом для підтвердження. Як тільки ви введете в потрібному полі код і натиснете кнопку підтвердити, гроші відразу ж будуть перераховані на ваш рахунок. Іноді це може зайняти до 10 хвилин, але не більше.

Якщо у вас немає особистої карти, на жаль скористатися послугами компанії Мілоaн вам не вдасться. Єдине, що вам залишається – це попросити когось із рідних оформити позику на себе, тобто виступити у ролі кредитного донора, або звернутися в найближче відділення ПриватБанку та оформити універсальну картку. Отримати її ви зможете відразу після заповнення та підписання документів. З собою потрібно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Сплатити картою в особистому кабінеті
 2. Сплатити картою без входу в особистий кабінет
 3. Сплатити через Приват24
 4. Сплатити готівкою у терміналі Приватбанку

Як і більшість мікрофінансових організацій, котрі видають кредити онлайн, MILOAN надає своїм клієнтам можливість сплатити борг карткою в особистому кабінеті. Слід зазначити, що при виборі цього способу, провести оплату можливо тільки карткою, прив’язаною до вашого акаунта.
Другий спосіб – це оплата будь-якою банківською карткою без входу в Miloan особистий кабінет. Для цього зайдіть на сайт організації та натисніть кнопку «погасити кредити», потім введіть номер договору й розпочніть пошук. Коли інформація по вашому кредиту з'явиться на екрані, виберіть повний або частковий тип погашення та введіть реквізити картки.
Також можливо провести оплату готівкою у терміналі ПриватБанку. Тут все дуже просто: на екрані терміналу у полі пошуку наберіть «Miloan», у наступному вікні введіть номер договору, який повинен складатися з 6 або 7 цифр. Якщо все вказано правильно, відкриється список зі способами оплати. Виберіть спосіб оплати та вкажіть своє ім’я, прізвище та по батькові. Після цього внесіть гроші до термінала і завершіть оплату.

Miloan - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 176

Контактні дані:

ТОВ "Мілоан"

Чорновола12
01135 Київ

e-mail: info@miloan.ua

телефон: +38 044 337 36 67

www: miloan.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

8:00 — 20:00
Заповнiть заявку

Опис Miloan

Компанія MILOAN є досить молодою, оскільки свою діяльність розпочала тільки у 2016 році. Проте, за цей короткий час вже встигла увійти до числа найкращих кредитних компаній України. З порталу Miloan створили зручний інтернет-сервіс і розробили спеціальну програму, яка дозволяє приймати та розглядати заявки в автоматичному режимі. Завдяки цьому, клієнти можуть оформити позику й отримати гроші за лічені хвилини.

Чому онлайн позика 24/7 доступна кожному?

Безвідмовні кредити онлайн — це реальність! Річ у тім, що всі кредити онлайн компанії Miloan розраховані на людей, які хочуть взяти позику на короткий термін. Наприклад, на непередбачувані випадки, оплату комуналки, або ж, щоб перестрахуватися до зарплати.

Як правило, це невеликі суми до 20 000 гривень терміном до 2 місяців.

Тому оформити онлайн кредит без відмови відразу на карту може кожен. Читайте вище, як оформити автоматичний кредит на карту.

Як розраховується кредит?

Уявіть, що ви оформили кредит на 500 гривень терміном на 7 днів. Кожного дня ви будете сплачувати 1,5 % від суми, тобто 7,50 грн. За тиждень цей відсоток складатиме 52,5 гривні.

Якщо у вас залишились питання, працює гаряча лінія Мілоан. Там ви знайдете того, хто допоможе взяти кредит.

Як взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією?

Miloan дбає про кожного клієнта та робить усе, щоб ви могли легко взяти онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово.

Звісно, компанія перевіряє кредитну історію. Проте, Милоан не звертає увагу на такі дрібні заборгованості як кількаденна просрочка в банку.

Важливо: кожен розрахунок по кредитній історії робиться індивідуально. Тож вам можуть відмовити, якщо в минулому ви мали проблеми з погашенням більш ніж 3 кредитів та постійно прострочували проплати.

Найпоширеніші причини відмови

 • Вік. Нагадуємо, онлайн позика доступна людям від 18 до 65 років.
 • Помилка при заповненні даних. Уважно перевірте чи усі дані вписані правильно. Навіть одна помилково введена літера може стати причиною відмови. Все тому, що запит обробляє комп'ютер, який не враховує людського фактора.
 • Численні прострочення кредитних заборгованостей. Компанія є дуже лояльною до своїх клієнтів та намагається дати шанс кожному. Проте, кредитор повинен бути впевненим, що ви чесний платник й у вас не виникне проблем з тим, де взяти гроші, щоб погасити кредит.

Як відтермінувати сплату кредиту в форс-мажорних ситуаціях?

Ми розуміємо, що ніхто не застрахований від непередбачуваних обставин. Тому не панікуйте та не шукайте, де взяти гроші, щоб погасити кредит. В Miloan просрочка неможлива, якщо ви скористаєтесь функцією пролонгації від 3 до 15 днів.

Таким чином ви будете довше користуватись коштами та не платити відсотки за прострочення кредиту, а головне — до вас не будуть телефонувати Miloan колектори. 

Пам’ятайте: цілодобові кредити онлайн доступні навіть на свята, й ви можете відтермінувати його будь-якої миті.

Безпека даних

Для усіх важлива безпека особистої інформації клієнтів. Саме тому, база даних Miloan не зберігає повного номера картки клієнта, терміну її дії та CVV коду. Тож вам не доведеться гуглити “як видалити дані з кредиту онлайн”.

Зверніть увагу: всі параметри кредитної картки ви вказуєте безпосередньо на сторінці платіжного сервісу, а не на сайті компанії. До системи кредитора потрапляють виключно перші 6 та останні 2 цифри та токер карти. Тому, якщо особистий кабінет зламають, зловмисники не зможуть провести платежі вашою картою в інтернеті.

Ми користуємось послугами лише таких платіжних систем як: Visa, MasterCard та Liqpay Приватбанкy. Ці сервіси мають вищий рівень безпеки та ефективніше оберігають ваші дані від шахраїв.

Щоб переконатись, що в Мілоан шахрайство не має шансу, почитайте на сайті Miloan відгуки клієнтів. 

Також популярні кредити онлайн надають: CCloan, Credit7, CreditPlus, Dinero, Moneyveo, Tengo, Алекс кредит, СОС кредит та інші. 

 


Переваги і недоліки Miloan:

Переваги:

 • Процес оформлення кредиту онлайн займає близько 15 хвилин.
 • Для отримання позики потрібно тільки паспорт та ідентифікаційний код.
 • Отримати кошти можна на карту будь-якого банку.
 • Можливість пролонгації позики.

Недоліки:

 • Відсутність стаціонарних відділень.

Переваги і недоліки Miloan - підсумки

Міloan – це кредитна компанія, яка дозволяє планувати свій бюджет та справлятись із непередбачуваними витратами. Система кредитiв онлайн компанії передбачає помірну процентну ставку та можливість пролонгації. Також діє програма лояльності, яка дозволяє постійним клієнтам отримувати позики зі знижками, а нові клієнти можуть отримати перший кредит під 0,01 %. 

Заповнiть заявку


Додати відгук про Miloan

   ## ##  ## ######## ######## ###### 
   ## ## ## ##   ## ##    ##  ## 
   ##  ####  ##   ## ##    ##    
   ##  ##  ######## ######  ##    
##  ##  ##  ##    ##    ##    
##  ##  ##  ##    ##    ##  ## 
 ######   ##  ##    ######## ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Miloan

Денис 2021-09-09 12:56:42 #1070
Непогано, дуже навіть непогано враховуючи, що Мілоан видає тільки короткотривалі кредити. Не маю на що нарікати. Добра робота!
Відповісти
Маринка 2021-09-06 10:08:39 #1035
Взяти кредит в Miloan було моїм найшвидшим рішенням. Але що робити коли гроші потрібні ще на вчора? Всім задоволена, нехай трішки і хвилювалась, що щось піде не так. Мені дуже сподобалось. що на сайті в деталях розписали що до чого, тому важко було заплутатись )))
Відповісти
Катя 2021-08-26 09:48:35 #999
Я вже раніше зверталась до Miloan. Тож тепер нас своєрідна колаба, вони мені онлайн кредит, я їм - свій кредит довіри. Поки механізм працює ідеально. А якщо без жартів, то хочу відмітити компанію за оперативність та чесність. Ви справді робите корисні речі.
Відповісти
Вітя 2021-08-16 10:14:59 #958
Отримав кредит попри поганеньку кредитну історію. Дуже дякую, що не відмовили та дали другий шанс. Інакше не знаю як би викручувався з цих форм мажорів. Відсоткова ставка навіть трохи нижча ніж очікував, гроші прийшли без затримок. Хвалю!
Відповісти
Ілля 2021-08-10 11:15:42 #921
Не знав до кого звернутись за фінансовою підтримкою, тому вирішив, що краще бути винним Мілоан ніж друзям. Брав кредит на 7 днівю В принципі відсотки вийшли не великі. Проблем з погашенням не виникло.
Відповісти
Лєна 2021-08-06 11:31:59 #884
Шукала де взяти кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7. Подруга порадила Miloan. Оформила 1500 гривень на 10 днів, але змогла погасити раніше. Дуже рада, що змогла зекономити на відсотках. Це найбільша перевага компанії. Також хотіла б похвалити функціонал сайту. Все дуже чітко й зрозуміло, тож на все про все пішло 10 хвилин. Класно, коли лежиш в ліжку й паралельно вирішуєш фінансові питання :)
Відповісти
Геннадій 2020-04-21 17:04:43 #837
Дякую за систему знижок постійному клієнтові.
Відповісти
Ганна 2020-04-17 12:18:39 #815
Проблемно було знайти 3000 грн до авансу. За порадою подруги звернулася в компанію по мікро кредитування. Рішення швидке. Все просто і дохідливо викладено при заповненні заявки.
Відповісти
Віталій 2020-04-16 10:30:27 #813
Подав заявку рішення дали через 15 хв. Моментально. Умови доступні. Рекомендую.
Відповісти
Денис 2020-03-12 09:08:07 #780
Вибрав вас за прийнятні умови кредитування. Немає прихованих платежів та й документів мінімум.
Відповісти
Олексій 2020-03-09 09:59:18 #764
Оформляюся вдруге. Відсотки не маленькі але для такого сервісу прийнятні. За бонуси зниження ставки окреме спасибі
Відповісти
Альбіна 2020-01-27 19:44:29 #696
Все досить просто і зрозуміло написано в умовах договору. Брала кредит в перший раз. Боялася але марно ніяких прихованих платежів. Добре що є такі компанії.
Відповісти
Олег 2019-12-06 11:01:05 #655
Хочу подякувати компанії за виданий кредит. Коли банк відмовив тут легко оформили.
Відповісти
Марк 2019-10-17 13:21:51 #531
Виручили у важкій ситуації потребував грошей на ремонт авто. Заявку схвалили після заповнення протягом 5 хв. Спасибі компанії за такий варіант кредитування.
Відповісти
Максим 2019-10-13 17:42:05 #508
Фінансова компанія гідна поваги. Неодноразово звертався і завжди позитивний результат. Умови кредитування прийнятні.
Відповісти
Лариса 2019-10-08 16:21:22 #486
Я як студентка потребувала грошей Банки відмовили а MILOAN дали добро за що дуже вдячна. Повернула через тиждень борг. Умови непогані.
Відповісти
Степан, Київ 2019-09-10 14:48:17 #464
Хороший кредитний сервіс. Дуже швидке обслуговування
Відповісти
Вероніка 2019-08-14 21:50:19 #340
Мені тут найбільше подобається те, що в будь-який час можна повернути гроіш або продовжити термін договору без жодних штрафів та доаткових оплат/
Відповісти
Тетяна 2019-08-14 21:48:14 #339
Щиро дякую за швидке обслуговування
Відповісти
Василь 2019-08-14 21:41:03 #338
Досить хороша кредитна компанія!
Відповісти
Тарас 2019-08-14 21:39:56 #337
Хороший сервіс. Часто виручає в вкладних ситуаціх, коли терміново потрібні гроші.
Відповісти
Олександр 2019-08-14 21:17:01 #336
Брав кілька разів кредит у цій компанії, і хочу сказати, що це дуже зручна послуга, а якщо грошима користуватись не більше місяця, то ще й досить вигідна.
Відповісти
Анюта 2019-08-08 17:04:42 #310
Супер компанія, мені дали гроші в перший раз в кредит! все пройшло дуже швидко, ніяких дзвінків батькам і довідок з місця роботи.
Відповісти
Сировар Інна 2019-07-27 22:36:10 #279
Чесно кажучи, стільки зараз можна почути про борги людей, які беруть швидкі кредити, що я була не дуже переконана щодо такої ідеї... Але коли я дійсно була трохи у халепі, то уважно прочитала умови, добре все зважила, порівняла пропозіції інших фірм, та обрала Мілоан. Я скористалася першою безвідсотковою позикою, якою залишилася повністю задоволена. Можу сміливо рекомендувати цю компанію!
Відповісти
Максим, Збараж 2019-06-30 21:37:42 #247
Я можу рекомендувати Мілоан. Гроші швидко з'явилися на картці. Спочатку в мене була проблема з вчасним погашенням першої позики, але вдалося домовитися з приємною жіночкою на лінії. Звичайно, я звернуся до них при наступній потребі.
Відповісти
Аркадій 2019-03-26 06:30:39 #159
Як думаю, найкраща компанія за позикою в Україні, можна взяти багато на довгий термін, та й переплачуєш не багато
Відповісти
Квакін Прокіп 2019-03-25 16:55:33 #146
Кредит оформили моментально, як і написали. Дуже терміново були потрібні гроші, взяв на 15 днів, переплатив відносно небагато
Відповісти
Оксана 2018-10-23 10:59:09 #27
Добрий день всім чесно кажучи я б поставила їм нуль але це не можливо,при оформленні кредиту дали відмову хоча кредитна історія добра їхні працівники дзвонять задають запитання самі не розуміючи їх суті і ще й дозволяють собі ХАМИТИ!!!!Чесно кажучи не раджу вам звертатися до цієї організації пошукайте іншу їх безліч.
Відповісти
Иван Александров 2019-10-31 15:21:06 #541
Возможно причиной отказа стала неверно заполненная информация.Так как допустив ошибку при оформлении хотя бы в одной букве или цифре, -информация будет считаться не действительной. По поводу хамского поведения сотрудников компании- можно написать письмо с жалобой на электронный адрес организации или позвонить на горячую линию.
Відповісти

Дивіться також:

SOS CREDIT
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Verocash
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
KOSHELOK
4.2

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Качай гроші
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння